University of Helsinki

Úvod

Read the Official Description

Více než 30 magisterských studijních programů v angličtině

University of Helsinki nabízí širokou škálu magisterských studijních programů, učil výhradně v angličtině. Rozsah našich programů je 120 ECTS kreditů, doplněné dvou letech denního studia. Některé programy jsou organizovány univerzity v Helsinkách spolu s ostatními finskými a zahraničních univerzitách. Všechny programy v souladu s vnitrostátními právními předpisy pro vysokoškolské vzdělávání, a jsou proto, celosvětově uznávané.

Jeden z nejlepších víceoborových výzkumných univerzit v Evropě

University of Helsinki je jedním z předních evropských univerzit specializujících se na oblast výzkumu. Je zakládajícím členem Ligy evropských výzkumných univerzit, která zahrnuje takové univerzit v Oxfordu a Cambridge. Univerzita je mezinárodně proslulý pro svou vysokou kvalitu výuky, výzkumu a inovací. Mezinárodní žebříčky důsledně místo na univerzitě v Helsinkách mezi 20 nejlepších univerzit v Evropě.

Hlavní síla univerzitě v Helsinkách je považován za vědecký výzkum a učení, které jsou odvozeny z toho, jak jsme přesvědčeni, že výuka je úzce spojena s výzkumem. To se odráží v naší filozofii: "všichni učitelé jsou vědci a výzkumníci všichni učit."

Některá fakta o univerzitě v Helsinkách:

• Největší univerzita ve Finsku s více než 35 000 studentů

• 11 fakult a 4 kampusy v zóně v Helsinkách

• Zařadil mezinárodně číslo 72 z 15 000 univerzit Shanghai Jiao podle Tong University

• Jeden z nejstarších univerzit v Evropě (založen 1640)

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magisterský Program V Interkulturních Setkáních, Magisterský Studijní Program, Magisterská Teologie (2 Roky)

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Finsko Helsinki

Při studiu v magisterském programu Interkulturní setkání (ICE) získáte kritické znalosti a dovednosti pro zkoumání složitých sociálních a kulturních jevů, které se aplikují na vaši tematickou specializaci. [+]

Cíl programu

Při studiu v magisterském programu Interkulturní setkání (ICE) získáte kritické znalosti a dovednosti pro zkoumání složitých sociálních a kulturních jevů, které se aplikují na vaši tematickou specializaci. Získáte hluboké znalosti o tom, jak se fenomény mikro- nebo makroúrovni vzájemně ovlivňují v místním, mezinárodním, multikulturním a nadnárodním kontextu. Naučíte se analyzovat, proč a jak vzniknou konflikty z různých kulturních, politických a náboženských důvodů, a získáte přehled o možnostech dialogu při řešení konfliktů. Kromě toho se naučíte komunikovat a vyhodnocovat informace o mezikulturních setkáních v různých akademických, profesionálních a společenských souvislostech.... [-]


Master's Programme in Russian Studies, Master of Arts (2 years)

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Finsko Helsinki

[+]

Občané zemí mimo EU / EHP, kteří nemají trvalý pobyt v dané oblasti a studují v angličtině, jsou povinni platit školné.

struktura programu

V magisterských studiích se zaměřujete hlavně na pokročilé studie specifické pro danou disciplínu. Během této fáze prohloubíte své znalosti o zvoleném oboru prostřednictvím obou studií a psaní své diplomové práce.

Dokončíte jejich studia systematicky. Na začátku magisterského studia připravíte svůj první osobní studijní plán (PSP) s podporou zejména od akademických pracovníků.

[-]

Master in English Studies

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Cílem diplomové práce je vytvořit základní dovednosti potřebné pro provádění výzkumu, včetně:

Definování zvolené výzkumný problém v kontextu předchozího výzkumu v oblasti Hledání informací nezávisle a posoudit získané informace kriticky Při pečlivém výběru podpůrných studií, můžete najít zaměstnání ve vládě, médiích, knihoven a dalších kulturních institucí, národních a mezinárodních organizací, nebo cestovní ruch. Pokud vyplníte pedagogické studium pro učitele, na něž budete mít kvalifikaci pro výuku angličtiny na komplexní a vyšších středních škol, stejně jako v oblasti vzdělávání dospělých. Po úspěšném dokončení svého magisterský titul, můžete také požádat o prodloužení své studium jako aspirant a později budovat kariéru jako univerzitního výzkumného pracovníka nebo učitele. ... [-]

Master in Linguistic Diversity in the Digital Age

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Rozmanitost lingvistika zkoumá rozmanitost lidského jazyka při pohledu na jazyky a reproduktorových komunit v čase a prostoru. Stejně jako obecné lingvisty, lingvisté rozmanitost zajímá složitosti lidské řeči, a oni používají podobné typologické a popisných přístupů. To umožňuje studentům popsat jazykové historii daného regionu nebo společnosti, a analyzovat jazyk gramaticky.

Studie společná pro všechny studenty v rámci programu (30 kreditů) pokročilé studium možnosti specialista (minimálně 60 kreditů) Jiné studie (až 30 kreditů)

Cílová doba denního studia vedoucí k MA stupně je dva roky.

Všichni studenti v rámci programu dbát stejné kurzy během podzimním semestru prvního roku.... [-]


MSc

Magistr V Materiálovém Výzkumu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Atomic depozice vrstev (ALD) je nejrozšířenější metodou studoval depozice. Výzkum ALD pokrývá prakticky ve všech oblastech souvisejících s ALD: syntéza a charakterizace prekurzor, růst film a charakterizace studie mechanismus reakce a první kroky při procesy směrem k aplikacím.

Diplomová práce (30 kreditů) Disertační práce

Studium v ​​programu patří diplomovou práci v hodnotě 30 kreditů. Ve vaší práci budete soustředit na konkrétní problém v materiálovém výzkumu, uplatňování znalostí a dovedností jste získali v průběhu studia, aby tento problém vyřešit. Vaše práce je písemná práce, která prokazuje schopnost vědecky myslet, váš příkaz výzkumných metod, svou obeznámenost s vaší oblasti výzkumu a vaše nadání pro písemné vědecké komunikace. ... [-]


Magistr V Oboru Chemie A Molekulárních Věd

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Cíl programu

Magisterský titul v oboru chemie vám nárok na odborných pozicích v celé řadě oblastí, jako je průmysl, výzkum a vzdělání. Chemický průmysl je významným zaměstnavatelem a jedním z největších exportních odvětvích ve Finsku. Vaše práce by také mohla zahrnovat aplikace v oblasti životního prostředí nebo biologických věd, k výrobě farmaceutických produktů, nebo vývoj technologických materiálů nebo nových energetických řešení. V soukromém sektoru, vaše povinnosti by mohly zahrnovat výzkum a vývoj, řízení jakosti, školení či obchod. Chemický výzkum často vyžaduje interdisciplinární a mezinárodní spolupráce. Jako chemik, můžete si být součástí vývoje nové vynálezy a sloužit jako odborník ve svém oboru a jako znalec přírodních jevů!... [-]


Magistr V Vědách Potravin

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Disertační práce

Diplomová práce (30 kreditů) je součástí magisterského studijního programu.

výroby potravin řetězy Kvalita potravin a zdravá výživa výroby potravin řetězy

Kvalita potravin a zdravá výživa

Postgraduální studium Poplatky spojené se studiem

Občané zemí mimo EU / EHP, kteří nemají trvalý pobyt v dané oblasti a studují v angličtině, jsou povinni platit školné. Můžete zkontrolovat z častých dotazů na webových stránkách Studyinfo, zda jste nebo nemuseli platit školné.

[-]

Master in Agricultural, Environmental and Resource Economics

Campus forma Denní studium 2 týdnů September 2018 Finsko Helsinki

[+]

venkova podnikání životního prostředí a přírodních zdrojů.

Navíc platí, že studie musí obsahovat alespoň 15 kreditů metodických studií. Tyto studie zahrnují praktickou dobu školení a semináře, a mohou zahrnovat profesní orientace a plánování kariéry.

Postgraduální studium

Studie track: Zemědělská ekonomika

Studie dráha: Environmentální a Resource Economics

Poplatky spojené se studiem

Občané zemí mimo EU / EHP, kteří nemají trvalý pobyt v dané oblasti a studují v angličtině, jsou povinni platit školné. Můžete zkontrolovat z častých dotazů na webových stránkách Studyinfo, zda jste nebo nemuseli platit školné.... [-]


Master in Agricultural Sciences

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Půda je hlavním faktorem pro výrobu obnovitelných přírodních zdrojů, rozmanitosti přírody a kvality vodních systémů. Jako odborník v oblasti vědy o životním prostředí půdě budete vědět, jak půda slouží jako podklad pro rostliny a má vliv na kvalitu potravin, a jak může být zlepšena.

Pro další informace o studijních obsahu naleznete na programu domovskou stránku.

Výběr studijní dráhy

Magisterský program v zemědělských věd obsahuje čtyři studijní dráhy, což vám umožní soustředit se na specializaci podle svých zájmů a předchozími studiemi: rostlinná výroba vědy (kvóta ve výši 40 studentů), Animal Science (kvóta 25 studentů), Agrotechnology (kvóta ve výši 15 studentů) a environmentální věda půdy (kvóta ve výši 5 studentů). ... [-]


Master in Atmospheric Sciences

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Vaše první rok studia se bude skládat především z přednáškových kursů.

Existuje také několik dohod v rámci programu Erasmus s evropskými univerzitami. Projekt PanEurasian Experiment (PEEX) poskytuje příležitost k provádět část svých studií, zejména v Číně a Rusku.

Sítě

Program pracuje ve spolupráci s výzkumnými ústavy (např Finským meteorologickým institutem a Finského institutu pro životní prostředí) a průmyslu (jako je Vaisala, Airmodus a Dekati). Mezinárodní a národní spolupráce s různými vysokými školami je popsáno výše.

Výzkum je zaměřen

Všechny jednotky výuka v programu patří do Národního centra excelence (FCoE) v atmosférických věd - od molekulární a biologických procesů globálního klimatu (ATM), která je multidisciplinární tým z Katedry fyziky, lesní vědy a chemie na University of Helsinki, Katedra aplikované fyziky na University of Eastern Finland (Kuopio) a finským meteorologickým institutem.... [-]


Master in Computer Science

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Informace o vyučovacích jazyků

Instrukce mohou být uvedeny v angličtině nebo finštině. V rámci těchto podprogramů, výuka je téměř vždy v angličtině:

Povaha vzdělávání se také zaměřuje na poskytování vám nadání pro manažerských pozicích.

Tyto podprogramy v rámci magisterského studijního programu pokrýt značnou část strategických hlavních oblastí výzkumu informatiky na University of Helsinki: algoritmy, analýza dat a strojového učení, sítí a služeb, softwarových systémů, bioinformatika a data vědy.

Tyto jednotky představují spolupráci mezi výpočetní techniky a jiných oborů.

Postgraduální studium Poplatky spojené se studiem ... [-]

Master in Data Science

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Program zahrnuje povinný diplomové práce. Vaší diplomové práce se zaměří na problémy datového vědy a uplatňování znalostí jste se naučili během svého absolventa, aby tento problém vyřešit. Problém adresování může být teoretické nebo praktické povahy, ale vaše diplomová práce, musí mít vždy výzkumnou složku a vědecký základ.

Kariérní vyhlídky

Průmysl a věda jsou zaplaveny s daty a snaží se dát smysl. Z tohoto důvodu se očekává, že příležitosti dramaticky narůstat. Interdisciplinární programu Data Science MSc bude školit vás pracovat v datově náročných oblastech průmyslu a vědy, dovednosti a znalosti potřebné k výstavbě řešení složitých problémů analýzy dat.... [-]


Master in Ecology and Evolutionary Biology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Oddělení ekologie a evoluční biologie má řadu mezinárodně uznávaných výzkumných skupin v následujících oblastech:

metapopulační výzkum ekologie populace Ekologické genetiky a genomiky Postgraduální studium Poplatky spojené se studiem

Občané zemí mimo EU / EHP, kteří nemají trvalý pobyt v dané oblasti a studují v angličtině, jsou povinni platit školné. Můžete zkontrolovat z častých dotazů na webových stránkách Studyinfo, zda jste nebo nemuseli platit školné.

[-]

Master in Environmental Change and Global Sustainability

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Budete absolvent s magisterským titulem v Science (M.Sc.) nebo společenských věd (M.Soc.Sc.). Vaší magisterské (120 kreditů, ECTS) se bude skládat z těchto studií:

Pokročilé studie, 60 kreditů, včetně vaší diplomové práce (30 kreditů) Jiné studie, 60 kreditů, včetně 30 kreditů studií jádro modulu a 30 kreditů z konkrétních studií volitelný vědy buď z EP modulů nebo jiný příslušný magisterských studijních programů. Disertační práce

Během svého druhého roku, budete zapsat samostatný diplomovou práci asi 50-80 stran (30 kreditů). Diplomové práce je Proving Ground tam předvést své schopnosti ve vědecké myšlení, metodické výzkumu a vědecké komunikace a psaní. Během procesu psaní bude také účastnit diplomové práce seminář v čele a pověřený člen fakulty s odbornými znalostmi v konkrétním oboru.... [-]


Master in Forest Sciences

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

Nebo jak stromy jsou pěstovány a zpracovány na produkty udržitelným a účinným způsobem? [+]

Poplatky spojené se studiem

Občané zemí mimo EU / EHP, kteří nemají trvalý pobyt v dané oblasti a studují v angličtině, jsou povinni platit školné.

[-]

Master in Geography

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Dále budou kurzy trénovat vás vzít vzorky samostatně, analyzovat je a interpretovat je. Výuka na magisterském stupni je úzce spojena s výzkumem na fyzickou geografii: práce se provádí ve spolupráci s výzkumnou skupinou nebo výzkumným ústavem.

Po dokončení jejich diplomových prací, studenti mohou nezávisle shromáždit empirické údaje o hlavních rozměrů regionálních a městských struktur a regionálního rozvoje, mohou analyzovat tyto data s kvalitativních i kvantitativních metod, a mohou hodnotit plánovací praktiky spojené s regionálními a sociálních struktur , Po absolvování magisterského programu, budou studenti schopni komunikovat o jevech a výzkumu v regionálních a městských struktur, a to jak ústně i písemně.... [-]


Master in Geology and Geophysics

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Budete psát svou práci samostatně, pod dohledem jednoho či více členů fakulty v odborném volby.

Kariérní vyhlídky

Expert geoscientists jsou v poptávce a používají v celé řadě oblastí národní i mezinárodní úrovni. Čerství absolventi pokračovali sledovat:

Zaměstnanosti v hornictví a důlní těžní průmysl Práce jako v oblasti životního prostředí a podzemních vědců v soukromých firmách i ve veřejném sektoru Doktorské studium v ​​geoscience nebo geofyziky a to jak ve Finsku a v zahraničí Výzkumné práce na geologii Finska na geologickou Finska (GTK) Pracovat jako odborníci v oboru inženýrské geologie a aplikované mineralogie internacionalizace [-]

Master in Life Science Informatics

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Mají pochopení regulačních a etických aspektů vědeckého výzkumu Mají vynikající komunikační a interpersonální dovednosti pro zaměstnání v mezinárodním a interdisciplinárním profesionálním prostředí Porozumět logické uvažování za experimentální vědy a být schopni kriticky hodnotit informace, na základě výzkumu Zvládli vědecký výzkum, dělat systematické používání vyšetřování nebo experimentování objevovat nové poznatky Mají dobré příležitosti k pokračování své studium pro získání doktorského titulu Informace o vyučovacích jazyků

Vše výuka je v anglickém jazyce.

obsah programu

Výzkum pokrývá široké spektrum témat sahat od problémů na molekulární úrovni ke struktuře populací. ... [-]


Master in Microbiology and Microbial Biotechnology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Po dokončení si titul, budete:

Pochopit globální význam mikrobů jako remodelers a zpracovatelů života a životního prostředí Pochopit potenciál pro využití mikrobů ve vývoji nových aplikací, jako jsou potraviny, léky a průmyslových procesů Pochopit molekulární mechanismy, které jsou základem mikrobiální funkce Být schopen vyhodnotit účinky změn v životním prostředí na mikrobiální komunity a tím i na funkci biosféry Bylo možné odhadnout rizika mikrobů, a posoudí využití mikroorganismů v různých prostředích a situacích Být schopen vyhodnotit etické otázky a předpoklady komercializace v souvislosti s použitím mikrobů a biotechnologie Jistě chápete, nejdůležitější funkční mechanismy hlavních skupin mikrobů [-]

Master in Particle Physics and Astrophysical Sciences

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Cíl programu

Jaké jsou přírodní zákony, kterými se řídí vesmír z elementárních částic do Vznik a vývoj sluneční soustavy, hvězd a galaxií? V magisterském programu v oblasti částicové fyziky a Astrophysical věd, budete soustředit na získání kvantitativního pochopení těchto jevů.

S odbornými znalostmi v oblasti základního výzkumu, které budete získat v programu, můžete pokračovat v kariéře v oblasti výzkumu. Budete také získat znalosti v použití matematických metod, nástrojů a / nebo experimentálních zařízení, stejně jako silné řešení problémů a logické dedukce dovedností. Ty budou mít nárok vám pro širokou škálu pozic v soukromém sektoru.... [-]


Master in Plant Biology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Jste schopni navrhnout a provést experimenty pod dohledem Jste hluboce obeznámeni s tématem vaší práce Jste schopen efektivní písemné vědecké komunikace

Magisterský projekt práce se obvykle skládá ze čtyř odlišných fází

Projektová studie Sběr dat (terénní práce a / nebo laboratorní práce a / nebo matematické modelování) Analýza dat (kontrola / kvalita validace, statistická analýza, kreslení) Interpretace a diskuse výsledků s ohledem na existující literatury k tématu

Typicky, práce se provádějí ve výzkumném projektu, v němž máte jasně definovanou a nezávislou roli.

[-]

Master in Theoretical and Computational Methods

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Ostatní studie mohou rovněž zahrnovat stáže, doplňkové kurzy ve své hlavní či vedlejší téma, nebo zcela nový malý předmět.

Disertační práce

Pokročilý modul vaší hlavní obor zahrnuje diplomovou práci, která bude demonstrovat svou schopnost vědeckého myšlení, váš příkaz vědeckých metod, vaše zvládnutí tématu své práce a vaše nadání pro vědecké komunikace. Rozsah diplomové práce je 30 kreditů. Tato práce je často psán pod dohledem jednoho z výzkumných skupin v útvarech, které patří do tohoto programu, takže se seznámí s špičkového výzkumu během svého magisterského studijního programu. Tyto projekty jsou přirozenou vstupní branou do postgraduální studium.... [-]


Master in Urban Studies and Planning

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Psát akademické, odborné a populární texty týkající se městských motivů založených na příslušnou literaturu Aplikovat a rozvíjet dovednosti pro koprodukci znalostí a co-designu

Podpis prvky v programu jsou interdisciplinární studie, které se zabývají tématy Urban Challenge. Tato témata se týkají naléhavých současných problémů nalézt nejen ve Finsku, ale na evropském i světovém měřítku, včetně spory vnitřních urbanizace. Témata Urban Challenge mohou být připojeny k zaměřit oblastí, výzkumných projektů nebo spolupráce v rámci našich vysokých škol, obcí a regionů s cílem poskytnout konstruktivní a kritický rámec pro studium a praxi. Tato témata překročit hranice oborů a profesí, a jsou spojeny při řešení společnou výzvu a zdůrazňovat perspektivu do budoucnosti.... [-]


Magistr

Magistr Matematiky A Statistiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Cíl programu

Když budete studovat matematiku a statistiky na University of Helsinki, některé z nejlepších matematiků a statistiků ve světě bude vaše instruktory. Studium v ​​tomto magisterském studijním programu vám poskytne pevný základ pro matematiky a statistiky aplikací. Absolventi tohoto magisterského programu najdou uplatnění jako výzkumní pracovníci, učitelé, a v náročných odborných funkcích ve veřejném i soukromém sektoru ve Finsku a v zahraničí.

Statistika struktura programu

Magisterský Program se skládá z 120 kreditů, které lze dokončit za dva roky. Stupeň v matematice zahrnuje:

[-]

Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Hluboké znalosti ekonomické teorie a obeznámenost s vědeckým ekonomické literatuře, Schopnost aplikovat ekonomickou teorii na řešení praktických problémů a interpretaci ekonomických jevů, Znalost ekonometrických metod a schopnost aplikovat je na praktických výzkumných problémů, Schopnost shromažďovat a interpretovat empirická data, Schopnost komunikovat závěry a posoudit, jaký význam má předpoklady pro ně,

VATT Institute of Economic Research sdílí stejnou budovu s třemi jednotkami HECER.

Můžete zkontrolovat z častých dotazů na webových stránkách Studyinfo, zda jste nebo nemuseli platit školné.

[-]

Master's Programme in Contemporary Societies, Master of Social Sciences (2 years)

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Finsko Helsinki

[+]

Finsko obecně a zejména Helsinská univerzita nabízejí výjimečně bohaté prostředí pro interdisciplinární studia se zaměřením na současné společnosti.

internacionalizace [-]

Master in Global Politics and Communication

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

[+]

Jak se globální transformace ovlivnit demokratické politiky? Jaká je role médií v transformaci současných demokracií?

Cíl programu

Specifické cíle programu patří:

Kromě studijních studentů, dostáváme mnoho návštěvy a výměny studentů a vědců z Evropy i mimo ni. Budete mít možnost dělat dobrovolnou stáž v zahraničí s podporou z programu Erasmus.

Sítě

Akademická svoboda je silnou součástí studijního zkušenosti na univerzitě v Helsinkách. To vám dává možnost studovat různé volitelných studií v rámci univerzity a jiné univerzity v metropolitní oblasti v Helsinkách prostřednictvím flexibilních Study doprava (Joo) dohod. Můžete také provádět pána tvého výzkumu v podniku, kde pracujete.... [-]


Master V Evropských Studií A Nordic

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

Chtěli byste pochopit populismus v Evropě nebo jak reagovat na politické násilí? Nebo se chcete dozvědět více o severských sociálních státech? Baví vás studium v ​​multidisciplinární a mezinárodní atmosféře a prožívání Evropy ze severní perspektivy? Máte zájem o studium na špičkové univerzitě? Je-li vaše odpověď ano, přečtěte si další informace a zjistěte, proč je program Master of European and Nordic Studies na univerzitě v Helsinkách ideální pro vás! [+]

Zajímáte se o evropské nebo severské problémy?

Chtěli byste pochopit populismus v Evropě nebo jak reagovat na politické násilí? Nebo se chcete dozvědět více o severských sociálních státech? Baví vás studium v ​​multidisciplinární a mezinárodní atmosféře a prožívání Evropy ze severní perspektivy? Máte zájem o studium na špičkové univerzitě? Je-li vaše odpověď ano, přečtěte si další informace a zjistěte, proč je program Master of European and Nordic Studies na univerzitě v Helsinkách ideální pro vás!

Cíl programu

Pochopení Europe dnes vyžaduje mnohem víc než pochopení procesu evropské integrace. Napětí, výzvy a možnosti, které se dnes projevují, mají své kořeny v dlouhé politické, společenské a kulturní historii.... [-]


Videos

University of Helsinki | Among the best in the world

Helsinki Challenge | Science-based competition and idea accelerator

Experience the New Helsinki University Main Library

The Story of Four Campuses | University of Helsinki

Some facts about the University of Helsinki

Contact

University of Helsinki

Adresa, 1. řádek Helsinki, Finsko
Website http://www.helsinki.fi/yliopisto/index.html
Telefonní číslo +358 9 1911