Přečtěte si oficiální popis

Data ScienceTech Institute je 1. soukromá postgraduální škola v čisté datové vědě

Data ScienceTech Institute je soukromá postgraduální odborná instituce, která je registrována na rektorátu Nice (UAI 062136P) a rektorátu Paříže (UAI 0755832G). Rektoráty jsou regionální delegace francouzského ministerstva pro vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání a výzkum.

Data ScienceTech Institute byl na jedné straně vybudován se světoznámou kvalitou a intenzitou francouzské vědy a inženýrství na jedné straně a přirozenou britskou obchodní zdatností a pragmatismem na straně druhé.

Naše mise

Data Science je komplexní obor, který zahrnuje počítačové vědy, tvrdou vědu a obchodní aplikace, vše obklopené etikou a právem . Trénujeme operativní datové vědce tím, že nabízíme nejintenzivnější programy, které jsou k dispozici pro výzvu Big Data !

Data Science je také aplikovaná věda . Naše programy jsou proto řízeny Vědeckým poradním sborem složeným z uznávaných a uznávaných profesionálních osobností a akademických pracovníků se zkušenostmi z průmyslových partnerství . Ve skutečnosti se zavazujeme, že se k dopisu budeme držet průmyslového a pracovního trhu, takže se naše programy budou vyvíjet na roční bázi . Proto budete vyzváni, abyste se v přítomnosti nebo prostřednictvím e-learningu vrátili, abyste udrželi své dovednosti aktuální .

V tomto ohledu jsme hodnoceni pomocí dvou jednoduchých kritérií : míry zaměstnanosti a spokojenosti vašich zaměstnavatelů. Ty jsou v průběhu programu hodnoceny , a to díky projektům a poradenským konzultacím, které budete provádět.

Jste čerstvý, jasný mladý absolvent nebo zkušený profesionál? Jsme naprosto přesvědčeni, že program Data ScienceTech Institute který si vyberete, uvede všechna vaše mozková kolečka do činnosti a dá vám „Nejsvětější práci XXI. Století“ . (Havard Business Review, říjen 2012)

Společnost DSTI je hrdá na svou Aplikovanou MSc z Data Science

RNCP „Répertoire National des Certification Professionnelles“ je vládní uznávací mechanismus zaměřený na kontrolu vhodnosti programů pro trh práce. Titul RNCP odměňuje specifické potřeby v oblasti přenosu dovedností a znalostí pro okamžitou zaměstnatelnost, což je jádrem filozofie DSTI.

Jakmile naši studenti dokončí své studium a odbornou praxi, budou jejich úspěchy posouzeny naší maturitní komisí. Pokud budou úspěšné, budou moci získat titul „Expert en Sciences des Données“ (Expert na Data Sciences).

Navíc studenti, kteří úspěšně dokončili naše programy, získají také titul DSTI, který osvědčí absolvování akademického studijního plánu a udělí 60 kreditů ECTS na magisterské úrovni, za předpokladu, že předem získali bakalářský titul (nebo ekvivalent).

Titul je zapsán ve francouzském národním registru odborných kvalifikací (RNCP), v němž jsou uvedeny všechny diplomy, tituly a profesní tituly uznávané francouzským státem. Tato kvalifikace se uznává jako titul na magisterské úrovni (úroveň 7 evropského kvalifikačního rámce - EQF). To by umožnilo studentům pokračovat v doktorském studiu, pokud se tak rozhodnou.

Certifikace na podnikové úrovni

Dále, Aplikovaná MSc v Data Science

Aplikovaná MSc v Data Science

 • Židle Amazon AWS Cloud-Computing DSTI
  Příprava na AWS Certified Solutions Architect - Associate, jako DSTI je členem AWS Academy
 • Předsedkyně SAS Ekosystému DSTI
  Příprava na základní programování pomocí SAS

Aplikovaná MSc v datovém inženýrství pro AI:

 • Židle Amazon AWS Cloud-Computing DSTI
  Příprava na AWS Certified Solutions Architect - Associate
 • Certifikovaný datový inženýr Cloudera
  Příprava pro Cloudera Certified Data Engineer

Campus France, oficiální francouzská agentura pro podporu francouzského vysokoškolského vzdělávání, uznala a zařadila naše tituly do prestižní sekce „Programy vyučované v angličtině“ se všemi nejlepšími institucemi ve Francii, v „Matematika“ a „Inženýrství a technologie“. sekce:
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1827
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1686
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1687

Rovněž s potěšením oznamujeme, že KDnuggets, v první desítce nejvýznamnějších značek Big Data, identifikovaly DSTI jako jeden z nejlepších programů v oblasti Data Science ve světě. Pro mladou školu, jako jsme my, je to v tomto kvadrantu velmi velký úspěch a ukazuje náš neustálý pokrok. Zde je odkaz: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Představuje nás také v seznamu Nejlepší mistři v oboru datové vědy a analytiky v Evropě: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Jsme také členy tohoto ekosystému (průmyslový a akademický klastr) https://www.pole-scs.org/cs/ecosystem/players/

Tady je také to, co o naší škole říkal Stephan Hadinger , vedoucí architektury na Amazon AWS .

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Data ScienceTech Institute

Tento šestiměsíční kurz a šestiměsíční stáž Aplikovaný MSc program, se dvěma vstupy na podzim a na jaře, je navržen tak, aby otevřel svou kariéru těchto pracovních míst B ... [+]

Tento šestiměsíční kurz a šestiměsíční stáž Aplikovaný MSc program, se dvěma vstupy na podzim a na jaře , je navržen tak, aby otevřel svou kariéru těchto pracovních míst Big Data Engineering všech průmyslových odvětví, které hledají.

Konec září do začátku dubna pro vstup do podzimu;Od března do poloviny října pro jarní vstup;

Na plný úvazek (5 hodin / den) společně s "Inženýrskými projekty" (viz níže) a následuje 6měsíční stáž.

Společnost DSTI je hrdá na svou Aplikovanou MSc z Data Science

RNCP „Répertoire National des Certification Professionnelles“ je vládní uznávací mechanismus zaměřený na kontrolu vhodnosti programů pro trh práce. Titul RNCP odměňuje specifické potřeby v oblasti přenosu dovedností a znalostí pro okamžitou zaměstnatelnost, což je jádrem filozofie DSTI.... [-]

Francie Biot Paříž
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Data ScienceTech Institute

Tento šestiměsíční kurz a šestiměsíční stáž Aplikovaný MSc program, se svými dvěma vstupy na podzim a na jaře, je navržen tak, aby otevřel svou kariéru těchto pracovních ... [+]

Tento šestiměsíční kurz a šestiměsíční stáž Aplikovaný MSc program, se svými dvěma vstupy na podzim a na jaře , je navržen tak, aby otevřel svou kariéru těchto pracovních míst Big Data všech průmyslových odvětví hledají.

A ve Francii rozhodně udělá Data Science "nejsexyjším zaměstnáním XXI. Století" ! (Harvard Business Review, říjen 2012)

Třídy jsou uvedeny v angličtině z:

Konec září do začátku dubna pro vstup do podzimu;Od března do poloviny října pro jarní vstup;

na plný úvazek (5 hodin denně) spolu s "inženýrskými projekty" (viz níže) a následuje 6měsíční stáž.... [-]

Francie Biot Paříž
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Antonio Di Narzo: What is Data Science?

Amir Nakib: How to select the best algorithm in Data Science?

Student Testimonial - Nehmy Forbin