University of Eastern Finland Department of Chemistry

Úvod

Read the Official Description

Katedra chemie na University of Eastern Finland byla založena v roce 1972. Má dlouholeté zkušenosti a vynikající pověst v oblasti výzkumu chemik vzdělávání. Oddělení s unikátním, výzkumu orientovaného kurikula byla uznána jako "Jednotka kvalitního vzdělávání" od Ministerstva školství. Ústav chemie dává vysokoškolským vzděláním vzdělání a dělá výzkumné práce v hlavních oblastech moderní chemie. Oddělení se skládá ze čtyř divizí: anorganická chemie, organická chemie, Materiály chemie a fyzikální chemie. Oddělení má zaměstnává 60 lidí a asi 250 studentů. Ročně 40 nových studentů začít své magisterské studium.

Oblasti výzkumu

Hmotnostní spektrometrie

Biologické hmotnostní spektrometrie a supramolekulární chemie

PROTEIN krystalografie a biologické chemie

Trojrozměrná struktura a funkce biologických makromolekul

Anorganická chemie

Koordinační sloučeniny a katalýza, křišťálově strojírenství, nekovalentní interakce

Molekulární modelování

Teoretický výzkum materiálů, povrchů a katalytické reakce

Materiálová chemie

Polymerační katalyzátory, nové polymerní materiály a jejich povrchové vlastnosti, jakož i polymerní nanokompozity

Nanochemie A Katalýza

Nanochemie, organokovové sloučeniny, a katalyzované reakce

Vstupné 2014 V roce 2014, bude přijat do magisterského studijního programu pro výzkum chemiky maximálně 20 studentů. Studenti budou vybráni na základě jejich žádosti dokumentů. Další kolo aplikace otevře dne 7. ledna a končí dne 18. února 2014.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Pro Výzkumné Chemiky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Joensuu

Program je zaměřen na školení výzkumných pracovníků za účelem uspokojení stále rostoucí potřebu pro výzkumné pracovníky nejvyšší kvality. Program slouží také jako ... [+]

Mistr pro výzkumné chemiky

Program je zaměřen na školení výzkumných pracovníků za účelem uspokojení stále rostoucí potřebu pro výzkumné pracovníky nejvyšší kvality. Program slouží rovněž jako výborný odrazový můstek pro doktorské studium.

Kdo by se měl vztahovat?

Absolventi, kteří hledají výzvy v oblasti chemie výzkumu a kteří mají bakalářský titul v oboru chemie nebo chemického inženýrství.

Struktura kurzu a curriculum

Studijní program Mezinárodní magisterský pro výzkumné chemiky se skládá ze 120 kreditů, které mohou být dokončena za dva roky. Tyto studie zahrnují povinných a volitelných modulů, které se mohou lišit podle zájmu studentů a hlavních subjektů. Hlavním předmětem může být zvolena ze čtyř hlavních kategorií: anorganická chemie, Materiálová chemie, organická chemie a fyzikální chemie.... [-]


Contact
Adresa destinace
University of Eastern Finland
Joensuun Campus
Department of Chemistry
(Futura Building 16)
Yliopistokatu 7

Joensuu, 80130 FI