EICAR

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

EICAR, Mezinárodní Film and Television School v Paříži, Byla založena v roce 1972. Škola vyvinula v průběhu let, aby se stal hlavní evropské filmové a televizní školy nabízejí studentům z celého světa největším rozsahu jsou dnes k dispozici až k dnešnímu dni ruce na praktickou výuku ve filmové tvorbě a to jak v angličtině nebo francouzštině.

Mise Naším posláním je připravit naše studenty pro mezinárodní trh práce

Zavázali jsme se k pomoci studentům získat odborné umělecké a technické dovednosti potřebné, aby mohli vstoupit a budovat kariéru v audiovizuálním průmyslu. Jsme odhodláni poskytovat ruce na školení. Naši studenti se učí, že vykonavatelé: více než polovina osnovy v každém předmětu je v důsledku toho přidělena na praktické výhonky a filmových úkoly. Pomáháme rozvíjet smysl pro týmovou úsilí, jejich pružnost a vedení našich studentů. Duch spolupráce povzbudil ve škole umožňuje studentům připravit se na jejich budoucí profesní život a různé druhy film a televizní střílí se budou muset přizpůsobit, aby během své kariéry.

Více než 300 filmů (šortky, dokumentární filmy, televizní reklamy, zpravodajství ...) jsou natáčeny každý rok.
Herectví oddělení Školní vlaky herce pro explicitní požadavky práce před kamerou, a proto studenti spolupracovat s režie oddělení pro herce režírování kurzy a pro film.

Umožňujeme našim studentům pracovat v multikulturních týmech, rozšířit jejich vizi a dosáhnout tak vyšší kreativní rozsah: více než 60 národností jsou přítomny v rámci školy studentů a zaměstnanců společnosti.

Kurzy Nabízíme širokou škálu kurzů Našimi klíčovými oddělení jsou:

Filmařské: Majors režie, kamera, scénáristika, produkce a editace Zvuk: Majors ve filmu a televizi, hudby a živých vystoupení Zpravodajství a pokrytí JEDNÁNÍ BTS: technická školení francouzská osnovy akreditaci Ministerstva školství ve výrobě, zvuk, kamera, střih

Naše oddělení nabízí:

Postgraduální kurzy: MFA ve filmové tvorbě akreditované Evropskou akreditační rady vysokých škol škol - Eabhes Vysokoškolák 3 roky bakalářské kurzy akreditované Eabhes a 2 roky kurzy, které vedou k přezkumu francouzská BTS řízení výroby, kamera, zvuk, a úpravy Jeden rok programu vysokoškoláka scenáristiku a ruce na filmu Letní kurzy filmmaking

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
EICAR
Parc des Portes de Paris
50 Avenue du Président Wilson, bâtiment 136
BP 131, La Plaine Saint-Denis - FRANCE

93214 Paříž, Île-de-France, Francie