LUT University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

LUT University (Lappeenranta-Lahti University of Technology LUT) je průkopnickou vědeckou univerzitou ve Finsku, která sdružuje oblasti vědy a podnikání od roku 1969.

Na LUT University si můžete vybrat z 23 magisterských programů v oboru technologie nebo podnikání a jednoho bakalářského programu v angličtině.

Naše areály se nacházejí v Lappeenranta a Lahti ve Finsku. Většina našich programů je uspořádána v areálu Lappeenranta.

V magisterských programech LUT můžete získat titul v magisterském programu Master of Science in Technology, M.Sc. (Tech.), Nebo Master of Science in Economics and Business Administration, M.Sc. (Econ.

Naše mezinárodní společenství s více než 80 různými národnostmi se skládá z přibližně 6 000 studentů a odborníků zabývajících se vědeckým výzkumem a akademickým vzděláním.

LUT byl zařazen v mezinárodním žebříčku univerzit mezi nejlepší 3% univerzit v celosvětovém měřítku (Times Higher Education, QS, ARWU).

Řešitelé problémů

Čistá energie a voda, kruhová ekonomika a udržitelné podnikání jsou klíčovými otázkami lidstva, na které LUT hledá řešení prostřednictvím technologie a podnikání.

Obchodní spolupráce

LUT má tradici silných vazeb s podnikatelskou komunitou. Finský obchodní časopis „Talouselämä“ zařadil LUT jako nejlepší univerzitu ve spolupráci v oblasti podnikových technologií ve Finsku. Podporujeme podnikání generované vědeckým výzkumem. Dokazuje to vlastní investiční společnost Green Campus Innovations , která podporuje začínající společnosti LUT zaměřené na výzkum.

Mezinárodní záležitosti

Naším cílem je být předchůdcem ve vzdělávání zajištěním mezinárodních značek kvality pro naše studijní programy jako znamení dokonalosti ve výuce.

Hodnoty

Naše práce podporuje naše hodnoty: odvahu uspět, vášeň pro inovace prostřednictvím vědy a vůle budovat blahobyt.

Místa

Lappeenranta

LUT University, Lappeenranta campus

Adresa, 1. řádek
Yliopistonkatu 34
53850 Lappeenranta, Finsko

Lahti

LUT University, Lahti campus

Adresa, 1. řádek
Mukkulankatu 19,
15210 Lahti, Finsko

Programy

MSc
Tato škola dále nabízí: