University of Vaasa

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Vaasa - multidisciplinární a podnikatelsky orientovaná

University of Vaasa je multidisciplinární univerzita s více než 5000 studenty a nabízí tituly na všech akademických úrovních od bakalářského až po magisterského a doktorského studia. Přibližně 12% studentů jsou zahraniční studenti z celého světa. Výukové a výzkumné činnosti univerzity se zaměřují na obchodní studia, správní vědy, technologie a komunikaci. Jazyk výuky v mezinárodních magisterských programech a několik dalších kurzů v angličtině.

University of Vaasa zabírá jednu z nejnovějších finských areálů v blízkosti moře, často označovaných jako nejkrásnější kampus ve Finsku. Všechny školy a katedry se nacházejí na krásném ostrově Palosaari. Areál je zajímavou fúzí starých a nových, kombinací kontinentální a anglosaské architektury. Nachází se ve Vaasu, nejslunnějším městě Finska. Se svými 12 000 studenty je Vaasa také velmi živým studentským městem. Kromě toho je krásné souostroví Kvarken obklopující město od roku 2006 součástí světového přírodního dědictví UNESCO.

Studie

University of Vaasa funguje ve čtyřech školách. Výuka a výzkum na School of Management a School of Accounting and Finance , stejně jako na School Marketing and Communication jsou na vysoké národní úrovni a University of Vaasa je jedním z největších poskytovatelů obchodních titulů ve Finsku. Klíčovými oblastmi obchodních studií jsou financování a finanční trhy, podnikání, chování spotřebitelů a internacionalizace podniků. Školy jsou hodnoceny jako vynikající obchodní školy v žebříčku Eduniversal Worldwide Business School Ranking a jejich magisterský studijní program v oblasti financí, magisterský program v oblasti strategického rozvoje podnikání a magisterský studijní program v mezinárodním podnikání jsou akreditovány EFMD.

Škola managementu a škola marketingu a komunikace mají své vlastní speciální silné stránky, jako jsou komunikační a správní vědy. Ve škole technologie a inovací jsou odbornými zaměřeními univerzity automatizační technika, elektrotechnika, informatika a telekomunikační technika. Magisterské programy v průmyslovém managementu a analýze průmyslových systémů jsou akreditovány ASIIN . Značka kvality ASIIN poskytuje záruku, že jsou na vysoké úrovni splněny specifické standardy kvality akademické disciplíny a profese, na které se tento program připravuje.

Vzdělání na University of Vaasa dostává uznání od zaměstnavatelů za splnění požadavků moderního pracovního života. Všechny stupně univerzity zahrnují dovednosti týkající se obchodních operací a skutečně mezinárodní atmosféru kampusu a možnosti výměny studentů dávají studentům silné schopnosti při vstupu do pracovního života. Vyučovacím jazykem ve všech kurzech nabízených zahraničním studentům v magisterských programech je angličtina. Kurzy jsou obvykle založeny na přednáškách s maturitou nebo na samostatném studiu, které je zkoušeno během akademického roku. Součástí učebních osnov jsou i semináře a různé formy skupinové práce s písemnými a ústními úkoly.

Studentský život ve Vaase

4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

Komunita University of Vaasa zahrnuje více než 5 000 studentů a každý rok na univerzitě studuje přibližně 300 zahraničních studentů z celého světa. Studenti univerzity mají rostoucí zájem o mezinárodní studijní atmosféru. Ve Vaase je celkem asi 12 000 studentů a ve městě je spousta možností bydlení a volného času.

Kulturní život města má pro každého něco. Finské městské divadlo Vaasa, švédské divadlo Wasa, městský orchestr, Opera Vaasa a řada dalších hudebních skupin, sborů a divadel, stejně jako několik galerií a muzeí zajišťují rušný kulturní život pro město. Ve městě se pořádají rozmanité popové, rockové a alternativní hudební a kulturní festivaly, zejména v letním období.

University of Vaasa poskytuje doučování pro všechny nové zahraniční studenty. Do každého mezinárodního studenta je jmenován spolužák International Tutor. Učitelé pomáhají studentům seznámit se s akademickým prostředím a pomáhat v dalších věcech týkajících se života ve Vaasa a ve Finsku.

V průběhu akademického roku učitelé plánují různé typy aktivit a akcí pro zahraniční studenty. Tyto akce jsou skvělou příležitostí poznat spolužáky a prožít Vaasa novým způsobem. University of Vaasa také pořádá výlety pro zahraniční studenty, kteří se setkají s ostatními částmi Finska. Například každoroční výlet do Laponska je vždy nezapomenutelným zážitkem pro studenty.

Jako členové místních studentských odborů mezinárodních magisterských studijních programů na University of Vaasa těšit z různých slev v areálu a mimo něj. Patří sem například dotované stravování v restauracích a kavárnách univerzity, stejně jako slevy na letenky, v divadlech, muzeích a mnoha obchodech. Studenti magisterského studia mají také nárok na studentskou zdravotní péči.

University of Vaasa areál University of Vaasa se nachází přímo u moře s množstvím příležitostí pro outdoorové aktivity. Pro ty, kteří mají rádi blízkost přírody, je region Vaasa vynikajícím místem pro trávení volného času venku. Morské pobřeží nabízí zážitky pro každou sezónu od jízdy na kajaku a potápění po lov ledů. Město Vaasa je velmi dostupné; všechny potřebné služby se nacházejí poblíž univerzity a většina lidí po celý rok vede na kole. Cestovní spojení je komplexní - navíc k dobře napojenému letišti, vlakovému a autobusovému spojení, křižníky překračují Botnický záliv a umožňují cestujícím dorazit do Švédska za několik hodin.

4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

Oblast kampusu

University of Vaasa zaujímá nejmladší finskou oblast campusu u moře - kombinaci pobřežní terénní úpravy, moderní architektury a přestavěných průmyslových budov. Univerzita nabízí moderní studijní prostředí s moderním počítačem a dalšími technickými zařízeními. Také akademická knihovna se nachází v areálu. Ze studentské restaurace v hlavní budově je nádherný výhled na okolní přírodní scenérii a moře.

Mezinárodní univerzita

University of Vaasa má kontakty po celém světě; partnerské univerzity pro výměnu studentů a zaměstnanců a také pro výzkumnou a vzdělávací spolupráci. Každý rok více než 200 studentů odjíždí do zahraničí na některá studia požadovaná pro jejich studijní programy. Podobně každý rok přijde přibližně 200 zahraničních studentů, aby dokončili výměnné období na University of Vaasa . Kromě toho přibližně 300 mezinárodních studentů studuje v mezinárodních magisterských a doktorských programech univerzity.

University of Vaasa poskytuje mezinárodní atmosféru a krásné nastavení námořního areálu, efektivní doučování a živé sociální prostředí vedle široké škály kurzů nabízených v angličtině. Většina kurzů zahrnutých v magisterských programech je nabízena jak pro mezinárodní, tak pro finské studenty, což poskytuje vynikající příležitost poznat místní studenty. Mezinárodně smíšené studijní skupiny nabízejí skvělou příležitost se učit od ostatních studentů a jejich zkušenosti.

Investujte do vaší budoucnosti!

Úzce propojená studijní komora, dobře plánovaná výuka a efektivní studentské služby podporují akademický pokrok a ukončení studia. University of Vaasa vzdělává kompetentní odborníky pro potřeby moderního pracovního života a vyhlídky na zaměstnání absolventů jsou dobré. Univerzita podporuje flexibilitu ve studiích na univerzitě av dalších akademických institucích ve Vaase, ve Finsku a na celém světě.

Více informací naleznete na domovských stránkách University of Vaasa na adrese http: // www. univaasa .fi / master /. Přidej se k nám teď!

Místa

Vaasa

Adresa, 1. řádek
Wolffintie 34,

65200 Vaasa, Finsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium