Přečtěte si oficiální popis

JSBE je první univerzita v celé Skandinávii nabízet plný magisterský a doktorský program v oblasti podnikového environmentálního managementu od roku 1995.

School of Business a ekonomiky

Dynamická a mezinárodně orientované Jyväskylä University School of Business a ekonomie (JSBE) je jedním ze sedmi fakult na univerzitě v Jyväskylä. JSBE nabídla studijní programy v oblasti ekonomie a podnikání od roku 1967.

Jako součást mezinárodně uznávaný výzkumné univerzity, JSBE usiluje o vynikající výsledky v oblasti výzkumu a vzdělávání v klíčových oblastech obchodu a ekonomiky. Zhruba 120 fakulty a zaměstnance členů, včetně 23 profesorů, práce na JSBE. My sloužit 1100 stupně studenty, doktorandy 170 a 200 MBA studentů.

Full-Service Business School

Jsme full-service obchodní škola s bakalářských, magisterských a doktorských studijních vzdělávání a MBA Executive Education. Přibližně 150 magisterských a 15 doktorských stupňů jsou udělovány každý rok v JSBE. Naše hlavní oblasti vzdělávání zahrnují účetnictví, ekonomie, podnikání, řízení a vedení, a marketing. Vzdělávání nabízeny v JSBE je založen na up-to-date výzkum provedený fakulty.

Kvalita výuky na JSBE je mezinárodně uznávaná: Asociace MBA (AMBA) udělil program MBA Avance s akreditací pětileté, který klade program mezi top výkonných programů po celém světě. JSBE je také členem sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB). Systém jakosti z University of Jyväskylä získala značku kvality FINHEEC z finského vysokých školách Evaluation rady (FINHEEC).

JSBE nabízí několik programů vyučovaných v angličtině. Naše dvě mezinárodní magisterské programy jsou nabízeny v oblasti Corporate Environmental Management (CEM) a mezinárodní obchod a podnikání (IBE), a naše doktorské programy jsou vyučovány výhradně v angličtině. výměny studentů může trvat kurzy z naší non-studijní obor programu v angličtině, která je otevřena také pro finské a mezinárodních studijních studentů.

JSBE má odborné znalosti v oblasti životního prostředí a sociálních problémů spojených s podnikání. Byli jsme první obchodní škola ve Skandinávii nabídnout plný magisterského a doktorského programu v Corporate environmentálního managementu (od roku 1995). JSBE byla opakovaně uznána pro naše vynikající vedení ve výchově budoucích osobami rozhodujícími o obchodě v manažerských dovedností v oblasti životního prostředí v globálním průzkumu Beyond Grey proužky. Ekologické a sociální otázky jsou nedílnou součástí i ve strategických oblastech zaměření na JSBE.

inovativní výzkum

Výzkum na JSBE se zaměřuje na chování jednotlivců, firem a organizací s cílem pochopit jejich funkce jako součást společnosti. Ve všech našich oborů, důraz je kladen především na empirický výzkum manažerský relevantních otázek a politik relevantní otázky.

Náš výzkum je organizován prostřednictvím vědeckých oborů a výzkumných skupin. Výzkumných skupin JSBE překrývají disciplíny hranice. V poslední době se výzkumných skupin zaměřených na prostorové analýzy trhu práce a odpovědné vedení byly zvláště výrazné a uznána.

JSBE Skupiny výzkumu

Účtování v organizačním a společenském kontextu Corporate Environmental Management Podnikání a International Business Interdisciplinárního výzkumu o vzdělávání managementu Marketing Research Group Skupina Výzkum mezinárodního Makro a finance Analýza Prostorové Trh práce Strategický management a technologie Udržitelné Vedení en globalizovaném světě

aktivní spolupráce

JSBE se aktivně podílí na národních a mezinárodních sítí spolupráce v oblasti vzdělávání a výzkumu. My udržovat silné vazby na okolní komunity tím, že podporuje naše nejnovější výsledky výzkumu a také vzdělávání akademických odborníků, vůdce a podnikatele, aby sloužili společnosti.

JSBE má partnerských institucí po celém světě, a podílí se na několika studentských výměnných programů, jako prvé, ISEP, Erasmus a sítí Norek. Kromě toho, mobilita učitelů a dalších pracovníků je aktivně podporovat. JSBE také pravidelně přijímá mezinárodní hostující lektory pro výuku na všech úrovních vzdělávání.

JSBE Poslání a hodnoty

Povolení excelence do budoucna v odpovědné podnikání a souvisejícího s touto politikou ekonomie

Hodnoty

JSBE jako součást University of Jyväskylä se zavazuje klíčové hodnoty univerzity: špičková úroveň, osvícení a jeho zapojení. Univerzita sleduje a rozvíjí etické hodnoty a podporuje udržitelnost s ohledem na hospodářskou, sociální a ekologický rozvoj. Provozní kultury na Univerzitě je založen na otevřenosti, rovnosti a důvěry.

Mise

Povolení excelence do budoucna v odpovědnému podnikání a politicky relevantní ekonomické Jyväskylä University School of Business a ekonomiky (JSBE) usiluje o umožnění vynikajících výsledků v odpovědné podnikání a politiky relevantní ekonomie. Jsme důležitou součástí mezinárodně renomované výzkumné univerzity známý přes jeho historii pro rozvoj finského vysoce kvalitní a inovativní vzdělávání s dopadem. JSBE se zavazuje k neustálému zlepšování kvality ve výzkumu a vzdělávání v podnikání (účetnictví, Corporate environmentální management, řízení a vedení, marketing a strategii a podnikání) a ekonomie.

účinně spojujeme teorii a praxi týkající se propagace odpovědné podnikání a politicky relevantní ekonomiku. Nový výzkum založený na ekonomických znalostí je vytvořena ve spolupráci s našimi partnery v podnikání, veřejné organizace a výzkumné ústavy regionální, národní i mezinárodní úrovni.

My sloužit společnosti prostřednictvím vzdělávání odborníků, vůdce a podnikatele na všech úrovních akademického obchodní vzdělání: bakalářské, magisterské, doktorské a Executive MBA. Jsme také významným poskytovatelem vzdělání v oblasti obchodu a ekonomiky pro studenty z jiných fakult Univerzity v Jyväskylä.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Finský

Tato škola dále nabízí:

MSc

Jyväskylä University School of Business and Economics

Program BIF poskytuje interdisciplinární vzdělání a silné kvantitativně orientované zázemí pro studenty, aby sloužil jako odborníci zejména v oblasti finančních trhů, ban ... [+]

Studijní cíle

Program BIF poskytuje interdisciplinární míru a silné kvantitativně orientované zázemí pro studenty, kteří mohou sloužit jako odborníci zejména na finančních trzích, bankovnictví a další povinnosti v oblasti ekonomiky a financí, které vyžadují vysoce analytický výkon.

Obsah studie

Osnovy programu obsahuje kurzů v klíčových témat ekonomie, finance a finančního účetnictví. Struktura popisů programu a kurzu jsou k dispozici zde.

Poplatky spojené se studiem

Školné budou zavedeny pouze pro studenty ze zemí mimo EU / EHP ve Finsku od srpna 2017 do současnosti. Poplatky se budou týkat mimo EU stupňové / EEA studenty, kteří začali studovat v anglicky vyučovaných magisterských studijních programech v srpnu 2017 nebo poté, co na University of Jyväskylä. Poplatky se nebude týkat těch studentů ze zemí mimo EU / EHP, kteří... [-]

Finsko Jyväskylä
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Jyväskylä University School of Business and Economics

Magisterský program na digitální marketing a korporátní komunikace v Jyväskylä University School of Business a ekonomiky (JSBE) vychovává odborníky digitálního marketingu ... [+]

Studijní cíle

Každý marketing a odborník na komunikaci v dnešní době potřebuje znalosti o digitálním prostředí a kanály, které opravdu dopad na vybraných cílových skupin. Máte-li zájem rozvíjet své znalosti a dovednosti o kus dál, tento program je pro vás. Unikátní kombinace marketingu a firemní komunikace činí z tohoto programu průkopníkem na poli vzdělávání krajině.

Magisterský program v oblasti digitálního marketingu a podnikové komunikace na Jyväskylä University School of Business and Economics (JSBE) vzdělává profesionály digitálního marketingu a firemní komunikace pro potřeby neziskového sektoru i soukromého sektoru. Spojíme nejdůležitější aspekty digitálního obchodu, marketingu a firemní komunikace s nejnovějšími akademického výzkumu prováděného v této oblasti. Odstupňování z programu dává in-hluboké znalosti a dovednosti plánovat a provádět strategické a taktické činnosti v manažerských a odborných pozic v souvislosti s marketingu, prodeje a firemní komunikace v dnešní digitalizované společnosti.... [-]

Finsko Jyväskylä
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Jyväskylä University School of Business and Economics

CEM Magisterský program je udržitelnost program s ekologickým zaměřením. To nabízí svým absolventům integrovaný a interdisciplinární přístup k problematice životního pros ... [+]

Studijní cíle

Chcete se podílet na vytváření obchodní více udržitelné? Zajímáte se o nalezení řešení udržitelnosti pro podniky a organizace? Chcete se stát součástí zmírňování změny klimatu? Vedení společnosti Environmental magisterský program (CEM) zlepšuje porozumění a poskytuje odborné znalosti o těchto otázkách a více.

Program Master CEM je program udržitelnosti zaměřený na životní prostředí. To nabízí svým absolventům integrovaný a interdisciplinární přístup k problematice životního prostředí připravuje absolventy k řešení těchto složitých problémů v pracovním životě. Mezinárodní studijní prostředí poskytuje dovednosti pro zjišťování a řízení dopadů na životní prostředí; podpora udržitelnosti životního prostředí v oblasti obchodu; a inovaci nových obchodních řešení a udržitelných obchodních modelů. Jyväskylä byl první univerzita v v severském regionu nabídnout kompletní magisterský a doktorský program Corporate environmentálního managementu. Výcvik v CEM byla zahájena v roce 1995 a program byl mezinárodního magisterského studijního programu od roku 2003. Jyväskylä University School of Business a ekonomiky byl aktivní při začleňování firemní environmentální management ve svém vzdělávacím programu, výzkumu a dalších aktivit. Naše vzdělání bylo proto mezinárodně uznávaný Světovou Resource Institute v roce 2001 a Aspen Institute v 2005-2011.... [-]

Finsko Jyväskylä
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Jyväskylä University School of Business and Economics

Program je všeobecný program s komplexní perspektivou. IBE poskytuje studentům kompetence, které jsou použitelné v různých odvětvích hospodářství, různých typech pracovní ... [+]

Cíle studie

Po absolvování magisterského studijního programu JSBE v oblasti mezinárodního podnikání a podnikání budou absolventi připraveni pracovat na náročných manažerských pozicích v mezinárodních společnostech, jako poradci v oblasti řízení nebo jako podnikatelé ve svých vlastních podnicích. Ať se předpokládá jakákoli cesta, program připraví absolventy tak, aby měli podnikatelský a strategický přístup, s pevnými analytickými schopnostmi. Program je všeobecný program s komplexní perspektivou. IBE poskytuje studentům kompetence, které jsou použitelné v různých odvětvích hospodářství, různých typech pracovních míst a různých prostředích.... [-]

Finsko Jyväskylä
September 2020
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Mattilanniemi 2, Building Agora

Ylistö
Ohjelmakaari 10

Jyväskylä, FI
Sociální média