Přečtěte si oficiální popis

Multidisciplinární. Mezinárodní. Výzkumná univerzita.

Kromě Turku máme také kampusy ve městech Rauma a Pori a operace po celém Finsku - od Laponska po souostroví.

University of Turku patří mezi první 1% na světě
Hodnocení QS World University 2018

Efektivní výzkum

Provádíme výzkum a snažíme se o lepší budoucnost a pohodu.

Podporujeme bezplatnou, efektivní a otevřenou vědu.

Náš výzkum je profilován do šesti tematických oblastí:

 • Biofuture
 • Děti, mladí lidé a učení
 • Kulturní paměť a společenská změna
 • Digitální futures
 • Vývoj a diagnostika léčiv
 • Námořní a námořní studie

teamwork.jpg

Prohlášení o poslání

University of Turku je mezinárodně konkurenceschopná vědecká univerzita, jejíž činnost je založena na vysoce kvalitním multidisciplinárním výzkumu.

Podporujeme vzdělávání a svobodnou vědu a poskytujeme vysokoškolské vzdělání založené na výzkumu. Univerzita je součástí mezinárodní akademické obce. Úzce spolupracujeme s finskou společností a aktivně se podílíme na rozvoji našeho regionu.

Strategické cíle

Efektivní výzkum

Dnešní a zítřejší komplikované problémy řešíme pomocí našeho základního výzkumu. Pro náš výzkum uplatňujeme interdisciplinární přístup, abychom zvýšili jeho kvalitu a společenskou účinnost. Posilujeme kariéru výzkumného pracovníka, otevřenou vědu a podporu výzkumu.

Odpovědné vzdělávání

Jsme multidisciplinární a inspirující vysokoškolská instituce. Naše vzdělání je založeno na nejnovějších vědeckých poznatcích a odpovídá měnícím se potřebám společnosti. Zajišťujeme, aby studijní dráhy byly flexibilní a přímé.

Katalyzátor pro sociální pohodu a ekonomiku

Uznáváme inovace plynoucí z našeho výzkumu a našich globálně konkurenceschopných vzdělávacích služeb. Podporujeme podnikatelský přístup a využívání výzkumu ve spolupráci s obchodním životem.

Komunitní blaho

Jsme odpovědným zaměstnavatelem a naše operace jsou založeny na společných hodnotách. Budujeme povzbuzující a interaktivní univerzitu, kde je radost studovat a pracovat.

Díky našim vynikajícím službám, kompaktnímu kampusu a aktivnímu studentskému životu se mezinárodní studenti cítí jako doma a v bezpečí od samého začátku svého pobytu.

10 Nejlepší důvody k výběru UTU

 • UTU je nejvíce mezinárodní univerzita ve Finsku.
 • Magisterské a doktorské programy založené na našich silných stránkách ve výzkumu.
 • Budoucí kariérní vyhlídky.
 • Velkorysá stipendia, dostupná pro talentované studenty.
 • Profesoři a lektoři, kteří vás vyzývají k učení.
 • Osobní podpora a služby během vašich studií.
 • Vynikající zařízení a vzdělávací prostředí.
 • Široký výběr volitelných a vedlejších studií.
 • Aktivní studentský život a všestranné aktivity.
 • Kompaktní kampus, kde je vše blízko.

Přečtěte si více:

research.jpg

Inspirující kariéra ve výzkumu

Blaho celé univerzity je pro nás důležité. Chceme podporovat mladé vědce v jejich kariéře a nabízet výzkumné prostředí a komunitu, která je inspiruje k jedinečným úspěchům a výsledkům.

17 Doktorské programy
170 doktorských titulů ročně
Inovace z výzkumu

Preventivní účinek xylitolu na zubní kaz byl poprvé objeven na stomatologickém ústavu University of Turku . Každý rok pochází z výzkumu provedeného na univerzitě přes sto různých inovací a desítky objevů vynálezů.

Kreativní, obratný a inovativní

Rozvíjíme podnikatelský přístup a aktivity na celé univerzitě. Nabízíme růstovou platformu pro startupy a spinoffs vycházející z špičkového výzkumu.

Budujte s námi svou budoucí kariéru

University of Turku je oblíbeným cílem výměnných, magisterských a doktorských studií. Spolupracujeme s více než 400 univerzitami po celém světě a nabízíme našim studentům široký výběr kurzů a programů vyučovaných v angličtině.

20 000 studentů z více než 100 zemí
Ročně 650 příchozích a
750 odchozích studentů výměny

95% zahraničních studentů nás vybírá díky vysoce kvalitnímu výzkumu

laskiainen.jpg

Vítejte ve Studentském městě Turku

Areál Turku University of Turku se nachází v blízkosti centra města a řeky Aura v blízkosti ostatních vysokých škol, společností v Turku Science Park a Turku University Hospital. Areál kampusu sahá od katedrály Turku až k železniční stanici Kupittaa.

V blízkosti kampusu se nacházejí všechny důležité služby pro studenty, personál i návštěvníky. Cesta všude je vhodná buď pěšky, na kole nebo městskými autobusy Föli.

Společným cílem vysokých škol Turku a města Turku je být nejlepším finským studentským městem! Aktivní studentský život, snadná a dobře fungující veřejná doprava a dostupné bydlení jsou velkým přínosem Turku. Doporučuje až 99% studentů vysokých škol ve městě

Přiměřené životní náklady s mnoha

Podle strategického cíle stanoveného městem bude Turku do roku 2029 nejzajímavějším městem severního Baltského moře se silným základem v umění i vědách. Turku buduje jedinečná aktiva - kreativní zpracovatelský průmysl, biotechnologie, logistické znalosti - prostřednictvím komfortu klastru a synergií.

Vítejte ve finském Turku!

Programy se vyučují na:
 • English (UK)

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Turku

Magisterský studijní program Futures Studies poskytuje komplexní, multidisciplinární a praktické vzdělávání v oboru futures. Je navržen tak, aby vzdělával odborníky na př ... [+]

utu.fi/degrees

Budete dalším odborníkem budoucnosti?Magisterský studijní program Futures Studies poskytuje komplexní, multidisciplinární a praktické vzdělávání v oboru futures. Je navržen tak, aby vzdělával odborníky na předvídání, kteří pomáhají organizacím využívat budoucí příležitosti a vyhnout se zbytečným rizikům.

Futures Studies je nově vznikající oblast výzkumu. Protože budoucnost dosud neexistuje, zkoumají futuristé budoucí prognózy a diskontinuity minulých trendů a současné pohledy na dlouhodobou budoucnost. Futures Studies se zajímá o pravděpodobné futures, možné futures a preferované futures. Jako společenská akce mají budoucí studie za cíl sloužit soukromým a veřejným tvůrcům rozhodnutí nastínením alternativních dlouhodobých strategií v měnícím se provozním prostředí. Jako akademický obor výzkumu, Futures Studies vytváří znalosti o způsobech a procesech, jak jednotlivci a organizace jednají s nejistou budoucností. Typické výzkumné otázky v této oblasti jsou zaměřeny na epistemologii znalostí o budoucnosti, metodologický vývoj nástrojů pro studium futures a analýzu alternativních futures jasného nebo obecnějšího tématu. Futures Studies je interdisciplinární obor, kde jsou analyzována široká témata a setkávají se výsledky a přístupy tradičních disciplín.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Získejte titul v oboru vzdělávání s pokročilou kombinací teorie a praxe! Magisterský studijní program Vzdělávání a učení vás školí na různé národní a mezinárodní úkoly v ... [+]

utu.fi/degrees

Získejte titul v oboru vzdělávání s pokročilou kombinací teorie a praxe!Získejte titul v oboru vzdělávání s pokročilou kombinací teorie a praxe! Magisterský studijní program Vzdělávání a učení vás školí na různé národní a mezinárodní úkoly v oblasti vzdělávání.

Během studií je kladen velký důraz na výzkumné dovednosti studentů. Žadatelé mají také možnost požádat o dvoustupňovou možnost nazvanou finsko-německý magisterský program ve vzdělávání, kde je část studijních programů dokončena na univerzitě v Regensburgu v Německu.

Struktura programu

Studie jsou rozděleny do různých studijních modulů takto:... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program ve východoasijských studiích (EAST) poskytuje jedinečnou příležitost získat podrobné znalosti o dynamických společnostech současné východní A ... [+]

utu.fi/degrees

Získejte hluboké znalosti dnešních východoasijských společností a stanete se odborníkem v nejdynamičtější oblasti světa!Magisterský studijní program ve východoasijských studiích (EAST) poskytuje jedinečnou příležitost získat podrobné znalosti o dynamických společnostech současné východní Asie.

Studenti získávají odborné znalosti o současných historických dějinách, politikách a společnostech v východní Asii a učí se metodám výzkumu společenských věd, aby se stali specialisty na oblast východní Asie. Východoasijské jazyky jsou studovány jako součást míry podpory studijního získávání znalostí a výzkumu diplomových prací.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program v oblasti genderových studií je postaven na interdisciplinárním studiu genderu a sexuality, který kombinuje společenské vědy, umění a humanit ... [+]

utu.fi/degrees

Získejte pokročilé a interdisciplinární školení v oblasti genderových studií!Magisterský studijní program v oblasti genderových studií je postaven na interdisciplinárním studiu genderu a sexuality, který kombinuje společenské vědy, umění a humanitní obory.

Další příjem je v roce 2021.

Získáte kompetence v oblasti genderových politik a politiky a získáte schopnost samostatně pracovat na klíčových otázkách týkajících se genderu, feminismu, genderové rovnosti, výroby moci a znalostí.

Tento

Program je organizován ve spolupráci s univerzitou v Tampere.

Struktura programu

Akademická excelence

Multidisciplinární magisterský titul z genderových studií vám poskytuje pokročilé školení v oboru genderových studií. Program je určen jak finským, tak mezinárodním studentům s různým akademickým zázemím a kariérními plány.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2021
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program Právo a informační společnost (LIS) poskytuje základní informace, schopnosti a intelektuální nástroje pro analýzu právních problémů informačn ... [+]

utu.fi/degrees

Staňte se odborníkem na právní výzvy digitalizace!Magisterský studijní program Právo a informační společnost (LIS) poskytuje základní informace, schopnosti a intelektuální nástroje pro analýzu právních problémů informační společnosti.

Program nabízí svým studentům jedinečnou kombinaci soukromého a veřejného práva a interdisciplinárních perspektiv. Dovednosti v právní analýze, kritickém myšlení, výzkumu a psaní jsou to, co odlišuje vynikající právníky a právníky.

Naše interaktivní studijní metody vycházejí z nejnovějšího pedagogického výzkumu a kurzy se vyučují v malých skupinách vybraných studentů. Program vytváří pevný základ pro doktorské vzdělávání v oboru právo. Poskytuje také odborné znalosti nezbytné pro úspěšnou kariéru v advokátních kancelářích a korporacích, vládách a mezinárodních organizacích, jakož i na univerzitách a výzkumných institucích.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Program poskytuje studentům příležitost získat magisterské vzdělání učitelů v mezinárodním kontextu. Kombinace finské kvalifikace učitelů, hlavní v oblasti vzdělávání a m ... [+]

utu.fi/degrees

Studijní program v primárním vzdělávání učitelů, BA (Rauma) a MA (Turku)Program poskytuje studentům příležitost získat magisterské vzdělání učitelů v mezinárodním kontextu. Kombinace finské kvalifikace učitelů, hlavní v oblasti vzdělávání a mezinárodního kontextu činí program jedinečným. Titul je zaměřen na základní vzdělávání učitelů (předškolní a 1. až 6. stupeň základního vzdělávání). Program se skládá ze studia v pedagogických vědách, praktických cvičeních a studií, které poskytují pedagogické dovednosti potřebné pro pozice v primárním vzdělávání.NeONBRAND / Unsplash

Cílem studijního programu je vzdělávat kvalifikované akademické pracovníky, aktivní budoucí tvůrce, kritické a eticky odpovědné odborníky a výzkumníky v oblasti vzdělávání. Jádrem práce učitele je porozumění a podpora rozvoje dítěte a skupiny. Dialog mezi teorií a praxí probíhá zejména během období výuky, která nabízí holistický pohled na práci učitele.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Turku

Magisterský studijní program ve fyzických a chemických vědách - astronomie a kosmická fyzika zahrnuje širokou škálu témat od fyziky slunce a sluneční soustavy po hvězdnou ... [+]

utu.fi/degrees

Od Slunce k Supernovám, Neutronovým hvězdám, Černým otvorům a Galaxiím!Magisterský studijní program ve fyzických a chemických vědách - astronomie a kosmická fyzika zahrnuje širokou škálu témat od fyziky slunce a sluneční soustavy po hvězdnou a galaktickou strukturu a evoluci, stejně jako témata ve vysoké energetické astrofyzice a kosmologii.

Astronomická a vesmírná fyzika zahrnuje pevnou základnu v teoretických aspektech a poskytuje příležitosti pro pozorovací studium (např. Supernovy nebo černé díry); skupina fyziky vesmíru provádí experimentální, teoretický a výpočetní výzkum fenoménů s vysokou energií v blízkém prostoru Země.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Teoretická fyzikální dráha seznamuje studenta s fascinující rozmanitostí fyzických teorií a dává prostředky k porozumění světu. ... [+]

utu.fi/degrees

Porozumění přírodním zákonům zdola nahoru!Teoretická fyzikální dráha seznamuje studenta s fascinující rozmanitostí fyzických teorií a dává prostředky k porozumění světu.

Témata z kvantové fyziky do teorií gravitace jsou začleněny do stopy teoretické fyziky. Problémy fundamentální kvantové fyziky, kvantové informace, teorie kvantového pole a teoretické kosmologie jsou jádrem studia teoretické fyziky.

Po dokončení studia budete moci využít rozmanitý soubor dovedností získaných v rámci této trati, včetně teoretických a numerických technik pro vytváření a analýzu nových fyzických projektů.

Struktura programu... [-]
Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Díky Darwinovi víme, že proces evoluce utvářel ohromující variaci, kterou kolem sebe vidíme. Prostřednictvím tohoto magisterského studijního programu získají studenti exp ... [+]

utu.fi/degrees

Díky Darwinovi víme, že proces evoluce utvářel ohromující variaci, kterou kolem sebe vidíme. Prostřednictvím tohoto magisterského studijního programu získají studenti explicitní evoluční biologickou perspektivu ve studiu přírody, a tím zvýšili kapacitu pro porozumění vzorcům a procesům na stupnicích lišících se od buněčné úrovně až po úroveň ekosystému.

Studenti z toho

Důraz je kladen na získání dovedností v oblasti vědy o datech (programování) s odbornými znalostmi v oblasti bioinformatiky, molekulární a kvantitativní genetiky. Mezi učitele patří experti na genetiku člověka, mikrobiální a kvantitativní vývojovou genetiku. Odbornost ve fylogenetice zvířat a rostlin přináší odborníci z našeho Přírodovědného muzea. Získané dovednosti a znalosti připravují cestu pro budoucí profesní dráhy v akademické obci nebo v průmyslu.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Molecular Systems Biology track nabízí rozsáhlé školení v moderní molekulární biologii a vzdělávání zaměřené na systémovou biologii (genomika, transkripttomika, proteomik ... [+]

utu.fi/degrees

Molecular Systems Biology track nabízí rozsáhlé školení v moderní molekulární biologii a vzdělávání zaměřené na systémovou biologii (genomika, transkripttomika, proteomika, vztahy mezi strukturou a funkcí gen / protein) se zvláštním zaměřením na praktické laboratorní dovednosti a sítě molekulární interakce.

Prostřednictvím tohoto programu v

Struktura programu

Kurzy budou obsahovat kombinaci vyučovacích metod, včetně přednášek, cvičení, laboratorních a počítačových cvičení, prezentací zaměřených na studenty a dokončení samostatného výzkumného projektu (MS Thesis). Součástí kurikula bude numerická analýza biologických dat včetně bioinformatiky a další statistické analýzy.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program Fyzikální a chemické vědy: Chemie materiálů vás naučí porozumět, objevovat, vytvářet a vyvíjet nové materiály, které zlepšují kvalitu života! ... [+]

utu.fi/degrees

Porozumět, objevovat, vytvářet a vyvíjet nové materiály, které zlepšují kvalitu života!Magisterský studijní program Fyzikální a chemické vědy: Chemie materiálů vás naučí porozumět, objevovat, vytvářet a vyvíjet nové materiály, které zlepšují kvalitu života!

Na University of Turku se výzkum chemie materiálů skládá ze základního výzkumu vlastností materiálů a také z rozhraní, povrchů a nanostruktur z chemického hlediska. Aplikovaný výzkum se zaměřuje na funkcionalizovanou organickou elektroniku, luminiscenční materiály a porézní nosiče, jakož i nanotechnologii, detekční technologii, ukládání a přeměnu energie.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Ve stopě Fyzika materiálů se stanete odborníkem na výzkum a vývoj nových materiálů v biomedicínských nebo elektronických aplikacích. ... [+]

utu.fi/degrees

Zlepšování životů tím, že věci!Ve stopě Fyzika materiálů se stanete odborníkem na výzkum a vývoj nových materiálů v biomedicínských nebo elektronických aplikacích.

Fyzika materiálů je jednou ze čtyř oborů magisterského studijního programu fyzikální a chemické vědy. Dalšími stopami programu jsou astronomie a kosmická fyzika, chemie materiálů a teoretická fyzika.

V

Po ukončení studia budete moci využít rozmanité sady dovedností získaných v rámci této dráhy, včetně experimentálních, teoretických a numerických technik k vytváření a analýze nových fyzických projektů.

Struktura programu

Struktura je modulární. Všechny moduly mají 20 ECTS. Každá specializovaná skladba má dva povinné moduly, které obsahují základní materiál pole. Kromě toho existuje jeden tematický modul, který může být vybrán z dalších modulů nabízených v rámci tohoto programu nebo jiných programů na University of Turku . Čtvrtý modul se skládá ze svobodně zvolených kurzů a povinného kurzu finského jazyka a kultury (5 ECTS). Je také požadována diplomová práce (30 ECTS) vedle semináře, praxe a projektové práce (10 ECTS), detaily kterých závisí na specializaci. Viz obrázek níže.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program Globální inovační management je navržen tak, aby přivedl vědecké myšlení k manažerským výzvám na křižovatce mezinárodního obchodu, podnikání ... [+]

utu.fi/degrees

Inovační vůdcové pro budoucí svět!Magisterský studijní program Globální inovační management je navržen tak, aby přivedl vědecké myšlení k manažerským výzvám na křižovatce mezinárodního obchodu, podnikání a inovací.

V

Kompetence získané v tomto programu otevírají četné kariérní příležitosti v různých druzích organizačního uspořádání a rolích, jakož i možnost požádat o doktorské vzdělání.

Struktura programu

Rozsah programu je 120 kreditů ECTS a stupeň je navržen tak, aby byl dokončen za dva roky. Kromě hlavních a menších studií musí studenti absolvovat jazykové studium a musí absolvovat metodické kurzy. Studenti by měli vzít na vědomí, že se jedná o program na plný úvazek a většina kurzů má povinnou účast.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Hlavní předmět Digital Health nabízí rozsáhlé školení od interakcí na molekulární úrovni až po jednotlivce a společnost. ... [+]

utu.fi/degrees

Hlavní předmět Digital Health nabízí rozsáhlé školení od interakcí na molekulární úrovni až po jednotlivce a společnost.

Tento

Kybernetická bezpečnostInteligentní systémyDigitální zdravíKryptografie

Hlavní obor Digitální zdraví spojuje dovednosti a zásady z oblasti informatiky, vestavěných systémů a lékařských věd s cílem vybudovat porozumění teorii a získat praktické kompetence v oboru.

Studenti absolvující Digital Health budou mít vědecké a analytické dovednosti, odborné znalosti v současných teoriích a moderních technologiích, jakož i praktické dovednosti včetně týmové práce, vedení a mezilidských dovedností v mezinárodním prostředí. Získané metodické dovednosti a pokročilé znalosti umožňují studentům pokračovat v kariéře na akademické půdě nebo v průmyslu.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Hlavní předmět inteligentních systémů poskytuje konkurenční dovednosti a hluboké znalosti ve vysoce relevantní oblasti inteligentních a autonomních vestavěných systémů za ... [+]

utu.fi/degrees

Hlavní předmět inteligentních systémů poskytuje konkurenční dovednosti a hluboké znalosti ve vysoce relevantní oblasti inteligentních a autonomních vestavěných systémů založených na internetu věcí (IoT) s hlavními oblastmi použití v mobilních robotických systémech a inteligentních prostředích.Kybernetická bezpečnostInteligentní systémyDigitální zdravíKryptografie

Hlavní předmět Smart Systems připravuje své studenty na náročné výzkumné a vývojové úkoly zaměřené na software a hardware na integrovaných inteligentních systémech v průmyslu, společnosti a akademické obci. Vyhlídky absolventů na zaměstnání jsou vynikající ve Finsku, v Evropě i po celém světě. Student si může přizpůsobit orientaci svého studia směrem k hardwarovému nebo softwarovému důrazu volitelným studiem ve velkých i menších předmětech.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program v oblasti informačních a komunikačních technologií poskytuje všestranné a vysoce kvalitní vzdělávání v oblasti IKT ve vybraných oborech IKT, ... [+]

utu.fi/degrees

Magisterský studijní program v oblasti informačních a komunikačních technologií poskytuje všestranné a vysoce kvalitní vzdělávání v oblasti IKT ve vybraných oborech IKT, s dobrou pověstí v inovativním interdisciplinárním a mezinárodním vzdělávání.Kybernetická bezpečnostInteligentní systémyDigitální zdravíKryptografie

Hlavní předmět kryptografie se zaměřuje na výzkum kryptografie. Cílem této specializace je vzdělávat budoucí odborníky se silnou a širokou znalostí matematických aspektů kryptografie a bezpečnosti dat v oblasti výzkumu a ICT sektoru. V kryptografii jsou studovány a analyzovány hlavní moderní symetrické a asymetrické kryptografické algoritmy a protokoly z matematického hlediska.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program v oblasti informačních a komunikačních technologií poskytuje všestranné a vysoce kvalitní vzdělávání v oblasti IKT ve vybraných oborech IKT, ... [+]

utu.fi/degrees

Magisterský studijní program v oblasti informačních a komunikačních technologií poskytuje všestranné a vysoce kvalitní vzdělávání v oblasti IKT ve vybraných oborech IKT, s dobrou pověstí v inovativním interdisciplinárním a mezinárodním vzdělávání.

Tento

Kybernetická bezpečnostInteligentní systémyDigitální zdravíKryptografie

Hlavní předmět Cyber Security poskytuje studentům hluboké a značné vzdělání a odborné znalosti v oblasti bezpečnosti a technologie pro síťové systémy. Důraz je kladen na výzkum technologií kybernetické bezpečnosti pro síťové systémy a aplikace budoucnosti náročné na komunikaci. Mezi technologická témata patří bezpečnost inteligentních prostředí, zabezpečení systémů a sítí, bezpečnost komunikačních systémů a aplikací a navrhování bezpečných systémů. Studenti budou zkoumat technologický i teoretický vědecký pokrok v oboru a aplikovat je v praxi. Absolventi budou mít silné technologické, teoretické a praktické znalosti v kybernetické bezpečnosti. Díky novým znalostem a dovednostem mohou absolventi vybudovat úspěšnou kariéru v zabezpečování průmyslu informačních a komunikačních technologií.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský program softwarového inženýrství je veden přímo zapojenými průmyslovými partnery v Evropě a jižní Africe, aby poskytoval mezinárodní program v profesionální p ... [+]

utu.fi/degrees

Získejte dovednosti, které firmy hledají v softwarovém inženýrství na novém jižním africkém kampusu!Magisterský program softwarového inženýrství je veden přímo zapojenými průmyslovými partnery v Evropě a jižní Africe, aby poskytoval mezinárodní program v profesionální praxi.

Tento program se nachází ve Windhoeku v Namibii.

Tento

M.Sc. (Tech.) Je založen na standardním UTU M.Sc. (Tech.) Studijního programu, který se provádí především v Namibii, včetně kontextových prvků v projektech a demonstracích. Několik kurzů bude také uspořádáno ve Windhoku a doručeno online do areálu Turku. Studijní program je k dispozici pro všechny vhodné studenty z celého světa.... [-]

Namibie Windhoek
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program v oblasti vývoje potravin vám poskytuje kompetence pro řešení výzev ve výzkumu a vývoji v potravinářském průmyslu a akademické obci. ... [+]

utu.fi/degrees

Severské odborné znalosti v oblasti přírodních potravinMagisterský studijní program v oblasti vývoje potravin vám poskytuje kompetence pro řešení výzev ve výzkumu a vývoji v potravinářském průmyslu a akademické obci.

Prostřednictvím programu získáte vzdělání a kvalifikaci pro práci jako odborník, například v úřadech pro potraviny.

Struktura programu

Magisterský titul v oboru potravinářství je dvouletý program ve výši 120 ECTS. Titul se skládá z následujících studijních modulů:

Rozvoj potravin (20 ECTS)Vědy o potravinách (20 ECTS)Magisterská práce v oblasti technologií a podpůrných studií (40 ECTS)Menší předmět (20 - 25 ECTS)Jiné studium (20 ECTS) včetně povinných jazykových studií (2-7 ECTS)Akademická excelence... [-]
Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Turku

Více informací již brzy. Pokud vás program zajímá, kontaktujte prosím Admission Services na admissions@utu.fi. ... [+]

utu.fi/degrees

Více informací již brzy.

Pokud vás zajímá

Vstupní požadavkyObecné požadavky na přijetí

Obecné požadavky

Jste způsobilým uchazečem o magisterské studium, pokud:

máte celonárodně uznávaný titul prvního cyklu - obvykle bakalářský - z akreditované vysoké školy,váš titul odpovídá alespoň 180 ECTS (evropské kredity) nebo tříletému prezenčnímu studiu,váš titul je v příslušném oboru magisterského studijního programu, o který se ucházíte. Podívejte se na stránku programu, kde najdete podrobné požadavky na míru.

Jazykové požadavky

Uchazeči musí mít vynikající anglické jazykové znalosti a osvědčení, které tyto dovednosti prokazuje. Jazykové dovednosti můžete označit jedním z mezinárodně uznávaných testů anglického jazyka.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program ve finštině a jeho jazycích je určen pro rodilé mluvčí finštiny a dalších finskogr Ugrských jazyků, kteří ukončili bakalářský titul v zahrani ... [+]

masters.utu.fi

Volba studentů magisterského programu ve finštině a jeho jazykůMagisterský studijní program ve finštině a jeho jazycích je určen pro rodilé mluvčí finštiny a dalších finskogr Ugrských jazyků, kteří ukončili bakalářský titul v zahraničí nebo ve Finsku.

Přijetím do magisterského studia je bakalářský titul, který kombinuje základní a střednědobé studium finštiny a ugrštiny nebo finského jazyka a kultury, buď jako titul, nebo jako samostatný kurz. Ve výjimečných případech mohou být do programu přijati také studenti, kteří ukončili bakalářský titul a kteří neukončili výše uvedené studium ve finnogr Ugrickém nebo finském jazyce a kultuře.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Finský
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Opiskelijakaupunki Turku - The City of Students

Adresa destinace
Student and Admissions Services
University of Turku
20014 Turun yliopisto

Turku, FI
Sociální média
Adresa destinace
Department of Teacher Education
Seminaarinkatu 1

Rauma, 26100 FI