University of Oulu

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Oulu je mezinárodní vědecká univerzita, která vytváří inovace pro budoucnost, blahobyt a znalosti prostřednictvím multidisciplinárního výzkumu a vzdělávání. Budoucí inovace se týká hledání, využití a aplikace nových poznatků. University of Oulu vede lidé a kulturu v měnícím se životním prostředí, stejně jako příležitosti, které nová technologie poskytuje ke zlepšení spokojenosti lidí a životního prostředí. University of Oulu je multidisciplinární odborník na severost.

Top 3 důvody ke studiu zde

 • Na University of Oulu podporujeme učení a provádíme výzkum, který tlačí hranice známých.
 • Dopad na univerzitě je založen na dokonalosti, vysokých ambicích a produktivity ve všech našich aktivitách.
 • Naší strategií je posílit náš význam v mezinárodním výzkumu a zajistit naši úlohu spolu se světovými lídry v našich oblastech zájmu.

O nás

# 201 Hodnocení světových univerzit
Times Higher Education
# 401
Akademické hodnocení světových univerzit
Shanghai Jiao Tong University
oulumap

Historie Společnost byla založena v roce 1958 a má 16 000 studentů a 3000 zaměstnanců a jedna z největších a nejvíce multidisciplinárních univerzit ve Finsku. Deset fakult, mnoho oddělení a specializované výzkumné oddělení University of Oulu vytváří základ pro multidisciplinární výzkum, inovace a odbornou přípravu odborníků pro náročné profesionální úkoly. Vzdělání Struktura 10 fakult odráží profil University of Oulu ve výzkumu, vzdělávání a společenských rolích. Fakulty jsou:

 • Biochemie a molekulární medicína BMM
 • Vzdělání EDU
 • Humanitní studia HUM
 • Informační technologie a elektrotechnika ITEE
 • Medic. MED
 • Oulu obchodní škola OBS
 • Oulu těžební škola OMS
 • Oulu škola architektury OSA
 • Věda SCI
 • Technologie TECH

Výzkum Na University of Oulu podporujeme učení a provádíme výzkum, který tlačí hranice známých. Využíváme plného potenciálu, abychom přispěli k řešení některých největších globálních výzev, včetně udržitelného využívání zdrojů, zodpovědného podnikání, lidského blaha a celoživotního zdraví, inteligentních systémů a rozvoje služeb a využívání environmentálních rizik. Kariéra University of Oulu v severním Finsku je mezinárodní, multidisciplinární výzkumná univerzita s bohatým množstvím kreativních a intelektuálních talentů. Přesněji řečeno, University of Oulu zahrnuje vědeckou univerzitu, technickou univerzitu a obchodní školu v téže organizaci. Oblast Oulu je uznávána jako světová třída R

Služby

Studentské služby UniOulu se stará o jednotlivce. Akademické výzvy podporujeme pomocí funkční infrastruktury a snadné přístupové pomoci. Ve vašem oddělení budete mít osobní akademický kontakt, který může být obezřetně adresován svým jménem a kdo vám pomůže s vypracováním vašeho individuálního studijního plánu. Dobře připravený studijní plán je cenným nástrojem k dosažení pokroku ve studiu. Získáte svůj kummi, první studentský kolega, ještě před příjezdem. Kummis jsou starší studenti University of Oulu kteří vám na počátku pomohli zvyknout si na každodenní život v Oulu. Studentské bydlení Místní nadace studentských bytů PSOAS nabízí širokou škálu ubytovacích možností, od sdílených bytů až po studia, v okolí města. Nezáleží na tom, kde žijete v Oulu, služby od supermarketů až po knihovny a sportovní zařízení se nacházejí poblíž vašeho domova. PSOAS je zařazen mezi studenti jako jeden z předních poskytovatelů bydlení na světě. Tellus Innovation Arena Tellus Innovation Arena je otevřený inovační prostor, který se nachází v srdci areálu Linnanmaa. Je postavena na učení, spolupráci a událostech pro všechny otevřené průzkumníky zevnitř i zvenčí univerzity. Seznamte se s lidmi, rozvíjejte nápady a prezentujte projekty - to všechno dělá. Zdravotnické služby Studentské zdravotnické služby pro všechny studenty bakalářského a magisterského studia se nacházejí v areálu Linnanmaa. Zdravotní služby zahrnují lékařské, duševní a zubní ošetření. Většina služeb je bezplatná, zatímco někteří si účtují nominální poplatek. oulustudents102

Studentský život

Studentské organizace jsou odborníky na organizování kulturních akcí, sportovních akcí, večírků a výletů ve Finsku. Tyto organizace zaměřené na studijní obory mají mezinárodně zkušené členy se znalostmi z první ruky, kteří je mohou sdílet. Kromě toho existují dvě univerzitní studentské organizace se zvláštním zájmem o problematiku mezinárodního vzdělávání. Univerzitní sporty Finové jsou sportovní nadšenci. Univerzita nabízí sportovní aktivity pro studenty a zaměstnance, od baletu až po lezení a jógu, od kajaku po běžecké lyžování. Nebojte se vybrat ten, který je nejblíže vašemu tělu a duši!

Místa

Oulu

Adresa, 1. řádek
University of Oulu Pentti Kaiteran katu 1
90570 Oulu, Finsko

Akreditace

EFMD Equis Accredited