Audencia Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost Audencia Business School, založená v roce 1900, je jednou z nejlepších manažerských škol v Evropě.

Mezinárodní akreditace EQUIS, AACSB a AMBA, přidané k pozitivnímu hodnocení agentury AERES (francouzská agentura, která hodnotí výzkum a vysokoškolské vzdělávání), podtrhují závazek k výuce dokonalosti.

Její programy jsou pravidelně zařazovány mezi nejlepší světové společnosti The Financial Times a The Economist. Vize školy ve výuce je založena na třech klíčových zásadách, které nám dávají smysl: globální odpovědnost, podnikání a kulturní povědomí, z nichž jsou přístupy dvojí kompetence a mezinárodní duch otevřenosti nejdůležitějšími příklady.

V roce 2004 se Audencia Nantes stala první francouzskou řídící školou, která se připojila k Globálnímu sjednocení OSN. Škola se pak podílela na definici PRM (Principy odpovědného managementu vzdělávání). Audencia Nantes také podepsala strategické partnerství s WWF-France. Díky aktivitě svého inkubátoru, který každoročně přináší nově zahájené podnikatelské projekty, je škola aktivní v oblasti tvorby firem. Díky své logice dvojí kompetence škola pokračuje v posílení akcí, které byly zahájeny s počáteční dohodou podepsanou s Ecole Centrale de Nantes pro vzdělávání inženýrů-manažerů. Dnes Audencia Nantes nabízí různé studijní dráhy, které kombinují řízení a další disciplíny (architektura, výtvarné umění, právo a politická věda).

key figures/iframe>

Životní styl kampusu

Jeden z nejkrásnějších areálů ve Francii

Areál kampaně byl vytvořen s ohledem na kvalitu učebního prostředí.

Multimediální knihovna s rozlohou 1140 m2, otevřená 76 hodin týdně, 15 000 knih a databází, 500 francouzských a anglických časopisů a Wi-Fi přístup.

Finanční obchodní místnost s přístupem k řadě služeb, které jsou obvykle vyhrazeny pro profesionály v oblasti financí.

Kluby a sdružení: Studentský život v Audencia je zvláště bohatý. Ve volném čase se studenti mohou účastnit řady aktivit zaměřených na podnikání, finance, sport, hudbu, kulturu, humanitární pomoc nebo mezinárodní záležitosti. V areálu je asi 30 studentských klubů.

Pokoje v areálu pro návštěvníky.

Ubytování: Speciální databáze studentského intranetu poskytuje informace o dostupných pokojích ve studentských rezidencích, studiích / bytech nebo soukromých ubytovnách s rodinami. Každý mezinárodní student, který přichází do společnosti Audencia, se může spolehnout na specializovaný mezinárodní kontaktní tým, který zaručuje, že každý student najde ubytování.

Campus Net, virtuální platforma, která umožňuje studentům přístup ke svým rozvrhům, e-mailům, pracovním souborům a detailům kurzu.

Saint-Nazaire areál zařízení, věnované výuce a výzkumu v nákupu a řízení dodavatelského řetězce.

aboutAudencia Nantes byla uznána v různých mezinárodních žebříčcích:/>

Finanční časy září 2015

Audencia se řadí na 28. místě na světě pro své MSc v Management-inženýrském programu a 6. místo na světě v kategorii kariéry.

Tento program ilustruje logiku společnosti ALLIANCE společnosti Audencia Nantes , Ecole Centrale de Nantes a Národní vysokoškolské architektury v Nantes.

Listopad 2014 - nejlepší obchodní školy v Evropě

Audencia se řadí mezi 80 nejlepších obchodních škol v Evropě.

Ekonom

2014 - Top 100 MBA na světě

Audencia MBA je na světě 88. místo

Místa

Nantes

Audencia Nantes École de Management

Adresa, 1. řádek
Audencia Nantes - School of Management
8 route de la Jonelière - B.P. 44312

31222 Nantes, Pays de la Loire, Francie
Telefonní číslo
+33 2 40 37 34 34

Shenzhen

Adresa, 1. řádek
Shenzhen, Guangdong, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace