Tampere University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lidský potenciál je neomezený.

Tampere University je jednou z nejvíce multidisciplinárních univerzit ve Finsku. Téměř všechny mezinárodně uznávané studijní obory jsou zastoupeny na naší univerzitě.

Nová nadace založená Tampere University je sloučením bývalé Tampere University of Technology a University of Tampere. Univerzita Tampere byla nejprve založena v roce 1925 a Tampere University of Technology v roce 1965. Tampere University má tedy mnoho desetiletí zkušeností ve vzdělávání vysokoškolských studentů.

Více než 30 magisterských studijních programů v angličtině

Tampere University nabízí širokou škálu magisterských studijních programů prováděných výhradně v angličtině.

Vzděláváme tvůrce budoucnosti - jednotlivce, kteří chápou lidi, identifikují technologické příležitosti a jsou zvyklí na kulturu spolupráce již po ukončení studia.

Studenti si mohou pružně naplánovat své studium a dokončit je v cílovém čase. Mají přístup k aktuálním informacím o pokroku svých studií a úrovni jejich dovedností. Základem akademické excelence je doktorské studium a kariéra v oblasti výzkumu.

Všechny stupně zahrnují společné tematické výsledky učení související s digitalizací, mezinárodností, komunikačními dovednostmi, podnikáním a udržitelným rozvojem.

127721_marihesnowperson120216JR34.jpg 127718_Tampere_DSC1903.jpg

Výzkum na univerzitě

Výzkum na Tampere University v Tampere University zaměřuje zejména na témata týkající se technologie, zdraví a společnosti. V naší komunitě působí četné výzkumné skupiny a sítě, které provádějí multidisciplinární a různorodé studie napříč organizačními hranicemi.

Výzkum provedený v našich centrech excelence (CoE) sahá od studií herních kultur až po genetiku nádorů.

Naším posláním v oblasti výzkumu, vývoje a inovací je udržovat spravedlivou a participativní společnost, podporovat zdraví a dobré životní podmínky pro všechny části obyvatelstva, budovat efektivní a bezpečné prostředí a zajistit, aby společenská odpovědnost byla respektována i v nepokojích. způsobené digitalizací a transformací práce.

127719_Tampere_DSC2462.jpg 114898_insta-autumn2018-3.jpg

Život v areálu

Tampere je známá svým aktivním studentským životem. Studenti se podílejí na mnoha kulturních akcích, organizují akce a obecně udržují kola v pohybu. Tam je téměř 40,000 studentů v Tampere a oni určitě dělají jejich přítomnost cítil! Tampere je výborné město pro studium a téměř každý pátý člověk žijící v Tampere je student. Podle několika národních průzkumů je Tampere nejoblíbenějším městem, které žije a studuje ve Finsku.

Naše areály poskytují služby a flexibilní prostory ve třech různých lokalitách: Centrum města, Kauppi a Hervanta.

114924_kampus-talvi-1345.jpg 114925_tay140916JR02.jpg

Místa

Tampere

Adresa, 1. řádek
Tampere, Finsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

MA
MSc