University of Vaasa

Úvod

Read the Official Description

University of Vaasa je multidisciplinární univerzita s více než 5000 studentů, a nabízí tituly na všech akademických úrovních od bakalářského po magisterských a doktorandských. Zhruba 12 procent studentů jsou mezinárodní studentů z celého světa. Výukové a výzkumné činnosti univerzity se zaměřují na ekonomické disciplíny, správních věd, technologie, jazyků a komunikace. Jazyk výuky v rámci programů mezinárodní studia a několika dalších kurzů je angličtina.

University of Vaasa zaujímá jedno z finských nejnovějších areálu oblastech v blízkosti moře. Všechny fakulty a katedry se nachází v překrásném ostrově Palosaari. Školní areál je zajímavý fúze staré a nové, kombinace kontinentálních a anglosaských architekturách. Je umístěn v Vaasa, nejslunnější město Finska. Se svými 12 000 studentů, Vaasa je také velmi živé studentské město. Navíc krásná Kvarken souostroví v okolí města je součástí světového přírodního dědictví UNESCO od roku 2006.

University of Vaasa - Multidisciplinary a Business-orientované

STUDIE University of Vaasa funkce ve třech fakultách. Výuka a výzkum v Fakulta podnikohospodářská studií mají vysokou národní normy, a University of Vaasa je druhým největším poskytovatelem podnikových stupňů ve Finsku. Klíčovými oblastmi v rámci obchodních studií jsou financování a finanční trhy, podnikání, chování spotřebitelů a internacionalizace podniků. Fakulta je hodnocena jako Vynikající Business School v Eduniversal Worldwide Business School Ranking a studijní program svého pána v oblasti financí a studijní program magisterský v mezinárodním obchodě byla udělena mezinárodní EPAS akreditace.

Humanitních a sociálních věd v Filozofické fakulty mají své vlastní speciální pevnostní oblasti, jako je interkulturní komunikace, jazyky pro speciální účely, jazykové ponoření, a srovnávací správních věd. V Fakulty technologické oblasti univerzity odborných znalostí jsou automatizační technika, elektrotechnika, výpočetní technika a telekomunikační techniky.

Vzdělávání v University of Vaasa dostává uznání ze strany zaměstnavatelů pro splnění požadavků moderního pracovního života. Všech stupňů univerzity zahrnují obchodní operace dovednosti a skutečně mezinárodní atmosféru areálu spolu s příležitostí pro výměnu studentů, aby studentům silné schopnosti, při vstupu do pracovního života. Jazyk výuky ve všech nabízených kurzů pro zahraniční studenty v programech studia je angličtina. Kurzy jsou obvykle založeny na přednáškách závěrečnou zkouškou, nebo na nezávislá studiu který je zkoumán v průběhu akademického roku. Semináře a různé formy skupinové práce se písemných a ústních úkolů jsou součástí učebních osnov, taky.

Student Život v Vaasa

The University of Vaasa obec skládá z více než 5 000 studentů a každý rok více než 300 zahraničních studentů z celého světa studia na univerzitě. Studenti univerzity mají stále větší zájem o mezinárodní studie atmosféře. K dispozici jsou celkem asi 12 000 studentů v Vaasa, a dostupné bydlení a volného času možnosti ve městě jsou dost.

Kulturní život města má pro každého něco. Finský Vaasa Městské divadlo, švédský Wasa divadlo, City Orchestra, Vaasa operní společnost a mnoho dalších hudebních skupin, sbory a divadel, stejně jako několik galerií a muzeí zajistit rušný kulturní život pro město. Několik pop, rock a alternativní hudby a kulturní festivaly jsou organizovány ve městě, zejména v letním období.

University of Vaasa nabízí doučování pro všechny nové zahraniční studenty. Mezinárodní Tutor, spolužák, je jmenován na všech mezinárodních studentů. Lektoři pomoci studentům poznat akademického prostředí a pomáhají v jiných záležitostech týkajících se bydlení v Vaasa a ve Finsku.

V průběhu akademického roku, učitelé plánují různé druhy aktivit a akcí pro zahraniční studenty. Tyto události jsou skvělou příležitostí, jak poznat spolužáky a zkušenosti Vaasa novým způsobem. Univerzita Vaasa také pořádá výlety pro zahraniční studenty vidět další části Finska. Například roční výlet do Laponska je vždy nezapomenutelným zážitkem pro studenty.

Jako členové místního Studentské unie mezinárodní magisterských studentů z University of Vaasa prospěch z různých slev na a mimo akademickou půdu. Patří mezi ně například dotované stravování na univerzitě restaurace a jídelny, stejně jako slevy na cestování lístků, v divadel, muzeí a četné obchody. Studijní studenti magisterského mají také nárok na studentské zdravotní pečovatelskou službou.

University of Vaasa areálu se nachází přímo u moře s velkým množstvím příležitostí pro outdoorové aktivity. Pro ty, kteří mají být blízko k přírodě, region Vaasa je výborným místem pro trávení volného času venku. Pobřeží nabízí zážitky pro každou sezónu od kayaking a potápění na rybaření na ledu. Město Vaasa je velmi dobře přístupný; všechny potřebné služby se nachází v blízkosti univerzity a většina lidí udržet na cyklistiku v průběhu celého roku. Cestovní spoje jsou komplexní - vedle dobře připojených letiště, vlakové a autobusové spojení, křižníky přejít Botnického zálivu umožňujících cestující dosáhnout Švédsko během několika hodin.

Campus Area

University of Vaasa zabírá nejnovější Campus Area Finska u moře - kombinaci pobřežní krajiny, moderní architektury a převedeny průmyslové stavby. Univerzita nabízí moderní studijní prostředí s up-to-data počítače a další technické vybavení. Také akademická knihovna se nachází na akademické půdě. Od studenta restauraci v hlavní budově je nádherný výhled na okolní přírodní scenérie a moře. Mezinárodní University

University of Vaasa má kontakty po celém světě; partnerské univerzity pro výměnu studentů a zaměstnanců, a také pro výzkumné a vzdělávací spolupráce. Každý rok více než 200 studentů do zahraničí pro některé ze studií potřebných pro jejich studijních programů. Podobně, více než 200 zahraničních studentů přijít každý rok dokončit jejich výměny období v University of Vaasa. Kromě toho více než 300 zahraničních studentů studovat v mezinárodních magisterských a doktorských studijních programech univerzity.

University of Vaasa poskytuje mezinárodní atmosféru a krásné prostředí námořní akademické půdě, efektivní doučování a živou sociální prostředí v Kromě široké nabídky kurzů v angličtině. Většina kurzů obsažených v programech studia jsou nabízeny pro mezinárodní i finských studentů, který poskytuje vynikající příležitost poznat místní studenty. Mezinárodně smíšené studijních skupinách nabízejí velkou šanci učit se od ostatních studentů a jejich zkušeností.

Investujte do vaší budoucnosti!

Úzce pletené studie komunity, dobře plánované výuce a efektivní služby pro studenty podporovat akademický vývoj a dokončení stupňů. University of Vaasa vychovává kompetentní experti pro potřeby moderního pracovního života a jejich vyhlídek v zaměstnání pro absolventy vysokých škol jsou dobré. Univerzita podporuje flexibilitu při studiích v rámci univerzity a dalších akademických institucí v Vaasa, ve Finsku a na celém světě. Pro více informací navštivte prosím University of Vaasa domovské stránky na http://www.uva.fi/en/for/prospective/, Připojte se k nám teď!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Bezdrátovém Průmyslovou Automatizaci

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Vaasa

[+]

Zajímáte se o bezdrátovou komunikaci? Chcete se naučit rozumět inteligentních systémů? Máte bakalářský titul v oboru telekomunikací, informatiky, automatizace výroby, energetiky a elektrotechniky? Magisterský program v bezdrátovém průmyslové automatizace nabízí pečlivě navržený vzdělávací program integrovat pokročilé možnosti bezdrátové komunikace s sledování, kontrolu a automatizaci v průmyslových aplikacích. Cílem tohoto programu je pro vzdělané kvalifikované Masters of Science se zaměřením na distribuovaných informačních systémů pro výrobu energie. Bezdrátová komunikace je páteří spojující lidi, jakož i strojů a zařízení směrem k éře internetu věcí (internetu věcí). Do roku 2020, se očekává, že asi 70% z celkového IP provozu budou zpracovány v poslední míli (tj koncový část telekomunikace) bezdrátovými sítěmi. Proto, bezdrátová komunikace je nezbytnou součástí jiných distribuovaných systémů, jako jsou inteligentní měst, bezdrátové automatizace, inteligentních sítí, e-zdravotnických systémů, e-vláda, bezpečnosti a bezpočet dalších aplikací. Proto je hlavním posláním našeho programu je poskytnout požadovanou vědecké a technické informace pro naše studenty, aby bylo možné pochopit, analyzovat a řešit takové pokročilé systémy. Program se zaměřuje na oblasti telekomunikační architektury evoluce, digitální komunikaci a rozhlasové techniky, moderních bezdrátových sítí, systémové inženýrství, vestavěných systémů a znalostí programování. Kromě kurzů, několik seminářů jsou organizovány řešit pokročilejší témata týkající se například inteligentní automatizaci, teorie her a energetické informatiky. Náš dvouletý program vede k určitým stupněm Master of Science v technologii. Připravujeme naše studenty na budoucí požadavky trhu práce v odvětví informačních technologií, jakož i výzkumné instituce. [-]

Magistr Ve Strategickém řízení

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Vaasa

Mistr 's program ve strategickém řízení se zaměřuje na teorii a praxi strategického rozvoje podnikání, od strategické analýzy na strategické volby a strategie realizace [+]

Mistr ve strategickém řízení

Mistr 's program ve strategickém řízení se zaměřuje na teorii a praxi strategického rozvoje podnikání, od strategické analýzy, strategické volby a realizace strategie. Oblasti, na které se vztahuje na řízení programu Encompass projektů, mezinárodního strategického řízení a správu podnikových sítí. Kromě toho program nabízí studentům širokou škálu volitelných, které jim umožní prohloubit své znalosti v dalších oblastech, jako jsou lidské zdroje a cross-kulturní management.

Dvouletý program se zaměřuje na poskytování dovednosti a znalosti potřebné při střední a vyšší úrovni řízení ve všech druzích podniků a organizací, velké či malé, veřejné nebo soukromé.Studenti absolvovali programu budou mít dovednosti potřebné k pochopení strategické postavení organizací, jak se přijímají strategická rozhodnutí, a jak mohou být strategie se obrátil do akce, aby se stal zdrojem udržitelné konkurenční výhody. ... [-]


Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Vaasa

Magisterský studijní program v oboru Finance se zaměřuje na teorie financí a finanční analýzy z mezinárodního hlediska. [+]

Magisterský studijní program v oboru Finance se zaměřuje na teorie financí a finanční analýzy z mezinárodního hlediska. Program poskytuje přehled v oblasti firemních financí, investic a oceňování opcí. Studenti získávají specializaci v oblasti podnikových financí a investic, jako je hodnocení akcií a dluhopisů, finančních trhů, opcí, kapitálové rozpočtování, náklady na kapitál, dlouhodobé finanční politiky, a další související témata moderních financí.

 

Kariéry účetnictví a finance absolventi jsou vynikající po celém světě. Absolventi magisterského studijního programu v oboru Finance jsou velmi úspěšní ve své kariéře i ve Finsku a mezinárodně. Navíc, vysoce kvalitní výzkum a vědecké výuky jsou umístěny katedry účetnictví a financí mezi špičková výzkumná centra v Evropě, pořadí číslo 10 v Evropě a číslo 1 v severských zemích. ... [-]


Magistr V Oblasti Mezinárodního Obchodu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Vaasa

Tento program se zaměřuje na identifikaci a řízení úkolů vyplývajících z plánování, řízení a koordinace obchodních aktivit v mezinárodním měřítku. [+]

Magisterský studijní program v mezinárodním obchodě, je dva roky, na plný úvazek program zaměřený na identifikaci a řízení úkolů vyplývajících z plánování, řízení a koordinace obchodních aktivit v mezinárodním měřítku. Jak na základě požadované kompetence mezinárodních manažerů dnes, stejně jako hlavní oblasti výzkumu v rámci University of Vaasa, učení o programu točí kolem současné teorie a praxe ve třech klíčových aspektech mezinárodního obchodu - mezinárodní strategický management, mezinárodní marketingové řízení, a mezinárodní řízení lidských zdrojů.

 

Kromě těchto třech klíčových oblastech, program nabízí studentům řadu zemí, zaměřených studií, které připravují studenty pro podnikání v klíčových rozvíjejících se trzích. Výuka v programu je podporováno kvalitní a mezinárodně uznávaných výzkumných skupin, které byly odměněny několikrát za jejich příspěvek k mezinárodní akademické obci. ... [-]


Magistr V Průmyslové Analytiky Systémy

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Vaasa

Magisterský program v průmyslových systémech Analytics (ISA) poskytuje obsah, modely a metody pro návrh, vývoj, implementaci a provoz složitých procesů a systémů v organizacích odvětví energetiky. [+]

Magisterský program v průmyslových systémech Analytics (ISA) poskytuje obsah, modely a metody pro návrh, vývoj, implementaci a provoz složitých procesů a systémů v organizacích odvětví energetiky. Energetické systémy jsou složité systémy, které vyžadují komplexní porozumění a tím i více hledisek výzkumu a vzdělávání. Energetické systémy mohou být viděny jako socio-technických systémů, a nový ISA Program je sestaven z technologie, organizace a lidé perspektiv (nahoře). Systémy dynamika a systémy myšlení jsou spojovací elementy nezbytné pro program. Je důležité pochopit, jak technologie a lidé jsou organizovány tak, aby bylo dosaženo cílů. Program připravuje studenty na vývoj a správu produktů a služeb pro průmyslové inovace energetických systémů, dodávky a používání. Kurz se skládá z přednášek, týmu pracovních úkolů, projektů, prezentací a závěrečné zkoušky. Témata rozvíjené v tomto programu patří dat vědu a analytiku, inženýrství kvality, systémové inženýrství, podporu rozhodování, řízení projektů a průmyslové projektové práce. [-]

Magistr V Průmyslovém řízení

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Vaasa

Magisterský program v oboru průmyslového managementu v sobě spojuje dvě strategické priority z University of Vaasa, internacionalismu a interdisciplinární práce. [+]

Orientace v magisterském programu v průmyslové Management je technologie, management, což je zaměřená na budoucnost oblasti. To platí zejména v high-tech firmy a firmy s rychle se měnícím klíčových technologií, výzkumných center a vysokých škol, stejně jako v rozvoji regionální a národní technologickou politiku.

 

Magisterský program v oboru průmyslového managementu v sobě spojuje dvě strategické priority z University of Vaasa, internacionalismu a interdisciplinární práce. Program má úzkou spolupráci s high-tech firem v této oblasti, s výhodou umístění Finska v centru rostoucí energie z obnovitelných zdrojů podniku. Kromě toho poskytuje studentům zkušenosti z mezinárodní i místní lektory se zaměřením jejich práci v oblasti technologií a řízení provozu. ... [-]


Videos

To know us is to feel us: Life at the University of Vaasa

Exchange Student at the University of Vaasa

Contact
Adresa
information@uva.fi

University of Vaasa
P.O.Box 700,

Vaasa, 65101 FI
Adresa destinace
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI