EM Normandie Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Obchodní škola Normandie (Ecole de Management de Normandie)

Během posledních 25 let spojily obchodní komory v Caen a Le Havre své úsilí o vytvoření společné struktury vysokoškolského vzdělávání ve prospěch svých příslušných měst a regionů.

Dnes toto úsilí vyvolalo Ecole de Management de Normandie, sjednocenou a posílenou obchodní školu připravenou vyhovět jak národním, tak mezinárodním potřebám firem.

8128_CAEN-171.jpg

Ecole de Management de Normandie (Normandie Business School), jehož počátky sahají do roku 1871, se snaží být obchodní školou, která poskytuje předškolní a další vzdělávání v kvalitním studijním prostředí zaměřeném na studenty.

Jeho všeobecné a specializované programy jsou navrženy tak, aby těsně odpovídaly požadavkům regionálních a národních firemních zainteresovaných stran a individuálním snahám studentů i fakulty za účelem vzdělávání odpovědných globálních občanů.

K dosažení těchto cílů škola uplatňuje pedagogický přístup založený na akčním učení a smysluplném mentorském vztahu s fakultou, profesionály a podporujícími komunitami. Akademický vstup podporovaný výzkumem souvisejícím s posláním potvrzuje portfolio programů navržených tak, aby splňovaly národní a mezinárodní standardy kvality.

Každý rok studuje obchod více než 1700 studentů. Škola má také více než 8 000 absolventů.

8127_CAEN-064.jpg

Struktura školy

Struktura Ecole de Management de Normandie je nyní neziskovým sdružením. Tento významný vývoj je příkladem dokončení fúze tří předchozích institucí a posílené spolupráce vytvořené oběma obchodními komorami.

Tento hlavní vývoj byl udržen významnou investicí do nemovitostí: v Caen bylo otevřeno dalších 2 000 m².

8129_Deauville__EMN-439.jpg

Kvalitní

Před několika lety škola iniciovala systém kvality, který splnil postupy hodnocení akreditace magisterského studia francouzským ministerstvem školství a procesem řízeného rozvoje EQUIS.

Dnes je francouzský stát uznán mistrem Ecole de Management de Normandie.

V květnu 2006 byla škola prohlášena za způsobilou k akreditaci EQUIS a plán kandidatury je nyní zaměřen na audit vzájemného hodnocení.

Ecole de Management de Normandie je členem „Conference des Grandes Ecoles“.

Všechny tituly MSc a MS nabízené ve škole jsou akreditovány „Conference des Grandes Ecoles“ a certifikát „Badge“ byl udělen jednomu z programů dalšího vzdělávání určených pro bankovní sektor Normandie (Management a Commercial Development).

„Grandes Ecoles“ jsou specifické pro francouzský sektor vysokoškolského vzdělávání: jsou velmi selektivní a mají omezený počet přihlášených. Zaměřují se na produkci vysoce postavených absolventů technických, obchodních, uměleckých, výtvarných a sociálních věd.

Místa

Caen

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
9, rue Claude Bloch
14000 Caen, Normandie, Francie
Telefonní číslo
+33 2 31 46 78 78

Le Havre

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
30, rue de Richelieu
76087 Le Havre, Normandie, Francie
Telefonní číslo
+33 2 32 92 59 99

Paříž

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
64, rue du Ranelagh
75016 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 (0)1 75 00 00 76

Rouen

Adresa, 1. řádek
Rouen, Normandie, Francie

Oxford

Adresa, 1. řádek
Oxford, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited