University of Tampere

Úvod

Read the Official Description

The University of Tampere (UTA) je kulturně-spáchal vysokoškolská instituce s posláním vzdělávat sociální vizionářů, kteří chápou svět a změnit to. UTA je multi-disciplína univerzitní známý především pro svou výzkumu a vzdělávání na společnost a zdraví.

Výzkum a výuka probíhají na šesti fakultách univerzity:

Fakulta komunikačních věd (COMS) Pedagogická fakulta (EDU) Fakulta managementu (JKK) Lékařská fakulta a vědy o životě (MED) Přírodovědecká fakulta (LUO) Fakulta sociálních věd (SOC)

Více informací o stipendia

Základními hodnotami univerzity jsou akademická svoboda, tvořivost a sociální odpovědnost. To znamená, že každý má stejné právo učit se, získat znalosti, účastnit se a aby dopad na společnost.

Výzkum

UTA provádí výzkum ve společenských a humanitních věd, medicíny a lékařských věd, managementu a podnikání, jakož i vzdělávací a informační vědy. Podle profilu University, zaostřovací pole výzkumu jsou společnost a zdraví.

Ve svém výzkumu se univerzita věnuje ústředním tématům současné společnosti. Poskytováním kritického myšlení a vzdělání, univerzita pomáhá lidem a společnosti s cílem zlepšit jejich zdraví a jejich kulturní, sociální a hospodářský blahobyt.

Studium na UTA

Studium v ​​studijních programech našeho studia jsou kombinací vyučovaných kurzů a vaší samostatné vědecké práci. V prvním školním roce, je hlavní důraz je kladen na povinných studií a ročníkové práce, a ve druhém akademickém roce, o přípravě diplomové práce, a metodologických studií podporujících to.

Jako student, budete jsou uznávány jako junior člena Akademické obce hned od začátku svého studia, a očekává se, že postarat se o vaše studium a co nejlépe využít možností, Univerzita nabízí.

Finský systém akademického vzdělání dává studentům velkou svobodu při plánování a rozvrhování své studium. V programech studia, existují možnosti pro vás vybrat kurzy dle své vlastní zájmy a mají dokonce i předměty z jiných studijních programů do vašeho titulu.

Nicméně, nejste sám při plánování svého studia nebo možných problémů, které mohou nastat. Jako student UTA, máte nárok na akademické poradenství a studium vedení po celou dobu studia. Kromě akademické poradenství uvedené v programu, jako mezinárodní studenta máte nárok na obecné poradenství univerzity, jako například kariérní poradenství a osobní poradenství sezení s odborným poradcem.

The Univerzita v Tampere pořádá týdenní orientační kurz pro všechny nové zahraniční studenty na začátku každého semestru. Kurz zahrnuje otázky jako jsou studie na UTA, praktické spojené s příjezdem ve Finsku, univerzitní služby poskytované studentům a činnosti studentské unie a jejích klubů a společností. Jako mezinárodní student, jste také daný Student tutor - Místní studentka, aby vás v procesu stěhování do nové země a univerzity. Studentské učitelé budou v kontaktu s vámi již před příjezdem a pomůže vám s praktickými problémy, a usnadnit si cestu do univerzitní obce.

Umístění

Univerzita se nachází ve městě Tampere, Třetí největší město ve Finsku, stejně jako největší vnitrozemské město v severských zemích. Region Tampere je druhou nejvýznamnější oblastí ve Finsku rušný s vědeckými, průmyslových a kulturních aktivit. Je to mladý a pulzující město známé svou studentského života: ze svých 220 000 obyvatel více než 40 000 studentů, jsou! To je také velmi viditelná v rozvojové strategii města, jako nejvíce student-přátelské město ve Finsku je jeho hlavní téma.

Být jedním z nejlidnatějších měst ve Finsku, na služby Tampere jsou dostačující i pro ty nejnáročnější studentů. Efektivní veřejná doprava, venkovní a hobby možnosti, specializované obchody a služby pro různé skupiny, například studenty, kteří mají rodiny, umožňují dobrou kvalitu života pro všechny. Kromě toho, Tampere má živé divadlo, hudba a festival kultury.

Studenti, které jsou umístěny v Tampere a vlastní průkaz studenta, mají nárok na více než 200 různých studentských výhod a slev, které se liší od slev dobrých životních podmínek zvířat, jakož i oděvy a slevy utilita článek na dávky, které umožňují více cenově společenský život.

Více informací o nejvíce studentů přívětivé město ve Finsku - události, bydlení, studentské výhody, atd. - Viz http://opiskelijantampere.fi/en.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Finský

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magisterský Studijní Program V Oblasti Kulturních Studií, Ma

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Cílem magisterský titul v kulturní studia je rozvíjet chápání kultury jako dimenzi všech lidských praktik, které produkuje a definuje společenskou realitu. Studijní program seznamuje studenty s klíčovými otázkami v současné kulturní studie a rozvíjí analytické a kritické schopnosti v analýze současné kulturní jevy. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Stupeň: Master of Arts Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 10 000 Kč / rok Více informací o stipendia Stupeň poskytuje ucelený přehled o současných a vznikajících kulturní skutečnosti a teorie, stejně jako praktické nástroje pro analýzu současných kulturních jevů. Těžištěm programu je v současné socio-kulturní skutečnosti. Zkoumá svět, v němž různé formy mobility, křížení obvyklých hranic (např mezi národními státy, ekonomiky, politiky a kultury, nebo forem vyjádření) a nových hybridů vytvářet nové kulturní articulations a postupů. Program je postaven na základech silného výzkumu a výuky tradicí kulturních studií na University of Tampere. Studijní cíle Po dokončení magisterský studijní program v kulturní studia, budete moci pochopit podstatu současné kulturní práce identifikovat a použít klíčové teoretické pohledy na pojímat kultury a kulturních procesů aby oprávněné a etické volby ve svých profesních činností dát plynulý prezentací a argumenty týkající se konkrétního výzkumného prostoru, sbírat materiál a analyzuje jej samostatně a kriticky pracovat ve skupině a argumentovat a podávat zprávy na základě systematického výzkumu zavedly pravomoc pokračovat ve studiu pro Ph.D. Kariérní možnosti Program podporuje studenty při budování a posilování požadované kompetence v měnícím se prostředí kulturní produkce, stejně jako akademický svět. Kulturní studia program poskytuje odborné znalosti pro kariéru v nichž se požaduje porozumění současné kultury. Patří mezi ně mediálního průmyslu, publicistika, kulturního managementu a vzdělání. Vzhledem k flexibilitě pokud jde o chápání kultury, to také umožňuje pohyb přes takových oblastech, je... [-]

Magisterský Studijní Program V Oblasti Mediální Výchovy (mistr Společenských Věd Nebo Magistr Vzdělávání)

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Finsko Tampere

Program rozvíjí znalosti studentů v doučování rozvoj koncepčních povědomí a praktických dovedností, které jsou nezbytné pro způsobilost ve čtení a psaní médií, a vytvoření vhodného prostředí k učení v různých kontextech. [+]

Další období pro uplatnění magisterského studijního programu v oblasti mediální výchovy bude v prosinci 2018 - leden 2019 pro programy začínající v roce 2019. Titul: Master of Arts či velitel sociálních věd, v závislosti na specializaci Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2019 (bude potvrzeno) Školné pro non-EU studenty / EHP: 10 000 Kč / rok Více informací o stipendia Těžištěm programu je kladen na rozvoj odborných znalostí v nové disciplíny mediální výchovy. Disciplína je tvořen propojením mediální gramotnosti do informačních a komunikačních technologií ve vzdělávání, využívání médií a kritického myšlení v mediálních společnostech nasycen. Program rozvíjí znalosti studentů v doučování rozvoj koncepčních povědomí a praktických dovedností, které jsou nezbytné pro způsobilost ve čtení a psaní médií, a vytvoření vhodného prostředí k učení v různých kontextech. The Magisterský studijní program a výzkum v oblasti mediální výchovy podporu stávající výzkumné priority svého domova, škola, média a divadla, zejména z pohledů audiencing a priorit. Spolupráce partnerem programu je škola vzdělání, což přispívá k programu perspektivu pedagogiky v zprostředkovaných učebních prostředích. The Magisterský studijní program na mediální výchovy přínosy široce z běžných médií a vzdělávacích studiu, především divácké percepce, mediální gramotnosti, vzdělávání, studií na učební prostředí a informačních technologií ve vzdělávání, mezikulturní vzdělávání, vzdělávací vedení, správu médií a studií v médiích kultury, divadla a dramatu. Proč Mediální výchova? Program bude usnadňovat zralost kognitivní dovednosti potřebné k pochopení a vyhodnocení média a jejich obsah, stejně jako kulturní praxe - umožňuje uživatelům mediální být více než spotřebitelů aktivně zapojit do dělá... [-]

Magisterský Studijní Program V Oboru Genderových Studií (stupeň: Magistr Společenských Věd)

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Finsko Tampere

Multidisciplinární magisterský titul v Gender Studies poskytuje pokročilé školení v oblasti genderových studií jak pro finské a zahraničními studenty s různými akademické prostředí a kariérních plánů. [+]

Další období pro uplatnění v magisterském studijním programu v oblasti genderových studií bude v prosinci 2018 - leden 2019 pro programy začínající v roce 2019. Titul: Master of sociálních věd Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2019 (bude potvrzeno) Školné pro non-EU studenty / EHP: 10 000 Kč / rok Více informací o stipendia multidisciplinární Magisterský titul v oboru Gender Studies poskytuje pokročilé školení v oblasti genderových studií jak pro finské a zahraničními studenty s různými akademické prostředí a kariérních plánů. Začlenění místních, cross-kulturní a nadnárodní důrazy, kurikulum podporuje studenty a schopnost seshora všechny humanitní vědy, umění a společenské vědy rozvíjet inovativní, intersekcionální a mezioborových způsoby rozšiřuje znalosti o genderu a sexuality v globální, lokální a historických souvislostech. Stupeň aktivuje rozsáhlé a multidisciplinární perspektivy spojené s gender studies: queer studie, transgender studií, sexualita studie, rasy a etnického původu studie, studie zdravotního postižení, prostoru a globálních studií, kulturních studií, postkoloniální a nadnárodní studií. Tento program je postaven kolem mezioborového studia genderu a sexuality, překlenout propast mezi společenských věd a umění a humanitních věd. Program Gender Studies je určen pro studenty se speciálními zájmy v oblasti společenských věd a v humanitních oborech. Zabývá nejnovější debaty s využitím špičkového výzkumu z této vzrušující a rostoucí oblast studia. Domnívá se, konkurenční teorie a přístupy k genderu a sexuality, a zkoumá způsoby, jimiž tyto protínají s pojmy rasy, etnického původu, věku, abledness, náboženství a třídě. Proč MDP v Gender Studies? Rozsah a rozsah programu Gender Studies je jedinečná ve dvou aspektech:... [-]

MSc

Magisterský Studijní Program Ve Srovnávací Sociální Politika A Sociální Péče (cosopo), M.soc.sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Znalosti o společnosti. Odborné znalosti o politice. Kompetence v oblasti výzkumu. Společný přístup ze tří evropských univerzit až po moderní společnosti a sociálních otázek. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of sociálních věd Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 10 000 Kč / rok Více informací o stipendia Magisterský studijní program ve srovnávacím Sociální politika a sociální péče (COSOPO) je společně organizováno tří evropských univerzit: Univerzita v Tampere (Finsko), Univerzitě Johanna Keplera (Linz, Rakousko) a Mykolase Romerise University (Vilnius, Litva). COSOPO program poskytuje interdisciplinární přístup k soudobých společností v Evropě. Je založen na silném výzkumném tradici o sociální politice a dobrých životních podmínek v sociálních vědách na univerzitě v Tampere, v Univerzitě Johanna Keplera a v Mykolase Romerise univerzity. Cílem programu je usnadnit porozumění sociální politiky a blahobytu v Evropě. Tento program je zaměřen například na dynamice sociální politiky v zemích, které představují různé modely sociálního zabezpečení a na analýzu různých oblastí sociální politiky z různých perspektiv. Během programu se studenti seznámí s srovnávacích vzorů a o metodologii o studiu kvalitativních a kvantitativních politiky. Studijní cíle Studenti programu COSOPO získají znalosti a porozumění komparativní a interdisciplinární sociální péče a výzkumu sociální politiky. Program také nabízí vynikající příležitost pro mezikulturní komunikaci a učení tím, že kombinuje kontaktní výuky s on-line vzdělávání. Po ukončení programu budou studenti schopni: chápat evropský rozměr sociální politiky a pohodu zapojily do otevřeného a kritickému zkoumání v oblasti sociální politiky a welfare používat a dosáhnout výzkum v oblasti sociální politiky a dobrých životních podmínek v zemích, které představují různé modely sociálního zabezpečení. splnění různých profesionální... [-]

Magisterský Studijní Program Ve Veřejné Volbě, M.soc.sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Ekonomické přístupy k politickým otázkám [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of sociálních věd Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 10 000 Kč / rok Více informací o stipendia Budou politici prosazovat veřejný zájem? Jak lobby ovlivnit řízení? Jaké politiky bude nejlépe poskytovat kolektivní zboží? Tento program je navržen tak, aby studenti využívat ekonomických nástrojů k řešení těchto problémů společenských věd. Problémy zkoumané zahrnovat strategickou chování v rozmezí od návrhu instituce, navrhování a provádění politiky do rozhodování. North American Studies program Veřejná volba je kvantitativní sociální věda programu. Používané metody zahrnují sociální výběrová teorie, teorie her a základní mikroekonomické intuice / analýzu. Po tradiční teorie veřejné volby, program zkoumá, jak a kdy jedinec vlastní zájem politiků, zájmové skupiny, atd mohou buď pomoci, nebo bránit veřejný zájem při navrhování a provádění politiky. Celoroční bude klást důraz na to jak praktické a teoretické znalosti problematiky. Kromě budování kvantitativní dovednosti, tento program obsahuje srovnávací a multidisciplinární perspektivu. Problémy řešit čerpat na příkladech ze Severní Ameriky a Evropy, pokud jde o hodnocení. Studijní cíle Po dokončení studijní program magisterský ve veřejné volby budete: být schopni identifikovat, vyhodnotit, analyzovat a přispět k mezinárodní akademické literatury být schopen se učit a používat kvantitativních metod z politologie, ekonomie a sociologie a aplikovat je na problematiku společenských věd být schopna řešit problémy, které se týkají strategického chování v rozmezí od návrhu instituce, navrhování a provádění politiky a rozhodování pomocí kvantitativních nástrojů porozumět společenských věd ze srovnávacího (Severní... [-]

Magisterský Studijní Program Ve Výpočetní Velkých Analytických údajů, M. Sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Udělat velký smysl z velkého dat: Analýza údajů má zásadní význam pro průlomy ve vědě, obchodu a společnosti. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of Science Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 12 000 Kč / rok Více informací o stipendia Analýza dat má ústřední úlohu v moderní informační společnosti. Organizace v veřejném i soukromém sektoru shromažďují obrovské datové soubory, a rostoucí množství dat veřejného sektoru se provádí otevřené. Avšak údaje - předpokládá se, že důležitým přínosem pro organizace - je k ničemu, pokud je analyzován. Analýza je nutné najít zákonitosti, jako jsou trendy nebo seskupení, a vztáhnout dat do jiných datových souborů v rámci organizace nebo v rozptýlených internetových úložištích. Analýza potřeb činnosti, jako je čištění dat, integrace dat, modelování a predikce, interaktivní a iterativní vizualizaci dat a modelů pro zjemnění hypotéz a modelů a prezentaci průběžných i konečných výsledků k rozhodovací pravomocí za použití vizualizace a způsoby hlášení. Úspěšné analytici potřebují dovednosti v obou výpočetních a statistických témat. Tento program vychovává odborníky nejvyšší úrovně ve výpočetní a statistické analýzy dat, kteří mají znalosti a dovednosti pro výše uvedené úkoly a pochopit celkové procesy analýzy dat. Studijní cíle Po dokončení studijní program magisterský v Computational zpracování velkých objemů dat Analytics, budete mít dovednosti a znalosti: zvolit vhodné metody analýzy dat pro analýzu satelitních po ruce od přiměřeně široký výběr metod, včetně metod, které jsou nezbytné pro integraci dat z různých datových zdrojů během předzpracování dat a / nebo analýzy aplikovat tyto metody pro analýzu dat používat efektivní výpočetní a statistické metody... [-]

Magisterský Studijní Program V Globálním I Nadnárodní Sociologie, M.soc.sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Analýza politiky. Rozumět změnu. Zvládnout svět. Vysoce kvalitní výzkum v oblasti politiky a kulturních složitostí globalizace. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of sociálních věd Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 10 000 Kč / rok Více informací o stipendia Magisterský studijní program v globální a nadnárodní sociologie (GTS) je vysoce kvalitní, mezinárodně propojen Program vhodná zejména pro studenty, zaměřené na kariéru v oblasti sociálního výzkumu, politické analýzy a konzultací, kulturní analýzy, média, mezinárodních organizací a mezinárodního rozvoje. Jedinečná nabídka ve Finsku, program integruje s výzkum světové úrovně, který se provádí na Fakultě sociálních a humanitních věd na univerzitě v Tampere, a s jinými postgraduální stupňů ve škole je nejmodernější rámcového programu pro globální společnosti. Program GTS poskytuje studentům základ pro výrobu smysl globalizace a nadnárodních spojů v současném světě. Národní politiky a kultury jsou stále více a samozřejmě souvisí s událostmi a sil mimo národní hranice. Politiky, kulturní trendy a organizace jsou nyní úzce a široce navzájem propojeny po celém světě. Kritický pochopení těchto vzorů a přípojek je hlavním cílem tohoto programu. Pokrývající celou řadu teoretické přípravy, a zaměřit se na sociologické neo-institucionalismu, program GTS poskytnout studentům s toolkitu analyzovat sociální, politické a kulturní síly formují naše globální svět. Studenti se seznámí s pohledy na pochopení současného světa, ocení, jak národní politiky jsou vyrobeny, rozbalí nadnárodní konektivitu v současných médiích, a uvidíte, do nadnárodních vztahů občanské společnosti, kultury a moderního náboženství. Studium bude také nabídnout studentům kosmopolitní perspektivu a multi-kulturní uznání zásadní pro široké rozpětí kariéry dnes. Studijní cíle... [-]

Magisterský Studijní Program V Interakci člověk-technologie, M.Sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Být jedním z těch lidí, kteří navrhují budoucnost interakce mezi člověkem a technologií. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of Science Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 12 000 Kč / rok Více informací o stipendia Jak technologie hraje stále větší roli v našem každodenním životě, je důležité mít k dispozici odborníky, kteří mají hluboké znalosti o tom, jak rozvíjet nejvíce uživatelsky přátelské a poutavé způsoby interakce s širokou škálou technologických zařízení. Tento mistr Program je nabízen ve spolupráci mezi University of Tampere (UTA) a Tampere University of Technology (Tut). Studenti si mohou prohloubit své znalosti v kurzu jednotek, které pokrývají širokou škálu témat od uživatelské zkušenosti a emocí na inovativní využití obličeje chování, jako je pohledem a výrazů, dotek, řeči a fyziologie člověka v uživatelských rozhraní. Program vás vede k vědeckého myšlení a psaní, stejně jako hands-on práci v různých kurzů projektech. Přestože program je k dispozici v podstatě stejným formátu na obou univerzit se doporučuje, pokud máte zájem především o designu interakce, vývoj interaktivního softwaru či výzkumu použít UTA a pokud máte zájem především o uživatelské zkušenosti, které se vztahují na Tutanchamona. Tímto způsobem většina kurzů jednotek bude organizována domovské univerzitě. Velitel Program má přímou vazbu na výzkum prováděný podle TAUCHI, Tampere jednotka pro Computer-lidské interakce. TAUCHI je výzkumné centrum UTA se zaměřením na interakci mezi člověkem a technologií. Provádí širokou škálu multidisciplinárního výzkumu technologií zprostředkovaná novými způsoby multimodální interakce se zařízeními prostředí a lidi. TAUCHI zkoumá a rozvíjí lepší a intuitivní uživatelské rozhraní pro... [-]

Magisterský Studijní Program V Internetových A Herních Studií, M.Sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Vytvoření hravý budoucnost [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of Science Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 12 000 Kč / rok Více informací o stipendia Tento mistr Program poskytuje podrobný pohled na základní charakter a vývoje her a internetu. Hry se rozrostla do jedné z důležitých forem kultury a lidské interakce, rozšiřuje od zábavy do jiných oblastí života. Internet a sociální média vytvářejí stále důležitou součást komunikace, společenského života a distribuce médií a služeb. Program je především zaměřen na otázky analýzy, návrhu a aplikace on-line služeb a digitálních her z přehlednými a kulturně zaměřených perspektiv. Tento program vás nasměruje k rozvoji akademické dovednosti, jako je kritické myšlení, vědecké psaní a uskutečňující výzkumné projekty a současně podpořit aktivní a komplexní zapojení s praktickými procesů a jevů souvisejících s hrami a internet. UTA má vysoký profil výzkumných skupin, které jsou zaměřeny na internetu a herních studií. Došlo také dlouhou historii vzdělávání v hypermédií av informačních studií a interaktivních médií, které tvoří základ tohoto programu. Studijní cíle Po dokončení studijní program magisterský na internetu a herní studia budete: být schopni identifikovat, definovat a analyzovat interaktivních médií ve svých různých podobách rozumět a být schopni kriticky používat pojmy a teorie, které se vztahují k základnímu charakteru her a internetu mají in-hluboké znalosti o forem, obsahů, praxe v hrách a internetu jako kulturních, společenských, technických a obchodních jevů bude schopen samostatně získávat vědecké poznatky být schopen komunikovat výsledky z výzkumu, práce... [-]

Magisterský Studijní Program V Oblasti Vývoje Softwaru, M.Sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Tvorba duši zařízení [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of Science Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 12 000 Kč / rok Více informací o stipendia Tento program je určen pro uchazeče se zkušenostmi v oboru počítačových věd nebo softwarového inženýrství, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti ve vývoji vysoce kvalitního softwaru. Nabízí zkušenosti z akademické i průmyslové perspektiv. Vývoj softwaru je zkoumána ve všech fázích svého životního cyklu. Učební plán je zakotven v reálných problémů a zabývá se různými přístupy pro vývoj softwaru, správu požadavků, modelovací software a Specifikace, implementace a testování softwaru a managementu softwarového projektu. To vám nabízí možnost podílet se na vývoji softwaru nebo prototyp výrobku a řízení softwarových projektů v multikulturním a multidisciplinárním týmem. Výuka je založena na výzkumu a průmyslové zkušenosti učitelů. Studijní cíle Po dokončení studijní program magisterský ve vývoji softwaru, budete muset: mít dovednosti a znalosti potřebné k výrobě vysoce kvalitního softwaru v náročných a komplexních softwarových projektů, působící v různých rolích poznatky pocházejí z různých oblastí vývoje software: požadavků na management, software pro modelování a specifikace, implementace a testování softwaru a softwaru pro správu projektů. Kariérní možnosti Absolventi budou mít schopnosti podílet se na náročných a komplexních softwarových projektů v různých fázích projektu a na různých úkolech. Jako absolvent můžete pracovat v takových pozicích jako vývojář softwaru, systémů specialista, programátor, učitel nebo výzkumný pracovník. Způsobilost Kritéria způsobilosti v magisterském studijním programu v oblasti softwaru výstavbě se skládají... [-]

Magisterský Studijní Program V Oblasti Výzkumu A Inovací V Oblasti Vysokoškolského Vzdělávání (marihe), M.Sc. (admin)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Příprava vysokého školství pro budoucnost [+]

Titul: Master of správních věd Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Doba přihlášky pro žadatele o stipendium: září - listopad 2017 (bude potvrzeno) Doba přihlášky pro žadatele o vlastní platbu: únor - květen 2018 (bude potvrzeno) Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: bude potvrzeno Více informací o stipendia Magisterský studijní program v oblasti výzkumu a inovací ve vysokém školství (MARIHE) je program Erasmus Mundus nabízen ve spolupráci s University of Tampere (Finsko), Donau-Universität Krems (Rakousko, koordinující university), v Pekingu Normal University (Čína), a University of Applied Sciences Osnabrück (Německo). Všichni studenti budou mít MARIHE studijních pobytů na partnery DUK, UTA a BNU. Pro stáže na konci 2. semestru bude student u instituce týkající se výzkumu a inovací v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Internship umístění budou poskytovány na přidružených partnerských organizací, ale také na dalších organizací, které se dohodly přijímat stážisty z MARIHE. Pro 4. semestru studenti MARIHE bude muset rozhodnout, zda chtějí, aby se specializují na Oblast řízení výzkumu a inovací v oblasti vysokoškolského vzdělávání. V tomto případě budou sledovat stopu řízení a tráví 4. semestr na University of Applied Sciences Osnabrück, Německo Oblast výzkumu a analýzy výzkum a inovace v oblasti vysokoškolského vzdělávání. V tomto případě budou následovat výzkum a analýzu skladby a tráví 4. semestr na buď na Donau-Universität Krems, Rakousku nebo na univerzitě v Tampere, Finsko. Absolventi MARIHE bude odměněn společný titul. Pro studenty v návaznosti na výzkum a analýzy dráhu (studenti stráví 4. semestr buď na univerzitě v Tampere a na Donau-Universität... [-]

Magisterský Studijní Program V Oboru Biomedicínské Technologie, M.Sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

M.Sc. Program v biomedicínských technologií nabízí in-hluboké znalosti a praktické dovednosti v křižovatce molekulární biologie, buněčné technologie a bioinformatiky se zaměřením na lidské zdraví. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of Science Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 12 000 Kč / rok Více informací o stipendia Biomedicínská technika je multidisciplinární pole, které staví na porozumění molekulární úrovni biologických systémů s cílem rozvíjet nové přístupy k postupu lékařských a biotechnologických aplikacích. Magisterský studijní program v biomedicínských technologií v BioMediTech, University of Tampere, poskytuje interdisciplinární vzdělání, který kombinuje přírodní vědy a technologie se zvláštním zaměřením na tematické oblasti, které mají potenciál k pokroku lidské zdraví. Program spojuje odbornost a metod ve velkém spektru přírodních, lékařských a technických oborů, včetně biologie, chemie, medicína, genetice, stejně jako statistika, výpočetní a datové věd. Existují tři možnosti pro specializaci: molekulární biologii, buněčnou technologii, a bioinformatiky. Výuka Osnovy je pevně spojena s výzkumem expertizu na BioMediTech. BioMediTech provádí prvotřídní základní a translační výzkum v oblasti biomedicíny a zdravotnické techniky. Díky výzkumným aktivitám pokrytí různých oblastech, včetně biomateriálů, kmenových buněk, rakovina, imunologie, biosenzorů, zobrazování a výpočetních metod, s jejichž společným cílem je rozvíjet personalizované medicíny prostřednictvím nových diagnostických a léčebných možností. Ústav integruje špičkovou úroveň základního výzkumu život vědě a výuce, ale také vytváří nové platformy pro objevů a inovací. Studenti jsou důležitou součástí těchto aktivit. BioMediTech je společný institutu univerzity v Tampere (UTA) a Tampere University of Technology (Tut). Kromě spolupráce v oblasti výzkumu, UTA a TUT vychovávat společně nejvyšší úrovně odborníky s multidisciplinárním dovedností v oblasti biologických věd pro požadavky akademického prostředí i... [-]

Magistr

Magisterský Program V Míru, Mediaci A Výzkum Konfliktů, M.soc.sc.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Myšlení pokojnou změnu - interdisciplinární přístupy ke konfliktu transformace, řešení konfliktů a trvalý mír v místních i mezinárodních a globálních souvislostech. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of sociálních věd Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 10 000 Kč / rok Více informací o stipendia Magisterský studijní program v míru, mediaci a konfliktní výzkum (mír) poskytuje multi a intradisciplinary přístup k míru a výzkum konfliktů. Program PEACE usnadní pochopení složité povahy válek a konfliktů, jakož i jejich krátkodobé a dlouhodobé následky. Program je zaměřen nejen na studium konfliktu, ale především na jeho transformaci a o podmínkách pro mírové změny. V Program se zabývá, například, jak násilné konflikty, etnické a náboženské diskriminaci a porušování lidských práv vyrábět nuceného vysídlení, a jak různé subjekty mohou reagovat na tyto krizové situace. Kromě toho je součástí také s rolí životního prostředí a přírodních zdrojů v konfliktu a budování míru. Studenti se seznámí s předpoklady pro řešení konfliktů a trvalému míru v lokální stejně jako v mezinárodních a globálních souvislostech. Zvláštní důraz je kladen na různé nástroje a fáze transformace konfliktu - budování míru, mediaci, usmíření a dialog. Více než jen studium konfliktních dynamiky, důraz programu spočívá na transformaci násilným konfliktům k dosažení udržitelného míru. Spolu s severské tradice mírového výzkumu, program si klade za cíl zaujmout celostní stejně jako normativní přístup. Studijní cíle Po dokončení studijní program magisterský in Peace, zprostředkování a konflikt Výzkum budete mít: získal interdisciplinární chápání krátkodobých a dlouhodobých následků konfliktů naučili rozumět předpoklady pro transformaci a řešení konfliktů a míru v lokální stejně jako v... [-]

Magisterský Studijní Program Ve Vedení Pro Změnu (mistr Správních Věd, Master Of Science (ekonomie A Business Administration), Nebo Velitele Společenských Věd)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Chcete se stát vizionářský vůdce, který ví, jak se vypořádat se změnami v komplexní společnosti? Volba studium studijního programu magisterského ve vedení pro změnu vám pomůže dosáhnout svého cíle. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of správních věd, Master of Science (ekonomie a Business Administration), nebo Master of sociálních věd, v závislosti na specializaci Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 12 000 Kč / rok Více informací o stipendia Nové druhy vůdčí schopnosti jsou v poptávce na místní, národní, mezinárodní a globální úrovni. Výzvy společnosti čelí již ve složitosti zvýšily. Environmentální a energetické problémy, dynamika globální bezpečnosti, řízení regionálních krizí, poskytování nákladově efektivních veřejných služeb a rozvoje plodných důvodů pro podnikání a rozvoj podnikání jsou všechny systémové povahy. To znamená, že různé instituce a subjekty občanské společnosti musí spolupracovat, vyjednávat a dohodnout se na nové způsoby, jak dělat věci. Magisterský studijní program ve vedení pro změnu umožňuje rozvíjet takovou znalostí a zkušeností, která je potřebná k vysvětlení a pochopení složitých jevů, se stal vizionářský vůdce, a změnit svět. V programu, vedení je chápán jako schopnost vypořádat se změnami. Významné změny vyžadují společné úsilí vlády, soukromé společnosti a další instituce. School of Management na univerzitě v Tampere poskytuje jedinečné prostředí pro studium různorodé vedení dynamiku. Spojujeme perspektivy podnikání a řízení ze soukromého sektoru, porozumění o institucí a veřejné správy z veřejné správy, stejně jako znalost mezinárodních vztahů a politických procesů z oblasti politiky. Škola nabízí vysoce kvalitní akademický výzkum a výuku v oblasti podnikání, veřejné správy a politiky - a vedení pro změnu programu se zaměřuje na průsečíku těchto oblastech. Cílem tohoto programu je... [-]

Magisterský Studijní Program V Oblasti Vzdělávání Učitelů, M.Ed.

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Budování lepší příležitosti [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of Arts (Education) Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 10 000 Kč / rok Více informací o stipendia Program je určen pro kvalifikovaných učitelů s bakalářským titulem v jedné z mnoha oborů vzdělání. Jejím cílem je integrovat nejzákladnější výzkum osnov studia, pedagogická psychologie, inkluzivní vzdělávání a pedagogické vedení poskytovat nástroje pro rozvoj školního vzdělávání. Naučné Zaměření programu je na školu komunity účinnosti a na posílení schopnosti žáků k rozvoji moderního teoretický přístup k výuce a vzdělávání studentů. Tyto studie se zaměřují na vzdělávání učitelů, kteří jsou schopni analyticky a kriticky myslet, řešit problémy a pracovat jako učitel-výzkumných pracovníků. Program se opírá o provádění mezinárodní, up-to-data výzkumu v oblasti vzdělávání a příbuzných oborů. Je určen ve prospěch učitelů ze základních škol až po vyšší úrovní vzdělání. Studijní cíle Po dokončení magisterského studijního programu v vzdělávání učitelů, budete mít kompetence na: pochopit předpoklady učení a vzdělávání a význam učitelské profese pro rozvoj společnosti vyvinout nové způsoby výuky a učení ve škole na základě současného výzkumu činit eticky oprávněné rozhodovat, které jsou dobře zakotvené argumentaci, a bránit výchovných hodnot zapojit do výzkumu v oblasti pedagogických věd Obsah studie Program se skládá z všestranných základních studií v inkluzivního vzdělávání, učební plán studií, hodnocení výuky, učení a vzdělávání, a do vedení ve vzdělávacích organizacích. Kromě toho, studenti jsou nabízeny důkladné studie o kvantitativních a kvalitativních výzkumných metod a postupů. Mají také možnost zahrnout... [-]

Nordic Magisterský Studijní Program V Inovační Správy A Veřejné Správy (mistr Správních Věd)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Tampere

Nordig vzdělává mezinárodní odborníky, kteří hluboce pochopit dynamiku veřejného a soukromého sektoru spolupráce a znalostí intenzivní profesionální práci v souvislosti s globálními trendy a severských společností blahobytu. [+]

Používejte od 1. prosince 2017 do 17. ledna 2018 Titul: Master of správních věd Doba trvání: 2 roky Rozsah: 120 ECTS Datum zahájení: srpen 2018 Školné pro non-EU studenty / EHP: 8000 eur za rok Více informací o stipendia Program je postaven na excelenci ve výzkumu severské ve veřejné správě, inovací a služeb. Program sdružuje učitele, studenty a regionálních partnerů v oblasti inovačního vzdělávacího prostředí napadnout aktuální společenské problémy a postupy. Nordic program Master in inovační správy a veřejné správy si klade za cíl zpochybnit tradiční obsah a studijní přístupy sektoru orientované, které jsou obvykle používané v oblasti veřejné správy a veřejného pořádku. Sdružuje prvky z oblasti společenských věd a inženýrství, kombinující silné měkké a tvrdé aplikovaných věd, vyplývajících na duchu zaměřený na řešení a entrepreneurialism zdrojů orientované na interdisciplinární a úzkých vztahů pro společnost. Poskytuje studentům jedinečnou vzdělávací prostředí, které jim umožní přijít s inteligentními řešeními a výsledky udržitelné vzdělávání v oblasti veřejné správy a řízení, v kontextech veřejného a soukromého sektoru, tvorbu veřejné hodnoty, koprodukci a deliberativní demokracie, jakož jako inovačních systémů, digitalizace a inteligentních řešení. Program je organizován společně University of Tampere (Finsko), University of Agder (Norsko) a Royal Institute of Technology (Švédsko) Proč Nordig? Program dává možnost studovat ve třech skvělých skandinávských univerzit. Nordig klade velký důraz na souhru mezi teorií a praxí. To vybaví absolventy s vynikajícími učení a síťových dovedností. Budou schopni porozumět a řídit složité sítě, výroba a servis hodnotové řetězce. Tyto schopnosti a dovednosti jsou zvláště důležité s ohledem na měnící se... [-]

Videos

Welcome to the University of Tampere

Studying and working at the School of Management

MDP in Public and Global health

Contact

Tampereen yliopisto

Adresa, 1. řádek Kalevantie 4
FI-33014 Tampere, Finsko
Website http://www.uta.fi/
Telefonní číslo +358 3 355111