Přečtěte si oficiální popis

University of Vaasa je multidisciplinární univerzita s více než 5000 studenty a nabízí tituly na všech akademických úrovních od bakalářského až po magisterského a doktorského studia. Přibližně 12% studentů jsou zahraniční studenti z celého světa. Výukové a výzkumné činnosti univerzity se zaměřují na obchodní studia, správní vědy, technologie a komunikaci. Jazyk výuky v mezinárodních magisterských programech a několik dalších kurzů v angličtině.

University of Vaasa zaujímá jedno z nejnovějších oblastí Finska v areálu v blízkosti moře. Všechny školy a oddělení se nacházejí na krásném ostrově Palosaari. Areál je zajímavým spojením starého a nového, kombinace kontinentální a anglosaské architektury. Nachází se ve městě Vaasa, nejslunnější město Finsko. Se svými 12 000 studenty je Vaasa také velmi živým studentským městem. Navíc krásné souostroví Kvarken obklopující město je od roku 2006 součástí světového přírodního dědictví UNESCO.


4244_rsz_4172_img_3584.jpg

University of Vaasa - multidisciplinární a podnikatelsky orientovaná

Studie

University of Vaasa působí ve čtyřech školách. Výuka a výzkum na škole managementu a na fakultě účetnictví a financí, jakož i ve školním marketingu a komunikaci mají vysoký národní standard a University of Vaasa patří mezi největší poskytovatele obchodních titulů ve Finsku. Klíčovými oblastmi podnikatelských studií jsou finanční a finanční trhy, podnikání, chování spotřebitelů a internacionalizace podniků. Školy jsou zařazeny jako vynikající obchodní školy v oboru Eduniversal Worldwide Business School a jejich magisterský studijní program v oblasti financí, magisterský program strategického podnikového vývoje a magisterský studijní program v mezinárodním podnikání získal mezinárodní akreditaci EPAS.

Škola řízení a Škola marketingu a komunikace mají své vlastní silné oblasti, jako jsou komunikační a správní vědy. Ve škole Technologie a inovace jsou odbornými obory univerzity automatizační technika, elektrotechnika, informatika a telekomunikační inženýrství.

Vzdělání na University of Vaasa získává uznání od zaměstnavatelů za splnění požadavků moderního pracovního života. Všechny stupně univerzity zahrnují obchodní dovednosti a skutečně mezinárodní atmosféru areálu spolu s příležitostmi pro výměnu studentů dávají studentům silné schopnosti při vstupu do pracovního života. Jazyk výuky ve všech kurzech nabízených pro zahraniční studenty magisterských programů v angličtině. Kurzy jsou obvykle založeny na přednáškách s závěrečnou zkouškou nebo na nezávislých studiích, které jsou zkoumány během akademického roku. Semináře a různé formy skupinové práce s písemnými a ústními úkoly jsou součástí učebních osnov.

Studentský život ve Vaase


4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

University of Vaasa zahrnuje více než 5 000 studentů a každý rok více než 300 zahraničních studentů z celého světa studuje na univerzitě. Studenti na univerzitě mají rostoucí zájem o mezinárodní studijní atmosféru. Ve městě Vaasa je celkem přibližně 12 000 studentů a dostupné možnosti bydlení a volnočasových aktivit ve městě jsou spousta.

Kulturní život města má pro každého něco. Finské městské divadlo Vaasa, švédské divadlo Wasa, městský orchestr, Opera Vaasa a řada dalších hudebních skupin, sborů a divadel, stejně jako několik galerií a muzeí zajišťují rušný kulturní život pro město. Ve městě se pořádají rozmanité popové, rockové a alternativní hudební a kulturní festivaly, zejména v letním období.

University of Vaasa poskytuje výuku pro všechny nové mezinárodní studenty. Mezinárodní učitel, spolužák, je jmenován pro každého zahraničního studenta. Tutorové pomáhají studentům seznámit se s akademickým prostředím a pomáhat v dalších záležitostech týkajících se života ve Vaase a ve Finsku.

V průběhu akademického roku učitelé plánují různé typy aktivit a akcí pro zahraniční studenty. Tyto akce jsou skvělou příležitostí poznat spolužáky a prožít Vaasa novým způsobem. University of Vaasa také pořádá výlety pro zahraniční studenty, kteří se setkají s ostatními částmi Finska. Například každoroční výlet do Laponska je vždy nezapomenutelným zážitkem pro studenty.

Jako členové místních studentských odborů mezinárodních magisterských studijních programů na University of Vaasa těšit z různých slev v areálu a mimo něj. Patří sem například dotované stravování v restauracích a kavárnách univerzity, stejně jako slevy na letenky, v divadlech, muzeích a mnoha obchodech. Studenti magisterského studia mají také nárok na studentskou zdravotní péči.

University of Vaasa areál University of Vaasa se nachází přímo u moře s množstvím příležitostí pro outdoorové aktivity. Pro ty, kteří mají rádi blízkost přírody, je region Vaasa vynikajícím místem pro trávení volného času venku. Morské pobřeží nabízí zážitky pro každou sezónu od jízdy na kajaku a potápění po lov ledů. Město Vaasa je velmi dostupné; všechny potřebné služby se nacházejí poblíž univerzity a většina lidí po celý rok vede na kole. Cestovní spojení je komplexní - navíc k dobře napojenému letišti, vlakovému a autobusovému spojení, křižníky překračují Botnický záliv a umožňují cestujícím dorazit do Švédska za několik hodin.

Oblast kampusu

University of Vaasa zaujímá nejmladší finskou oblast campusu u moře - kombinaci pobřežní terénní úpravy, moderní architektury a přestavěných průmyslových budov. Univerzita nabízí moderní studijní prostředí s moderním počítačem a dalšími technickými zařízeními. Také akademická knihovna se nachází v areálu. Ze studentské restaurace v hlavní budově je nádherný výhled na okolní přírodní scenérii a moře.

Mezinárodní univerzita


4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

University of Vaasa má kontakty po celém světě; partnerských univerzit pro výměnu studentů a zaměstnanců a také pro výzkumnou a vzdělávací spolupráci. Každý rok navštěvuje více než 200 studentů v zahraničí pro některé studium potřebné pro studijní programy. Podobně přijíždí každoročně více než 200 zahraničních studentů, aby dokončili své výměnné období na University of Vaasa . Navíc více než 300 zahraničních studentů studuje v mezinárodních magisterských a doktorských programech univerzity.

University of Vaasa poskytuje mezinárodní atmosféru a krásné nastavení námořního areálu, efektivní doučování a živé sociální prostředí vedle široké škály kurzů nabízených v angličtině. Většina kurzů zahrnutých v magisterských programech je nabízena jak pro mezinárodní, tak pro finské studenty, což poskytuje vynikající příležitost poznat místní studenty. Mezinárodně smíšené studijní skupiny nabízejí skvělou příležitost se učit od ostatních studentů a jejich zkušenosti.

Investujte do vaší budoucnosti!


Úzce propojená studijní komora, dobře plánovaná výuka a efektivní studentské služby podporují akademický pokrok a ukončení studia. University of Vaasa vzdělává kompetentní odborníky pro potřeby moderního pracovního života a vyhlídky na zaměstnání absolventů jsou dobré. Univerzita podporuje flexibilitu ve studiích na univerzitě av dalších akademických institucích ve Vaase, ve Finsku a na celém světě.Další informace naleznete na domovské stránce University of Vaasa na adrese http://www.uva.fi/master/. Přidej se k nám teď!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

University of Vaasa

Akreditovaný magisterský studijní program v oblasti financí v rámci programu EPAS se zaměřuje na teorii financí a finanční analýzu z mezinárodní perspektivy. ... [+]

Magisterský studijní program v oblasti financí se zaměřuje na teorii financí a finanční analýzy z mezinárodního hlediska. Program poskytuje přehled podnikových financí, investic a oceňování opcí. Studenti budou rozvíjet specializaci v oblastech firemních financí a investic, jako je hodnocení akcií a dluhopisů, finanční trhy, oceňování opcí, kapitálové rozpočtování, náklady na kapitál, dlouhodobá fiskální politika a další související témata moderních financí.

Kariérní vyhlídky absolventů účetnictví a financí jsou vynikající po celém světě. Mezinárodní akreditace EPAS je známkou kvality podnikové výuky univerzity a absolventi magisterského studijního programu v oblasti financí jsou velmi úspěšní ve své kariéře ve Finsku iv zahraničí. Dále vysoce kvalitní výzkumné a vědecké výuky umístily oddělení účetnictví a financí mezi špičková výzkumná střediska v Evropě, pořadí číslo 10 v Evropě a číslo 1 v severských zemích.... [-]

Finsko Vaasa
Srpen 2020
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Vaasa

Magisterský studijní program v mezinárodním podnikání je akreditovanou branou EPAS k mezinárodní kariéře v oblasti podnikání. ... [+]

Magisterský studijní program v mezinárodním podnikání je dvouletý program na plný úvazek zaměřený na identifikaci a řízení úkolů plynoucích z plánování, řízení a koordinace podnikatelských aktivit v mezinárodním měřítku. Na základě potřebné kompetence současných mezinárodních manažerů a klíčových oblastí výzkumu v rámci University of Vaasa je výuka programu zaměřena na aktuální teorii a praxi ve třech klíčových aspektech mezinárodního obchodu - mezinárodní strategické řízení, mezinárodní marketingové řízení , a mezinárodní řízení lidských zdrojů. Mezinárodní akreditace EPAS je známkou kvality výuky podnikání na University of Vaasa .... [-]

Finsko Vaasa
Srpen 2020
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Vaasa

Magisterský program v oboru průmyslového managementu spojuje podnikání s technickými dovednostmi a vede ke kariéře v oblasti řízení technologií orientované na budoucnost ... [+]

Magisterský program v průmyslovém řízení je klíčem k kariéře v oblasti řízení technologií, oblasti zaměřené na budoucnost. Mezi vyučovaná témata patří prognóza technologie, řízení rozvoje, mezinárodní zdroje a výroba, vývoj produktů a integrace technologií. Kompetence vybudované v programu jsou použitelné zejména ve špičkových technologických podnicích a podnicích s rychle se měnícími jadernou technologií, ve výzkumných centrech a na vysokých školách, stejně jako v rozvoji regionálních a národních technologických politik.

Magisterský program v oboru průmyslového managementu kombinuje dvě strategické priority University of Vaasa , internacionalismus a interdisciplinární práci. Program má úzkou spolupráci s high-tech společnostmi v regionu, s výhodou umístění Finska v centru rostoucího odvětví obnovitelných zdrojů energie. Navíc poskytuje studentům zkušenosti mezinárodních a místních lektorů, kteří se zaměřují na technologii a provozní řízení.... [-]

Finsko Vaasa
Srpen 2020
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Vaasa

Akreditovaný magisterský program EPAS v oblasti strategického podnikového vývoje se zaměřuje na teorii a praxi strategického rozvoje podnikání, od strategické analýzy až ... [+]

Magisterský program v strategickém rozvoji podnikání se zaměřuje na teorii a praxi strategického rozvoje podnikání, od strategické analýzy až po strategickou volbu a implementaci strategie. Oblasti zahrnuté do programu zahrnují řízení projektů, mezinárodní strategické řízení a řízení podnikových sítí. Kromě toho program nabízí studentům širokou škálu volitelných studií, které jim umožní prohloubit znalosti v jiných oblastech, jako jsou lidské zdroje a mezikulturní management. Mezinárodní akreditace EPAS je známkou kvality výuky podnikání na University of Vaasa .

Dvouletý program poskytuje dovednosti a znalosti potřebné na středních a vyšších manažerských úrovních ve všech druzích podniků a organizací, velkých i malých, veřejných nebo soukromých. Studenti, kteří absolvují program, budou mít dovednosti potřebné pro pochopení strategické pozice organizací, pro strategické rozhodování a pro to, jak může být strategie změněna na akci, která se stane zdrojem udržitelné konkurenční výhody.... [-]

Finsko Vaasa
Srpen 2020
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Vaasa

Master program v průmyslových systémových analýz (ISA) poskytuje obsah, modely a metody pro navrhování, vývoj, implementaci a provoz komplexních procesů a systémů v organ ... [+]

Master program v průmyslových systémových analýz (ISA) poskytuje obsah, modely a metody pro navrhování, vývoj, implementaci a provoz komplexních procesů a systémů v organizacích energetického sektoru. Energetické systémy jsou složité systémy, které vyžadují holistické porozumění a tím i různé perspektivy výzkumu a vzdělávání. Energetické systémy mohou být chápány jako sociálně-technické systémy a nový program ISA je vybudován z perspektivy technologie, organizace a lidí (TOP). Systémová dynamika a systémové myšlení jsou spojovací prvky nezbytné pro program. Je důležité pochopit, jak jsou technologie a lidé organizováni k dosažení cílů.... [-]

Finsko Vaasa
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Vaasa

Nový magisterský program v oblasti inteligentních energií nabízí nejnovější poznatky o probíhajících přechodech energie a vynikající schopnosti obnovit průmysl a vytvořit ... [+]

Vývojáři pro inteligentní energetické řešení

Zajímáte se o inteligentní energetické systémy, kombinaci nových technologií a obchodních modelů? Chtěli byste mít možnosti pro vytváření inovativních a udržitelných energetických řešení pro budoucnost?

Změny a narušení tradičních energetických a energetických systémů vyžadují nový soubor dovedností, aby se uskutečnil přechod k inteligentnějším, pružnějším a obnovitelnějším energetickým systémům. Inženýři elektrické energie nové generace potřebují pochopit rostoucí množství různých interdisciplinárních interakcí, od nových technologií až po potřeby zákazníků a různé energetické politiky.... [-]

Finsko Vaasa
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI