Centria University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita s velkým srdcem!

Centria University of Applied Sciences je multidisciplinární, dynamická a mezinárodní vysoká škola. Jsme hrdí na to, že nabízíme studentům a zaměstnancům inovativní, pečlivé a multikulturní prostředí.

Centria se nachází v západním Finsku a má tři areály - Kokkola, Pietarsaari a Ylivieska - umístěné na ostrobothské nížině. Každé město nabízí jedinečné prostředí se spoustou aktivit a krásné prostředí.

Centria je mladá vysoká škola s téměř 3 000 a 290 zaměstnanci, nabízíme výuku zaměřenou na studenty se zaměřením na praktické zkušenosti. Centria nabízí studijní programy v pěti různých studijních oborech a celkem 20 studijních programů. Naše oblasti vzdělávání jsou:

  • Technologie, komunikace a doprava
  • Společenské vědy, podnikání a administrativa
  • Sociální služby, zdraví a sport
  • Kultura
  • Humanitní vědy a vzdělávání

S více než 500 mezinárodními studenty, studujícími i studujícími, je internacionalizace jednou z našich základních hodnot. Více než deset procent našich studentů hledajících titul jsou mezinárodní studenti pocházející z více než 40 různých zemí. Každý rok také přijímáme kolem stovky výměnných studentů z našich partnerských univerzit po celém světě.

Vzdělává výzkumy a vývoj

Centria se silně zaměřuje na podnikání a vynikající spojení s místním pracovním životem, což poskytuje vynikající základ pro smysluplné spojení teoretických znalostí s odbornými dovednostmi. Jsme mezinárodní univerzita aplikovaných věd, která podporuje inovace a podnikání.

Centria 's R

Místa

Kokkola

Centria University of Applied Sciences

Adresa, 1. řádek
Centria University of Applied Sciences
Talonpojankatu 2
67100 Kokkola
Finland

FIN-67100 Kokkola, Finsko
Telefonní číslo
+358 6 8250000

Ylivieska

Adresa, 1. řádek
Ylivieska, Finsko

Jakobstad

Adresa, 1. řádek
Jakobstad, Finsko