EM Normandie Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Obchodní škola Normandie (Ecole de Management de Normandie)

Během posledních 25 let spojily obchodní komory v Caen a Le Havre své úsilí o vytvoření společné struktury vysokoškolského vzdělávání ve prospěch svých příslušných měst a regionů.

Dnes toto úsilí vyvolalo Ecole de Management de Normandie, sjednocenou a posílenou obchodní školu připravenou vyhovět jak národním, tak mezinárodním potřebám firem.

8128_CAEN-171.jpg

Ecole de Management de Normandie (Normandie Business School), jehož počátky sahají do roku 1871, se snaží být obchodní školou, která poskytuje předškolní a další vzdělávání v kvalitním studijním prostředí zaměřeném na studenty.

Jeho všeobecné a specializované programy jsou navrženy tak, aby těsně odpovídaly požadavkům regionálních a národních firemních zainteresovaných stran a individuálním snahám studentů i fakulty za účelem vzdělávání odpovědných globálních občanů.

K dosažení těchto cílů škola uplatňuje pedagogický přístup založený na akčním učení a smysluplném mentorském vztahu s fakultou, profesionály a podporujícími komunitami. Akademický vstup podporovaný výzkumem souvisejícím s posláním potvrzuje portfolio programů navržených tak, aby splňovaly národní a mezinárodní standardy kvality.

Každý rok studuje obchod více než 1700 studentů. Škola má také více než 8 000 absolventů.

8127_CAEN-064.jpg

Struktura školy

Struktura Ecole de Management de Normandie je nyní neziskovým sdružením. Tento významný vývoj je příkladem dokončení fúze tří předchozích institucí a posílené spolupráce vytvořené oběma obchodními komorami.

Tento hlavní vývoj byl udržen významnou investicí do nemovitostí: v Caen bylo otevřeno dalších 2 000 m².

8129_Deauville__EMN-439.jpg

Kvalitní

Před několika lety škola iniciovala systém kvality, který splnil postupy hodnocení akreditace magisterského studia francouzským ministerstvem školství a procesem řízeného rozvoje EQUIS.

Dnes je francouzský stát uznán mistrem Ecole de Management de Normandie.

V květnu 2006 byla škola prohlášena za způsobilou k akreditaci EQUIS a plán kandidatury je nyní zaměřen na audit vzájemného hodnocení.

Ecole de Management de Normandie je členem „Conference des Grandes Ecoles“.

Všechny tituly MSc a MS nabízené ve škole jsou akreditovány „Conference des Grandes Ecoles“ a certifikát „Badge“ byl udělen jednomu z programů dalšího vzdělávání určených pro bankovní sektor Normandie (Management a Commercial Development).

„Grandes Ecoles“ jsou specifické pro francouzský sektor vysokoškolského vzdělávání: jsou velmi selektivní a mají omezený počet přihlášených. Zaměřují se na produkci vysoce postavených absolventů technických, obchodních, uměleckých, výtvarných a sociálních věd.

Místa

Caen

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
9, rue Claude Bloch
14000 Caen, Normandie, Francie
Telefonní číslo
+33 2 31 46 78 78

Le Havre

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
30, rue de Richelieu
76087 Le Havre, Normandie, Francie
Telefonní číslo
+33 2 32 92 59 99

Paříž

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
64, rue du Ranelagh
75016 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 (0)1 75 00 00 76

Rouen

Adresa, 1. řádek
Rouen, Normandie, Francie

Oxford

Adresa, 1. řádek
Oxford, Anglie, Spojené království

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited