Centrale Nantes

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1919, Centrale Nantes (ECN) patří mezi top vysokých škol a výzkumných ve Francii ve vědě a inženýrství. Jeho účelem je vytvořit nejvyšší úrovně vědce & Engineers v multidisciplinární a konkrétních oblastech z 2150 studentů ročně ve strojírenské trati (5 let), magisterských a PhD. Mezinárodní vývoj je v centru strategické politiky Centrale Nantes: 100% svých studentů strojírenských oborů se chystáte do zahraničí a 30% z areálu populace je mezinárodní.

nový

Síla sítí

Centrale Nantes patří do prestižní Groupe des Ecoles Centrales, vysokého školství a výzkumných institucí s dlouholetou tradicí v oblasti inovací, designu, konstrukci a výrobu. Od svého založení, Groupe des Ecoles Centrales sleduje stejné povolání: Vzdělávání inženýry schopné splnit největších výzev jejich éry. Centrale Nantes usnadňuje jak profesor a studentské mezinárodní výměny prostřednictvím studia programů vysoké úrovni kvality s Erasmus Mundus značku vynikajících poskytnuté Evropskou komisí. Vskutku, instituce se v současné době podílí na 4 Erasmus Mundus A.1 projektů (3 Master, 1 doktorát), 15 projektů Erasmus Mundus A.2 (3 jako koordinátor s Indií a jižní Asii), dva A.3 projekty. Některé granty jsou k dispozici v rámci těchto projektů. Většina mezinárodních studentů získají atraktivní stipendia od Centrale Nantes, podniky, Evropská komise, francouzské velvyslanectví nebo Pays de la Loire. Uznání vědecké excelence Centrale Nantes usnadňuje jeho spolupráci s regionálními hospodářskými subjekty, jakož i globální společnosti, a interakce s obdobnými sítěmi v zahraničí. Centrale Nantes překlenuje propast mezi vzdělávání, výzkumu, vývoje a podnikatelském světě.

Přístup k špičkových technologických platforem

Jako zdroj inovací a otevřenosti, Centrale Nantes poskytuje silné vazby s průmyslem a má pověst excelence po celém světě. Výzkumné jednotky této školy mají experimentální zařízení, které je unikátní ve svých oborech, zejména v námořních hydrodynamiky, mechaniky tekutin, inženýrské stavby, havárie testování, virtuální realita, robotika a obrábění. Výzkumné laboratoře jsou plně integrovány do vzdělávacího programu školy, aby zajistily studijní průchozí výzkum pro studentů strojírenských oborů a obohatit odbornou přípravu ir tím, že jim přístup k indukčních pedagogiky v laboratořích, a aby ti, kteří začnou svou kariéru v oblasti výzkumu a vývoje s cílem připravit se na své budoucí odpovědnosti. Během svého třetího ročníku na Centrale Nantes, budete mít možnost přístupu tohoto zařízení.

Nantes

Tady je Centrale Nantes prvotřídní mezinárodní magisterský nabídka: 10 International Masters (předměty vyučované v angličtině)

Urban Životní prostředí:

 • Atmosféra, Voda a městské životní prostředí

Aplikovaná mechanika:

 • Výpočetní mechanika
 • Projektování systémů a produktů
 • Materiály a technologie procesů Composites
 • Hydrodynamika a inženýrství oceánu
 • Energetika a Propulsion
 • AMASONE = Provoz lodi a námořní inženýrství

Inženýrské stavitelství

Control Engineering, robotika a aplikované informatiky:

 • Pokročilé Robotics
 • Automatické řízení, Signal, & Image
 • Real Time, Řízení a supervize

HEI sociální mediální přítomnost odkazy:

Facebook: Centrale Nantes Masters YouTube: International Centrale Nantes

Praktické informace

Mezinárodní úřad pomáhá všichni zahraniční studenti zaplnit administrativní požadavky, a získat ubytování v blízkosti areálu.

Centrale Nantes navrhuje také spoustu aktivit prostřednictvím různých klubů a sdružení. Díky Centrale Nantes absolventů jediný poplatek, získáte přístup k Centralian síti a využívat všech služeb ihned a bez data vypršení platnosti! Přímý přístup k veškeré činnosti, profesní a regionální kontakty klubu a další Centrale školní skupiny.

Po dokončení studia, budou tyto služby, který zní: svobodný posouzení kariéru každých 5 let, trvalé slevy na výkonné vzdělávacích kurzů a řadu dalších výhod.

Život ve Francii

Pátou největší ekonomikou na světě, Francie je také čtvrtou nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty. Země je nadále odhodlána k jeho dlouhotrvající politiku rovného zacházení pro vnitrostátní a mezinárodní studenty. Každý rok, Francie je masivní investice do vzdělání a výzkumu. Ve skutečnosti, vzdělání je největší kategorii vládních výdajů, což představuje více než 20% rozpočtu. Francie ekonomika je na světě pátý největší. To představuje 5% světového HDP a 6%.

Poplatky spojené se studiem

Školné na Centrale Nantes jsou od € 0 až € 9.000 ročně.

Absolventi informace

Absolventi jsou velmi důležité pro Centrale Nantes. Sdružení absolventů ze Centrale Nantes je široce rozšířen v mnoha zemích po celém světě, kteří pracují v různých odvětvích. Některé z nich zaujímají vysoké pozice v různých výzkumných Insitutes nebo společnosti, zatímco několik jiní jsou úspěšní podnikatelé. Zůstat spojen s absolventy dokazuje neocenitelné pro studenty v mnoha termínech. Absolventi sítí nejen dává příležitost pro studenty komunikovat s absolventy, ale také pomáhá absolventi zůstat ve spojení s ústavem a získat aktuální při různém vývoji. Spolu s tím, platforma pro pravidelné výměny názorů a myšlenek mezi absolventy je stejně důležité pro jejich vlastní rozvoj a růst.

Výzva k podání přihlášky: Erasmus Mundus Mistr: EMship Advanced Stipendia design: Až 48 000 € za studentské výzvy k aplikaci na http://www.emship.eu/ magisterského programu uznaného Evropskou komisí s Erasmus Mundus štítek double degree dodané Centrale Nantes (Francie) a Université de Liège (Belgie)

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Francouzština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Erasmus Mundus - Emship Moderní Design

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2018 Francie Nantes

Cílem EMSHIP Erasmus Mundus Master je poskytnout vysokou vzdělání v námořní architektury a designu lodi, přes 1.5 roků - 90 kreditů - Master Course přístupné [+]

Erasmus Mundus - EMship Advanced design

&nbsp

Cílem EMSHIP Erasmus Mundus Master je poskytnout vysokou vzdělání v námořní architektury a designu lodi, přes 1,5 roky - 90 kreditů - Mistr hřiště přístupné postgraduální studium, vedoucí ke Double magisterského studia z ULG-Liege, Belgie a ECN-Nantes, Francie) a dodatek diplomu z Německa (Rostock), v Itálii (Janov), Polsko (Szczecin) nebo v Rumunsku (Galate).

EMSHIP přímo odpovídá potřebám evropského a Worldwide Marine průmyslu. Cílovými kandidáti jsou:

Kandidáti, které již na magisterské studium v ​​jiném oboru strojírenství, které chcete získat specializaci v designu lodi. Aktivní inženýrství důstojníci s 3-5 roky námořnické pracovní zkušenost, že hledáte nové poznatky, aby lépe plnit své nosné cíle. Tam je opravdu velká poptávka od majitelů lodí a přístavními orgány k přijímání takových důstojníků, věděl, co na palubě služba je, spravovat a udržovat své flotily. Kandidáti hledali doplňující vzdělávání v řemeslech plavební výletní a Mega / motorové jachty, ale i pro bezpečnější a čistší Marine a fluviálních druhu dopravy. Inženýři vyhledávání pro pokročilé vzdělávání v hydrodynamiku v designu lodi, lodní výrobu, CAD, informačních technologií a lodí Structures. ... [-]

Evropská Master Na Výpočetní Mechaniky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Master of Science v počítačové mechanice je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a kompetence v oblasti výpočetní mechanice [+]

Evropská Master na počítačové mechaniky

&nbsp

Master of Science v počítačové mechanice je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a kompetence v oblasti výpočetní mechaniky s aplikacemi v pevné, kapalin a interdisciplinární obory. Cílem je poskytnout studentům znalosti pro modelování, zpracování, analýzu a implementaci simulačních nástrojů pro pokročilé inženýrské problémy, stejně jako dovedností pro pochopení těchto přístupů v širším kontextu inženýrské vědy. Studenti budou mít prospěch z vedoucí skupiny akademiků a vzrušující mezinárodní prostředí. Studenti mohou Master 's jako profesionální terminálu míře, nebo v rámci přípravy na Ph.D. stupně.... [-]


Inženýr V Oboru Energetiky A Pohonu (m-eng Ep)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento magister vyvíjí dovednosti pro navrhování a optimalizaci inovačních pohonných zařízení se zaměřením na termofluidní procesy a konverzi energie pro výzkum a průmysl. [+]

Energetika a pohon (M-ENG EP)

Tento magister vyvíjí dovednosti pro navrhování a optimalizaci inovačních pohonných zařízení se zaměřením na termofluidní procesy a konverzi energie pro výzkum a průmysl.

Výkonnost a účinnost spalovacích motorů a turbodmychadel je ovlivňována různými procesy, včetně průtoku plynu, komprese a roztažení turbokompresorem nebo vratným pístem, vstřikováním a spalováním paliva, přeměnou energie a přenosem tepla. Proto kurzy nabízené v tomto programu budou klást důraz na všechny tyto procesy a na to, jak se vzájemně ovlivňují.

Studijní program trvá dva akademické roky - označené M1 a M2. Energetika a pohon je jedním ze čtyř specializací, které jsou k dispozici v toku strojního inženýrství. Výukovým jazykem je angličtina v celém programu.... [-]


Magisterské V řízení A Robotice V Oblasti Zpracování Signálu A Obrazu (coro Sip)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Program pro zpracování signálů a zpracování obrazu (SIP) poskytuje potřebné dovednosti v oblasti modelování signálů, zpracování obrazu a strojového učení, relevantní pro teorii a praxi analýzy dat a získávání informací pro vývoj moderních numerických metod. [+]

Zpracování signálů a obrazu (CORO SIP)

Program pro zpracování signálů a zpracování obrazu (SIP) poskytuje potřebné dovednosti v oblasti modelování signálů, zpracování obrazu a strojového učení, relevantní pro teorii a praxi analýzy dat a získávání informací pro vývoj moderních numerických metod.

Kurzy programu SIP se zabývají teorií a praxí pokročilých technik analýzy dat od výpočetní statistiky, aplikované matematiky, vědecké výpočty a numerického zobrazování až po jejich praktickou realizaci v několika oborech, jako je biomedicínské inženýrství, zobrazovací věda, zpracování zvuku a informace technika.

Klíčovým rysem programu je návrh matematických řešení, problémů se zpracováním signálů a obrazů, zohlednění fyzikálních zvláštností těchto dat a přizpůsobení numerické implementace těchto řešení do kontextu aplikace, množství dat a dostupné výpočetní zdroje.... [-]


Magisterský Inženýrství V Materiálových Procesech A Technologii Kompozitů (m-eng Mptc)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento Master rozvíjí dovednosti pro poskytování inovativních a optimalizovaných řešení v návrhu a výrobě kompozitních materiálů pro výzkum a v průmyslu. [+]

Materiály, procesy a technologie kompozitů (M-ENG MPTC)

Tento Master rozvíjí dovednosti pro poskytování inovativních a optimalizovaných řešení v návrhu a výrobě kompozitních materiálů pro výzkum a v průmyslu.

Výkon vlákninově vyztužených kompozitů a struktur organické matrice je ovlivněn konstrukčními materiály a stupněm zpracování. Kompozitní mechanické provedení může být efektivně a optimálně provedeno, když člověk dobře rozumí výrobním vlivům a omezením. Kurzy nabízené v tomto programu proto poskytnou teoretický a experimentální důraz na vztahy mezi složkami, zpracováním a konstrukčním návrhem.

Studijní program trvá dva akademické roky - označené M1 a M2. Materiály, procesy a technologie kompozitů je jedním ze čtyř specializací, které jsou k dispozici v toku strojního inženýrství.... [-]


Magistr Inženýrství Ve Výpočetní Mechaniky (m-eng Cm)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento magister vyvíjí dovednosti v pokročilých technikách ve vědeckém výpočetní na rozhraní mezi vědeckými disciplínami pro modelování strojírenských problémů. [+]

Výpočetní mechanika (M-ENG CM)

Tento magister vyvíjí dovednosti v pokročilých technikách ve vědeckém výpočetní na rozhraní mezi vědeckými disciplínami pro modelování strojírenských problémů.

Kurzy se zabývají modelováním a numerickou simulací komplexních mechanických systémů (tekutých i pevných), které zahrnují možnost spojení různých fyzik v různých měřítcích. Výuka je založena na globálním přístupu k problematice numerického modelování, od konstrukce modelů a jejich diskretizace až po číselné rozlišení jednotlivých modelů a matematické analýzy modelů a aproximačních metod.

Studijní program trvá dva akademické roky - označené M1 a M2. Výpočetní mechanika je jednou ze čtyř specializací, které jsou k dispozici v toku Strojírenství.... [-]


Magistr Na Provoz Lodě A Námořní Inženýrství - Amasone

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Dvě špičkové francouzské technické univerzity se spojily, aby vám nabídly jedinečnou příležitost naučit se námořní inženýrství a stát se inženýrem, který má zkušenosti s provozem lodí. [+]

Mistr na provoz lodi a námořní inženýrství

Dvě špičkové francouzské technické univerzity se spojily, aby vám nabídly jedinečnou příležitost naučit se námořní inženýrství a stát se inženýrem, který má zkušenosti s provozem lodí. V Ecole Centrale Nantes zajišťujeme výcvikový program na vysoké úrovni pro námořní inženýry. Budete mít přístup k experimentálním zařízením, jako je tažná nádrž, vlnová nádrž, zkušební stolice s vnitřními spalovacími motory. Ve spolupráci s École Navale v Lanvéoc-Poulmic poblíž Brestu je francouzská námořní akademie, kde jsou cvičeni francouzští námořníci. V Ecole Navale poskytujeme vážné vědecké školení, navigační znalosti a námořní prostředí. Vynikající síla tohoto magisterského programu je, že budete mít školení na palubách lodí francouzského námořnictva. Získáte náhled na palubní praxi, která bude sloužit složitým zařízením a bude v souladu s rychlým vývojem znalostí a technik, které jsou vysoce cenné pro námořního inženýra a samozřejmě jsou vysoce ceněny průmyslovými zaměstnavateli. 100% angličtina! Vedle tohoto technického a vědeckého know-how se dozvíte také o francouzské kultuře a jazyce.... [-]


Magistr V Aplikované Mechaniky - Návrh Systémů A Produktů

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento Master nabízí nástroje, modely a metodiky pro navrhování strojírenských výrobků a pro návrh a řízení inustrial systémů. [+]

Master of Science v aplikované mechaniky - Design systémů a produkty

&nbsp

Tento Master nabízí nástroje, modely a metodiky pro navrhování strojírenských výrobků a pro návrh a řízení inustrial systémů. Bereme v úvahu technické, lidské a ekonomické faktory. Kurzy spoléhají na obou aspektů a zahrnovat následující oblasti: Mechanický návrh inovačních mechanismů a produktů, zákazník-orientovaný design výrobků, průmyslové inženýrství.

&nbsp

&nbsp

Jazyk výuky

100% vyučovacího jazyka a zkouška z angličtiny v průběhu prvního roku, včetně 160 hodin francouzského jazykových kurzů.

... [-]

Magistr Ve Stavebnictví

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Mistr fo Inženýrské a životní prostředí se zabývá vývojem vědecké a technické znalosti.Vyznačuje se vysokým stupněm vědeckého [+]

Master of Science v oboru stavebního inženýrství

&nbsp

Mistr fo Inženýrské a životní prostředí se zabývá vývojem vědecké a technické znalosti. Vyznačuje se vysokým stupněm vědeckého specializace v určité oblasti studia.

Jazyk výuky

&nbsp

100% vyučovacího jazyka a zkoušku v angličtině v průběhu prvního roku, včetně 160 hodin francouzského jazykových kurzů.

&nbsp

Během 2d roku, kurzy a diplomové práce jsou buď ve francouzském nebo anglickém jazyce.

&nbsp

&nbsp

Specifičnost

&nbsp

Program zdůrazňuje následující zaostřovací oblasti: Experimentální a numerické metody, konstitutivní modelování, fyzikální modelování, porézní média, matematického modelování a stavebního inženýrství, mix-design a chování nových betonů a životnost konstrukcí.... [-]


Magistr V Hydrodynamiku A Inženýrství Oceánu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům a pokročilý výcvik na typické problémy hydrodynamiky aplikovaných na oceán a pobřežní inženýrství: rezistence lodí, seakeeping, vodní vlny a mořské prostředí. Fyzikální, modelování a numerické aspekty jsou studovány. [+]

Mistr v hydrodynamiku a inženýrství oceánu

Tento mistr je mezinárodně uznávaná a akreditované francouzským ministerstvem vysokého školství.

Kvalita kurzů byla uznána v rámci prestižního Erasmus Mundus rámci Evropské komise prostřednictvím EMship Master.

Velká část školení je věnována praktickému využití softwarů řešit problémy byly definovány výše velkého množství numerických metod: okrajových prvků nebo spektrálních metod v rámci teorie potenciálu toku, konečných diferencí nebo konečných objemů technik v řešitelů pro viskózní toků, Smooth částic Hydrodynamika (SPH).

Jazyk výuky

Vyučovacím jazykem a zkoušky je angličtina v prvním roce, včetně 160 hodin kurzy francouzštiny.... [-]


Magistr V řízení A Robotiku V Pokročilé Robotice (coro Imaro)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Hlavním cílem této specializace je zvládnout modelování a řízení komplexních robotů vyvíjejících se v dynamickém prostředí pomocí vlastního a exteroceptivního vnímání. Zaměřuje se na pokročilou robotiku, ale obecněji se specializace zabývá moderními technikami v oblasti systémového inženýrství pro modelování, simulaci, optimalizaci, analýzu a řízení různých robotických systémů. Zohledňuje také modelování a vnímání prostředí. Kvalita tohoto magisterského studijního programu byla uznána Evropskou unií podporou evropského magisterského studijního programu Advanced Robotics (EMARO +) v rámci programu Erasmus Mundus. [+]

Pokročilá robotika (CORO IMARO)

Hlavním cílem této specializace je zvládnout modelování a řízení komplexních robotů vyvíjejících se v dynamickém prostředí pomocí vlastního a exteroceptivního vnímání.

Zaměřuje se na pokročilou robotiku, ale obecněji se specializace zabývá moderními technikami v oblasti systémového inženýrství pro modelování, simulaci, optimalizaci, analýzu a řízení různých robotických systémů. Zohledňuje také modelování a vnímání prostředí. Kvalita tohoto magisterského studijního programu byla uznána Evropskou unií podporou evropského magisterského studijního programu Advanced Robotics (EMARO +) v rámci programu Erasmus Mundus.... [-]


Master in Atlantic Master on Ship Operation & Naval Engineering (M-TECH AMASONE)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

[+]

Námořní a navigační znalosti Laboratoře v hydrodynamice a pohonných systémech Pokročilá hydrodynamika Francouzský jazyk a kultura

Příklady předchozích stáží v průmyslu:

Zlepšení procesu optimalizace CFD: aplikace na podvodní vozidlo

Příklady předchozích stáží ve výzkumných laboratořích:

Experimentální metody využívající video analýzy pro měření toku vyvolaného pohybu rostlin. Slabý přístup Scatter pro modelování OWC Hodnocení kritérií stability druhé generace pro vojenské lodě

Obsah předmětu může být předmětem drobných změn

Pracovní pozice : strojní inženýr, procesní inženýr, konstruktér, řízení námořních systémů, inženýr v oblasti výzkumu a inovací (po doktorském studiu)... [-]


Master in Atmosphere, Water and Environment (U-ENV AWE)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

[+]

Úvod do geografických informačních věd Řízení a plánování měst Podnikatelské prostředí Analýza environmentálních dat Moderní jazyky Moderní jazyky

Obsah předmětu - M2

Řízení měst a životní prostředí Městská metropole, plánování a služby Nástroje, řízení a modelování městských databází Interdisciplinární metodologie pro výzkum Úvod do urbanistických projektů Urbanistické ukazatele a environmentální hodnocení projektů [-]

Master in Embedded Real Time Systems (CORO ERTS)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

[+]

Tato specializace se opírá o několik kurzů, které pokrývají různá témata: návrh systémů v reálném čase a architektura operačního systému v reálném čase (standard OSEK / VDX); pravidla plánování v reálném čase a související implementace; nástroje pro modelování a ověřování systémů v reálném čase: Petriho síť, automaty s konečnou kondicí a časované automaty apod.

Studijní program trvá dva akademické roky - označené M1 a M2. Embedded Real Time Systems je jedním z pěti specializací, které jsou k dispozici v rámci řízení a robotiky. Některé z kurzů M1 jsou vyučovány v rámci pěti specializací, zatímco kurzy M2 jsou specifické. Další informace naleznete v kurzu. ... [-]


Master in Hydrodynamics for Ocean Engineering (MTECH HOE)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Cílem této magisterské specializace je poskytnout studentům pokročilé školení o typických problémech hydrodynamiky aplikovaných na námořní architekturu a oceánské inženýrství: odolnost loďstva, sekeření, chování lodí v nepravidelných mořích, voda, vlny a mořské prostředí ... fyzikální, modelování a numerické aspekty jsou studovány. [+]

Cílem této magisterské specializace je poskytnout studentům pokročilé školení o typických problémech hydrodynamiky aplikovaných na námořní architekturu a oceánské inženýrství: odolnost loďstva, sekeření, chování lodí v nepravidelných mořích, voda, vlny a mořské prostředí ...

Mechanika tekutin Mechanický design Programování a algoritmy Energetika Numerické metody Pohon Vibrační a diferenciální rovnice Podnikatelské prostředí Moderní jazyky [-]

Master in Materials and Structures in their Environment (C-ENG MSE)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

[+]

Zobrazování ve stavebnictví Numerické metody geotechniky Vibrační a diferenciální rovnice Beton a konstrukce Podnikatelské prostředí Konference a zahájení výzkumu Moderní jazyky

Obsah předmětu - M2

numerická analýza Ustavující zákony Trvanlivost a strukturální údržba Zemětřesení Návrh a chování moderního betonu Statistiky spolehlivosti materiálu a konstrukce [-]

Master of Engineering in Advanced Manufacturing (M-ENG AM)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

[+]

Odvětví: Letectví, Automobilový průmysl, Doprava, Veterinární a mořská energie, Mechanika, Poradenství Obory: Strojírenství, design, materiály, pokročilé procesy, výroba aditiva, výzkum a inovace Pozice: strojní inženýr, procesní inženýr, konstruktér, inženýr v oblasti výzkumu a inovací (po doktorském studiu)

Obsah předmětu - M1

Kompozity a složky Design Metodika Virtuální realita při vývoji produktů Podpora rozhodování pro návrhový proces Technologie zpracování kompozitů Kompozitní struktury Numerický návrh výrobků Optimalizace v mechaniky [-]

Master V Integrovaných Systémech V Reálném čase (coro Erts)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

[+]

Časová frekvence, spektrální analýza a filtrování signálů Real Time Systems + Softwarová architektura pro robotiku Zpracování signálu + Mobilní roboty + Pokročilé a programování robotů + Umělá inteligence + Computer Vision + Optimalizační techniky + Moderní jazyky Teorie nelinárního řízení + [-]

Master V Inteligentním A Propojeném Podniku (i-eng Sce)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

[+]

Řízení výroby Simulace (1) Simulace (2) Modelování komplexních systémů (2) Ekonomika a management pro průmyslové inženýrství Inovační inženýrství Konference / Úvod do výzkumu Moderní jazyky

Obsah předmětu - Inteligentní a propojený podnik M2

Podnikové modelování (2) Návrh informačního systému [-]

Msc V Městském Prostředí - Ovzduší, Voda A Městská

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nantes

Tento mistr nabízí dobře vyvážený vzdělání pro budoucí inženýry a urbanisty tím, že dovednosti potřebné k řešení ekologických a energeticky otázky [+]

Master of věd a techniky v městském prostředí - ovzduší, voda a Urban Environment

&nbsp

Tento mistr nabízí dobře vyvážený vzdělání pro budoucí inženýry a urbanisty tím, že poskytuje dovednosti potřebné k řešení ekologických a energeticky otázky prostřednictvím integrovaného přístupu, kombinující technologický rozvoj spolu s ohledem na lidský, sociální a městské omezení.

&nbsp

&nbsp

Jazyk výuky 100% vyučovacího jazyka a zkouška z angličtiny v průběhu prvního roku, včetně 160 hodin francouzského jazykových kurzů. Během 2d roku, kurzy a diplomové práce jsou buď ve francouzském nebo anglickém jazyce.... [-]


Videos

Centrale Nantes Master engineering

Welcome to Centrale Nantes

Contact

Centrale Nantes Études

Adresa, 1. řádek Nantes, Pays de la Loire, Francie
Website http://www.ec-nantes.fr/
Telefonní číslo +33 2 40 37 16 21