École de Management de Normandie / Normandy Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Normandy Business School (Ecole de management de Normandie)

Za posledních 25 let, obchodní komory Caen a Le Havre spojily své úsilí o vytvoření společné struktury v oblasti vysokoškolského vzdělávání ve prospěch svých měst a regionů.

Dnes toto úsilí porodila Ecole de řízení de Normandie, jednotného a posílené obchodní školy připraveni splnit jak národní, tak mezinárodní potřeby firem.

École de Správa de Normandie (Normandy Business School), jehož počátky se datují do roku 1871, se snaží být obchodní škole volby, která poskytuje pre-zkušenosti a další vzdělávání v kvalitě, student-střed učebního prostředí.

Jeho všeobecný a specializované programy jsou navrženy tak, aby vytvořit úzkou shodu mezi požadavky regionálních a národních firemních zainteresovaných stran a jednotlivých aspirací obou studentů a fakulty, aby se vzdělávat odpovědné globální občané.

K dosažení těchto cílů, škola uplatňuje výuky přístup založený na činnostní učení a smysluplné mentoring vztahy s fakultou, profesionály a podpůrných společenství. Akademický vstup, opírá o životně důležité oblasti výzkumu, ověřuje portfolio programů, jejichž cílem je uspokojit národní a mezinárodní standardy kvality.

Každý rok více než 1700 studentů studuje podnikání. Škola má také absolventů přesahující 8,000.

Struktura školy

Struktura Ecole de Správa de Normandie je nyní ne-pro-zisk sdružení. Tento významný vývoj dokládá dokončení fúze tří předchozích institucí a posílené spolupráci postavené oběma obchodními komorami.

Tento významný vývoj byl utrpěla významnou investicí realitní: další 2, 000 m² byly otevřeny v Caen.

Kvalita

Před několika lety, škola zahájila režimu jakosti splnit hodnotící postupy magisterského studia akreditaci francouzským ministerstvem školství a EQUIS prohlídkové vývojového procesu.

V současné době je mistr Ecole de řízení de Normandie je uznána francouzským státem.

V květnu roku 2006, škola byla prohlášena za způsobilé pro EQUIS akreditace a kandidatura plán je nyní zaměřena na hodnocení, vzájemného auditu.

École de Správa de Normandie je členem "Konference des Grandes Ecoles".

Všechny MSc a MS stupňů vyučované na škole jsou akreditovány "Konference des Grandes Ecoles", a certifikace "odznak" byla udělena jednomu z programů dalšího vzdělávání určených pro bankovní sektor v Normandii (management a obchodní rozvoj).

Dále jen "Grandes Ecoles", jsou specifické pro odvětví francouzský Higher Education: jsou velmi selektivní a mají omezenou zápis. Jejich cílem je produkovat absolventy vysoce postavených ve strojírenství, obchodu, umění, výtvarného umění a sociálních věd.

Místa

Caen

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
9, rue Claude Bloch
14000 Caen, Normandie, Francie
Telefonní číslo
+33 2 31 46 78 78

Le Havre

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
30, rue de Richelieu
76087 Le Havre, Normandie, Francie
Telefonní číslo
+33 2 32 92 59 99

Paříž

EM Normandie - Normandy Business School

Adresa, 1. řádek
64, rue du Ranelagh
75016 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 (0)1 75 00 00 76

Rouen

Adresa, 1. řádek
Rouen, Normandie, Francie

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited