American Graduate School in Paris

Úvod

Read the Official Description

Americká univerzitní škola v Paříži (AGS) nabízí americké akademické programy ve Francii a poskytuje studentům z celého světa příležitost získat americkou vzdělání, zatímco žije ve Francii. Všechny programy jsou vyučovány v angličtině; není třeba mluvit francouzsky, aby se připojil ke škole.


AGS se specializuje na mezinárodní vztahy a příbuzné obory. Dostupné programy zahrnují Masters a Ph.D. stupňů, stejně jako částečné non-stupňové programy a studium v ​​zahraničí pro vysokoškoláky. AGS připravuje studenty na kariéru v různých oborech mezinárodních záležitostí: mezivládní organizace, nevládní organizace, vláda, mezinárodní obchod, média a akademická obec, mimo jiné.
Programy vycházejí z amerického vzdělávacího systému a zároveň využívají kulturních, akademických a profesních zdrojů Francie a Evropy.
/>/>


Fakulta AGS , stejně jako studentský orgán, jsou velmi mezinárodní, vytvářejí multikulturní třídní atmosféru a poskytují více pohledů na vyučované disciplíny. To se kombinuje s umístěním školy v jedné z hlavních světových zemí a poskytuje studentům skutečně mezinárodní zkušenost./>/>


Další charakteristikou Americké Graduate School v Paříži je individuální pozornost poskytovaná každému studentovi. Velikost tříd je omezena pro lepší interakci mezi studenty a profesory a zajímavé rozpravy v učebnách. Fakultní a zaměstnanci AGS znají každého studenta a jsou všichni odhodláni zajistit každému úspěšný zážitek v Paříži a v programu.

img

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs
Videos

Graduation Dinner in the French Senate - Student Testimonials

AGS Student Testimonials - Class of 2014

AGS Student Testoimonials - Class of 2016

Contact

American Graduate School in Paris (AGS)

Adresa, 1. řádek American Graduate School in Paris 101, boulevard Raspail
75006 Paris, Ile-de-France, Francie
Website http://www.ags.edu/
Telefonní číslo +33 1 47 20 00 94