Přečtěte si oficiální popis

Ze železa a oceli našich železničních sítí, potřebných pro přepravu osob a zboží, ke zlata a stříbru použitým v obvodě mobilních telefonů potřebných pro přenos informací, jsou materiály pro moderní život životně důležité. Materiály jsou také klíčové pro transformaci do ekonomiky, která vydává méně skleníkových plynů. Elektrické vozy potřebují kobalt a lithium pro dobíjecí lithium-iontové baterie, fotovoltaika a solární panely se spoléhají na křemík a větrné turbíny bez převodovek vyžadují prvky vzácných zemin k výrobě energie z obnovitelných zdrojů.

Materiály jsou také konečné. K dispozici jsou inteligentní, kruhové a efektivní zdroje, jak zajistit dodávky primárních a druhotných surovin pro evropský průmysl a hospodářství. Potřebujeme lidi s pravými znalostmi, dovednostmi a postoji k tomu, aby se tento přechod stal průkopníkem. Naše programy označené EIT připravují studenty k tomu, aby byli součástí řešení!


EIT RawMaterials je schopen nabídnout studentům jedinečnou příležitost se učit v dynamickém prostředí se zaměřením na skutečné výzvy.

EIT RawMaterials iniciuje a financuje EIT (Evropský inovační a technologický institut), orgán Evropské unie. EIT Label je certifikát kvality, který je udělen pouze vynikajícím vzdělávacím programům na magisterském a doktorském stupni.

Jako student programu EIT RawMaterials Labeled budete součástí největšího evropského partnerství v oblasti surovin - s více než 120 hlavními a partnerskými partnery a 180 partnery z více než 22 evropských zemí pocházejících z vysokých škol, výzkumných institucí a průmyslu. Jako student EIT Label budete mít příležitost stát se součástí tohoto odhodlání partnerství i šampióna a přispívat k cíli EIT RawMaterials hledání nových inovativních řešení pro zajištění udržitelného zásobování surovinami v celém hodnotovém řetězci - , těžbu a těžbu, zpracování nerostných surovin, recyklaci a rozvoj strategií kruhové ekonomiky.

EIT RawMaterials má za cíl vytvořit novou generaci inovátorů v Evropě vybavených potřebným podnikatelským smyslem pro navrhování a poskytování řešení. Získáte také příležitost spolupracovat na mezinárodním poli k rozvoji kreativních a udržitelných řešení pro naléhavé výzvy týkající se zdrojů a společnosti.

Stručně řečeno, je to skvělá příležitost stát se globálním hráčem, získávat znalosti, dovednosti a zkušenosti, které zaměstnavatelé hledají u budoucích absolventů, a stát se součástí studentské komunity RawMaterials Academy Label.


EIT RawMaterials Programy označené etiketou vám nabízejí

 • Pracovní stáže na předních evropských společnostech
 • Znalosti, aby se stal odborníkem v konkrétní disciplíně surovin, spolu s přehledem celého hodnotového řetězce surovin
 • Evropská mobilita - studium v ​​nejméně dvou evropských zemích
 • Inovativní kurzy založené na výzvách, které se zaměřují na problémy v reálném životě
 • Členství v komunitě absolventů EIT Label Alumni
 • Kurzy navržené tak, aby podporovaly počáteční nápady u akcelerátorů a inkubátorů
 • Studijní cesty a návštěvy na místě u firem a průmyslových areálů
 • Nové způsoby učení - online kurzy, virtuální a rozšířená realita a MOOC
 • Kurzové moduly věnované podnikatelským a inovačním dovednostem a kompetencím
 • EIT RawMaterials Podpora inovace: soutěže podnikatelského plánu, inovační boot-campy, financování osiva
 • Letní školy EIT RawMaterials a interdisciplinární kurzy


Finanční podpora studentům

Akademie RawMaterials nabízí stipendia až do výše 9 000 EUR na jednoho studenta, který si přeje absolvovat magisterský program s dodatečnou finanční podporou pro účast studentů na konferencích, letních školách a dalších akcích. Pro vybrané programy jsou k dispozici další stipendijní příležitosti prostřednictvím vnitrostátních nebo evropských orgánů financování.


EIT RawMaterials Alumni Association

Hlavním přínosem studie programu označeného EIT RawMaterials je členství v exkluzivní společnosti EIT RawMaterials Alumni Association. To spojuje účastníky z celé řady aktivit EIT RawMaterials, včetně magisterských a doktorských programů, začínajících podniků, soutěží o obchodní myšlenky a kurzů odborného rozvoje. Sdružení čerpá z různorodého talentu a zkušeností v rámci komunity EIT RawMaterials, aby svým členům poskytlo síťovým a profesním rozvojovým příležitostem nejenom v rámci surovin, ale také poskytnutím odkazů prostřednictvím EIT širším absolventům EIT. Toto sdružuje kolegy z inovačních komunit pro suroviny, klima, inovace, digitální technologie, potraviny a zdraví, aby vyvíjely inovativní řešení společenských výzev a podporovaly profesní rozvoj svých členů.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

EIT RawMaterials Academy - SINReM

Udržitelnost je více než jen módní slovo. Suroviny jsou jednou z nejrychleji se vyčerpávajících zdrojů na Zemi. Stálé a udržitelné zásobování mnoha z těchto materiálů je ... [+]

Ocenil EIT Label v roce 2017

Výzva

Udržitelnost je více než jen módní slovo. Suroviny jsou jednou z nejrychleji se vyčerpávajících zdrojů na Zemi. Stálé a udržitelné zásobování mnoha z těchto materiálů je zásadní pro společnost snižující emisí uhlíku, infrastrukturu pro obnovitelné zdroje energie, elektrickou mobilitu, ale také pro spotřební zboží a elektroniku. Zastaralý model make-take-use-dispose již není platný ve světě omezených zdrojů. Za účelem řešení této výzvy spolupracovaly tři přední evropské univerzity na vývoji nového programu Erasmus Master - Mezinárodního magisterského programu vědy o udržitelném a inovativním řízení přírodních zdrojů (SINReM). SINReM byla vytvořena pro vzdělávání nové generace profesionálů, kteří mohou inženýrství technologií znovu objevit vědu o materiálech a získat kompetence, odborné znalosti a důvěru ve vývoj řešení v oblasti udržitelného využívání materiálů.... [-]

Finsko Espoo Německo Stolberg (Rhineland) Nizozemsko Delft Francie Bordeaux Darmstadt Grenoble Belgie Liège Metz Švédsko Luleå Freiberg Ghent Uppsala Leuven Rakousko Leoben Itálie Trento Milan  + 20 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Espoo, Finsko
Adresa, 1. řádek
Stolberg (Rhineland), North Rhine-Westphalia, Německo
Adresa, 1. řádek
Delft, South Holland, Nizozemsko
Adresa, 1. řádek
Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francie
Adresa, 1. řádek
Darmstadt, Hesse, Německo
Adresa, 1. řádek
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie
Adresa, 1. řádek
Liège, Walloon Region, Belgie
Adresa, 1. řádek
Metz, Grand Est, Francie
Adresa, 1. řádek
Luleå, Norrbotten County, Švédsko
Adresa, 1. řádek
Freiberg, Saxony, Německo
Adresa, 1. řádek
Ghent, Flanders, Belgie
Adresa, 1. řádek
Uppsala, Uppsala County, Švédsko
Adresa, 1. řádek
Leuven, Flanders, Belgie
Adresa, 1. řádek
8700 Leoben, Styria, Rakousko
Adresa, 1. řádek
Trento, Trentino-South Tyrol, Itálie
Adresa, 1. řádek
Milan, Lombardy, Itálie