Data ScienceTech Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Prozkoumejte budoucí horizonty

Data ScienceTech Institute je soukromá postgraduální odborná instituce, která je registrována na rektorátu Nice (UAI 062136P) a rektorátu Paříže (UAI 0755832G). Rektoráty jsou regionální delegace francouzského ministerstva pro vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání a výzkum.

Data ScienceTech Institute byl na jedné straně vybudován se světoznámou kvalitou a intenzitou francouzské vědy a inženýrství na jedné straně a přirozenou britskou obchodní zdatností a pragmatismem na straně druhé.

O nás

Společnost DSTI byla založena s cílem reagovat na potřeby a výzvy 4. průmyslové revoluce, která je vytvářením hodnoty prostřednictvím kontroly, využívání a provozování obrovských datových rezerv společností. Mezi tyto výzvy patří školení inženýrů a analytiků, aby se stali vysoce operativními specialisty na čtyřech pilířích dovedností v oboru: pokročilé výpočty hostující „velká data“ v IS, aplikovaná matematika pro zvládnutí prediktivních algoritmů, obchod a řízení pro uplatňování obou předchozích, jakož i etiky a práva , aby se zabránilo právním a morálním chybám těchto aplikací.

DSTI nabízí dva programy:

 • Aplikovaná MSc v Data Science & AI
 • Aplikovaná MSc v datovém inženýrství pro AI

Obsah je veden Vědeckou poradní radou, složenou z uznávaných a uznávaných profesionálních osobností a akademiků se zkušenostmi z průmyslového partnerství . Ve skutečnosti se zavazujeme sledovat průmysl a trh práce potřebuje dopis, takže naše programy se budou vyvíjet každoročně . Proto budete vyzváni, abyste se v přítomnosti nebo prostřednictvím e-learningu vrátili, abyste své dovednosti aktualizovali .

Klíčové vlastnosti

 • 2 záznamy: podzim a jaro
 • +250 absolventů po celém světě
 • Zastoupeno +45 národností
 • Stáž najde 100% studentů
 • 86% studentů si najde práci do 3 měsíců od stáže

3 studijní režimy

Na kampusu

Vyberte si studium na plný úvazek v jednom z našich kampusů v Nice Sophia-Antipolis nebo Paříži. Při interakci s učiteli a dalšími studenty zažijete příjemný studentský život.

Studujte v srdci úžasných měst!

Areál Nice Sophia-Abntipolis se nachází v největším evropském technologickém klastru, často nazývaném „Francouzské křemíkové údolí“. V parku sídlí výzkumné a vývojové jednotky od nadnárodních společností, prosperující ekosystém výuky a výzkumu.

Areál Paříže se nachází v 5. okrese hlavního města. Studenti se mohou těšit z mnoha výhod, které toto kosmopolitní město může nabídnout. Tato oblast je plná restaurací, obchodů a historických památek jen pár minut chůze od kampusu

Online

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, budete moci sledovat různé kurzy z vašeho počítače (vyžaduje připojení ADSL) na plný úvazek a naživo . Budete mít stejnou zkušenost jako student na koleji a v pohodlí svého domova. Všechny kurzy jsou zaznamenávány a dostupné všem studentům.

Samostatný kurz online (SPOC)

Režim SPOC je určen pro pracující profesionály. Umožní vám sledovat oba naše programy online a vlastním tempem po dobu 18 až 36 měsíců podle harmonogramu, který odpovídá vašemu profesnímu životu. Můžete se přihlásit kdykoli během roku .

 • Osobní zkušenost s učením
 • Schopnost sledovat online nebo na akademické půdě
 • Plný přístup k učebním materiálům
 • Týdenní podpůrná relace s týmem učitelů a Direction of Studies, prostřednictvím exkluzivního komunikačního kanálu

Titul a uznání

Oba programy jsou registrovány ve francouzském národním registru odborných kvalifikací (RNCP), který obsahuje všechny diplomy, tituly a profesní tituly uznávané francouzským státem. Kvalifikace se uznává jako titul na magisterské úrovni (úroveň 7 evropského kvalifikačního rámce - EQF). To by studentům umožnilo pokračovat v doktorském studiu, pokud se tak rozhodnou.

Certifikace na podnikové úrovni

Aplikovaná MSc v oboru Data Science & Artificial Intelligence a Aplikovaná MSc v Data Engineering for Artificial Intelligence programy obsahují dvě podnikové certifikace. Studenti jsou připraveni profesionály.

Aplikovaná MSc v Data Science & AI:

 • Židle Amazon AWS Cloud-Computing DSTI
  Příprava na AWS Certified Solutions Architect - Associate, jako DSTI je členem AWS Academy
 • Předsedkyně SAS Ekosystému DSTI
  Příprava na základní programování pomocí SAS

Aplikovaná MSc v datovém inženýrství pro AI:

 • Židle Amazon AWS Cloud-Computing DSTI
  Příprava na AWS Certified Solutions Architect - Associate
 • Certifikovaný datový inženýr Cloudera
  Příprava pro Cloudera Certified Data Engineer

S potěšením také oznamujeme, že společnost KDnuggets v první desítce nejvlivnějších značek na velkých datech označila DSTI za jeden z nejlepších programů v oboru Data Science na světě. Pro mladou školu, jako jsme my, je velmi dobrým úspěchem být v tomto kvadrantu a ukazuje náš neustálý vývoj. Zde je odkaz: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Představuje nás také v seznamu Nejlepší mistři v oboru datové vědy a analytiky v Evropě: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Jsme také členy tohoto ekosystému (průmyslový a akademický klastr) https://www.pole-scs.org/cs/ecosystem/players/

Tady je také to, co o naší škole říkal Stephan Hadinger , vedoucí architektury na Amazon AWS .

Místa

Biot

Adresa, 1. řádek
Data ScienceTech Institute
Les Templiers
950 Route des Colles
Sophia-Antipolis

06410 Biot, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Paříž

Adresa, 1. řádek
Data ScienceTech Institute
4, Rue de la Collégiale

75005 Paříž, Île-de-France, Francie

Lagos

Adresa, 1. řádek
Lagos, Lagos, Nigérie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium