Přečtěte si oficiální popis

CIFFOP, vedoucí Centrum lidských zdrojů CIFFOP (Intedisciplinární centrum pro vzdělávání lidských zdrojů ) bylo založeno v roce 1971 díky vizionářské iniciativě profesora Nicole Catalové a podpoře několika odborníků v oblasti lidských zdrojů, které mají mimořádnou předvídavost ohledně budoucnosti a významu lidských zdrojů Funkce zdrojů.

První univerzitní institut věnovaný vzdělávání odborníků v oblasti lidských zdrojů v přímém součinnosti s podnikatelským světem CIFFOP je institut, který je součástí prestižní univerzity v Paříži Panthéon-Assas a je jediným specializovaným centrem pro školení v oblasti řízení lidských zdrojů v rámci Sorbonne University Network. Nabízí několik pokročilých magisterských titulů (Master 2) v oblasti lidských zdrojů a koučování. Cílem CIFFOP je vyškolení studentů, absolventů obchodních a postgraduálních programů (Master 1), aby se setkali s výzvami zítřka a změnami v profesi, aby byli připraveni převzít odpovědnost ve všech oblastech řízení lidských zdrojů a pracovní vztahy: řízení lidských zdrojů v podnicích, nadnárodních společnostech, mezinárodních organizacích, věcné obsluze, obchodních jednotkách a poradenských firmách.

Průkopnické vedoucí stupně

Postupní ředitelé diplomu se neustále zabývají inovativními opatřeními, která rozšiřují průkopnickou roli CIFFOP, což svědčí o rostoucím počtu profesionálů v oblasti lidských zdrojů, rozvoji vysoce kvalifikovaného mentoringového systému profesionálů v oblasti lidských zdrojů (dvacet jedna poradců doporučuje skupiny čtyř nebo pěti studentů), internacionalizace vzdělávacích programů (včetně jedné studijní cesty do zahraničí každý rok od roku 2004) a od roku 1998 vytvoření pracovního učilišťového programu. Mnoho vzdělávacích inovací je výsledkem pokračující spolupráce mezi přednášejícími a absolventy CIFFOP.

CIFFOP, založený na tomto úspěchu, vytvořil v roce 2007 svůj mezinárodní manažer pro řízení lidských zdrojů, který se vyučuje výhradně v angličtině. Tento titul je určen hlavně pro zahraniční studenty: www.ciffop.fr/international . Aby CIFFOP uspokojil potřeby vedoucích pracovníků, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a znalosti v oblasti řízení lidských zdrojů, vytvořil v Paříži v roce 2009 výkonný program a v lednu 2011 v Lucemburku.

Oceněný jako vedoucí odbornými časopisy

Původní magisterský program CIFFOP je pravidelně zařazován na první místo v žebříčku "Liaisons Sociales & Kelly Service" z nejlepších programů počátečního vzdělávání v oblasti lidských zdrojů. Výkonný program CIFFOP je již řazen v časopise "Management" jako jeden z nejlepších kurzů Master of Science (listopad 2011). CIFFOP se tudíž setkává s výzvou, že bude školou odborného vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů v rámci univerzitního prostředí, ve kterém studenti získají vysoce kvalitní akademické vzdělání ve výjimečném prostředí a nabízejí personalizované zázemí a nejmodernější výukové metody.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

CIFFOP

Tento magisterský titul v mezinárodním řízení lidských zdrojů je akreditován francouzským ministerstvem pro vysokoškolské vzdělávání a výzkum. ... [+]

Unikátní program

Cíle

Celosvětové společnosti potřebují dobře vyškolené a funkční důstojníky HRM. Tento program vám pomůže:

Získejte potřebné dovednosti v oblasti řízení lidských zdrojů v oblastech, jako jsou globální personální obsazení, management znalostí, náhrady a výhody, mobilita, řízení kompetencí, vztahy se zaměstnanci a řízení rozmanitosti. Navrhněte a implementujte zásady a postupy HRM na úrovni firem, na úrovni země, na webu nebo na úrovni obchodních jednotek. Účinně fungovat v multikulturním prostředí. Rozvíjet konkrétní zkušenosti v mezinárodním prostředí. Získejte kulturní povědomí a citlivost. Seznamte se s jinou organizační kulturou než s vaší domovskou zemí. Výhody programu ... [-]
Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině