University of Oulu

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

The University of Oulu je mezinárodní vědecký univerzita, která vytváří inovace pro budoucnost, pohody, a vědomostí prostřednictvím multidisciplinárního výzkumu a vzdělávání. Budoucí inovace je o hledání, využití a uplatnění nových poznatků. The University of Oulu zkoumá lidi a kulturu v měnícím se životním prostředím, jakož i příležitosti, které nová technologie pro zlepšení blahobytu lidí a životní prostředí. The University of Oulu je multidisciplinární odborníkem v Northerness.

Top 3 důvody ke studiu zde

Na univerzitě v Oulu budeme podporovat studium a provádět výzkum, který posouvá hranice známého. Dopad University je založený na excelenci, vysoké ambice a produktivity ve všech našich činnostech. Naší strategií je zvýšit náš význam v mezinárodním výzkumu a zabezpečit svou roli po boku světových lídrů v našem zájmu.

O NÁS

historie

Společnost byla založena v roce 1958, náš výzkum a vzdělávání komunita je 16000 studentů a 3000 zaměstnanců silná, a jeden z největších a nejvíce multidisciplinární univerzity ve Finsku. Deset fakulty, mnoho oddělení a specializovaných výzkumných jednotek na univerzitě v Oulu vytvořit základ pro multidisciplinární výzkum, inovace a vzdělávání odborníků pro náročné pracovní úkoly.

vzdělání

Struktura 10 fakult odráží University of Oulu v profilu uživatele v oblasti výzkumu, vzdělávání a společenských rolí. Tyto schopnosti jsou:

Biochemie a molekulární medicíny BMM vzdělání EDU humanitní HUM Informační technologie a elektrotechnika ITEE Medicine MED Oulu Business School OBS Oulu Mining Školní OMS Oulu School of Architecture OSA Věda SCI technologie TECH

Výzkum

Na univerzitě v Oulu budeme podporovat studium a provádět výzkum, který posouvá hranice známého. Využíváme naše plného potenciálu přispívat k řešení některých z největších globálních výzev, včetně udržitelné využívání zdrojů, odpovědné podnikání, lidského blahobytu a celoživotní zdraví, inteligentní systémy a služby vývoje a využití environmentálních rizik.

Kariéra

The University of Oulu v severním Finsku je mezinárodní, multidisciplinární výzkumnou univerzitou s bohatou kaluži tvůrčí a intelektuální talent. Přesněji řečeno, University of Oulu zahrnuje fakulta Univerzita, technické univerzity a obchodní školy v téže organizace.

Oulu kraj je uznávána jako hub D světové třídy R & R & D vstupu na obyvatele patří mezi nejvyšší na celém světě.

Konkrétní opatření na univerzitě v Oulu v náboru zahrnovaly vytvoření programu držba stopy, junior zkoušejícího náborový program a financování PhD student pozice v doktorských programech.

Služby

služby pro studenty

UniOulu se stará o jednotlivce. Podporujeme své akademické problémy s fungující infrastrukturou a snadnou pomoc přístupu. Vašeho ústavu budete mít osobní akademické kontakt, který může být řešena tak mimochodem svým křestním jménem a kdo vám pomůže s tvorbou svého individuálního studijního plánu. Dobře připravený studijní plán je cenným nástrojem pro dosažení pokroku ve své studijní cestě. Dostanete, aby vyhovoval vašim kummi, nejprve studentský kolega, on-line ještě před příjezdem. Kummis jsou starší studenti z University of Oulu vyškoleni, které vám pomohou na začátku zvyknout na každodenní život v Oulu.

pouzdro Student

Místní studentské bydlení nadace psoas nabízí širokou škálu ubytovacích možností, ze sdílených bytů do ateliérů, kolem území města. Bez ohledu na to, kde žijete ve městě Oulu, služby sahat od supermarketů do knihoven a sportovních zařízení jsou v blízkosti svého domova. Psoas je zařazen studenty jako jeden z předních poskytovatelů bydlení na světě.

Tellus Innovation Arena

Tellus Inovace Arena je otevřený inovační prostor se nachází v centru školního areálu Linnanmaa. Je postaven na učení, spolupráce a akcí pro všechny otevřenými průzkumníků z uvnitř i vně univerzity. Setkat se s lidmi, rozvíjet nápady a projekty, které jsou - to je celý rozdíl.

Zdravotní služby

Student zdravotní služby pro všechny bakalářské a magisterské úrovni studentů jsou umístěny v areálu Linnanmaa. Zdravotnické služby zahrnují zdravotní, duševní a zubní ošetření. Většina služeb jsou zdarma, zatímco některé z nich vzniknou nominální poplatek.

Studentský život

Studentské organizace

Studentské organizace jsou odborníci na pořádání kulturních akcí, sportovních akcí, večírků, výletů a ve Finsku. Tyto organizace studie-field-specifickou pro mezinárodně zkušené členy s bezprostřední znalosti ke sdílení. Kromě toho existují dvě celouniverzitních studentské organizace se zvláštním zájmem o problematiku v oblasti mezinárodního vzdělávání.

Univerzitní sportovní

Finové jsou sportovní nadšenci. Univerzita nabízí sportovní vyžití pro své studenty a zaměstnance od baletu k lezení a jógy, z kajaku na běžkách. Neváhejte a vybrat ten, který je nejblíže ke svému tělu a duši!

University Rankings

201

World University Rankings Times vysokého školství

401

Šanghajský žebříček Shanghai Jiao Tong University

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Magistr - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr in Computer Science and Engineering

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

[+]

počítačové inženýrství Applied Computing Umělá inteligence Vědecký pracovník System Designer Project Manager [-]

Magistr V Architektuře

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

[+]

výzkumník [-]

Magistr

Magistr Bílkovin Vědy A Biotechnologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

MSc studijní program splňuje jasné potřeby akademické sféry a průmyslu v post genomové éry. Tento titul je speciálně zaměřen na poskytování studentům důkladné pochopení struktury a funkce vztah proteinů a technik používaných k výrobě a charakterizovat je. [+]

Mistr v biotechnologii a biotechnologii Podívejte se na video z Mezinárodní magisterského programu v proteinu vědy a biotechnologie , kde říci našim studentům o programu a studuje a žije v Oulu. MSc studijní program splňuje jasné potřeby akademické sféry a průmyslu v post genomové éry. Tento titul je speciálně zaměřen na poskytování studentům důkladné pochopení struktury a funkce vztah proteinů a technik používaných k výrobě a charakterizovat je. Studenti, kteří jsou vybíráni na stupni bude provádět 120 ECTS studijních bodů (ekvivalent dvou let) studií. Tyto studie maximalizovat ruce na individuální trénink v moderním nejmodernějších technik a metodik a zároveň poskytuje pevný základ v teoretické aspekty této oblasti. Přibližně polovina z míry zahrnuje integraci žáků do různých výzkumných skupin, nakonec kumulaci ve výzkumném projektu 6 měsíců. Stupeň je flexibilní a umožňuje studentům specializovat se na aspekty bílkovin vědy a biotechnologii, které budou nejvíce těžit jejich budoucí kariéru. Program je zaměřen především na lidi, kteří šli do výzkumu a bývalí studenti byli velmi úspěšní při hledání PhD pozice ve Finsku a v zahraničí. Stupeň je vyučován ve vysoce mezinárodní fakulty biochemii a molekulární medicíny. Na fakultě spojuje odborné znalosti v oblasti in vitro, in vivo a in silico analýzy struktury a funkce proteinu a zahrnuje národní centra pro protein biofyzikální a strukturní analýzy, stejně jako národní centrum excelence v buněčných extracelulární matrix Research. Obrys programu Studijní program zahrnuje, ale není omezen na, studium v ​​chemii bílkovin a výrobu, biocomputing, bioinformatiky, skládání proteinů, vývoj léčiv, systémové biologie, strukturní biologie a volitelných předmětů pokrývající... [-]

Magistr Ve Strojírenství V Oblasti životního Prostředí

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

Máte-li zájem o problematiku životního prostředí, energetiky a technologií a chcete mít magisterský titul v oboru technika prostředí, pak magisterský program v technice prostředí, "BEE", je vaše šance! [+]

Magistr inženýrství životního prostředí Máte-li zájem o problematiku životního prostředí, energetiky a technologií a chcete mít magisterský titul v oboru technika prostředí, pak magisterský program v technice prostředí, "BEE", je vaše šance! Příští k dispozici lhůty pro podání žádostí, pro podzimní 2017 hospitalizací, začne na Dec 15. 2016 a končí dne 25. Jan, 2017 v 15:00 GMT + 2. Program osnovy pro BEE Rozsah magisterského programu v oblasti environmentálního inženýrství (BEE) je 120 ECTS = 2 akademických ročníků = 4 akademické termíny. Učební osnovy dvou možností BEE studie (ESCP; WE) se skládají ze 4 modulů: základní modul, 30/30 ECTS; pokročilý modul, 30/20 ECTS; dodatkové modul, 30/40 ECTS a magisterský Module práce 30 ECTS. Viz níže uvedený odkaz pro detaily a příklady kurzů zahrnovala: Studie aktivní BEE začít září (po Orientace období v srpnu), na podzimním semestru 1. ročníku hlavně s úvodními základních kurzů modulu. Tento modul vytváří základy pro výstupy učebních programů. Během 1. jarního semestru a 2. ročník podzimního termínu, bude Advanced a doplňkové kurzy Modul poskytují další odborný základ pro obor objekt studenta, jeho / její studijní možnosti. Kromě toho bude profesionální praktický výcvik se provádí v průběhu letních měsíců mezi 1. a 2. ročníků, například v univerzitní Výzkumné jednotce nebo v reálných pracovních míst, což se studenti naleznou v otevřeném trhu práce. 3. období (podzimním termínu od 2. ročníku), pokračující Advanced / Doplňkové kurzy Modul hlouběji do prostoru zvolené varianty studie. A konečně, v průběhu 4. období (druhá pružina), magisterský projekt práce dá studentovi dobrý dotek pro... [-]

Magistr V Marketingu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

Marketing praxe má strategickou povahu, a proto marketingové vzdělávání poskytuje schopnosti uspět v oblasti strategického řízení i na mezinárodní úrovni. Náš profesionální zaměření spočívá v řízení vztahů se zákazníky a sítě, ale trh vzdělávání v Oulu Business School vás vybaví i schopností vstoupit do doktorského vzdělávání a aplikovat vědecké poznatky v praxi marketingu v jakékoliv organizaci. [+]

Magistr v marketingu Marketing jako výzkumu na studie trhu Oulu Business School, včetně výměny hodnoty, dlouhodobé zákazníky a partnerských vztazích, a faktory, které ovlivňují fungování trhů. Marketing vzdělání, rozvíjí své odborné znalosti v základech marketingu, jako je například návrh kampaně či značky. Kromě toho můžete seznámit v organizační chování nákupu, logistiky a digitalizace podnikání v rámci měnící se globální trhy. Marketing praxe má strategickou povahu, a proto marketingové vzdělávání poskytuje schopnosti uspět v oblasti strategického řízení i na mezinárodní úrovni. Náš profesionální zaměření spočívá v řízení vztahů se zákazníky a sítě, ale trh vzdělávání v Oulu Business School vás vybaví i schopností vstoupit do doktorského vzdělávání a aplikovat vědecké poznatky v praxi marketingu v jakékoliv organizaci. Profesní profily absolventů Po dosažení MSc. vzdělání v oboru marketingu budete mít kvalifikaci pro řízení a plánování pozicích. Typické první povinnosti patří produktový management, řízení vztahů se zákazníky a marketingové komunikace. Tituly pro absolventy v oblasti marketingu patří Account Manager, Customer Service Manager, Marketing Manager, Marketing Planner, manažer prodeje, obchodní zástupce, manažera produktu a Project Manager. Pro ty nejtalentovanější, vědecký výzkum v oblasti marketingu na mezinárodní úrovni, je zajímavé, vyhlídka, že míra poskytuje. Proč si vybrat Oulu? ... [-]

Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

Oulu Business School na University of Oulu organizuje magisterský dvouletý program v oblasti financí (MF), který bude poskytovat studentům znalosti a dovednosti vyžadované různými organizacemi, které působí v moderním finančním světě. [+]

Účetnictví Organizace všech velikostí a odvětví, od nadnárodních společností do malých a středních podniků, vládních agentur a neziskových institucí, jsou do něj zapojeny a vliv finančních trhů. Správců aktiv a finančních analytiků, musí procházet těkavé trhy. Investiční bankéři najít řešení pro firmy "a neziskové organizace" požadavky na financování. Centrální banky a vládní agentury se mohou přímo podílet na finančních trzích a dohlížet na regulaci trhu. Finanční svět dnes vyžaduje odborné znalosti s globální perspektivou - byste měli požadovat totéž o své vzdělání. Oulu Business School na University of Oulu organizuje magisterský dvouletý program v oblasti financí (MF), který bude poskytovat studentům znalosti a dovednosti vyžadované různými organizacemi, které působí v moderním finančním světě. Program magisterský MF Program se zaměřuje na porozumění finančním trhům a účastníkům finančního trhu. Studenti budou rozvíjet dovednosti potřebné k analýze interakcí mezi trhy a účastníky. Program poskytuje solidní základ v teoretických a empirických nástrojů moderních financí. Témata zahrnují stanovení cen aktiv, corporate finance, řízení portfolia a řízení rizik. Tento přístup je analytická a metodicky orientovaný. Studenti v MF získat speciální vhled do oblasti individuálního chování investorů a správu alternativních aktiv. Program poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro práci v odborných a manažerských pozic ve finančním sektoru. Jako minimální podmínku, žadatel musí mít odpovídající bakalářské (nebo podobný) stupeň. Kvantitativní povahy MF ideálně vyhovuje těm, kteří studovali podnikání, ekonomika, přírodní vědy nebo techniky. Program také poskytuje dobrý základ pro další akademické studium na postgraduální úrovni. Proč si vybrat Oulu? ... [-]

Magistr V Oblasti Finančního A Manažerského účetnictví

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

Ve světě mezinárodního obchodu, tam je rostoucí potřeba finančního a manažerského účetnictví pro profesionály, kteří splňují požadavky stanovené firem působících v globálním podnikatelském prostředí. Katedra účetnictví a financí na Oulu Business School pořádá plnou dvouletý magisterský studijní program v oblasti finančního a manažerského účetnictví (FMA), který vám poskytne studentům potřebné znalosti a dovednosti pro práci ve firmách, které mají obchodní vztahy a operace v různých zemích. [+]

Mistr ve finančním a manažerském účetnictví Ve světě mezinárodního obchodu, tam je rostoucí potřeba finančního a manažerského účetnictví pro profesionály, kteří splňují požadavky stanovené firem působících v globálním podnikatelském prostředí. Katedra účetnictví a financí na Oulu Business School pořádá plnou dvouletý magisterský studijní program v oblasti finančního a manažerského účetnictví (FMA), který vám poskytne studentům potřebné znalosti a dovednosti pro práci ve firmách, které mají obchodní vztahy a operace v různých zemích. Finanční a manažerské účetnictví Finanční účetnictví zkoumá informační a zpravodajské systémy firem, které jsou používány různými zájmovými stranami mimo firmu. Manažerské účetnictví se vyvíjí a zkoumá informační a zpravodajské systémy potřebné v rozhodování uvnitř firmy. Vědecký výzkum v oblasti finančního a manažerského účetnictví se zaměřuje na užitečnost informací poskytnutých těmito systémy podávání zpráv v různých procesů rozhodování souvislostech, včetně oceňování podniku, hodnocení výkonnosti, cen produktů firmy, mezi ostatními. Nejnovějším trendem v oblasti finančního a manažerského účetnictví je integrace lokálních systémů podávání zpráv na společném mezinárodním systému finančního výkaznictví. Program magisterský Magisterský program v Finanční a manažerské účetnictví (FMA) poskytuje magisterský titul z vysoké mezinárodní úrovni a je ideální pro uchazeče s pozadím v obchodních studií, sociálních věd, vzdělání, přírodních věd, matematiky a inženýrství. Během programu, studenti rozvíjet znalosti v analýze účetních informací pro potřeby jak vnitřní rozhodování společnosti a investorů. Moduly kurzu odráží současný trend v účetnictví k přijetí mezinárodního systému finančního výkaznictví a rostoucí potřebě řízení podniku a účetnictví internacionalizovaných firem. Absolventi získali znalosti a dovednosti potřebné při práci na předních nadnárodních korporací, auditorských společností nebo odvětví... [-]

Magistr V Oblasti Vzdělávání A Globalizace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

MA ve vzdělávání a globalizace je na plný úvazek dvouletý mezinárodní magisterský program. Studenti velké v pedagogických vědách. Hlavním cílem programu je rozvíjet kvality ve vzdělávání a vybavit studenty k výkonu sociálně odpovědné vedení ve složitých a různorodých společnostech. Program klade důraz na sever-jih-východ-západ dialog a zahrnuje studium mezinárodního vzdělání, interkulturalismu, globalizace a jejich vliv na různých sektorech vzdělávání. [+]

Mistr ve vzdělávání a globalizaci Doba příští aplikace 15.prosince 2016 do 25. ledna 2017. MA ve vzdělávání a globalizace je na plný úvazek dvouletý mezinárodní magisterský program. Studenti velké v pedagogických vědách. Hlavním cílem programu je rozvíjet kvality ve vzdělávání a vybavit studenty k výkonu sociálně odpovědné vedení ve složitých a různorodých společnostech. Program klade důraz na sever-jih-východ-západ dialog a zahrnuje studium mezinárodního vzdělání, interkulturalismu, globalizace a jejich vliv na různých sektorech vzdělávání. Program se zaměřuje na etické, politiky, plánování, učebních osnov, hodnocení a srovnávacím výzkumu v oblasti vzdělávání. Jeho cílem je rozvíjet odpovídající schopnosti a znalosti potřebné pro plánování, úkoly hodnocení, výzkum a vývoj v oblasti vzdělávání a příbuzné obory v uprostřed společenských změn, a to jak na místní i globální úrovni. Obrys programu Učební plán zahrnuje plnou programovou strukturu a všechny popisy kurzu s studijních výsledků. Studenti hlavní oblasti pedagogických věd. Součástí programu je i menší předmět a dobu stáží, které mohou být realizovány ve Finsku nebo na mezinárodní úrovni v celé řadě různých prostředích, jako jsou mezivládních agentur, nevládních organizací či vzdělávacích institucí. Jedna třetina program zahrnuje získávání výzkumných nástrojů, provádějící výzkum a psaní diplomové práce na základě spolupráce a multikulturní výzkumném prostředí. Členové našeho pedagogického týmu pocházejí z různých prostředí a všichni z nich mají mnoho mezinárodních zkušeností. Kromě lektorů z Pedagogické fakulty na univerzitě v Oulu, bude existovat odborníci z různých vzdělávacích a dalších institucí, a to jak z Finska i ze zahraničí, výuka v programu. Studie nabízejí studentům nejnovější výsledky výzkumu a odborné znalosti... [-]

Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

Oulu Business School má magisterský studijní program v oboru ekonomie (ME) je dvouletý program, který nabízí odborné znalosti v širokém spektru oborů v ekonomice. Studie se skládá z mikro a makro ekonomii, kvantitativních metod a volitelných terénních specifické kurzy, jako je mezinárodní ekonomie a finance, růst, ochranu životního prostředí a úspor energie, průmyslové organizace a regionální ekonomiky. [+]

mistr v oboru ekonomie Ekonomika se zaměřuje na vysvětlení chování různých ekonomických subjektů, jako jsou domácnosti, podniky a vládní instituce. Cílem je popsat, vysvětlit a modelovat moderní tržní ekonomiky. Ekonomika nám pomáhá pochopit, jak jsou trhy pracují a jak můžeme ovlivnit jejich chování v rámci hospodářské politiky. Ekonomika poskytuje odpovědi na otázky, jako je; Jaké jsou zdroje ekonomického růstu, stejně jako to, co je souvislost mezi inflací a úrokovými sazbami. Ekonomika je také široce využívána při vyšetřování jiném oboru konkrétních otázek pokrývající témata z environmentálních aplikací pro průmyslovou organizaci. Ekonomika je jedna z mála oblastí vědy, kde je roční Nobelova cena je udělována. Ekonomika poskytuje znalosti a dovednosti, které jsou potřebné při práci v náročných odborných a vedoucích pozicích ve společnostech, vládních agentur a organizací třetího sektoru. Student, který dostane magisterské studium v ​​oboru ekonomie je povoleno používat titul ekonom. Oulu Business School má magisterský studijní program v oboru ekonomie (ME) je dvouletý program, který nabízí odborné znalosti v širokém spektru oborů v ekonomice. Studie se skládá z mikro a makro ekonomii, kvantitativních metod a volitelných terénních specifické kurzy, jako je mezinárodní ekonomie a finance, růst, ochranu životního prostředí a úspor energie, průmyslové organizace a regionální ekonomiky. Kvantitativní charakter MŽP ideálně vyhovuje těm, kteří studovali ekonomiku, finance, účetnictví, přírodních věd (např matematiky) nebo inženýrství. Program ME rovněž dává dobrý základ pro další akademické studium na postgraduální úrovni. Profesní profily absolventů Trhy práce pro ekonomy jsou typicky široký. Na Profesní profily absolventů jsou náročné odborných a manažerských pozicích, stejně jako v... [-]

Magistr V Učení, Vzdělávání A Technologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

Učení, vzdělávání a technologie (LET) je na plný úvazek dva roky mezinárodní program magisterský (120 ECTS kreditů). Po jeho dokončení, studenti jsou udělovány titul Master of Arts (Education) míra vedoucí k doktorskému studiu. LET program připravuje odborníky, kteří mohou uplatňovat informačních a komunikačních technologií v různých vzdělávacích kontextech. [+]

Mistr ve výuce, vzdělávání a technologie Učení, vzdělávání a technologie (LET) je na plný úvazek dva roky mezinárodní program magisterský (120 ECTS kreditů). Po jeho dokončení, studenti jsou udělovány titul Master of Arts (Education) míra vedoucí k doktorskému studiu. LET program připravuje odborníky, kteří mohou uplatňovat informačních a komunikačních technologií v různých vzdělávacích kontextech. LET studie se spoléhají na třech pilířích: teoretické autoregulace učení, kolaborativní učení a učení za podpory technologií. Oba Teoretický obsah a praktická řešení nabízených v průběhu studií vycházejí z nejnovějších poznatků a poznatků v oblasti učebních oborů. LET Program si klade za cíl rozvíjet znalosti a schopnosti potřebné v moderní vzdělávání, a to dovednosti při navrhování, provádění, vyhodnocování a analýzu všestranné učební situace, zda face-to-face nebo technologicky lepší. Navíc, mnoho z dovedností 21. století, které jsou požadovány v dnešním pracovním životě jsou zvýrazněny a podporovány LET studií. Obrys programu Stupeň Struktura a Curriculum Učení, vzdělávání a technologie (LET) je na plný úvazek dvouletý mezinárodní magisterský program (120 ECTS kreditů). Po ukončení programu, studenti jsou udělovány titul Master of Arts (školství) stupně, které jim umožní pokračovat ve své akademické studium na doktorské úrovni. Tento stupeň nepředstavuje formální pedagogické kvalifikace. Studie se skládá z jazyka, komunikačních a orientačních studií, velkých studií a drobných studií, stejně jako multidisciplinární studií a dalších volitelných studií. Cíle - LET absolventi jsou schopni využívat základních vzdělávacích teorií v kontextech individuální a spolupráci při učení, lidských zdrojů a celoživotního vzdělávání pedagogicky vyhodnocovat různé technologie v interakci, učení a tvorby obsahu vysvětlit proces autoregulace učení... [-]

Master in Economic Geology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

[+]

Magisterský studijní program se skládá z 120 ECTS, včetně 35 ECTS diplomové práce, a mezi 50 a 85 ECTS pokročilých kurzů Geologie a až 35 ECTS z příbuzných oborů, je třeba zvolit libovolně. Pracovní příležitosti pro absolventy V posledním desetiletí, Finsko docházelo k silnému oživení hornictví a průmysl zkoumání v důsledku komoditního boomu. Několik nových doly byly otevřeny a sektor minerály se stala jedním z klíčových podkladů pro ekonomiku v severním Finsku. [-]

Master In International Business Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

Vzdělávání International Business Management se zaměřuje na správu a předních světových firem. Témata jsou kombinovány z různých oborů řídícího podniku, který dělá IBM skutečně multidisciplinární program. Vzdělávání zahrnuje čtyři základní studijní témata: teorie a koncepty mezinárodního obchodního managementu, organizačních aplikací, provádění vedení a vlastní postřehy k mezinárodnímu řízení podniku. [+]

Master in International Business Management Vzdělávání International Business Management se zaměřuje na správu a předních světových firem. Témata jsou kombinovány z různých oborů řídícího podniku, který dělá IBM skutečně multidisciplinární program. Vzdělávání zahrnuje čtyři základní studijní témata: teorie a koncepty mezinárodního obchodního managementu, organizačních aplikací, provádění vedení a vlastní postřehy k mezinárodnímu řízení podniku. Úzké spojení mezi teorií a praxí je udržována ve výzkumu, výuky a firemních projektů. Během studia jsou studenti zapojeni do a aktivně se účastní úkolů pro malé i velké společnosti. Vzdělávání si klade za cíl poskytnout studentům nástroje potřebné při řízení, vytváření a rozvíjení různých druhů mezinárodních organizací, včetně nových podniků. Absolventi IBM budou odměněni Master of Science v oboru, obor International Business Management s možností pokračovat ve studiu na doktorské úrovni. Absolventi jsou schopni pracovat v mnoha různých profesí z mezinárodní prodej a marketing, výrobků / služeb nebo řízení podniku, mezinárodní zdrojů a logistiky, výroby nebo dodávky služeb na poradenství, podnikatelské nebo vládních profesí. International Business Management profil studenta Každý rok roste počet studentů požádat o vstup do programu International Business s pozadím vzdělávání v obchodních studií, sociálních věd, či strojírenství. IBM Student bude osoba, která hledá pro úspěšnou kariéru v oblasti obchodu s hlubokou globální výhled, někoho, kdo touží po duševní růst a osobní rozvoj prostřednictvím vysoce kvalitního vzdělávání v mezinárodním prostředí. Program je určen pro ty studenty, kteří jsou vysoce motivovaní, aktivní, s globální myšlení a schopné sdílení a přispět svými zkušenostmi. Vedení potenciál, asertivní komunikace a analytické dovednosti jsou potřebné zkoumat možnosti,... [-]

Master in Product Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

[+]

Budou schopni zvýšit produktivitu, kvalitu a pohodu, a může využít své znalosti při řešení náročných problémů ve všech průmyslových odvětvích. Absolventi budou mít dobré zázemí pro doktorské studium. Pracovní příležitosti Předchozí titul by měl obsahovat minimálně 60 ECTS v matematice, fyzice a inženýrství. [-]

Master in Software, Systems and Services Development in Global Environment

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

[+]

Analyzovat a vyhodnocovat lidská činnost v IT pomocí situací, pracovní postupy a organizační fungování používání konceptuálních prostředků, a prezentovat výsledky analýzy při použití vhodných popisných metod; Analyzovat a vyhodnocovat softwarová řešení a procesy z pohledu softwarové architektury, návrhových vzorů, zavedených modelů schopností a splatnosti; Vyhodnotit dopad na rozvoj informačních technologií do organizačního fungování; Design IT řešení, která řeší zjištěné problémy a zlepšit efektivitu organizačních postupů; Design a postavit software, který splňuje zadané funkční a kvalitativní požadavky; Jednat efektivně globálních a distribuovaných softwarových projektů nebo otevřít source komunitě; Stanovit cíle vedoucí k self-řídit a pracovat směrem k těmto cílům; Komunikovat jasně a analyticky použitím technik odvozených z vědeckého praxe. [-]

Master in Wireless Communications Engineering

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Oulu

[+]

V závislosti na volbě studenta, to volitelný modul umožňuje rozšířit znalosti studentů v oblasti praktické analogové a digitální elektroniky designu, RF komponenty, mobilní a sociální výpočetní techniky, signálové procesory, video a biomedicínského zpracování signálu, strojového vidění, a několik tradičních počítačem vědecké a technické obory přednášel v angličtině. Je také možné, aby to ve výzkumné skupiny na univerzitě, nebo v některých jiných výzkumných pracovišť. Doporučuje se provést tréninkového období v letním období po prvním ročníku. Každý student má za úkol najít zaměstnavatele po dobu výcviku jím / sama. V případě, že student není schopen najít tréninkový pozici v elektronickém průmyslu, bude WCE Program pomůže najít možnost školení ve výzkumné skupiny na univerzitě. Department of Communications Engineering & Centra pro bezdrátové komunikace nabízí každý rok školení a práce se dotace magisterských pro všechny naše WCE studentů. Je také možné použít předchozí pracovní zkušenosti studenta získané po B.Sc. [-]

Videos

University of Oulu 360° campus tour - full video

Solving the mysteries of climate

Year in Review 2016 - University of Oulu

Polar Bear Pitching 2017 - Teach Me Now

Contact
Adresa destinace
University of Oulu
Pentti Kaiteran katu 1

Oulu, 90570 FI