Burgundy School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Založena v roce 1899, Burgundy School of Business je mezinárodní vedoucí pedagogická a výzkumná škola, uznávaná díky národním a mezinárodním akreditacím: AACSB a EQUIS.

BSB nabízí programy na vysoké úrovni v oblasti řízení, od vysokoškolského až po postgraduální úroveň se širokou škálou specializací.

Naše hodnocení potvrzuje naše odborné znalosti:

  • Patří k nejvýznamnějším 1% obchodním školám na světě s dvojitou akreditací: AACSB a EQUIS
  • 77. nejlepší mistr v oboru řízení ve světě - Financial Times, 2018.
  • Top 6 nejlepší bakalář ve Francii - L'Etudiant, 2018.
  • 1. Specializovaný magisterský program v oblasti kulturního managementu ve Francii - Eununiversal 20178.
  • 1. Specializovaný Mistr ve Wine Management ve Francii (třetí na světě) -Eduniversal 2018.
  • Top 15 nejlepších francouzských obchodních škol - národní hodnocení pro certifikované obchodní školy, uznané francouzským ministerstvem školství, 2018.

BSB rovněž zdůrazňuje své odborné znalosti v oblasti řízení vín se svou školou vína


Ale my jsme mnohem víc než jen obchodní škola. Věříme ve zvláštní a odlišný model zaměřený na studenta, proto ztělesňujeme jinou představu o vyšším vzdělání.

Nechceme studenty určitým způsobem přemýšlet: naše povolání je dát jim všechny nástroje používané k budování vlastní osobní a profesní identity. Celkově vytváříme tento model alternativní školy, když kultivujeme otevřenost a podnikatelský duch. To je také důvod, proč jsme hrdí na to, že vítáme studenty z celého světa s různými profily: jsme si jisti, že směsnost a rozmanitost nabízí nejlepší inovace, kreativitu a výkon.

Naše fakulta je vysoce kvalifikovaná se 78 stálými učiteli a 350 odbornými řečníky. 36% našich učitelů pochází ze zahraničí a náš areál je multikulturní s 66 různými národnostmi v rámci studentů, což nabízí silné mezinárodní zkušenosti.

Konečně je k dispozici specializovaný server, který pomáhá zahraničním studentům při integraci do francouzského způsobu života: vyzvednutí na stanici, ubytování, návštěvy města a regionu, papírování, bezplatné workshopy ...

Naše podpora: Kurzy se vyučují v malých skupinách: 20 až 40 studentů na třídu, aby studenti nabízeli nejlepší přímý přístup. Pro nás je vědět, že naši studenti jsou klíčem k jejich nejlepší podpoře.

Naše inovativní pedagogika: skupinová práce, ústní prezentace, firemní problémy, obchodní projekty, obchodní hry, tvorba firem, poradenské mise, pracovní stáže ...

Přijďte a připojte se k nám v Burgundsku!

Naším cílem je školení různých manažerů a podnikatelů.

JSME BSB !

Místa

Dijon

ESC Dijon Bourgogne

Adresa, 1. řádek
29 Rue Sambin
21000 Dijon, Bourgogne-Franche-Comté, Francie
Telefonní číslo
+33 3 80 72 59 00

Lyon

Adresa, 1. řádek
Campus Lyon Immeuble Milky Way 42 Cours Suchet
69002 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie
Telefonní číslo
+33 428 297 720

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited