Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1982 a nachází se v samém srdci 20. pařížské části, Autograf, historické školy v oblasti grafického designu, digitální, prostorově a hraní her, nabízí školení ověřeny nebo uznaný status stupňů stát. Školní lidské měřítko, každý student dostane individuální podpory ze strany učitelů a pedagogického týmu.

Autograf vychutnat světlé a prostorné prostory 2000 metrů čtverečních, včetně běžných třídách, dílenské prostory a počítačových učeben, aby uspokojila 400 studentů.

Se k dispozici více než sto padesát strojů, studenti pracují na Mac nebo PC software podle této studie. Autograf vlastnosti optického vlákna, WiFi je k dispozici v celé škole.

Studenti se pravidelně scházejí v kavárně, veselý prostor s mikrovlnnými troubami a počítačových stanic s volným přístupem na oběd, diskuse či práci.

Chcete-li vytisknout svou práci, studenti používají tiskárny a kopírky samoobslužné. U větších rozměrů na různých typech médií, dokonce mají profesionální značkovače.

Profesoři Autograf, všichni profesionálové, pracovat a učit ve Francii a ve světě.

Autograf organizuje výlety, studijní cesty, školení, konferencí a pracovních setkání ve Francii iv zahraničí (Japonsko, Kanada, Čína, Mexiko, Španělsko, ...). Je také možné, aby studentům, aby část svých studiích v jiné zemi.

Otevření profesionálního světa

Od svého vzniku Autograf udržovat úzké spojení s rozsáhlou sítí obchodních partnerů, které ji umožňuje nabízet rozsáhlé možnosti stáží a odborných úponů svým studentům. Každý student je následována a podporována ve svém vyhledávacím podnikání, nabídek učiněných k němu, ale také individuální pomoc při provádění svých výzkumných nástrojů (životopis, kreativní portfolia, příprava na rozhovory, atd.)

Designu kurzy

Autograf nabízí kurzy jeden rok až pět let, mezinárodní přípravné třídy (FLE FLE umění a design) pro zahraniční studenty, upgrade v užitém umění, BTS (státní diplom), ověřených titulů uznávány stát na úroveň i (RNCP) a mezinárodní pověření:

 • Art FLE (francouzština cizí jazyk + umění)
 • Design FLE (francouzština cizí jazyk + Design)
 • Modernizace užitého umění (MANAA)
 • BTS Graphic Design Communication & Media možnost tisku
 • Možnost BTS Graphic Design digitální komunikace a média
 • BTS Space Design
 • Bakalářský Grafický design
 • Digital Design Bakalář
 • Bakalář Prostorově
 • Bakalářský Videohry Art
 • Bachelor Global design manager
 • Master of Art Director v grafickém designu
 • Master of designu v Digital Art Director
 • Master Designer vnitra Designer
 • Master of Art Director ve video tvorbě herního

Čím více Autograf : Během 3 let MANAA a BTS, účtujete paralelně s přípravou svých BTS státní diplom (BAC + 2), bakalářským titulem (BAC + 3), která vám umožní pokračovat ve studiu v Mistra přímo.

svědek

Jules PratUmělecký ředitel extrémní Muse a bývalý studentautograf.

"Šel jsem do Autograf BTS Graphic Design tištěných médií v počátečním volby a atmosféra byla skvělá po celou dobu mé školní docházky. Mám velkou Design Studio kurzy vzpomenout, kde jsme měli skutečné probuzení do obchodu, Zhodnotili jsme všechno, co jsme mohli udělat, naše kreativita byla vysoce rozvinutá.

Poté, co mé BTS a unhooked mé bakalářské jsem šel na režiséra mistr umění v grafickém designu jsem se chtěl dostat do práce a díky střídání, našel jsem zajímavou pozici, nejprve v agentura specializující se na operačním marketingu, kde jsem běžel, a pak v druhém roce v rámci Kofein kanceláře, kde jsem byl asistent umělecký ředitel.

Po těchto zkušenostech jsem pracoval pro W & Cie agentury, kde jsem se přiblížil svět fotografie. Během těch dvou let jsem měl možnost pracovat na Amundi značky území a tím i režii focení a reklamy pro celosvětovou kampaň.

Dnes Jsem art director v agentuře Extreme Muse, pracuji pro luxusní rozpočty, jako Ulysse Nardin (švýcarský hodinář), Samsung, Nespresso, LVMH, Kering ... Dělám práci nápadů designér, který jde hledá pro fotografy a vesmíru prostřednictvím vypracování kalhotek a směru střelby k dosažení retuše a fotomontáže. "

Autograf - Den otevřených dveří 2016

Video ukazuje výstava prací studentů v posledních Autograf otevřených dveří.

Více informací v angličtině: http://autograf-design.com/en/

Programy se vyučují na:
 • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Autograf

Architekt interiér Designer, demonstruje kreativitu a smělost. Režíroval, renovuje, obnovuje život na místě, nabízí nové řešení, chytrý, estetiku. Kombinuje citlivost a t ... [+]

Architekt interiér Designer, demonstruje kreativitu a smělost. Režíroval, renovuje, obnovuje život na místě, nabízí nové řešení, chytrý, estetiku. Kombinuje citlivost a techniku, nabídku prostor návrhář, se vztahuje přesná specifikace, řešení přizpůsobené životnímu stylu skupiny jednotlivců nebo provozování podniku v souladu s tímto materiálem omezeními, rozpočet a ochrany životního prostředí specifické místo.

Tato odborná příprava je vysoko na základě kreativity, profesionality, ale i získávání znalostí a dovedností kulturních, sociologických, sémiotické, filozofické, vizuální (kreslení, barvy, svazků), grafy, infografiky, koncepční, tvůrčím technické, legislativní, popisná.... [-]

Francie Paris
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Autograf

Tento mistr chce být velmi konkrétní. Je postaven kolem Student videohry projektu. Ty budou muset navrhovat, vyvíjet, publikovat a prodávat své hry. ... [+]

Pascal Luban, herní designér a kreativní ředitel (Ubisoft, Activision, Sony, DICE), je referenční profesionál, který má na starosti vzdělávacího potvrzení tohoto výcviku.

Tento mistr chce být velmi konkrétní. Je postaven kolem Student videohry projektu. Ty budou muset navrhovat, vyvíjet, publikovat a prodávat své hry. Dozví-li se úspěch, mohou dokonce vytvářet příjmy. A pokud to není tento případ, skutečnost, že viděla jeho jméno bylo spojováno se zveřejněnou hře je velký vizitka.

Program:

Pokročilé Academic Training: Počítačová grafika, programování, design - úvod do nové dovednosti: marketing, řízení projektů, právních základech - Vývoj herního konceptu a jeho prototypu. Vývoj Game - Příprava marketingové kampaně - Zveřejnění a marketing hry (monitoring komunity, pokračuje komunikační kampaň, animace hra) - Akademický Pokročilé školení je připravit pro vytvoření své vlastní studio: podnikání, management - Příprava druhého projektu (individuální nebo skupinové), že studenti budou usilovat o vypracování po mistra. ... [-]
Francie Paris
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Autograf

Grafika, grafický design, reklama, publikování, signage, obalová technika ... Existuje mnoho oblastí, které využívají schopnosti Art Directors. ... [+]

Grafika, grafický design, reklama, publikování, signage, obalová technika ... Existuje mnoho oblastí, které využívají schopnosti Art Directors.

Tento mistr k dispozici ve dvou možností, vytvoření grafu a tvorbu reklamní, kříže koncepční a sémantický učení, vizuální, technologické a manažerské.

Během dvou let tréninku, kromě personální práce ověřující každý studovaný obor, navrhuje se studenty individuálně provádět rok projektu a specializované prodejně.

Studenti jsou také konfrontovány s agenturou pro správu projektů, s vytvořením společného druhého roku. Každá skupina vytvořila musí dosáhnout v roce tří reálných projektů se skutečnými sponzory, zákazníky, kteří požádali o školu nebo studenty patřící k síti.... [-]

Francie Paris
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Autograf

Digital Designer je grafický designér pracující v oblasti digitálního a interaktivního designu podporuje: intranet a internet, DVD, mobilních aplikací, tvorba animací, 2D ... [+]

Digital Designer je grafický designér pracující v oblasti digitálního a interaktivního designu podporuje: intranet a internet, DVD, mobilních aplikací, tvorba animací, 2D nebo 3D ...

Toto školení splňuje pojmové a sémantický učení, vizuální, technologické a manažerské.

Během dvou let Master, kromě personální práce potvrzující každý studovaný obor, navrhuje se studenty individuálně provádět rok projektu a specializované prodejně.

Studenti jsou také konfrontovány s agenturou pro správu projektů, s vytvořením společného druhého roku. Každá skupina vytvořila musí dosáhnout v roce tří reálných projektů se skutečnými sponzory, zákazníky, kteří požádali o školu nebo studenty patřící k síti.... [-]

Francie Paris
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Autograf - JPO 2016: Vidéo illustrant l’exposition des travaux des étudiants d’Autograf lors des dernières journées portes ouvertes

Workshop Design Espace Autograf -

Workshop Edition Autograf -

Workshop Video Game Art Autograf -

Workshop Multimédia Autograf -

Autograf Workshop au Québec

Workshop International Autograf - College of Arts de Pekin à Autograf Paris