EIT RawMaterials Academy SUMA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ze železa a oceli našich železničních sítí, potřebných pro přepravu osob a zboží, ke zlata a stříbru použitým v obvodě mobilních telefonů potřebných pro přenos informací, jsou materiály pro moderní život životně důležité. Materiály jsou také klíčové pro transformaci do ekonomiky, která vydává méně skleníkových plynů. Elektrické vozy potřebují kobalt a lithium pro dobíjecí lithium-iontové baterie, fotovoltaika a solární panely se spoléhají na křemík a větrné turbíny bez převodovek vyžadují prvky vzácných zemin k výrobě energie z obnovitelných zdrojů.

Materiály jsou také konečné. K dispozici jsou inteligentní, kruhové a efektivní zdroje, jak zajistit dodávky primárních a druhotných surovin pro evropský průmysl a hospodářství. Potřebujeme lidi s pravými znalostmi, dovednostmi a postoji k tomu, aby se tento přechod stal průkopníkem. Naše programy označené EIT připravují studenty k tomu, aby byli součástí řešení!


EIT RawMaterials je schopen nabídnout studentům jedinečnou příležitost se učit v dynamickém prostředí se zaměřením na skutečné výzvy.

EIT RawMaterials iniciuje a financuje EIT (Evropský inovační a technologický institut), orgán Evropské unie. EIT Label je certifikát kvality, který je udělen pouze vynikajícím vzdělávacím programům na magisterském a doktorském stupni.

Jako student programu EIT RawMaterials Labeled budete součástí největšího evropského partnerství v oblasti surovin - s více než 120 hlavními a partnerskými partnery a 180 partnery z více než 22 evropských zemí pocházejících z vysokých škol, výzkumných institucí a průmyslu. Jako student EIT Label budete mít příležitost stát se součástí tohoto odhodlání partnerství i šampióna a přispívat k cíli EIT RawMaterials hledání nových inovativních řešení pro zajištění udržitelného zásobování surovinami v celém hodnotovém řetězci - , těžbu a těžbu, zpracování nerostných surovin, recyklaci a rozvoj strategií kruhové ekonomiky.

EIT RawMaterials má za cíl vytvořit novou generaci inovátorů v Evropě vybavených potřebným podnikatelským smyslem pro navrhování a poskytování řešení. Získáte také příležitost spolupracovat na mezinárodním poli k rozvoji kreativních a udržitelných řešení pro naléhavé výzvy týkající se zdrojů a společnosti.

Stručně řečeno, je to skvělá příležitost stát se globálním hráčem, získávat znalosti, dovednosti a zkušenosti, které zaměstnavatelé hledají u budoucích absolventů, a stát se součástí studentské komunity RawMaterials Academy Label.


EIT RawMaterials Programy označené etiketou vám nabízejí

 • Pracovní stáže na předních evropských společnostech
 • Znalosti, aby se stal odborníkem v konkrétní disciplíně surovin, spolu s přehledem celého hodnotového řetězce surovin
 • Evropská mobilita - studium v ​​nejméně dvou evropských zemích
 • Inovativní kurzy založené na výzvách, které se zaměřují na problémy v reálném životě
 • Členství v komunitě absolventů EIT Label Alumni
 • Kurzy navržené tak, aby podporovaly počáteční nápady u akcelerátorů a inkubátorů
 • Studijní cesty a návštěvy na místě u firem a průmyslových areálů
 • Nové způsoby učení - online kurzy, virtuální a rozšířená realita a MOOC
 • Kurzové moduly věnované podnikatelským a inovačním dovednostem a kompetencím
 • EIT RawMaterials Podpora inovace: soutěže podnikatelského plánu, inovační boot-campy, financování osiva
 • Letní školy EIT RawMaterials a interdisciplinární kurzy


Finanční podpora studentům

Akademie RawMaterials nabízí stipendia až do výše 9 000 EUR na jednoho studenta, který si přeje absolvovat magisterský program s dodatečnou finanční podporou pro účast studentů na konferencích, letních školách a dalších akcích. Pro vybrané programy jsou k dispozici další stipendijní příležitosti prostřednictvím vnitrostátních nebo evropských orgánů financování.


EIT RawMaterials Alumni Association

Hlavním přínosem studie programu označeného EIT RawMaterials je členství v exkluzivní společnosti EIT RawMaterials Alumni Association. To spojuje účastníky z celé řady aktivit EIT RawMaterials, včetně magisterských a doktorských programů, začínajících podniků, soutěží o obchodní myšlenky a kurzů odborného rozvoje. Sdružení čerpá z různorodého talentu a zkušeností v rámci komunity EIT RawMaterials, aby svým členům poskytlo síťovým a profesním rozvojovým příležitostem nejenom v rámci surovin, ale také poskytnutím odkazů prostřednictvím EIT širším absolventům EIT. Toto sdružuje kolegy z inovačních komunit pro suroviny, klima, inovace, digitální technologie, potraviny a zdraví, aby vyvíjely inovativní řešení společenských výzev a podporovaly profesní rozvoj svých členů.

Místa

Espoo

Adresa, 1. řádek
Espoo, Finsko

Delft

Adresa, 1. řádek
Delft, Jižní Holandsko, Nizozemsko

Bordeaux

Adresa, 1. řádek
Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francie

Grenoble

Adresa, 1. řádek
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

Liège

Adresa, 1. řádek
Liège, Valonský region, Belgie

Metz

Adresa, 1. řádek
Metz, Grand Est, Francie

Luleå

Adresa, 1. řádek
Luleå, Norrbotten County, Švédsko

Gent

Adresa, 1. řádek
Gent, Flandry, Belgie

Alsike

Adresa, 1. řádek
Uppsala
752 36 Alsike, Uppsala County, Švédsko

Leuven

Adresa, 1. řádek
Leuven, Flandry, Belgie

Leoben

Adresa, 1. řádek
8700 Leoben, Štýrsko, Rakousko

Trento

Adresa, 1. řádek
Trento, Trentino-Jižní Tyrolsko, Itálie

Milán

Adresa, 1. řádek
Milán, Lombardie, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium