University of Eastern Finland Business School

Úvod

Read the Official Description

Útvary podnikání univerzit Joensuu a Kuopio byly sloučeny dne 1. září 2009 do tvoří podnikání a řízení studie z University of Eastern Finland. Business School má školní areály v Joensuu a Kuopio. Naším hlavním cílem je poskytovat vysoce kvalitní vzdělávání a výzkum.

My vzdělávat studenty vůči stupňů v ekonomických vědách v bakalářských, magisterských a doktorských úrovni. Naše tématické oblasti jsou účetnictví a finance (Kuopio Campus), obchod a právo (Joensuu Campus), Innovation Management (Kuopio Campus), a Service Management (Joensuu Campus).

STUDIE Posláním Business School klade důraz na mezioborový a mezinárodně uznávaný přístupy k výzkumu a výuky. Naším cílem je také přispět k rozvoji místního podnikatelského života a blahobytu společnosti jako celku.

V návaznosti na své poslání jsme vynikají:

vědecký výuka výzkum založený plodná spolupráce s místními podniky v výuku a výzkum výuka dána pedagogicky kvalifikovaných učitelů, kteří se věnují rozvoji vyučovacích metod.

Jsme poctěni, že výměnné studentské dohody s více než 20 univerzit po celém světě. Každý rok desítky výměnných studentů studovat na Business School na jeden nebo dva semestry. Pro hostující studenty nabízíme širokou škálu firemní kurzy také v angličtině.

Business School nabízí tři mezinárodní magisterské studijní programy:

Studijní program Magisterský v managementu inovací Magisterský studijní program v oblasti marketingu a řízení cestovního ruchu Magisterský studijní program International Business a řízení prodeje

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc in Innovation Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Kuopio

[+]

Dvouletý program vás vybaví jako inovace nebo změna agenta v podnicích a dalších organizacích. Naučíte se zjistit příležitosti k obnově, aplikovat správné metody a nástroje pro inovace a změny a realizovat náročné rozvojové projekty v konkrétních oblastech podnikání. Stejně jako mnoho špičkových světových univerzit spojujeme kompetence v oblasti řízení, marketingu, podnikání a mezinárodního obchodu, abychom získali komplexní pohled na obchodní aktivity.

Pomoc při žádosti o studentské bydlení [-]

MSc in Tourism Marketing and Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Joensuu

[+]

bezplatné základní zdravotní péče PTE (Pearsonský test angličtiny), min. 59 bodů [-]

Magistr

Msc V Mezinárodním Obchodě A řízení Prodeje

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Kuopio

Magisterský titul v oboru mezinárodní obchod a řízení prodeje (IBS) je multidisciplinární dvouletý magisterský studijní program, který spojuje výzkum a výuku na vysoké úrovni. Program poskytuje in-hloubkové porozumění globálním obchodním prostředí a přístupu firmy k podnikání překročení hranic. [+]

MDP v mezinárodním podnikání a řízení prodeje

Období platnosti žádostí v prosinci 2017 - leden 2018. Sledujte stránky www.uef.fi/ibs, abyste byli informováni.

Magisterský titul v oboru mezinárodní obchod a řízení prodeje (IBS) je multidisciplinární dvouletý magisterský studijní program, který spojuje výzkum a výuku na vysoké úrovni. Program poskytuje in-hloubkové porozumění globálním obchodním prostředí a přístupu firmy k podnikání překročení hranic. Program je určen jak pro finské a zahraničními studenty tak, aby lidé s různým zázemím přicházejí studovat a učit se dovednosti, aby úspěšně pracovat v náročných a měnících se podnikových prostředích. Program je plně vyučován v angličtině a vzdělávací program je určen pro studenty, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti do hloubky v rámci všech částí mezinárodního obchodu a řízení prodeje.... [-]


Videos

Five smart reasons – One smart decision

UEF Business School

Contact
Adresa destinace
Joensuu Campus
Yliopistokatu 2 (Aurora B)

Joensuu, FI-80101 FI
Adresa destinace
Kuopio Campus
Microkatu 1 F

Kuopio, FI-70211 FI