Brest Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

BREST námořní CITY

Brittany je 2. největší město přivítá téměř 24.000 studentů ročně, z nichž 10% jsou zahraniční studenti předmětu v jeho vysoké škole a jeho 7 Grandes Ecoles. Její různé vzdělávací programy, vynikající výzkumné iniciativy, vysoce kvalitní výuka, místní vyhlídky na práci, a jedinečném prostředí, aby to top destinací pro studenty.

OCEAN jako kultura

Obklopen oceánem, region Brest je plná krásných přírodních lokalit a nabízí všechny druhy sportů a rekreačních aktivit spojených s mořem. Ve světle jeho historie jako významného přístavu, Brest je příjemné město, otevřené světu a různých kultur. To je také kulturní centrum s mnoha divadly a sály; akvária Oceanopolis; Quartz, celostátně uznávaný divadelní; nemluvě o mnoha letních festivalech, které probíhají po celé Bretaně.

MěNÍCÍ CITY

Brest je zapojena do rozsáhlého programu rozvoje měst: metropolitní zařízení, ekonomické struktury, nové oblasti bydlení a obnovy měst. Ve stejném duchu jako v roce 2012 do úřadu tramvajové a rekonstrukce areálu Plateau des Capucins, odvážný iniciativa probíhá otevřít první městský systém lanové Francie Brest.

Atraktivní městská

Městské centrum s bazénem práce více než 400.000 obyvatel, Brest je sama přihlásí prostřednictvím svých středisek excelence představovat světové úrovně výzkumu, čtyři klastry konkurenceschopnosti, high-tech společností, a některé z předních jmen v průmyslu. Brest je jedním z 14 měst ve Francii, které získaly nový stav Metropole. Jeho mezinárodní zaměření je evidentní v dokonalosti jeho nabídky v námořní vědy a technologie, námořní výstavbu a opravy, digitální technologie, vědy potravin a život, vyšší sektoru služeb, a finančního inženýrství.

VANNES a zálivu Morbihan

Vannes je historické město, bývalé sídlo parlamentu Bretaně o, a zůstal živý nejdůležitější pozůstatků své bohaté minulosti. Hradby a jejich mytí-domy na okraji příkopu, katedrály a muzea jako je Cohue muzea výtvarných umění všeho stojí vedle květinové zahrady. Domovského přístavu Díky své výsadní místo v zálivu Morbihan, Vannes má centrální a strategickou pozici. Snadno dostupný z velkých měst v regionu, stejně jako v Paříži, to je domovský přístav pro mnoho rozvojových firem a volba umístění pro budoucí smýšlející podnikatele.

EXCEPTIONNAL MÍSTO

Vannes je ohraničené na jihu zálivu Morbihan, což znamená "malý moře" v bretaňského jazyka. Tento 12.000 ha Atlantik povodí je posetý přibližně 40 ostrovů; Někteří, jako Île d'Arz a Ile aux Moines, jsou obydlené. Perský záliv Morbihan je jedinečné místo, kde se půda a moře mísí v měnící krajiny, a je součástí z nejkrásnějších zátok na světě.

Místa

Brest

Brest Business School

Adresa, 1. řádek
BREST BUSINESS SCHOOL
2 avenue de Provence


29200 Brest, Bretaň, Francie
Telefonní číslo
+33 2 98 34 44 44

Vannes

Adresa, 1. řádek
VANNES BUSINESS SCHOOL
1 rue de la Loi

56000 Vannes, Bretaň, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium