Přečtěte si oficiální popis

AIM - průkopníkem International Education Pohostinství řízení

Pravidelně hodnocena jako jedna z vedoucích manažerských škol hotel dnes, AIM byla založena v roce 1992 z iniciativy přidružených členů Cornell Hotel Society, sdružení složenou z významných odborníků z oblasti cestovního ruchu a pohostinství.

Programy bakalářské a MBA (certifikace francouzská vláda na úrovni 1 udělena), které se vyučují v angličtině, aby absolventi dovednosti a znalosti potřebné k účasti na mezinárodní kariéru v předních hotelů a cestovního ruchu společnosti.

AIM Hotel and Tourism Management School v Paříži rovněž nabízí specializované odborné vzdělání s certifikací udělených American Hotel & Lodging Association, Ecole Ritz Escoffier a Ecole de kuchyně Alain Ducasse.

Mezinárodní management hotelnictví a turismus škola v Paříži

V ideálním případě se nachází mezi jediné pařížské areálu (Cité Internationale Universitaire de Paris - CIUP) a Montsouris parku v Paříži, AIM souhlasně zařadil mezi nejlepší managementu pohostinství školách. Budoucí manažeři předních hotelů a luxusních zařízení na světě jsou školeni prostřednictvím svých bakalářských a MBA programů v managementu pohostinství.

Díky důkladně moderním designem školy, studenti mohou nyní nejlepší možné prostředí pro výuku. Na začátku svého studia na AIM, studenti obdrží roční přístup karty umožňující do knihovny CIUP, kampusu Langues a celou řadu sportovních a mimoškolních aktivit.

Karta také opravňuje využívat sazby studentů v CIUP univerzity restaurace a kavárny. Díky programu vyučované v angličtině a její mezinárodní rozhled, AIM přitahuje studenty z celého světa, které poskytují multikulturalismus, který přispívá k bohatému kulturnímu životu školy a její dobrou pověstí. Tato jedinečná tavící kotlík také umožňuje studentům rozvíjet celoživotní lidské hodnoty, jako je solidarita, sdílení, dialogu a týmové práce.

Organizace studia

Škola nabízí tři pohostinství a cestovním ruchu školení managementu programy: Bachelor of Sciences (3 roky), kandidáti, kteří mají maturitu, mohou požádat, Bachelor of Arts, vstupné po mimořádný stupeň 2 roky a MBA, vstup po 3-letá stupně. Objevit všechny různé způsoby učení prostřednictvím vysvětlujícího schématu.

Fakulta

Jako studenti AIM, budete těžit z bezkonkurenční úrovně odborných znalostí z našich lektorů: můžete říct z CV je nižší než většina z nich zastával vedoucí pozice v mezinárodních hotelech nebo firem.

Naši učitelé držet tituly z nejlepších pohostinství nebo řízení cestovního ruchu školách a chtějí komunikovat a sdílet svou vášeň a celosvětové zkušenosti s našimi studenty tím, že poskytuje kurzy obohacené vlastními real-životních zkušeností v oboru.

AIM je velký zájem nabídnout nejlepší možné vzdělání a zároveň obohatit ji s případovými studiemi, kdykoliv použít. Tato metodika připravuje studenty na stáže efektivnější a jistější kariéry začátku.

Život v AIM

AIM nabízí svým studentům prosperující a podpůrné výukové prostředí. Kromě toho těží z mnoha výhod, které CIUP, AIM zaručuje, že její studenti si studium na akademické půdě state-of-the-art v nejlepší možné prostředí pro vzdělávání.

Klidném prostředí, s velmi velkým zeleně blízkého a snadný přístup ke vzdělávacím zdrojům, to vše dohromady vytváří dokonalé pracovní prostředí pro efektivní a odměňování studií.

AIM studenti mohou využít bezplatné roční členství do knihovny: členská karta doručena na začátku školního roku jim dává plný přístup po celý rok.

Nachází se na Cité Internationale Universitaire v Paříži „Maison Internationale“, Ústřední knihovna obsahuje velké sbírky 50.000 knih, 316,000 e-knih, časopisů 1900 (včetně 1550 v elektronické podobě) a 57 databází. To umožňuje přístup k celé řadě služeb, které pomáhají studentům s jejich vysokoškolské práce:

On-line slovníky a encyklopedie,
Online francouzská a mezinárodní tisk,
periodika,
Přístup na internet,
Na místě konzultace,
Školení uživatelů,
Tisk, kopírování, skenování a vázání dokumentů.

The Espace Langues, Multimediální self-learning centrum, poskytuje zázemí pro zlepšení ve francouzštině, učit se 26 dalších jazyků, a podílet se na konverzačních skupin (francouzštině, angličtině, španělštině, italštině, portugalštině, ruštině, čínštině, atd)

Pro více informací o knihovních otevírací doby a Espace Langues, naleznete na webových stránkách Cité Internationale.

po AIM

Díky naší akademické přístupu na trh práce, AIM absolventi obdrží nabídky práce, jakmile dokončí své studium a pro některé, a to i během stáží pořádaných v rámci akademického programu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Magistr

AIM Hotel & Tourism Management Academy

Tento intenzivní a náročný program, vysokoškolské vzdělání vyučován přes angličtinu poskytuje studentům s širokým výběrem dalekosáhlé kariérní vyhlídky. V průběhu dvoulet ... [+]

MBA Profesionální diplom v hotelu a řízení cestovního ruchu

Předpoklad: 3-leté program (Přidruženého Titul, Bakalářský, Masters v jakémkoliv oboru). Jazyk výuky: Angličtina Doba trvání programu: 2 roky.

Absolventi, kteří ukončili stupně 3 roky, bez ohledu na disciplínu, může požádat o Master of Business Administration se specializací na hotelnictví a turismus Management (MBA Professional).

Tento intenzivní a náročný program, vysokoškolské vzdělání vyučován přes angličtinu poskytuje studentům s širokým výběrem dalekosáhlé kariérní vyhlídky. V průběhu dvouletého období, studenti získat potřebné znalosti a zkušenosti, aby je vybavit na manažerských pozicích v sektoru pohostinství a cestovního ruchu. Manažerské dovednosti získané jsou rovněž relevantní k jinému průmyslu vyžaduje dohled nad zaměstnanci, tým trénovat, účetní dovednosti, atd... [-]

Francie Paris
October 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Nous ne promettons pas la lune...

AIM - Académie Internationale de Management en Hôtellerie et Tourisme / Le film

Académie Internationale de Management (AIM)
Adresa, 1. řádek
2, rue Charbonnel
75013 Paris, Île-de-France, Francie
Website
Telefonní číslo
+33 1 45 75 65 75