EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ŠKOLA všechny příležitosti

Jako stavební škola oficiálně uznaný státem a dělal příslušný ČOI (francouzský Engineering akreditace instituce) na EISTI je povoláním je vyškolit budoucí inženýry z matematiky a computering.

Beyond budování profesionální kariéru s vámi, zavádět slibnou budoucnost Ať už je to v oblasti financí nebo obrovské a různorodé odvětví nových technologií se EISTI vede své studenty do více než 50 různých pracovních míst ve velmi rozmanitých odvětvích činnosti.

Ve stále mutujícího světě, kde jsou technologie nahradil velkou rychlostí se EISTI se rozhodl zůstat v centru potřeby podniků a technologického vývoje ak vyškolení svých učení na pomoc svým studentům dosáhnout nejatraktivnější a inovativních pracovních míst.

Stáže Mezinárodní mobilita, dvojité diplomy: Otevření svou mysl do světa

Na EISTI, období stáží a odborné praxe jsou nedílnou součástí vašeho tréninku, a síť, která přináší do školy spolu se společnostmi je "high speed" a vždy aktivní.

Multikulturní myšlení a mezinárodní mobilita mají klíčovou pozici v osnovách, které nabízíme. Více než 40 partnerství byly svázané s provozoven po celém světě.

EISTI je také škola dvojitých diplomů s prestižními univerzitami a manažerských škol. Doplňkové útvary a otevřenost k širokému rozsahu odborných znalostí jsou některé ze základních hodnot školy, a oni zhmotnit prostřednictvím našich partnerství. Pro student inženýrství, je to další příležitost přidat další hodnotu k jejich životopisu.

Eistian zkušenost: pouze na EISTI

Studentský život je zde bohatý a plný nadšení, přecházel událostmi studentské společnosti a prolínání různých tříd. Na dvou areálech, které patří do školy, v Cergy a Pau, všichni spojí své síly k vytvoření společného atmosféru při práci a pohody.

Akademická dokonalost v kombinaci se silným smyslem humanismu vždy přinesl Eistian kulturu a ducha k životu. Škola se rozhodla 4 základní hodnoty ve své listině profesionalita, otevřenost, solidarita a etiky. Dělají EISTI jedinečnou institucí a skvělé místo pro studium při budování slibnou budoucnost pro sebe.

STUDENTSKÝ ŽIVOT

Studium na EISTI také znamená žít život na špičkové strojírenské školy, kde studenti sdílejí hodnoty a aktivity. Být eistian je také způsob bytí a jednání každý den, tím, že respektuje čtyři hodnoty naší listině profesionalita - otevřenosti - Solidarita etiky. Každý se může spolehnout na své spolužáky, učitele a pracovníky z obou našich areálech. Vzhledem k tomu, lidský kapitál je nezbytný pro nás, nyní více než kdy jindy. Tvrdá práce a vůle vždy přednost.

Studentský život je zde bohatý a plný animace, přecházel do rytmu různých činností, které jsou třicet nebo tak studentské spolky mohou nabídnout. Musí tam být jeden pro vás mezi nimi; a pokud to není tento případ ... proč ne vytvořit svůj vlastní?

Slavnostní a příznivé prolínání jednotlivých letech je tak živý a teplý. Je to místo, kde mohou být dluhopisy kované a vydrží daleko za roky EISTI. Během svých let v EISTI, chceme, abyste byli schopni vyjádřit svůj talent, vyvíjet nové vášně, otevřít se ostatním, živí odměňování zkušeností, projít nezapomenutelné okamžiky ... Jedním slovem: daří na osobní i kolektivní úrovni.

Tato pohoda je rovněž součástí toho, co dělá eistians úspěšný.

V Cergy a Pau, pracovní prostředí jsou oba příjemné a funkční, a různé moderní nástroje přispět k dosažení optimální pracovní postup ve svých studiích: laptopy, on-line virtuální škola, videokonference a další. V EISTI areály odráží naše hodnoty: jsou útulné, dynamický, přátelský, a také dobře integrováno do univerzitních areálech jejich města.

NAŠE areálech

Naši studenti jsou vítáni areálu podle svého výběru, a to buď v Cergy, nebo v Pau.

Cergy Campus (95)

Postavený v roce 1989, kampus EISTI k dispozici tři různé budovy (Cauchy, Condorcet a Turing) přidání až do celkové ploše 8400 m². Plně vybavený moderním vybavením (včetně 3 videokonference připravený amfiteátry a videoprojektory v každé třídě) a nachází se v blízkosti bydliště studenta, to je dosažitelné pomocí RER A. S výhodou nacházející se ve 2. největší studentské hub v Ile de France, školní areál je v Těsná blízkost prefectural parku, Cergy-Pontoise univerzita, ESSEC a nákupní centrum Trois-Fontaines. Cergy je energický studentem město s několika významnými aktivy: příjemná, zelené životního prostředí, více sportovních a kulturních aktivit k dispozici (centrum vodních sportů, divadla, kina a další).

Studenti mohou dostat do hlavního města během 35 minut vlakem RER A (z «Cergy-prefektura» stanice).

Pau Campus (64)

Kampus výhody Pau ze všech hlavních přínosů velkého města v regionu az těsné blízkosti Španělska, hory a moře.

Je vybaven budovu dosahující v blízkosti 5000m² v centru města v horní části univerzitního kampusu. Tento školní areál nabízí příjemné, moderní a světelný pracovního prostředí, a to jak šetrné k životnímu prostředí (HQE) a jsou vybaveny nejmodernější technologií (amfiteátry s Full HD videokonferenčních nástrojů, optického vlákna, řízení přístupu a více), a zejména přátelské pro studenty. Může se pochlubit vegetační naplněný atrium spojené amfiteátrů a učeben, student sál a kavárna, audio lektory pro výuku cizích jazyků a relaxačními prostory.

Eistiens těžit z kvality života atletické města s bohatou historií, mezi oceánem a horami.

HODNOTY uspět

Naše listina se skládá ze čtyř silných hodnot umožňujících každé osobě na EISTI vzkvétat během svého času tady a po. Zakládací listina a vše, co stojí za zanechává stopu v našich studentů, a to zejména ukazovat v průběhu jejich profesní dráhy a vývoje. Naši bývalí studenti často odkaz na Listinu, a jejich sítě jsou citlivé na to. Být Eistien je způsob bytí, jednání a myšlení na denní bázi. S každým novým školním rokem, listina je prezentován všem ve škole, aby filozofii školy, aby se stal plně integrovaný v jejich způsobu myšlení, jednání a bytí.

PROFESIONALITA

 • Oceňuje práce ve skupině
 • Sdružující individuální talent a kolektivní úspěch
 • Zajištění důvěry podniků

OTEVŘENOST

 • Zbývající zvědavý na životech druhých
 • Chystáte se do jiné s cílem obohatit něčí znalosti a sdílet své vlastní s nimi
 • Daring sdílet
 • Ptát se sám
 • Jako důkaz pokory;
 • Ignorování zbytečné předpoklady
 • Vyhnout arogance a sebeuspokojení

SOLIDARITA

 • Projevit solidaritu vůči našim starším stejně jako ti mladší než my
 • Tvorba pomáhat druhým přirozený reflex
 • Poslech s respektem k ostatním
 • Udržování solidaritu mezi různými školních let

ETIKA

 • Respektování práci něčích učitelů a spolupracovníků
 • Provádění očekávané práce
 • Nevzdává, čelí potížím s hlavou
 • Zapojit se na něčí stáže: vážný, pečlivý, přičemž iniciativy

Místa

Cergy

EISTI

Adresa, 1. řádek
Avenue du Parc
95000 Cergy, Île-de-France, Francie

Pau

EISTI

Adresa, 1. řádek
2 Boulevard Lucien Favre - CS 77563
64075 Pau, Nouvelle-Aquitaine, Francie