École de Condé

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Paris areál se nachází jen pár kroků od náměstí Cambronne v živé čtvrti v blízkosti parku Champ de Mars.

Škola Condé Paříž zabírá 6300 m² určené k designu, grafiky a jemné řemesla. Pole designu a grafické umění a řemesla centrum jsou umístěny ve dvou samostatných budovách v docházkové vzdálenosti od sebe, o celkové ploše 6300 m². Budova Cambronne ulici, kde jsou konstrukce školení a grafika školu, byl kompletně zrekonstruován v roce 2014. Je to jedna z nejmodernějších ve své třídě. Školní areál také ubytuje Graduate School of Parfém partnerské instituci školy Conde.

Jedná se celkem o širší skupina soukromých vysokých škol, které se věnují tvorbě v centru Paříže.

Studium v ​​Paříži

Studium v ​​Paříži, je vybrat si pulzující studentský život v srdci hospodářské a kulturní centrum nejdynamičtější na světě. To vytváří každodenní rub a vychutnat si multikulturní prostředí esence zdroj kreativity.

Paris rytmus událostí týkajících se módy, designu, umění a tvořivosti. Studenti těžit přímo z atmosféry jako škola Condé je zapojen ve dnech designéra a dalších akcí v souvislosti s vývojem a tvorby.

Život a studium v ​​Paříži se také těšit na mimořádný kulturní potenciál města snadno přístupné ze školy, protože své centrální poloze. Muzea, galerie, výstavní prostory je bezpočet. Jejich pravidelná docházka je rozhodující výhoda ve vzdělávacím programu. A konečně, ke studiu v Paříži je být v blízkosti bezkonkurenční zdroj zaměstnanosti v kreativních odvětvích. S 363.000 pracovních míst v této oblasti zaznamenáno, Paris udělal stejně jako v Londýně a většina hlavních světových metropolích.

Místa

Lyon

Adresa, 1. řádek
7-9 rue Cambronne
75015 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

Lyon

Adresa, 1. řádek
23, rue Camille Roy
69007 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

Nancy

Adresa, 1. řádek
64, rue Marquette
54000 Nancy, Grand Est, Francie

Pěkný

Adresa, 1. řádek
6, avenue Désambrois
06000 Pěkný, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Bordeaux

Adresa, 1. řádek
8, rue du gén. de Cheyron
33100 Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francie

Turín

Adresa, 1. řádek
5 Via Pisa, 10152
Turín, Piemont, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium