Přečtěte si oficiální popis

EDC Ecole des Dirigeants

EDC je jedinečná obchodní škola. Je to jedinečné, protože patří k jeho absolventům, všem podnikatelským vůdcům, kteří v roce 1995 odkoupili svou školu. Na základě hodnot solidarity a vzhledem k tomu, že ve Francii neexistovalo žádné vysoké vzdělání skutečně přizpůsobené podnikání, vyvinuli jsme tento projekt být moderní, nezávislý a pragmatický.

EDC je unikátní, protože je zcela nezávislou školou, která vlastní vlastní přijímací zkoušku. Ačkoli akademická schopnost je rozhodující, poroty také přikládají velkou důležitost hodnotám, které musí vést podniky: ambice a respekt, pohon, hledání excelence, etika a solidarita.

Téměř před 9 lety byla EDC jako první, která dala významné místo pro etiku v podnikání tím, že vytvořila " EDC - Ethique

Postavili jsme si pověst o podnikatelském duchu, o touze a schopnostech, které chceme sdílet s našimi mladými studenty. Chceme jim pomoci stát se jejich vlastními šéfy a rozvíjet podniky, ať už ve Francii nebo jinde, a zároveň je řízen postojem odpovědného, ​​tvůrčího a proaktivního podnikání, který odráží obraz jejich školy.

EDC vzdělávací metody umožňují studentům ponořit se do světa podnikání brzy. Naše silná síť bývalých studentů s 13 000 absolventy je obzvláště aktivní v přijímání studentů a později v nabídce zaměstnání. Jednoznačně uznávaná kvalita a loajalita této sítě umožnila vytvoření fondu EDC Capital, který je zaměřen na pomoc studentům a mladým absolventům, kteří chtějí založit vlastní společnost; přístup jedinečný ve Francii.

20% našich absolventů založí vlastní společnost do pěti let od ukončení studia.

80% odešle své první zaměstnání ihned po získání diplomu.

Náš originální a efektivní model je nyní uznáván na nejvyšší úrovni. Od počátku roku 2009 získal diplom Bac 5 titul magisterského studia; tato dodatečná úroveň umožňuje EDC zařazovat se mezi špičkové obchodní školy ve Francii a dává absolventům větší viditelnost v Evropě a silnou mezinárodní mobilitu. Od dubna 2010 je EDC členem francouzského svazu "Conférence des Grandes Ecoles".

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština
Adresa destinace
EDC
70, Galerie des damiers
Paris la défense 1

Paris, Île-de-France, 92415 FR