CIFFOP

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CIFFOP, vedoucí Centrum lidských zdrojů CIFFOP (Intedisciplinární centrum pro vzdělávání lidských zdrojů ) bylo založeno v roce 1971 díky vizionářské iniciativě profesora Nicole Catalové a podpoře několika odborníků v oblasti lidských zdrojů, které mají mimořádnou předvídavost ohledně budoucnosti a významu lidských zdrojů Funkce zdrojů.

První univerzitní institut věnovaný vzdělávání odborníků v oblasti lidských zdrojů v přímém součinnosti s podnikatelským světem CIFFOP je institut, který je součástí prestižní univerzity v Paříži Panthéon-Assas a je jediným specializovaným centrem pro školení v oblasti řízení lidských zdrojů v rámci Sorbonne University Network. Nabízí několik pokročilých magisterských titulů (Master 2) v oblasti lidských zdrojů a koučování. Cílem CIFFOP je vyškolení studentů, absolventů obchodních a postgraduálních programů (Master 1), aby se setkali s výzvami zítřka a změnami v profesi, aby byli připraveni převzít odpovědnost ve všech oblastech řízení lidských zdrojů a pracovní vztahy: řízení lidských zdrojů v podnicích, nadnárodních společnostech, mezinárodních organizacích, věcné obsluze, obchodních jednotkách a poradenských firmách.

Průkopnické vedoucí stupně

Postupní ředitelé diplomu se neustále zabývají inovativními opatřeními, která rozšiřují průkopnickou roli CIFFOP, což svědčí o rostoucím počtu profesionálů v oblasti lidských zdrojů, rozvoji vysoce kvalifikovaného mentoringového systému profesionálů v oblasti lidských zdrojů (dvacet jedna poradců doporučuje skupiny čtyř nebo pěti studentů), internacionalizace vzdělávacích programů (včetně jedné studijní cesty do zahraničí každý rok od roku 2004) a od roku 1998 vytvoření pracovního učilišťového programu. Mnoho vzdělávacích inovací je výsledkem pokračující spolupráce mezi přednášejícími a absolventy CIFFOP.

CIFFOP, založený na tomto úspěchu, vytvořil v roce 2007 svůj mezinárodní manažer pro řízení lidských zdrojů, který se vyučuje výhradně v angličtině. Tento titul je určen hlavně pro zahraniční studenty: www.ciffop.fr/international . Aby CIFFOP uspokojil potřeby vedoucích pracovníků, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a znalosti v oblasti řízení lidských zdrojů, vytvořil v Paříži v roce 2009 výkonný program a v lednu 2011 v Lucemburku.

Oceněný jako vedoucí odbornými časopisy

Původní magisterský program CIFFOP je pravidelně zařazován na první místo v žebříčku "Liaisons Sociales & Kelly Service" z nejlepších programů počátečního vzdělávání v oblasti lidských zdrojů. Výkonný program CIFFOP je již řazen v časopise "Management" jako jeden z nejlepších kurzů Master of Science (listopad 2011). CIFFOP se tudíž setkává s výzvou, že bude školou odborného vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů v rámci univerzitního prostředí, ve kterém studenti získají vysoce kvalitní akademické vzdělání ve výjimečném prostředí a nabízejí personalizované zázemí a nejmodernější výukové metody.

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
Management Sciences House
1, rue Guy-de-la-Brosse

75005 Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium