University of Oulu

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

The University of Oulu je mezinárodní vědecký univerzita, která vytváří inovace pro budoucnost, pohody, a vědomostí prostřednictvím multidisciplinárního výzkumu a vzdělávání. Budoucí inovace je o hledání, využití a uplatnění nových poznatků. The University of Oulu zkoumá lidi a kulturu v měnícím se životním prostředím, jakož i příležitosti, které nová technologie pro zlepšení blahobytu lidí a životní prostředí. The University of Oulu je multidisciplinární odborníkem v Northerness.

Top 3 důvody ke studiu zde

Na univerzitě v Oulu budeme podporovat studium a provádět výzkum, který posouvá hranice známého. Dopad University je založený na excelenci, vysoké ambice a produktivity ve všech našich činnostech. Naší strategií je zvýšit náš význam v mezinárodním výzkumu a zabezpečit svou roli po boku světových lídrů v našem zájmu.

O NÁS

historie

Společnost byla založena v roce 1958, náš výzkum a vzdělávání komunita je 16000 studentů a 3000 zaměstnanců silná, a jeden z největších a nejvíce multidisciplinární univerzity ve Finsku. Deset fakulty, mnoho oddělení a specializovaných výzkumných jednotek na univerzitě v Oulu vytvořit základ pro multidisciplinární výzkum, inovace a vzdělávání odborníků pro náročné pracovní úkoly.

vzdělání

Struktura 10 fakult odráží University of Oulu v profilu uživatele v oblasti výzkumu, vzdělávání a společenských rolí. Tyto schopnosti jsou:

Biochemie a molekulární medicíny BMM vzdělání EDU humanitní HUM Informační technologie a elektrotechnika ITEE Medicine MED Oulu Business School OBS Oulu Mining Školní OMS Oulu School of Architecture OSA Věda SCI technologie TECH

Výzkum

Na univerzitě v Oulu budeme podporovat studium a provádět výzkum, který posouvá hranice známého. Využíváme naše plného potenciálu přispívat k řešení některých z největších globálních výzev, včetně udržitelné využívání zdrojů, odpovědné podnikání, lidského blahobytu a celoživotní zdraví, inteligentní systémy a služby vývoje a využití environmentálních rizik.

Kariéra

The University of Oulu v severním Finsku je mezinárodní, multidisciplinární výzkumnou univerzitou s bohatou kaluži tvůrčí a intelektuální talent. Přesněji řečeno, University of Oulu zahrnuje fakulta Univerzita, technické univerzity a obchodní školy v téže organizace.

Oulu kraj je uznávána jako hub D světové třídy R & R & D vstupu na obyvatele patří mezi nejvyšší na celém světě.

Konkrétní opatření na univerzitě v Oulu v náboru zahrnovaly vytvoření programu držba stopy, junior zkoušejícího náborový program a financování PhD student pozice v doktorských programech.

Služby

služby pro studenty

UniOulu se stará o jednotlivce. Podporujeme své akademické problémy s fungující infrastrukturou a snadnou pomoc přístupu. Vašeho ústavu budete mít osobní akademické kontakt, který může být řešena tak mimochodem svým křestním jménem a kdo vám pomůže s tvorbou svého individuálního studijního plánu. Dobře připravený studijní plán je cenným nástrojem pro dosažení pokroku ve své studijní cestě. Dostanete, aby vyhovoval vašim kummi, nejprve studentský kolega, on-line ještě před příjezdem. Kummis jsou starší studenti z University of Oulu vyškoleni, které vám pomohou na začátku zvyknout na každodenní život v Oulu.

pouzdro Student

Místní studentské bydlení nadace psoas nabízí širokou škálu ubytovacích možností, ze sdílených bytů do ateliérů, kolem území města. Bez ohledu na to, kde žijete ve městě Oulu, služby sahat od supermarketů do knihoven a sportovních zařízení jsou v blízkosti svého domova. Psoas je zařazen studenty jako jeden z předních poskytovatelů bydlení na světě.

Tellus Innovation Arena

Tellus Inovace Arena je otevřený inovační prostor se nachází v centru školního areálu Linnanmaa. Je postaven na učení, spolupráce a akcí pro všechny otevřenými průzkumníků z uvnitř i vně univerzity. Setkat se s lidmi, rozvíjet nápady a projekty, které jsou - to je celý rozdíl.

Zdravotní služby

Student zdravotní služby pro všechny bakalářské a magisterské úrovni studentů jsou umístěny v areálu Linnanmaa. Zdravotnické služby zahrnují zdravotní, duševní a zubní ošetření. Většina služeb jsou zdarma, zatímco některé z nich vzniknou nominální poplatek.

Studentský život

Studentské organizace

Studentské organizace jsou odborníci na pořádání kulturních akcí, sportovních akcí, večírků, výletů a ve Finsku. Tyto organizace studie-field-specifickou pro mezinárodně zkušené členy s bezprostřední znalosti ke sdílení. Kromě toho existují dvě celouniverzitních studentské organizace se zvláštním zájmem o problematiku v oblasti mezinárodního vzdělávání.

Univerzitní sportovní

Finové jsou sportovní nadšenci. Univerzita nabízí sportovní vyžití pro své studenty a zaměstnance od baletu k lezení a jógy, z kajaku na běžkách. Neváhejte a vybrat ten, který je nejblíže ke svému tělu a duši!

University Rankings

201

World University Rankings Times vysokého školství

401

Šanghajský žebříček Shanghai Jiao Tong University

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Marketingu

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Marketing praxe má strategickou povahu, a proto marketingové vzdělávání poskytuje schopnosti uspět v oblasti strategického řízení i na mezinárodní úrovni. Náš profesionální zaměření spočívá v řízení vztahů se zákazníky a sítě, ale trh vzdělávání v Oulu Business School vás vybaví i schopností vstoupit do doktorského vzdělávání a aplikovat vědecké poznatky v praxi marketingu v jakékoliv organizaci. [+]

Marketing jako výzkumu na studie trhu Oulu Business School, včetně výměny hodnoty, dlouhodobé zákazníky a partnerských vztazích, a faktory, které ovlivňují fungování trhů. Marketing vzdělání, rozvíjí své odborné znalosti v základech marketingu, jako je například návrh kampaně či značky. Kromě toho můžete seznámit v organizační chování nákupu, logistiky a digitalizace podnikání v rámci měnící se globální trhy. Marketing praxe má strategickou povahu, a proto marketingové vzdělávání poskytuje schopnosti uspět v oblasti strategického řízení i na mezinárodní úrovni. Náš profesionální zaměření spočívá v řízení vztahů se zákazníky a sítě, ale trh vzdělávání v Oulu Business School vás vybaví i schopností vstoupit do doktorského vzdělávání a aplikovat vědecké poznatky v praxi marketingu v jakékoliv organizaci. Profesní profily absolventů Tituly pro absolventy v oblasti marketingu patří Account Manager, Customer Service Manager, Marketing Manager, Marketing Planner, manažer prodeje, obchodní zástupce, manažera produktu a Project Manager. Pro ty nejtalentovanější, vědecký výzkum v oblasti marketingu na mezinárodní úrovni, je zajímavé, vyhlídka, že míra poskytuje. Proč si vybrat Oulu? ... [-]

Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Oulu Business School na University of Oulu organizuje magisterský dvouletý program v oblasti financí (MF), který bude poskytovat studentům znalosti a dovednosti vyžadované různými organizacemi, které působí v moderním finančním světě. [+]

Účetnictví Studenti v MF získat speciální vhled do oblasti individuálního chování investorů a správu alternativních aktiv. Program poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro práci v odborných a manažerských pozic ve finančním sektoru. Jako minimální podmínku, žadatel musí mít odpovídající bakalářské (nebo podobný) stupeň. Kvantitativní povahy MF ideálně vyhovuje těm, kteří studovali podnikání, ekonomika, přírodní vědy nebo techniky. Program také poskytuje dobrý základ pro další akademické studium na postgraduální úrovni. Proč si vybrat Oulu?

Oulu Business School - Zahraniční studenti z Oulu Business School na Vimeo.... [-]


Magistr V Oblasti Finančního A Manažerského účetnictví

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Ve světě mezinárodního obchodu, tam je rostoucí potřeba finančního a manažerského účetnictví pro profesionály, kteří splňují požadavky stanovené firem působících v globálním podnikatelském prostředí. Katedra účetnictví a financí na Oulu Business School pořádá plnou dvouletý magisterský studijní program v oblasti finančního a manažerského účetnictví (FMA), který vám poskytne studentům potřebné znalosti a dovednosti pro práci ve firmách, které mají obchodní vztahy a operace v různých zemích. [+]

Ve světě mezinárodního obchodu, tam je rostoucí potřeba finančního a manažerského účetnictví pro profesionály, kteří splňují požadavky stanovené firem působících v globálním podnikatelském prostředí. Katedra účetnictví a financí na Oulu Business School pořádá plnou dvouletý magisterský studijní program v oblasti finančního a manažerského účetnictví (FMA), který vám poskytne studentům potřebné znalosti a dovednosti pro práci ve firmách, které mají obchodní vztahy a operace v různých zemích. Finanční a manažerské účetnictví Finanční účetnictví zkoumá informační a zpravodajské systémy firem, které jsou používány různými zájmovými stranami mimo firmu. Manažerské účetnictví se vyvíjí a zkoumá informační a zpravodajské systémy potřebné v rozhodování uvnitř firmy. Vědecký výzkum v oblasti finančního a manažerského účetnictví se zaměřuje na užitečnost informací poskytnutých těmito systémy podávání zpráv v různých procesů rozhodování souvislostech, včetně oceňování podniku, hodnocení výkonnosti, cen produktů firmy, mezi ostatními. Nejnovějším trendem v oblasti finančního a manažerského účetnictví je integrace lokálních systémů podávání zpráv na společném mezinárodním systému finančního výkaznictví. Program magisterský Magisterský program v Finanční a manažerské účetnictví (FMA) poskytuje magisterský titul z vysoké mezinárodní úrovni a je ideální pro uchazeče s pozadím v obchodních studií, sociálních věd, vzdělání, přírodních věd, matematiky a inženýrství. Během programu, studenti rozvíjet znalosti v analýze účetních informací pro potřeby jak vnitřní rozhodování společnosti a investorů. Moduly kurzu odráží současný trend v účetnictví k přijetí mezinárodního systému finančního výkaznictví a rostoucí potřebě řízení podniku a účetnictví internacionalizovaných firem. Absolventi získali znalosti a dovednosti potřebné při práci na předních nadnárodních korporací, auditorských společností nebo odvětví finančních služeb. Program také poskytuje studentům... [-]

Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Oulu Business School má magisterský studijní program v oboru ekonomie (ME) je dvouletý program, který nabízí odborné znalosti v širokém spektru oborů v ekonomice. Studie se skládá z mikro a makro ekonomii, kvantitativních metod a volitelných terénních specifické kurzy, jako je mezinárodní ekonomie a finance, růst, ochranu životního prostředí a úspor energie, průmyslové organizace a regionální ekonomiky. [+]

mistr v oboru ekonomie Ekonomika se zaměřuje na vysvětlení chování různých ekonomických subjektů, jako jsou domácnosti, podniky a vládní instituce. Cílem je popsat, vysvětlit a modelovat moderní tržní ekonomiky. Ekonomika nám pomáhá pochopit, jak jsou trhy pracují a jak můžeme ovlivnit jejich chování v rámci hospodářské politiky.

.

[-]

Magistr V Učení, Vzdělávání A Technologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Učení, vzdělávání a technologie (LET) je na plný úvazek dva roky mezinárodní program magisterský (120 ECTS kreditů). Po jeho dokončení, studenti jsou udělovány titul Master of Arts (Education) míra vedoucí k doktorskému studiu. LET program připravuje odborníky, kteří mohou uplatňovat informačních a komunikačních technologií v různých vzdělávacích kontextech. [+]

Učení, vzdělávání a technologie (LET) je na plný úvazek dva roky mezinárodní program magisterský (120 ECTS kreditů). Po jeho dokončení, studenti jsou udělovány titul Master of Arts (Education) míra vedoucí k doktorskému studiu. LET program připravuje odborníky, kteří mohou uplatňovat informačních a komunikačních technologií v různých vzdělávacích kontextech. LET studie se spoléhají na třech pilířích: teoretické autoregulace učení, kolaborativní učení a učení za podpory technologií. Oba Teoretický obsah a praktická řešení nabízených v průběhu studií vycházejí z nejnovějších poznatků a poznatků v oblasti učebních oborů. LET Program si klade za cíl rozvíjet znalosti a schopnosti potřebné v moderní vzdělávání, a to dovednosti při navrhování, provádění, vyhodnocování a analýzu všestranné učební situace, zda face-to-face nebo technologicky lepší. Navíc, mnoho z dovedností 21. století, které jsou požadovány v dnešním pracovním životě jsou zvýrazněny a podporovány LET studií. Stupeň Struktura a Curriculum Učení, vzdělávání a technologie (LET) je na plný úvazek dvouletý mezinárodní magisterský program (120 ECTS kreditů). Po ukončení programu, studenti jsou udělovány titul Master of Arts (školství) stupně, které jim umožní pokračovat ve své akademické studium na doktorské úrovni. Tento stupeň nepředstavuje formální pedagogické kvalifikace. Studie se skládá z jazyka, komunikačních a orientačních studií, velkých studií a drobných studií, stejně jako multidisciplinární studií a dalších volitelných studií. Cíle - LET absolventi jsou schopni využívat základních vzdělávacích teorií v kontextech individuální a spolupráci při učení, lidských zdrojů a celoživotního vzdělávání pedagogicky vyhodnocovat různé technologie v interakci, učení a tvorby obsahu vysvětlit proces autoregulace učení a rozvíjet své samoregulační a ko-regulovaný studijní dovednosti... [-]

Master in Economic Geology

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

Magisterský studijní program se skládá z 120 ECTS, včetně 35 ECTS diplomové práce, a mezi 50 a 85 ECTS pokročilých kurzů Geologie a až 35 ECTS z příbuzných oborů, je třeba zvolit libovolně. Pracovní příležitosti pro absolventy V posledním desetiletí, Finsko docházelo k silnému oživení hornictví a průmysl zkoumání v důsledku komoditního boomu. Několik nových doly byly otevřeny a sektor minerály se stala jedním z klíčových podkladů pro ekonomiku v severním Finsku. [-]

Master in Education and Globalisation

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

EdGlo absolventi jsou způsobilé k práci v národních a mezinárodních souvislostech ve veřejném, soukromém i civilním sektoru společnosti, v profesích, jako jsou: vedoucí projektu výchovné poradce hodnotitelé EdGlo studie zahrnují možnost kombinovat teorii a praxi, protože studenti jsou povinni provádět období praxe. V průběhu let se naši studenti pracují v různých organizacích ve Finsku a v zahraničí. Výzkum Výzkumná skupina úzce spojena s EdGlo je vzdělávání, rozmanitost, globalizace a etika (EDGE). [-]

Master in Environmental Engineering

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

BEE, magisterský program v technice prostředí, je program dvouletý magisterský ze 120 ECTS, založený na životní prostředí, procesů a inženýrských objektů občanské. Využití těchto zdrojů vyžaduje, aby obě šetrnější k životnímu prostředí procesů v průmyslu a inovační opatření v oblasti ochrany a obnovy životního prostředí. BEE je integrován do programu národního magisterského v technice prostředí, pořádané studijního oboru procesního a ekologického inženýrství Fakulty technologické Univerzity v Oulu, Finsko, jako dva studijní opce (trh), "energetických systémů a čistší produkce"; a "Voda inženýrství", plně k dispozici v angličtině. The možnostech studia poskytnout znalosti o tom, jak k řešení problémů životního prostředí v rámci energetických systémů a vodohospodářské odvětví aplikací řádné výrobních metod, nástrojů a technologií, a na ochranu a obnovu přírodního prostředí, o vodách a prevenci znečištění půdy metodami, vody a odpadních vod léčebné a odpadní technologie. Mřížkou BEE studenti bude udělen titul Master of Science v oblasti technologií, v oblasti ekologického inženýrství Fakulty technologické Univerzity Oulu. Absolventi budou mít vědecký přístup do ochrany životního prostředí a hospodaření s přírodními zdroji a know-how pro vědecké a aplikované práce jak v průmyslu a akademické obce. Mohou vstoupit do pracovní trhy jako odborníci v oblasti techniky prostředí ve zvoleném studijním variantě s perspektivou v a dovednosti pro porozumění mezinárodním kontextu problematiky životního prostředí. Absolventi jsou schopni pracovat v jiném prostředí související odvětví podnikání, v místní a regionální veřejné správy, jakož i orgány ochrany životního prostředí či výzkumných ústavů, a to nejen v regionu, ale i v mezinárodních úkolů. [-]

Master in International Business Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

Absolventi IBM budou odměněni Master of Science v oboru, obor International Business Management s možností pokračovat ve studiu na doktorské úrovni. International Business Management profil studenta Každý rok roste počet studentů požádat o vstup do programu International Business s pozadím vzdělávání v obchodních studií, sociálních věd, či strojírenství. IBM Student bude osoba, která hledá pro úspěšnou kariéru v oblasti obchodu s hlubokou globální výhled, někoho, kdo touží po duševní růst a osobní rozvoj prostřednictvím vysoce kvalitního vzdělávání v mezinárodním prostředí. Vedení potenciál, asertivní komunikace a analytické dovednosti jsou potřebné zkoumat možnosti, vytvářet přidanou hodnotu nabídky a vliv organizace. Proč si vybrat Oulu? ... [-]

Master in Product Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

Budou schopni zvýšit produktivitu, kvalitu a pohodu, a může využít své znalosti při řešení náročných problémů ve všech průmyslových odvětvích. Absolventi budou mít dobré zázemí pro doktorské studium. Pracovní příležitosti Předchozí titul by měl obsahovat minimálně 60 ECTS v matematice, fyzice a inženýrství. [-]

Master in Protein Science and Biotechnology

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

Program je zaměřen především na lidi, kteří šli do výzkumu a bývalí studenti byli velmi úspěšní při hledání PhD pozice ve Finsku a v zahraničí. Studijní program zahrnuje, ale není omezen na, studium v ​​chemii bílkovin a výrobu, biocomputing, bioinformatiky, skládání proteinů, vývoj léčiv, systémové biologie, strukturní biologie a volitelných předmětů pokrývající buněčné a molekulární biologie, stejně jako mini-projekty a závěrečná 6 měsíců výzkumný projekt. Všechny projekty jsou prováděny v aktivní, dobře financovanými výzkumnými skupinami. Studijní program byl plánován kolem včasnou integraci magisterského studentů do výzkumných skupin a používání nejmodernějšího zařízení podle jednotlivých studentů. Před koncem prvního pololetí studenti budou mít individuální ruce na zkušenosti s elektrosprejem hmotnostní spektrometrie, subsecond kinetiky, mikrokalorimetrie, povrchová plazmonovou rezonancí a rekombinantní produkci proteinů abychom jmenovali jen několik. Stupeň Program také nabízí flexibilitu, aby umožňoval studentům se specializují na aspekty bílkovin vědy a biotechnologií, které se domnívají, že budou nejvíce těžit jejich budoucí kariéru. [-]

Master in Software, Systems and Services Development in Global Environment

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

Analyzovat a vyhodnocovat lidská činnost v IT pomocí situací, pracovní postupy a organizační fungování používání konceptuálních prostředků, a prezentovat výsledky analýzy při použití vhodných popisných metod; Analyzovat a vyhodnocovat softwarová řešení a procesy z pohledu softwarové architektury, návrhových vzorů, zavedených modelů schopností a splatnosti; Vyhodnotit dopad na rozvoj informačních technologií do organizačního fungování; Design IT řešení, která řeší zjištěné problémy a zlepšit efektivitu organizačních postupů; Design a postavit software, který splňuje zadané funkční a kvalitativní požadavky; Jednat efektivně globálních a distribuovaných softwarových projektů nebo otevřít source komunitě; Stanovit cíle vedoucí k self-řídit a pracovat směrem k těmto cílům; Komunikovat jasně a analyticky použitím technik odvozených z vědeckého praxe. [-]

Master in Wireless Communications Engineering

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

V závislosti na volbě studenta, to volitelný modul umožňuje rozšířit znalosti studentů v oblasti praktické analogové a digitální elektroniky designu, RF komponenty, mobilní a sociální výpočetní techniky, signálové procesory, video a biomedicínského zpracování signálu, strojového vidění, a několik tradičních počítačem vědecké a technické obory přednášel v angličtině. Je také možné, aby to ve výzkumné skupiny na univerzitě, nebo v některých jiných výzkumných pracovišť. Doporučuje se provést tréninkového období v letním období po prvním ročníku. Každý student má za úkol najít zaměstnavatele po dobu výcviku jím / sama. V případě, že student není schopen najít tréninkový pozici v elektronickém průmyslu, bude WCE Program pomůže najít možnost školení ve výzkumné skupiny na univerzitě. Department of Communications Engineering & Centra pro bezdrátové komunikace nabízí každý rok školení a práce se dotace magisterských pro všechny naše WCE studentů. Je také možné použít předchozí pracovní zkušenosti studenta získané po B.Sc. [-]

MSc

Magistr in Computer Science and Engineering

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

počítačové inženýrství Applied Computing Umělá inteligence Vědecký pracovník System Designer Project Manager [-]

Magistr V Architektuře

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

[+]

výzkumník [-]

Videos

University of Oulu 360° campus tour - full video

Solving the mysteries of climate

Year in Review 2016 - University of Oulu

Polar Bear Pitching 2017 - Teach Me Now

Contact
Adresa destinace
University of Oulu
Pentti Kaiteran katu 1

Oulu, 90570 FI