Centrale Nantes

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1919, Centrale Nantes (ECN) patří mezi top vysokých škol a výzkumných ve Francii ve vědě a inženýrství. Jeho účelem je vytvořit nejvyšší úrovně vědce & Engineers v multidisciplinární a konkrétních oblastech z 2150 studentů ročně ve strojírenské trati (5 let), magisterských a PhD. Mezinárodní vývoj je v centru strategické politiky Centrale Nantes: 100% svých studentů strojírenských oborů se chystáte do zahraničí a 30% z areálu populace je mezinárodní.

nový

Síla sítí

Centrale Nantes patří do prestižní Groupe des Ecoles Centrales, vysokého školství a výzkumných institucí s dlouholetou tradicí v oblasti inovací, designu, konstrukci a výrobu. Od svého založení, Groupe des Ecoles Centrales sleduje stejné povolání: Vzdělávání inženýry schopné splnit největších výzev jejich éry. Centrale Nantes usnadňuje jak profesor a studentské mezinárodní výměny prostřednictvím studia programů vysoké úrovni kvality s Erasmus Mundus značku vynikajících poskytnuté Evropskou komisí. Vskutku, instituce se v současné době podílí na 4 Erasmus Mundus A.1 projektů (3 Master, 1 doktorát), 15 projektů Erasmus Mundus A.2 (3 jako koordinátor s Indií a jižní Asii), dva A.3 projekty. Některé granty jsou k dispozici v rámci těchto projektů. Většina mezinárodních studentů získají atraktivní stipendia od Centrale Nantes, podniky, Evropská komise, francouzské velvyslanectví nebo Pays de la Loire. Uznání vědecké excelence Centrale Nantes usnadňuje jeho spolupráci s regionálními hospodářskými subjekty, jakož i globální společnosti, a interakce s obdobnými sítěmi v zahraničí. Centrale Nantes překlenuje propast mezi vzdělávání, výzkumu, vývoje a podnikatelském světě.

Přístup k špičkových technologických platforem

Jako zdroj inovací a otevřenosti, Centrale Nantes poskytuje silné vazby s průmyslem a má pověst excelence po celém světě. Výzkumné jednotky této školy mají experimentální zařízení, které je unikátní ve svých oborech, zejména v námořních hydrodynamiky, mechaniky tekutin, inženýrské stavby, havárie testování, virtuální realita, robotika a obrábění. Výzkumné laboratoře jsou plně integrovány do vzdělávacího programu školy, aby zajistily studijní průchozí výzkum pro studentů strojírenských oborů a obohatit odbornou přípravu ir tím, že jim přístup k indukčních pedagogiky v laboratořích, a aby ti, kteří začnou svou kariéru v oblasti výzkumu a vývoje s cílem připravit se na své budoucí odpovědnosti. Během svého třetího ročníku na Centrale Nantes, budete mít možnost přístupu tohoto zařízení.

Nantes

Tady je Centrale Nantes prvotřídní mezinárodní magisterský nabídka: 10 International Masters (předměty vyučované v angličtině)

Urban Životní prostředí:

 • Atmosféra, Voda a městské životní prostředí

Aplikovaná mechanika:

 • Výpočetní mechanika
 • Projektování systémů a produktů
 • Materiály a technologie procesů Composites
 • Hydrodynamika a inženýrství oceánu
 • Energetika a Propulsion
 • AMASONE = Provoz lodi a námořní inženýrství

Inženýrské stavitelství

Control Engineering, robotika a aplikované informatiky:

 • Pokročilé Robotics
 • Automatické řízení, Signal, & Image
 • Real Time, Řízení a supervize

HEI sociální mediální přítomnost odkazy:

Facebook: Centrale Nantes Masters YouTube: International Centrale Nantes

Praktické informace

Mezinárodní úřad pomáhá všichni zahraniční studenti zaplnit administrativní požadavky, a získat ubytování v blízkosti areálu.

Centrale Nantes navrhuje také spoustu aktivit prostřednictvím různých klubů a sdružení. Díky Centrale Nantes absolventů jediný poplatek, získáte přístup k Centralian síti a využívat všech služeb ihned a bez data vypršení platnosti! Přímý přístup k veškeré činnosti, profesní a regionální kontakty klubu a další Centrale školní skupiny.

Po dokončení studia, budou tyto služby, který zní: svobodný posouzení kariéru každých 5 let, trvalé slevy na výkonné vzdělávacích kurzů a řadu dalších výhod.

Život ve Francii

Pátou největší ekonomikou na světě, Francie je také čtvrtou nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty. Země je nadále odhodlána k jeho dlouhotrvající politiku rovného zacházení pro vnitrostátní a mezinárodní studenty. Každý rok, Francie je masivní investice do vzdělání a výzkumu. Ve skutečnosti, vzdělání je největší kategorii vládních výdajů, což představuje více než 20% rozpočtu. Francie ekonomika je na světě pátý největší. To představuje 5% světového HDP a 6%.

Poplatky spojené se studiem

Školné na Centrale Nantes jsou od € 0 až € 9.000 ročně.

Absolventi informace

Absolventi jsou velmi důležité pro Centrale Nantes. Sdružení absolventů ze Centrale Nantes je široce rozšířen v mnoha zemích po celém světě, kteří pracují v různých odvětvích. Některé z nich zaujímají vysoké pozice v různých výzkumných Insitutes nebo společnosti, zatímco několik jiní jsou úspěšní podnikatelé. Zůstat spojen s absolventy dokazuje neocenitelné pro studenty v mnoha termínech. Absolventi sítí nejen dává příležitost pro studenty komunikovat s absolventy, ale také pomáhá absolventi zůstat ve spojení s ústavem a získat aktuální při různém vývoji. Spolu s tím, platforma pro pravidelné výměny názorů a myšlenek mezi absolventy je stejně důležité pro jejich vlastní rozvoj a růst.

Výzva k podání přihlášky: Erasmus Mundus Mistr: EMship Advanced Stipendia design: Až 48 000 € za studentské výzvy k aplikaci na http://www.emship.eu/ magisterského programu uznaného Evropskou komisí s Erasmus Mundus štítek double degree dodané Centrale Nantes (Francie) a Université de Liège (Belgie)

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Francouzština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Erasmus Mundus - Emship Moderní Design

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2018 Francie Nantes

Cílem EMSHIP Erasmus Mundus Master je poskytnout vysokou vzdělání v námořní architektury a designu lodi, přes 1.5 roků - 90 kreditů - Master Course přístupné [+]

Erasmus Mundus - EMship Advanced design

 

Cílem EMSHIP Erasmus Mundus Master je poskytnout vysokou vzdělání v námořní architektury a designu lodi, přes 1,5 roky - 90 kreditů - Mistr hřiště přístupné postgraduální studium, vedoucí ke Double magisterského studia z ULG-Liege, Belgie a ECN-Nantes, Francie) a dodatek diplomu z Německa (Rostock), v Itálii (Janov), Polsko (Szczecin) nebo v Rumunsku (Galate).

EMSHIP přímo odpovídá potřebám evropského a Worldwide Marine průmyslu. Cílovými kandidáti jsou:

Kandidáti, které již na magisterské studium v ​​jiném oboru strojírenství, které chcete získat specializaci v designu lodi. Aktivní inženýrství důstojníci s 3-5 roky námořnické pracovní zkušenost, že hledáte nové poznatky, aby lépe plnit své nosné cíle. Tam je opravdu velká poptávka od majitelů lodí a přístavními orgány k přijímání takových důstojníků, věděl, co na palubě služba je, spravovat a udržovat své flotily. Kandidáti hledali doplňující vzdělávání v řemeslech plavební výletní a Mega / motorové jachty, ale i pro bezpečnější a čistší Marine a fluviálních druhu dopravy. Inženýři vyhledávání pro pokročilé vzdělávání v hydrodynamiku v designu lodi, lodní výrobu, CAD, informačních technologií a lodí Structures. ... [-]

Evropská Master Na Moderní Robotiky Emaro

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Masters je určen na podporu vysoce kvalitní vzdělávací nabídku v oblasti vyspělých a inteligentních robotů.Po absolvování budou studenti zvládli [+]

Evropská Master na Advanced Robotics EMARO

EMARO, European Master pro moderní robotice, je integrovaný Masters Kurz prováděný třemi evropskými institucemi a tři asijských institucí:

Ecole Centrale de Nantes-France (koordinátor), Warsaw University of Technology - Polsko, Univerzita Genova - Itálie, Asian Institute of Technology - Thajsko, Fakulta vědy a techniky v Keio University - Japonsko, Shanghai Jiao Tong University - Čína

EMARO byl navržen a přijat v rámci Evropské unie program Erasmus Mundus. Program Erasmus Mundus je program spolupráce a mobility v Evropské unii v oblasti vysokoškolského vzdělávání, které podporuje Evropskou unii jako centrum špičkového vzdělávání po celém světě. Jejím cílem je zvýšit kvalitu evropského vysokoškolského vzdělávání a pro podporu mezikulturního porozumění prostřednictvím spolupráce se třetími zeměmi, Více na webových stránkách programu Erasmus Mundus. Program Erasmus Mundus podporuje vysoce kvalitní evropské magisterských studijních, poskytováním atraktivních stipendia pro studenty (s vynikající akademické výsledky) a hostujícím vysokoškolským učitelům (akademické a odborní pracovníci) z celého světa, aby se zapojily do postgraduálního studia na evropských univerzitách, jakož i podporou odchozí mobilitu evropských studentů a akademických pracovníků vůči státním příslušníkům třetích zemí.... [-]


Evropská Master Na Výpočetní Mechaniky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Master of Science v počítačové mechanice je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a kompetence v oblasti výpočetní mechanice [+]

Evropská Master na počítačové mechaniky

 

Master of Science v počítačové mechanice je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a kompetence v oblasti výpočetní mechaniky s aplikacemi v pevné, kapalin a interdisciplinární obory. Cílem je poskytnout studentům znalosti pro modelování, zpracování, analýzu a implementaci simulačních nástrojů pro pokročilé inženýrské problémy, stejně jako dovedností pro pochopení těchto přístupů v širším kontextu inženýrské vědy. Studenti budou mít prospěch z vedoucí skupiny akademiků a vzrušující mezinárodní prostředí. Studenti mohou Master 's jako profesionální terminálu míře, nebo v rámci přípravy na Ph.D. stupně.... [-]


Magistr Na Provoz Lodě A Námořní Inženýrství - Amasone

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Dvě špičkové francouzské technické univerzity se spojily, aby vám nabídly jedinečnou příležitost naučit se námořní inženýrství a stát se inženýrem, který má zkušenosti s provozem lodí. [+]

Mistr na provoz lodi a námořní inženýrství

Dvě špičkové francouzské technické univerzity se spojily, aby vám nabídly jedinečnou příležitost naučit se námořní inženýrství a stát se inženýrem, který má zkušenosti s provozem lodí. V Ecole Centrale Nantes zajišťujeme výcvikový program na vysoké úrovni pro námořní inženýry. Budete mít přístup k experimentálním zařízením, jako je tažná nádrž, vlnová nádrž, zkušební stolice s vnitřními spalovacími motory. Ve spolupráci s École Navale v Lanvéoc-Poulmic poblíž Brestu je francouzská námořní akademie, kde jsou cvičeni francouzští námořníci. V Ecole Navale poskytujeme vážné vědecké školení, navigační znalosti a námořní prostředí. Vynikající síla tohoto magisterského programu je, že budete mít školení na palubách lodí francouzského námořnictva. Získáte náhled na palubní praxi, která bude sloužit složitým zařízením a bude v souladu s rychlým vývojem znalostí a technik, které jsou vysoce cenné pro námořního inženýra a samozřejmě jsou vysoce ceněny průmyslovými zaměstnavateli. 100% angličtina! Vedle tohoto technického a vědeckého know-how se dozvíte také o francouzské kultuře a jazyce.... [-]


Magistr V Aplikované Mechaniky - Návrh Systémů A Produktů

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento Master nabízí nástroje, modely a metodiky pro navrhování strojírenských výrobků a pro návrh a řízení inustrial systémů. [+]

Master of Science v aplikované mechaniky - Design systémů a produkty

 

Tento Master nabízí nástroje, modely a metodiky pro navrhování strojírenských výrobků a pro návrh a řízení inustrial systémů. Bereme v úvahu technické, lidské a ekonomické faktory. Kurzy spoléhají na obou aspektů a zahrnovat následující oblasti: Mechanický návrh inovačních mechanismů a produktů, zákazník-orientovaný design výrobků, průmyslové inženýrství.

 

 

Jazyk výuky

100% vyučovacího jazyka a zkouška z angličtiny v průběhu prvního roku, včetně 160 hodin francouzského jazykových kurzů.

 

Během 2d roku, kurzy a diplomové práce jsou buď ve francouzském nebo anglickém jazyce ... [-]


Magistr V Aplikované Mechaniky Na Energetiku A Pohon

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

První rok je věnován obecné vědecké kurzů a je společný pro všechny studenty Mistra aplikované mechaniky (SMA).V druhém roce, mohou zvolit [+]

SMA - Hydrodynamika-Energetika a Pohonné - Energetika a pohonné

 

První rok je věnován obecné vědecké kurzů a je společný pro všechny studenty Mistra aplikované mechaniky (SMA). V druhém roce, mohou zvolit jeden z několika samostatných programů. V Energetika a Propulsion program je jedním z nich.

 

 

Jazyk výuky

 

100% vyučovacího jazyka a zkouška z angličtiny v průběhu prvního roku, včetně 160 hodin francouzského jazykových kurzů.

Během 2d roku, kurzy a diplomové práce jsou buď ve francouzském nebo anglickém jazyce.

 

 

Specifičnost Energetické a pohon master začíná teoretických předmětů (plyn dynamika, spalování, turbomachinery), které jsou pak použity ke studiu různých pohonných rostliny (spalovací motory, pohonné leteckého a prostorové pohonné). Experimentální metody kurz zahrnuje praktické studie a měření prováděných magisterských studentů na některých výzkumných zařízení jsou k dispozici v laboratoři (spalovací motor, zkušební zařízení, turbodmychadla zkušební lavice, detonační trubičky, ..) Předměty jsou vyučovány různými řečníky z Nantes Centrale (Spalovací motory Research Team) a dalšími prestižními univerzitami nebo vedoucích společností (Snecma, Bosch, ..). Různé Diplomová práce jsou nabízeny v univerzitních laboratořích (centrales Nantes, Cranfield, Eindhoven, Birmingham, Valencia, ..), nebo ve firmách (Renault, PSA Peugeot Citroën, Delphi, Valeo, Snecma, EADS) v oblasti pohonu. Cíle Cílem energetického a pohonné M2 programu je poskytnout studentům pokročilý výcvik na energetické (aplikované termodynamiky) studovat některé pohonné rostliny, zejména spalovacích motorů. ... [-]


Magistr Ve Stavebnictví

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Mistr fo Inženýrské a životní prostředí se zabývá vývojem vědecké a technické znalosti.Vyznačuje se vysokým stupněm vědeckého [+]

Master of Science v oboru stavebního inženýrství

 

Mistr fo Inženýrské a životní prostředí se zabývá vývojem vědecké a technické znalosti. Vyznačuje se vysokým stupněm vědeckého specializace v určité oblasti studia.

Jazyk výuky

 

100% vyučovacího jazyka a zkoušku v angličtině v průběhu prvního roku, včetně 160 hodin francouzského jazykových kurzů.

 

Během 2d roku, kurzy a diplomové práce jsou buď ve francouzském nebo anglickém jazyce.

 

 

Specifičnost

 

Program zdůrazňuje následující zaostřovací oblasti: Experimentální a numerické metody, konstitutivní modelování, fyzikální modelování, porézní média, matematického modelování a stavebního inženýrství, mix-design a chování nových betonů a životnost konstrukcí.... [-]


Magistr V Hydrodynamiku A Inženýrství Oceánu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům a pokročilý výcvik na typické problémy hydrodynamiky aplikovaných na oceán a pobřežní inženýrství: rezistence lodí, seakeeping, vodní vlny a mořské prostředí. Fyzikální, modelování a numerické aspekty jsou studovány. [+]

Mistr v hydrodynamiku a inženýrství oceánu

 

Tento mistr je mezinárodně uznávaná a akreditované francouzským ministerstvem vysokého školství.

Kvalita kurzů byla uznána v rámci prestižního Erasmus Mundus rámci Evropské komise prostřednictvím EMship Master.

Velká část školení je věnována praktickému využití softwarů řešit problémy byly definovány výše velkého množství numerických metod: okrajových prvků nebo spektrálních metod v rámci teorie potenciálu toku, konečných diferencí nebo konečných objemů technik v řešitelů pro viskózní toků, Smooth částic Hydrodynamika (SPH).  

 

 

... [-]

Master Of Engineering V Automatickém řízení, Zpracování Signálů A Obrazů

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Master of Engineering v automatickém řízení, zpracování signálů a obrazů je navržen tak, aby podporovaly nabídku vysoce kvalitní vzdělávací pro evropský a mezinárodní studenty v oblasti automatického řízení a výrobních systémů. [+]

Tento mistr je mezinárodně uznávaná a akreditované francouzským ministerstvem vysokého školství.

Tento mistr je mezinárodně uznávaná a akreditované francouzským ministerstvem vysokého školství. Kvalitu svých kurzů byla uznána v prestižní rámci programu Erasmus Mundus Evropské komise

Jazyk výuky

Předměty plně v angličtině v průběhu dvou let.

TRACK: řízení systémů

Cílem této trati je představit nejnovější výsledky v moderní teorii řízení, včetně aplikací optimalizačních metod při návrhu řídicího systému. bude mít analýza a návrh nelineárních řídicích systémů a strukturální přístup ke kontrole. Důležitým tématem trati jsou vyspělé průmyslové regulační techniky, zejména struktury a algoritmy lineární a nelineární modelově založeného prediktivního řízení. Tyto oblasti jsou uvedeny v obecném rámci vícevrstvé řídicí strukturu, která se skládá ze základního ovládání, pokročilé ovládání a nastavení bodových optimalizačních vrstev .. ... [-]


Master Of Engineering V Počítačové Mechanice

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento mistr je zaměřena na studenty, kteří chtějí prohloubit své dovednosti v modelování a numerické simulace mechanických modelů, a to jak tekutých a pevných. [+]

Master of Engineering v Computational Mechanics

 

Tento mistr je mezinárodně uznávaná a akreditované francouzským ministerstvem vysokého školství. Kvalitu svých kurzů byla uznána v prestižní rámci programu Erasmus Mundus Evropské komise

 

 

Jazyk výuky

 

Předměty plně v angličtině v průběhu dvou let.

 

 

Cíle

 

Kurz zahrnuje modelování komplexních mechanických systémů, do kterých bylo možné spojku různých fyziky na různých měřítkách.

Obecněji řečeno, kurz poskytuje solidní školení v oblasti pokročilých technik v oblasti vědeckých výpočtů na rozhraní mezi vědeckými obory pro modelování inženýrských problémů. ... [-]


Msc V Městském Prostředí - Ovzduší, Voda A Městská

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento mistr nabízí dobře vyvážený vzdělání pro budoucí inženýry a urbanisty tím, že dovednosti potřebné k řešení ekologických a energeticky otázky [+]

Master of věd a techniky v městském prostředí - ovzduší, voda a Urban Environment

 

Tento mistr nabízí dobře vyvážený vzdělání pro budoucí inženýry a urbanisty tím, že poskytuje dovednosti potřebné k řešení ekologických a energeticky otázky prostřednictvím integrovaného přístupu, kombinující technologický rozvoj spolu s ohledem na lidský, sociální a městské omezení.

 

 

Jazyk výuky 100% vyučovacího jazyka a zkouška z angličtiny v průběhu prvního roku, včetně 160 hodin francouzského jazykových kurzů. Během 2d roku, kurzy a diplomové práce jsou buď ve francouzském nebo anglickém jazyce.... [-]


Msc V Oblasti Aplikované Mechaniky - Materiály A Struktury V Jejich Přirozeném Prostředí

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento pán je navržen tak, aby problémy fotografování ans dolution orientovaný přístup problémů, které vyvstaly v materiálech postupně během výběru a tvářecích fáze [+]

Master of Science v aplikované mechaniky - Kovové a kompozitů složitých sestav

 

Tento pán je navržen tak, aby problémy fotografování ans dolution orientovaný přístup problémů v materiálech postupně během výběru a tvářecích fáze a provozních podmínkách. Teoretická kladen důraz na zatknout pokročilé materiálové koncepty v souvislosti s manufactring inženýrství. Kurz se opírá o ilustracemi z průmyslových studií provedených bu na kurz vedoucích. Je i nadále zaměřena na materiály v utváření a aplikační prostředí s hloubkovou analýzu mechanických a strukturních charakteristik.

 

 

Jazyk výuky ... [-]


Videos

Centrale Nantes Master engineering

Welcome to Centrale Nantes

Contact

Centrale Nantes Études

Adresa, 1. řádek Nantes, Pays de la Loire, Francie
Website http://www.ec-nantes.fr/
Telefonní číslo +33 2 40 37 16 21