Jyväskylä University School of Business and Economics

Úvod

Read the Official Description

JSBE je první univerzita v celé Skandinávii nabízet plný magisterský a doktorský program v oblasti podnikového environmentálního managementu od roku 1995.

School of Business a ekonomiky

Dynamická a mezinárodně orientované Jyväskylä University School of Business a ekonomie (JSBE) je jedním ze sedmi fakult na univerzitě v Jyväskylä. JSBE nabídla studijní programy v oblasti ekonomie a podnikání od roku 1967.

Jako součást mezinárodně uznávaný výzkumné univerzity, JSBE usiluje o vynikající výsledky v oblasti výzkumu a vzdělávání v klíčových oblastech obchodu a ekonomiky. Zhruba 120 fakulty a zaměstnance členů, včetně 23 profesorů, práce na JSBE. My sloužit 1100 stupně studenty, doktorandy 170 a 200 MBA studentů.

Full-Service Business School

Jsme full-service obchodní škola s bakalářských, magisterských a doktorských studijních vzdělávání a MBA Executive Education. Přibližně 150 magisterských a 15 doktorských stupňů jsou udělovány každý rok v JSBE. Naše hlavní oblasti vzdělávání zahrnují účetnictví, ekonomie, podnikání, řízení a vedení, a marketing. Vzdělávání nabízeny v JSBE je založen na up-to-date výzkum provedený fakulty.

Kvalita výuky na JSBE je mezinárodně uznávaná: Asociace MBA (AMBA) udělil program MBA Avance s akreditací pětileté, který klade program mezi top výkonných programů po celém světě. JSBE je také členem sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB). Systém jakosti z University of Jyväskylä získala značku kvality FINHEEC z finského vysokých školách Evaluation rady (FINHEEC).

JSBE nabízí několik programů vyučovaných v angličtině. Naše dvě mezinárodní magisterské programy jsou nabízeny v oblasti Corporate Environmental Management (CEM) a mezinárodní obchod a podnikání (IBE), a naše doktorské programy jsou vyučovány výhradně v angličtině. výměny studentů může trvat kurzy z naší non-studijní obor programu v angličtině, která je otevřena také pro finské a mezinárodních studijních studentů.

JSBE má odborné znalosti v oblasti životního prostředí a sociálních problémů spojených s podnikání. Byli jsme první obchodní škola ve Skandinávii nabídnout plný magisterského a doktorského programu v Corporate environmentálního managementu (od roku 1995). JSBE byla opakovaně uznána pro naše vynikající vedení ve výchově budoucích osobami rozhodujícími o obchodě v manažerských dovedností v oblasti životního prostředí v globálním průzkumu Beyond Grey proužky. Ekologické a sociální otázky jsou nedílnou součástí i ve strategických oblastech zaměření na JSBE.

inovativní výzkum

Výzkum na JSBE se zaměřuje na chování jednotlivců, firem a organizací s cílem pochopit jejich funkce jako součást společnosti. Ve všech našich oborů, důraz je kladen především na empirický výzkum manažerský relevantních otázek a politik relevantní otázky.

Náš výzkum je organizován prostřednictvím vědeckých oborů a výzkumných skupin. Výzkumných skupin JSBE překrývají disciplíny hranice. V poslední době se výzkumných skupin zaměřených na prostorové analýzy trhu práce a odpovědné vedení byly zvláště výrazné a uznána.

JSBE Skupiny výzkumu

Účtování v organizačním a společenském kontextu Corporate Environmental Management Podnikání a International Business Interdisciplinárního výzkumu o vzdělávání managementu Marketing Research Group Skupina Výzkum mezinárodního Makro a finance Analýza Prostorové Trh práce Strategický management a technologie Udržitelné Vedení en globalizovaném světě

aktivní spolupráce

JSBE se aktivně podílí na národních a mezinárodních sítí spolupráce v oblasti vzdělávání a výzkumu. My udržovat silné vazby na okolní komunity tím, že podporuje naše nejnovější výsledky výzkumu a také vzdělávání akademických odborníků, vůdce a podnikatele, aby sloužili společnosti.

JSBE má partnerských institucí po celém světě, a podílí se na několika studentských výměnných programů, jako prvé, ISEP, Erasmus a sítí Norek. Kromě toho, mobilita učitelů a dalších pracovníků je aktivně podporovat. JSBE také pravidelně přijímá mezinárodní hostující lektory pro výuku na všech úrovních vzdělávání.

JSBE Poslání a hodnoty

Povolení excelence do budoucna v odpovědné podnikání a souvisejícího s touto politikou ekonomie

Hodnoty

JSBE jako součást University of Jyväskylä se zavazuje klíčové hodnoty univerzity: špičková úroveň, osvícení a jeho zapojení. Univerzita sleduje a rozvíjí etické hodnoty a podporuje udržitelnost s ohledem na hospodářskou, sociální a ekologický rozvoj. Provozní kultury na Univerzitě je založen na otevřenosti, rovnosti a důvěry.

Mise

Povolení excelence do budoucna v odpovědnému podnikání a politicky relevantní ekonomické Jyväskylä University School of Business a ekonomiky (JSBE) usiluje o umožnění vynikajících výsledků v odpovědné podnikání a politiky relevantní ekonomie. Jsme důležitou součástí mezinárodně renomované výzkumné univerzity známý přes jeho historii pro rozvoj finského vysoce kvalitní a inovativní vzdělávání s dopadem. JSBE se zavazuje k neustálému zlepšování kvality ve výzkumu a vzdělávání v podnikání (účetnictví, Corporate environmentální management, řízení a vedení, marketing a strategii a podnikání) a ekonomie.

účinně spojujeme teorii a praxi týkající se propagace odpovědné podnikání a politicky relevantní ekonomiku. Nový výzkum založený na ekonomických znalostí je vytvořena ve spolupráci s našimi partnery v podnikání, veřejné organizace a výzkumné ústavy regionální, národní i mezinárodní úrovni.

My sloužit společnosti prostřednictvím vzdělávání odborníků, vůdce a podnikatele na všech úrovních akademického obchodní vzdělání: bakalářské, magisterské, doktorské a Executive MBA. Jsme také významným poskytovatelem vzdělání v oblasti obchodu a ekonomiky pro studenty z jiných fakult Univerzity v Jyväskylä.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Finský

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magisterský Studijní Program V Oblasti Bankovnictví A Mezinárodní Finance (BIF)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Jyväskylä

Program BIF poskytuje interdisciplinární vzdělání a silné kvantitativně orientované zázemí pro studenty, aby sloužil jako odborníci zejména v oblasti finančních trhů, bankovnictví a dalších povinností v oblasti ekonomie a financí, které vyžadují vysoce analytický výkon. [+]

Studijní cíle The Program BIF Poskytuje interdisciplinární vzdělání a silné kvantitativně orientované zázemí pro studenty, aby sloužil jako odborníci zejména v oblasti finančních trhů, bankovnictví a dalších povinností v oblasti ekonomie a financí, které vyžadují vysoce analytický výkon. obsah studie Osnovy programu obsahuje kurzů v klíčových témat ekonomie, finance a finančního účetnictví. Struktura popisů programu a kurzu jsou k dispozici zde. Poplatky spojené se studiem Školné budou zavedeny pouze pro studenty ze zemí mimo EU / EHP ve Finsku od srpna 2017 do současnosti. Poplatky se budou týkat mimo EU stupňové / EEA studenty, kteří začali studovat v anglicky vyučovaných magisterských studijních programech v srpnu 2017 nebo poté, co na University of Jyväskylä. Poplatky se nebude týkat těch studentů ze zemí mimo EU / EHP, kteří začali své studium před podzim 2017 jsou zapsáni do studia na úrovni / PhD doktorských a výzkum Studie ve studijních programech vyučovaných finsky jsou občané EU / EHP nebo jejich rodinní příslušníci (manžel / dítě) jsou již pobývají ve Finsku nebo nějaké jiné zemi EU na trvalém základě (tj jsou ekvivalentní pro občany EU *) *) Kontinuální (A) nebo trvalé (/ P-EU) typ povolení k pobytu P Struktura studie Program BIF je dva-rok plný-time program (120 ECTS kreditů). Program BIF (minimální celkem 120 ECTS) se skládá z: a) u podstatných studií v ekonomii a účetnictví; b) Menší studie; a c) jazykové Pracovní příležitosti Prominentní na trhu pracovních míst pro absolventy programu BIF jsou centrální banky a dalších bank ekonomové, analytici, manažeři bank a další... [-]

Magisterský Studijní Program V Oblasti Mezinárodního Obchodu A Podnikání (IBE)

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Jyväskylä

Tento program je všeobecný program s komplexním pohledu. IBE poskytuje studentům kompetence, které jsou použitelné v různých odvětvích hospodářství, různé typy pracovních míst a různých prostředích. [+]

Studijní cíle Po absolvování JSBE magisterský studijní program v mezinárodním obchodě a podnikání Absolventi budou připraveni pracovat v náročných manažerské pozice v mezinárodních společnostech, jako konzultanti managementu, nebo jako podnikatelé ve svých vlastních podnicích. Bez ohledu na cestu se předpokládá, bude program připravit absolventy tak, že mají podnikatelského ducha a strategické myšlení, s pevnými analytickými schopnostmi. Tento program je všeobecný program s komplexním pohledu. IBE poskytuje studentům kompetence, které jsou použitelné v různých odvětvích hospodářství, různé typy pracovních míst a různých prostředích. obsah studie Hluboké porozumění globální ekonomiky je neodmyslitelnou součástí IBE. Program výhledová kombinuje základní obsah mezinárodního obchodu, podnikání a strategie. Tyto tři prvky jsou v centru moderního podnikání, kde je kladen důraz na flexibilitu, rozmanitosti a inovace Poplatky spojené se studiem Školné budou zavedeny pouze pro studenty ze zemí mimo EU / EHP ve Finsku od srpna 2017 do současnosti. Poplatky se budou týkat mimo EU stupňové / EEA studenty, kteří začali studovat v anglicky vyučovaných magisterských studijních programech v srpnu 2017 nebo poté, co na University of Jyväskylä. Poplatky se nebude týkat těch studentů ze zemí mimo EU / EHP, kteří začali své studium před podzim 2017 jsou zapsáni do studia na úrovni / PhD doktorských a výzkum Studie ve studijních programech vyučovaných finsky jsou občané EU / EHP nebo jejich rodinní příslušníci (manžel / dítě) jsou již pobývají ve Finsku nebo nějaké jiné zemi EU na trvalém základě (tj jsou ekvivalentní pro občany EU *) *) Kontinuální (A) nebo trvalé (/ P-EU) typ povolení k pobytu... [-]

Magisterský Studijní Program V Oblasti Podnikového řízení Ochrany životního Prostředí (CEM)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Jyväskylä

CEM Magisterský program je udržitelnost program s ekologickým zaměřením. To nabízí svým absolventům integrovaný a interdisciplinární přístup k problematice životního prostředí připravuje absolventy k řešení těchto složitých problémů v pracovním životě. [+]

Studijní cíle Chcete se podílet na vytváření obchodní více udržitelné? Zajímáte se o nalezení řešení udržitelnosti pro podniky a organizace? Chcete se stát součástí zmírňování změny klimatu? Vedení společnosti Environmental magisterský program (CEM) zlepšuje porozumění a poskytuje odborné znalosti o těchto otázkách a více. The Cem magisterský program je udržitelnost program s ekologickým zaměřením. To nabízí svým absolventům integrovaný a interdisciplinární přístup k problematice životního prostředí připravuje absolventy k řešení těchto složitých problémů v pracovním životě. Mezinárodní studijní prostředí poskytuje dovednosti pro zjišťování a řízení dopadů na životní prostředí; podpora udržitelnosti životního prostředí v oblasti obchodu; a inovaci nových obchodních řešení a udržitelných obchodních modelů. Jyväskylä byl první univerzita v v severském regionu nabídnout kompletní magisterský a doktorský program Corporate environmentálního managementu. Výcvik v CEM byla zahájena v roce 1995 a program byl mezinárodního magisterského studijního programu od roku 2003. Jyväskylä University School of Business a ekonomiky byl aktivní při začleňování firemní environmentální management ve svém vzdělávacím programu, výzkumu a dalších aktivit. Naše vzdělání bylo proto mezinárodně uznávaný Světovou Resource Institute v roce 2001 a Aspen Institute v 2005-2011. obsah studie CEM-Program nabízí kurzy ve 3 různých zaostřovacích polí: 1. Identifikace dopadů na životní prostředí v organizačních operacích 2. Řízení dopadů na životní prostředí organizačních činností 3. Podporovat udržitelnost životního prostředí v oblasti podnikání a inovace nových obchodních řešení a udržitelných obchodních modelů. Studenti s obchodním podkladových studií se bude zabývat základními kurzy environmentálních věd a studenty s pozadím v oblasti životního prostředí (např inženýrství životního prostředí) se bude zabývat... [-]

Master's Degree Programme in Digital Marketing and Corporate Communication (DMCC)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Jyväskylä

[+]

[-]

Contact
Adresa destinace
Mattilanniemi 2, Building Agora

Ylistö
Ohjelmakaari 10

Jyväskylä, FI
Social Media