The American Business School of Paris

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Americká Business School v Paříži nabízí učební plán založený na americkém vzdělávacím systému.

Program připouští: francouzština absolventi a studenti, kteří chtějí sledovat mezinárodní osnov středních škol, zahraniční studenti, kteří chtějí následovat americký osnov v Paříži.

Těžit z nejlepších amerických a francouzských postupů

Vysoce efektivní metody výuky

"Ve spolupráci s vysokými školami v USA, American Business School v Paříži přijal americký vyšší vzdělávací systém, uznávaný po celém světě.

Business School v sobě spojuje interaktivní výuky na projektové bázi s mimoškolní program, který vám umožní vytvořit svou osobnost, samostatnost a smysl pro iniciativu.

S cílem usnadnit svůj přechod do zaměstnání, American Business School v Paříži rovněž přijala francouzská nejlepší vzdělávací postupy: - stáže - semináře - individuální koučink Získejte to nejlepší z obou světů! Vstoupit do American Business School of Paris "Fady Fadel, Ph.D ., děkan

Naše poslání

Americká Business School v Paříži si klade za cíl vychovávat své studenty, aby se budoucí obchodní lídři, kteří si myslí, že na mezinárodní úrovni, dále zabývat a může pracovat na multikulturních týmech. Škola se bude neustále zlepšovat své akademické standardy a zároveň vštěpovat do studentů respektu a tolerance k různorodosti, stejně jako smysl pro sociální odpovědnost. Škola se bude také podporovat studenty aplikovat etické standardy ve všech osobních a profesních rozhodnutí.

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
American Business School Paris - 12 rue Alexandre Parodi
75010 Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium