Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1945 a Henley Business School byla první obchodní škola ve Velké Británii a je jednou z nejstarších a nejuznávanějších škol v Evropě. S více než 7 000 účastníky jsme jednou z největších evropských obchodních škol s plnými službami.

Henley Business School se neustále řadí mezi 50 nejlepších světových obchodních škol v časopise Financial Times a The Economist. Jsme také mezi velmi málo obchodními školami - nejvyšším 1% na světě - akreditovány předními britskými, evropskými a americkými akreditačními orgány (AMBA, EQUIS a AACSB) pro kvalitu a schopnost naší fakulty a výstupu .

Henley Business School poskytuje přísné, náročné a profesně orientované programy, které stanovují vysoké standardy učení. Jste prezentováni se stimulujícími koncepty a novým myšlením, které jsou okamžitě použitelné na pracovišti. Navíc získáte schopnost aplikovat znalosti do reálných situací. Výsledek bude hmatatelný, významný a trvalý.

Naším cílem je posílit jednotlivce, aby se stali skvělými profesionály a vynikajícími obchodními vůdci, kteří s jasností myslí a jedná s důvěrou a přesvědčením. Naše síla je v našem přístupu. Umožňujeme lidem, aby lépe porozuměli sebe samým a svým odpovědnostem a současně spojili praxi a teorie úspěšného podnikání.

Síť Henley Alumni je dynamická a působivá komunita více než 70 000 lidí ve více než 170 zemích světa.

Henley Business School je uznávána

Být skutečně mezinárodní obchodní škola Dokonalost našeho vzdělávacího zážitku Výzkum a myšlení na světové úrovni Náš smysl pro komunitu a odpovědnost Síla našich sítí Rozsah a hloubka našich vztahů s průmyslem

Jako součást University of Reading pracuje Henley v rámci akademické instituce, která je umístěna v rámci prvního 1% všech globálních univerzit.

Ve Finsku poskytuje Henley Business School od roku 1986 programy MBA. Dnes naše portfolio zahrnuje Henley Executive MBA a přizpůsobené a otevřené vzdělávací programy.

Financial Times a Ekonom

Kvalita schopnosti, možnosti vytváření sítí, osobní rozvoj a potenciál zvýšit plat jsou zásadní pro výběr MBA, Executive MBA nebo poskytovatelů Executive Education. Jen málo obchodních škol a programů MBA na světě jsou pravidelně zařazovány na vysoké úrovni.

Ve skandinávském regionu neexistuje žádná jiná škola než Henley Business School, která by se dostala na vysoké pozice v globálním žebříčku s tak velkým množstvím manažerských vzdělávacích programů.

V roce 2016 Henley Business School znovu vstoupila do žebříčku Financial Times z nejlepších výkonných programů MBA a udržovala si pozici jednoho z top 50 na světě a 20 nejlepších evropských obchodních škol. Také pro výkonné vzdělávací programy, finanční výsledky výsledky místo Henley Business School 20. ve světě a 12. v Evropě.

The Economist umístí Henley Business School číslo 36 na světě a top 10 v Evropě v hodnocení v roce 2015 pro programy Executive MBA.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

The Henley Flexible Executive MBA

Henley Business School Finland MBA Alumni – Jirimiko Oranen

Henley Business School Finland MBA Alumni – Vesa Erolainen

Henley Business School Finland MBA Alumni – Mikko Jääskeläinen