EDC Paris Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyberte si podnikatelského ducha, zvolte EDC Paris Business School .

EDC Paris Business School je zařazena mezi 10 nejvýznamnějších obchodních škol ve Francii a 1. místo pro podnikání s mírou tvorby podniků 3krát vyšší než u ostatních absolventských škol, zatímco 80% jejích mladých absolventů pokračuje v práci na rozvoji podnikání, v podnikání nebo inovace.

130552_study1.jpg

Foto s laskavým svolením EDC Paris Business School

Naše provozovna je členem Conférence des Grandes Ecoles (CGE) a EFMD je akreditována EPAS. Ve svém kampusu o rozloze 5 000 metrů čtverečních v obchodní čtvrti La Défense má 1 450 studentů 40 různých národností.

EDC Paris Business School je měřítkem v podnikatelském vedení již 70 let.

EDC Paris Business School nabízí program Grande Ecole (magisterský stupeň akreditovaný státem) a specializované kurzy (akreditovaný RNCP - národní adresář odborných kvalifikací); bakalář v oboru management a 6 titulů magisterského studia s cílem posílit počáteční odborné znalosti v oblasti marketingu, financí, managementu, digitální technologie a podnikání, bakalářský titul v oboru management a dva MBA v dalším vzdělávání a mezinárodní plný -time formáty.

Díky naší síti partnerských společností a závazku našich 18 500 absolventů můžeme každý rok nabídnout více než 3 000 stáží a pracovních míst.

130553_study3.jpg

Foto s laskavým svolením EDC Paris Business School

130551_study2.jpg

Foto s laskavým svolením EDC Paris Business School

130554_study4.jpg

Foto s laskavým svolením EDC Paris Business School

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
EDC
70, Galerie des damiers
Paris la défense 1

92415 Paříž, Île-de-France, Francie

Programy

MSc
Magistr