University of Eastern Finland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na University of Eastern Finland !

University of Eastern Finland (UEF) je nejvíce multidisciplinární univerzita ve Finsku. Náš vysoký standard interdisciplinárního výzkumu a vzdělávání reaguje na globální výzvy a vytváří udržitelnou budoucnost. Náš výzkum je zařazen mezi nejlepší na světě v několika oblastech. Nabízíme vzdělání v téměř 100 hlavních předmětech a školíme odborníky na měnící se potřeby trhu práce zítřka.

Naše profilové oblasti ve výzkumu a vzdělávání jsou:

-Věk, životní styl a zdraví

-Změna životního prostředí a udržitelné využívání přírodních zdrojů

-Kulturní setkání, mobilita a hranice

-Diverzifikace učení a interakce

Jsme vyhledávaným místem ke studiu díky naší výuce založené na nejnovějším výzkumu a naší rozmanité akademické nabídce, stejně jako našim flexibilním studijním příležitostem a našemu výběru vedlejších předmětů, které jsou studentům volně dostupné. Jsme průkopníkem nepřetržitého učení.

Studenti, procesy učení na vysoké úrovni a pohoda studentů jsou jádrem našich aktivit. Našim studentům nabízíme inspirativní, otevřená a neustále se rozvíjející vzdělávací prostředí: komfortní řešení zařízení a moderní digitální prostředí podporující učení.

Na UEF máme také rozsáhlé mezinárodní vztahy a jsme zapojeni do několika mezinárodních sítí, protože naši pedagogičtí a výzkumní pracovníci a studenti se účastní různých programů. Kromě toho jsme uzavřeli dvoustranné dohody o spolupráci s přibližně 100 mezinárodními univerzitami.

Naše kampusy se nacházejí ve městech Joensuu a Kuopio. Jsme domovem přibližně 15 500 studentů a 2 700 zaměstnanců.

Místa

Joensuu

Adresa, 1. řádek
Yliopistokatu 2
P.O.Box 111

FI-80101 Joensuu, Finsko

Kuopio

Adresa, 1. řádek
Yliopistonranta,1
70210 Kuopio, Finsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium