Aalto University

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Vítejte na Aalto University

Be a Changer Game, Chcete vytvořit něco jedinečného? Změnit společnost, vyvinout novou inovaci - nebo celá nová odvětví?

Na Aalto UniversityVěříme v zvědavosti a budeme podporovat naše studenty, aby prozkoumala neznáma a dělat věci ve zcela novým způsobem. Nabízíme nejvyšší úroveň vzdělání v podnikání, umění a designu, architektury a technologie ve Finsku.

Svoboda si vybrat

Aalto University stupňů vám jít pro úspěšnou kariéru. V Helsinkách a na přilehlém areálu Otaniemi, magisterské a doktorské programy čerpat talentovaných akademiky z celého světa. Studenti získají pádný slevy v dopravě, ubytování a stravování. S výjimkou společných programů, Aalto University účtuje žádné školné.

Aalto University School of Business je první obchodní škola v severských zemích, které obdržely všechny tři štítky s vynikající kvalitou od světových akreditačních přední obchodní školy orgánů: AACSB, AMBA a EQUIS. Tento stav Triple Crown je čest koná jen několik obchodních škol po celém světě.

Svoboda dělat

Od počátku svého studia dostanete podílet se na zajímavých projektech a zdokonalovat své praktické dovednosti. Rozkvět spuštění scény a iniciativy jako Aalto Design Factory pomáhají našim studentům vytvářet skutečné podniky ze svých snů a představ. Pod vedením několika významných učenců, můžete také zadat do sféry výzkumu a usilovat o to nejlepší. Svoboda pohybu Aalto University má rozsáhlé partnerství s více než 400 univerzitách po celém světě. Například School of Business má výměnné programy s některými z nejlepších obchodních škol na světě. Mezinárodní doktorandské a post-doc výzkumných pracovníků, učitelů a letní školy jsou silným svědectvím o našich možnostech.

Aalto University Školy

 • School of Arts, designu a architektuře
 • School of Business
 • Škola chemicko-technologická
 • Škola elektrotechnická
 • School of Engineering
 • School of Science

Poplatky za studium

Školné pro bakalářské a magisterské programy vyučované v angličtině ode dne 1. srpna 2017 a dále jsou předmětem ročních poplatků, které nejsou občany EU / EHP. Programy vyučované v finské nebo švédské jsou k dispozici zdarma pro všechny studenty.

Školné se pohybují od 12 000 15 000 EUR na EUR za akademický rok v závislosti na programu:

 • 12 000 EUR za akademický rok na programu International Business BScBA;
 • 15 000 EUR za akademický rok studijních možností vedoucích k magisterskému titulu.

Mezinárodní společný studijní programy mají své vlastní školné a programy stipendia. Pro více informací navštivte webovou stránku programů ": http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Stipendia

Existuje několik způsobů, jak financovat své studium na univerzitě Aalto. Pro zájemce o studium mimo EU / EHP vztahující se na Aalto University bakalářských a magisterských studijních programů, jakož i programy severských magisterských, mohou požádat o stipendium udělované ze stipendijního programu Aalto University. Některé mezinárodní společný studijní programy mají své vlastní školné a programy stipendia. Tam jsou také některé možnosti požádat o stipendium mimo Aalto University.

Program Scholarship Aalto University

Aalto University stipendium Program se snaží rozpoznat talentované studenty ze zemí mimo EU / EHP po celém světě udělením akademické kvality. Stipendia se může vztahovat na 50% nebo 100% z ceny školného. Počet stipendií udělovaných je omezený a závisí na rozpočtu, které má k dispozici program.

Aalto University je také vybudování pobídka stipendijní systém, ve kterém budou další zřeknutí odměněni pro studenty, kteří učinili velký pokrok ve studiu.

Žadatelé žádat o stipendia současně se vztahují k jejich upřednostňovaných možností studijních se stejným přihlášce. Rozhodnutí o stipendium je podáván společně s rozhodnutím o přijetí. Rozhodnutí o udělených stipendií jsou prováděny na základě akademické zásluhy vybraných studentů ke studiu v programech.

V současné době Aalto University nenabízí žádné stipendia k pokrytí životních nákladů ve Finsku. Předpokládají se vztahuje na všechny životní náklady (cca. 800 EUR měsíčně) a ostatní náklady spojené studie z vlastních finančních zdrojů. stipendisty musí být stále schopen financovat jejich životní náklady, dle požadavků finské imigrační služby. Studenti, kteří byli vybráni v období uplatňování 2016 do angličtiny-učil bakalářských nebo magisterských programů nebudou muset platit školné a nemohou žádat o stipendia.

Ujistěte se, že nás sledovat na snapchat!

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Finský
 • švédský

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět BSc programy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr V Designu Pro Divadlo, Film A Televizi - Design Pro Performing Arts

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Práce scénografa své zahrnuje stálé rekreace světa a dělat věci viditelné. Scénografa je umělec, který pracuje s významy, vizuální povahy, funkčnost a dramatických vlastností fyzických prostorů. Práce zahrnuje návrh zaměřený času a prostoru představení, ve kterém materiál a koncepční metody jsou používány vytvořit místo, životní prostředí a / nebo podmínky pro výkon. [+]

Práce scénografa své zahrnuje stálé rekreace světa a dělat věci viditelné. Scénografa je umělec, který pracuje s významy, vizuální povahy, funkčnost a dramatických vlastností fyzických prostorů. Práce zahrnuje návrh zaměřený času a prostoru představení, ve kterém materiál a koncepční metody jsou používány vytvořit místo, životní prostředí a / nebo podmínky pro výkon. Scénografie oba konstruuje svět výkonu a otevírá fyzický prostor jako celek, a práce se provádějí společně s osobami odpovědnými za jiných oblastech výroby, jako je osvětlení a ozvučení i se samotnými umělci. Pole múzických umění se skládá z divadla, opery, performance, tance a cirkusu, stejně jako nové formy plnění, které jsou stále ve vývoji. Vedle herectví, scénografie také rozšiřuje do muzejní a výstavní design, různé druhy akcí a her, jakož i v oblasti životního prostředí a komunitní umění. Cílem vzdělávání Program poskytuje dovednosti potřebné pro náročné scénografické práce v oblasti divadelního umění a aplikuje tyto dovednosti v rozmanité cestě do nových interdisciplinárních uměleckých oborů. Pole múzických umění se skládá z divadla, opery, performance, tance a cirkusu, stejně jako nové formy plnění, které jsou stále ve vývoji. Vedle různých typů performing art, scénografie také rozšiřuje do muzejní a výstavní design, různé druhy akcí a her, jakož i v oblasti životního prostředí a komunitní umění. Cílem je prohloubit umělecké vize získané během bakalářského studia a jak rozšířit získaných dovedností, jakož i podporovat jejich specializaci. Kromě toho další Cílem je, aby se posluchači seznámí s historií, aktuální myšlenkové a centrálních teorií v oblasti umění a aby si osvojili dovednosti potřebné pro... [-]

Magistr V Designu Pro Divadlo, Film A Televizi - Výroba Konstrukce

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavní výrobní provedení zahrnuje školení uměleckých designérů, kteří jsou zodpovědní za vizuální, provozní a výrobní subjektu filmové produkce. [+]

Cílem vzdělávání Hlavní výrobní provedení zahrnuje školení uměleckých designérů, kteří jsou zodpovědní za vizuální, provozní a výrobní subjektu filmové produkce. Cílem výuky je najít a posílit studenta osobní uměleckou vizi, rozšířit jeho / její odbornou způsobilost a / nebo specializaci a poskytnout dovednosti potřebné pro doktorské studium. Spolu s širokým záběrem profesních dovedností, cílem je získat schopnost rozvíjet vlastní pole studenta kreativně a nezávisle. Magisterských studentů se očekává, že samostatně pracovat a hrát aktivní roli při plánování své studium. Hlavním cílem magisterského studia obor produkce návrhu je podpořit osobní cíle studenta a posílit kompetence studentů z různých prostředí v oblasti designu výroby, stejně jako nasměrovat při volbě specializace. Dalším cílem je podpořit studenty, aby odvážně přinesli jeho / její pohled na umělecké spolupráce jako celku. Absolventka studijního programu magisterského ve výrobním designu bude moci pracovat jako produkční designér v náročných filmových a televizních produkcí spravovat rozsáhlé umělecké entity vést a motivovat pracovní skupinu provádění návrhů prohloubit jeho / její výtvarný projev rozšířit jeho / její dovednosti prostřednictvím vývoji v této oblasti a nové požadavky (například digitální produkční design, nové narativní formy pro film a televizi) vyvinout nové metody práce pomocí experimentální a vyšetřovací práce obnovit pole ve spolupráci s dalšími lidmi odpovědnými za uměleckého obsahu ve filmu / televizní produkce pokračovat v jeho / její studium v ​​programu vedoucího k získání doktorského titulu Více o vyučovacím jazykem Vyučovacím jazykem v programu magisterského v oblasti designu pro divadla, filmu a televize je finština. Nicméně, v hlavních výrobních designu, velká část kurzy... [-]

Master Of Arts V Designu Pro Divadlo, Film A Televizi - Kostýmy

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Kostým design major magisterského programu v designu pro divadla, filmu a televize usiluje o vytvoření budoucí odborníky pro obor kostýmního výtvarnictví, podporuje rozvoj dynamické umělecké vize a přístup výzkumu orientovaného na performing arts a filmu a mediální tvůrčí odvětví. [+]

Chtěli byste studovat kostýmní návrhářství v čele této oblasti? Zajímáte se o zkoumání kostým z hlediska praxe založených na který stimuluje mysl směrem k nové koncepty a nápady? Chcete se stát součástí mezinárodních akcích pro oblast kostýmu? Kostým design major magisterského programu v designu pro divadla, filmu a televize usiluje o vytvoření budoucí odborníky pro obor kostýmního výtvarnictví, podporuje rozvoj dynamické umělecké vize a přístup výzkumu orientovaného na performing arts a filmu a mediální tvůrčí odvětví. Cílem vzdělávání Kostým design major magisterského studijního programu v oblasti designu pro divadla, filmu a televize je zaměřen na osobnostní rozvoj studentů v umělecké praxi, přes kreativní šetření a spolupráce, teoretická a kritického myšlení, a usiluje o jejich odborné způsobilosti jako kostýmní návrháři v projektech pro obrazovku a divadelních umění. Tyto studie jsou neustále obohacen a aktualizovány o nové konstrukce postupů, nových technologií a špičkového výzkumu v této oblasti. Student, který postupuje z studijního programu magisterského je schopen: Prokázat detailní znalost a porozumění kostýmu v rámci současné tvůrčí praxi v živém a mediální související s výkonem. Vezměte aktivní roli jako kostýmní výtvarník umělecké produkce v nejrůznějších oblastech divadelního umění, ve filmu, televize a jiné CAMERA a mediálních projektů na bázi, stejně jako v kreativní projekty v rámci širšího kontextu výkonu. Experiment na nových konceptů pro tvorbu kostýmů, iniciovat a navrhovat nové umělecké nápady v kostýmní výtvarnictví v různých časových a prostorových souvislostí. Prozkoumat jeho / její umělecký potenciál a rozvíjet osobní uměleckou vizi do kostýmů. Zamyslete se předchozího učení a rozvoj nových pracovních metod... [-]

Master Of Arts V Designu Vizuálních Komunikací

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Vizuální komunikace se rychle mění. Design myšlení nyní obsahuje nové formy, jako je vyprávění příběhů, zkušeností, a vizualizace dat. Naše programy jsou rozšířené trans-mediální disciplínu komunikace a vyjadřování. Pokud se jedná o příběhy, mnoho reklamy je mít: grafiků, autoři, Animátoři, Grafické Romanopisci a ilustrátorů dětské knihy. Být průzkumník, který používá vizuální vytvořit přesvědčivý původní obsah v našem vizuálně narativní dur. Stejně tak poptávka po dobře navržených infografiky se rozšiřuje. Náš informační design major má aplikace daleko za hranice tradičních návrhových profesí. Použít, aby se zprávy řízené daty, které zpívají. [+]

Vizuální komunikace se rychle mění. Design myšlení nyní obsahuje nové formy, jako je vyprávění příběhů, zkušeností, a vizualizace dat. Naše programy jsou rozšířené trans-mediální disciplínu komunikace a vyjadřování. Pokud se jedná o příběhy, mnoho reklamy je mít: grafiků, autoři, Animátoři, Grafické Romanopisci a ilustrátorů dětské knihy. Být průzkumník, který používá vizuální vytvořit přesvědčivý původní obsah v našem vizuálně narativní dur. Stejně tak poptávka po dobře navržených infografiky se rozšiřuje. Náš informační design major má aplikace daleko za hranice tradičních návrhových profesí. Použít, aby se zprávy řízené daty, které zpívají. Výsledky učení Po vydělávat magisterský stupeň, budou studenti schopni: aplikovat konstrukční znalosti a dovednosti v multidisciplinární produkci v oblasti vizuální komunikace. Tato produkce by mohla mít podobu vizualizaci informací, koncepce designu, vizuální vyprávění nebo vzoru, který je vyšetřovací a kritická v přírodě; používat vizuální analýzu, návrh metodologie výzkumu a akademické psaní vyšetřovat výzkumné otázky související s konstrukcí; zapojení dalších oborů a odvětví s použitím konstrukčního myšlení a metodami, authoring i obsah a formu, aby bylo možné reagovat s cílenými designu příběhů; situovat odpovědí vzor v rámci kulturních, společenských, koncepčních a ekologických souvislostí s využitím etnografický výzkum s cílem vytvořit povědomí uživatelů a diváky, a to jak lokální a globální, s citlivostí na kulturní hlediska a empatický zpětnovazební smyčky. Studenti s koncentrací v návrhové informace budou také moci: vytvářet přesvědčivé a bystrý vizualizace dat, infografiky a mapy, na základě řady různých dat; účinně nasadit širokou škálu různých informací a výzkumu z různých oborů, včetně vědeckých, technických a ekonomických údajů; designové a programové... [-]

Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Dokumentární Film

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Cílem programu magisterského ve filmu a televize, obor dokumentární film je vyškolit vizionářské dokumentární filmové režiséry, kteří vytvářejí budoucnost pole. [+]

Cílem vzdělávání Cílem programu magisterského ve filmu a televize, obor dokumentární film je vyškolit vizionářské dokumentární filmové režiséry, kteří vytvářejí budoucnost pole. V magisterských studijních studium, studenti prohloubí své vize o teorii, historii a současné expresi v žánru, a rozvíjet jejich kompetence ve vztahu k měnícímu se profesní oblasti dokumentárního filmu. Širší chápání vývoje v oblasti a jeho budoucích možností je postavena na základech pravomoci režisérovy v jeho / její profesní role. Směr MA diplomové filmu je důležitý rámec, ve kterém studenti posílit svou specializaci v profesionální oblasti žánru a podílet se na rozvoji tradici výrazu. Absolvent se zaměřením na dokumentární film (magisterský program) je schopen: pracovat jako nezávislý dokumentární film režiséra, učitel, instruktor nebo být zaměstnán v aplikovaných odborných úkolů v dokumentárních filmů profese (například festivaly, financování, distribuce, výroby, výroba pověřil filmů) identifikovat jeho / její styl jako režisér Otázka a rozvíjet postupy v oblasti Otázka a přemýšlet o tradicích v jeho / její oboru a požádat o další filmové vědy. Více o vyučovacím jazykem Jazyk výuky v programu magisterského ve filmu a televizi, obor dokumentární film je finština. Nicméně, součástí kurzů jsou vyučovány v angličtině. Stupeň může být dokončena v angličtině. Obsah vzdělávání Hlavní v dokumentárním filmu umožňuje studentům prohloubit jeho / její vizi režii dokumentárního filmu. Výuka se skládá z workshopů a přednášky modulů postavených na různých různými tématy, kde postupujících ve filmovém procesu diplomové je integrován s pokročilým studií v různých přístupů k žánru a stylů, tradic a historie, nových forem moderního dokumentu a teorie žánr.... [-]

Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Filmová Režie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program ve filmu a televizi, obor filmová režie posílení dovedností generace idea, vývoj nápad, storybuilding a mluvený komentář dovedností studentů režisérovy navíc k rozvoji režisérův osobní filmový styl a režijní identity. [+]

Magisterský program ve filmu a televizi, obor režie nebude přijímat nové studenty pro akademický rok 2017-2018. Cílem vzdělávání Magisterský program ve filmu a televizi, hlavní filmovou režii posílení dovedností generace idea, vývoj nápad, storybuilding a mluvený komentář dovedností studentů režisérovy navíc k rozvoji režisérův osobní filmový styl a režijní identity. Vysokoškolského studia v režii prohloubení výrobní kompetence studenta a poskytovat schopnosti nařídit celovečerní film. Více o vyučovacím jazykem Vyučovacím jazykem v magisterském programu v oblasti filmu a televize, hlavní filmovou režii je finština. Nicméně, součástí kurzů jsou vyučovány v angličtině. Stupeň může být dokončena v angličtině. Obsah vzdělávání Vysokoškolského studia v hlavních filmovou režii, student rozvíjí jeho / její umělecké myšlení a filmové vize. Studie zahrnuje tematické studijní moduly s měnící obsah. Studijní moduly jsou rozděleny do teorie vyučovacích hodin a dílenské práce nebo kombinací těchto dvou prvků. Některé z těchto studií jsou laboratoře postavené kolem jednoho ústředního tématu s cílem rozvíjet dovednosti v oblasti výzkumu a jsou realizovány ve spojení s jedním nebo více velkých společností. Během magisterském studijním programu, student rozvíjí jeho / její umělecké myšlení, studuje idiomatiky filmu, struktury a zkoumá východiska pro jeho / její osobní uměleckého díla podrobněji. Diskuse o plánu studenta pro studium poskytuje základy pro studium osobním plánu (přeskakuje), podle kterého student, kromě filmovou režii studie, získává větší hloubku kompetence v psaní scénářů, vizuální vyprávění a / nebo studie zvukové vyprávění, nebo požádá o nějakou existující modulu drobných studií otevřených pro studenty magisterských oborů. Během magisterského studia, student směruje krátký film, který může... [-]

Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Filmový A Televizní Produkci

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Cílem magisterského programu v oblasti filmu a televize, obor filmové a televizní produkující je prohloubení dovedností studentů v jeho / její zvoleným směrem - k nezávislému audiovizuální podnikání, projekt v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti produkující filmu ... [+]

Cílem vzdělávání Cílem programu magisterského ve filmu a televize, obor filmové a televizní Produkovat je prohloubení dovedností studentů v jeho / její zvoleném směru - směrem k nezávislému audiovizuální podnikání, projekt výzkumu nebo vývoje v produkčním poli filmu, hlubší porozumění umělecké vedení nebo ekvivalentní pokročilé kompetence plánovány v součinnosti se studentem. Po studiích, student má dovednosti potřebné k realizaci a vést kvalitní filmové a televizní produkce a získal zvláštní odbornou způsobilost v jeho / jejím osobním oblasti specializace, které umožňuje práci v měnícím se povolání a vizionářskou vývoj operačních metod v pole. Více o vyučovacím jazykem Vyučovacím jazykem v programu magisterského ve filmu a televize, obor filmové a televizní vyrábějící je finština. Nicméně, součástí kurzů jsou vyučovány v angličtině. Stupeň může být dokončena v angličtině. Obsah vzdělávání Výuka pracovníci a studenti plánují vzdělávacího obsahu prostřednictvím diskusí PSP. Výchozím bodem pro vzdělávání je student vlastní snaze rozvíjet a řídit jeho / její odborné dovednosti v oblasti filmové a televizní produkci, jakož i moduly postavené kolem tohoto. Na začátku magisterského studia, plán se skládá týkající se projektů zahrnutých ve studiích a realizované ve škole a obecných témat, způsob realizace a harmonogram pro zpráv a esejů psaných v souvislosti se studiemi. Studenti magisterského seznámit se specializací svými spolužáky, a podílet se na kurzech zabývajících se těchto oblastí. Hlavní odpovědnost za plánování studie a formulování vhodný modul je v rukou každého jednotlivého studenta. Ačkoli studijní plán je jedinečný pro každého studenta, student není zkompilovat sám, ale ve spolupráci s učitelským sborem. Kariérní možnosti Absolvent... [-]

Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Filmový Zvukový Design

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Zvukový designér a zvukař získává komplexní znalosti z praxe, prostředky uměleckého vyjádření, technického vybavení a teoretických konceptů v jeho / její vlastní pole. [+]

Cílem vzdělávání Program Magisterský ve filmu a televizi, obor vlaku umělců a odborníků Film zvukový design pracovat jako zvukařů a zvukaře ve všech oblastech filmové produkce. Cílem magisterského studia je zlepšení dovedností studentů, a to zejména v oblasti zvukového designu. Student získá větší porozumění a zvládnutí umělecké, výrobu a technický obsah jeho / její profesní oblasti prostřednictvím kurzů modulů a praxe práce, které stabilně zvyšuje ve svém stupni obtížnosti. Zvukový designér a zvukař získává komplexní znalosti z praxe, prostředky uměleckého vyjádření, technického vybavení a teoretických konceptů v jeho / její vlastní pole. Hlavním cílem výuky je dále rozvinout talent a osobnost studenta, rozšiřovat dodatečné technické a umělecké dovednosti a základní znalosti z oboru a jeho historii, a rozvíjet manažerské dovednosti a výzkumnou pracovní dovednosti. Základní dovednosti, které mají být naučil jsou audiovizuální dramaturgická a myšlení obsah filmového výrazu, schopnost porozumět zvuk a prostor, manažerských dovedností, komunikace a spolupráce dovednosti, zvukový design a správu dramaturgické koncepce až po technickou realizaci proces pro celovečerní film, hlubší znalost tradice a moderní trendy v jeho / její oboru a schopnost kriticky a analyticky myslet. Po absolvování magisterského programu, zvukový designér má zvládnutí celkové umělecké a technické procesu zvukového designu - od předběžného plánování do hotového filmu. V průběhu studií se student se seznámí se všemi fázemi nahrávky, zvukové práce a zvukového designu v celovečerního filmu a umělecké a s výrobní kooperace ve filmových a televizních produkcích. Cílem výuky je propůjčují schopnost věnovat se dalšímu studiu. Více o vyučovacím jazykem Vyučovacím jazykem v magisterském programu... [-]

Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Kinematografie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

V magisterském programu v oblasti filmu a televize, obor kinematografie, student prohloubí jeho / její odborné způsobilosti k dosažení větší zvládnutí celkové umělecké, výrobní a technické subjektu jeho / její profesionální oblasti v různých filmových, televizních a reklamních produkcích. [+]

Cílem vzdělávání V magisterském programu v oblasti filmu a televize, obor kinematografie, student prohloubí jeho / její odborné způsobilosti k dosažení větší zvládnutí celkové umělecké, výrobní a technické subjektu jeho / její profesionální oblasti v různých filmových, televizních a reklamních produkcích. Student kinematografie má rozsáhlou ovládnutí výtvarných výrazových prostředků, metod kinematografie a náročných technických pojmů, zařízení a pracovních metod. Kromě toho, že student se seznámí jak s měnící se role kameramanem a také využití nových uměleckých a technických pracovních metod a technologií spolu s inovativním výzkumu s nimi spojené. Cílem výuky je posílit vlastní silné stránky a vývoj studentovy v souladu s osobním umělecké vize, prohloubit znalosti o spolupráci s jinými osobami odpovědnými za uměleckou filmovou práci, a poskytnout dovednosti potřebné pro samostatné vědecké práce. Více o vyučovacím jazykem vyučovacím jazykem v magisterském programu v oblasti filmu a televize, obor kinematografie je finština. Nicméně, součástí kurzů jsou vyučovány v angličtině. Stupeň může být dokončena v angličtině. Obsah vzdělávání V průběhu výuky student osobní vize je posílena s důrazem na umělecko-technického kinematografie kompetence a spolupráce dovednosti. Pracovní náplň kameraman je zpevněna a prohloubil v rozsáhlé magisterských studijních modulů a dílenské cvičení, a to jak ve Finsku i na mezinárodní úrovni a prostřednictvím kurzů na odborné techniky a uměleckého vyjádření. Vzdělávání je založeno především na praktické učení se praxí, pracují v malých skupinách, osobní vedení a interakce založený na dialogu. V průběhu studia je student představen na všechny fáze předběžného plánování v kinematografie a umělecké a výrobní kooperace ve filmových a televizních... [-]

Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Psaní Scénářů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

V magisterském programu v psaní scénářů, studie studentské ve větší hloubce centrální teoretických otázek a uměleckých kvalit projevů na pole a získá dovednosti potřebné k provedení tohoto učení v jejich vlastní scenáristiky práce. [+]

V magisterském programu v psaní scénářů, studie studentské ve větší hloubce centrální teoretických otázek a uměleckých kvalit projevů na pole a získá dovednosti potřebné k provedení tohoto učení v jejich vlastní scenáristiky práce. Dovednosti potřebné pro různé pracovní úkoly a úlohy, jako je například pracoval jako dramaturg, jsou posíleny prostřednictvím individuálních projektů, skupinová práce, mezinárodních studií a projektů spolupráce s ostatními subjekty v oboru, kteří se podílejí na uměleckou a produkční práce. Magisterský Student získá také dovednosti prostřednictvím zapojení do výzkumné činnosti. Cílem vzdělávání Magisterských studentů v psaní scénářů rozvíjet jejich schopnost produkovat vysoce kvalitní a umělecky významnou práci a jsou schopni aplikovat tuto schopnost v uměleckém výrobního procesu a souvisejících pracovních skupin. Studenti magisterského seznámit s centrálními teoretických otázek v oboru a získat dovednosti potřebné pro výzkumné činnosti. Vzdělávací cílem v oblasti psaní scénářů pro film a televizi, je pro absolventy, aby mohli pracovat profesionálně v terénu a na výzkum a obnovit stávající oblast lidské zkušenosti, v níž je život více plánovaný, produkoval, a zaznamenané písemně než kdykoliv předtím. Magisterský studijní program směřuje studenty, aby se zapojily do hlubších intelektuálních a společenských struktur spojených s režimy uměleckého vyjádření, se zvláštním důrazem na využití animace v psaní scénářů, v průběhu vzdělávacího procesu, a v oblasti výzkumu. Více o vyučovacím jazykem Jazyk výuky v programu magisterského ve filmu a televizi, obor scenáristiky je finština. Nicméně, součástí kurzů jsou vyučovány v angličtině. Stupeň může být dokončena v angličtině. Obsah vzdělávání Obsah jádro ve magisterského studijního programu se skládá ze strukturované projektové práce,... [-]

Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Střih Filmů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Major v střih, který je součástí magisterského programu v oblasti filmu a televize, je pokračováním bakalářského studia v filmovému střihu. Bakalářské studium v ​​tento významný poskytují vynikající základ pro magisterského studia. [+]

Cílem vzdělávání Major v střih, Která je součástí magisterského programu v oblasti filmu a televize, je pokračováním bakalářského studia v filmovému střihu. Bakalářské studium v ​​tento významný poskytují vynikající základ pro magisterského studia. Technická, expresivní a odborné základem pro filmového střihu byl položen ve studiích BA. Cílem MA míry je rozvoj studenta do expert prohlížení a vidět, vypravěče a umělec. Zvládnutí strukturu a expresi celovečerní dokumentární a celovečerní hraný film jsou jádrem výuky. Stupeň MA také poskytuje příležitost se specializovat v digitální postprodukci, animace a experimentálního filmu. Cílem výuky je rozšiřovat kapacitu pro provádění dalšího studia. Cílem magisterského studia je, že student zjistí, že jeho / její vlastní způsob práce a je schopen plánovat využití času vhodně během procesu úprav ve velkosériové výrobě. Ve filmových studiích úprav, student učí zvládnout umělecké, spojené s produkcí a technickou entitu jeho / její profesionální oblasti prostřednictvím kurzu výuky a cvičení, které se postupně stávají stále náročnější. Cílem výuky je posílení dovedností a vývoj a kritické myšlení studenta v souladu s uměleckou vizí. Absolventi se zaměřením na filmový střih dokáže zpracovat strukturu celovečerního filmu a spravovat velké množství materiálu, plánovat svou práci ve vztahu k požadavkům výroby. On / ona chápe požadavky na výrobu vizuálních efektů a lze poměrnou digitální post-produkci, aby jeho / její práci. Na druhou stranu, on / ona má možnost se specializovat v digitální postprodukci a jako vizuálních efektů designér, technik a expert. Film Úprava studie poskytují studentovi dobrý základ pro stát nezávislým umělcem, který má schopnosti na obnovu filmový... [-]

Master Of Arts Ve Fotografii

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Vítejte v magisterském programu v Photograhy na Aalto University! Náš program poskytuje vysokou úroveň vzdělání a studie umožní rozvoj pokročilého odborné způsobilosti, expresivní dovedností a teoretického myšlení. [+]

Vítejte v magisterském programu v Photograhy na Aalto University! Ve škole umění, designu a architektury, teorie setkává praxi. Univerzita se nachází v metropolitní oblasti v Helsinkách ve Finsku. Náš program poskytuje vysokou úroveň vzdělání a studie umožní rozvoj pokročilého odborné způsobilosti, expresivní dovedností a teoretického myšlení. Silný uměleckou vizi a schopnost koncepčně myslet jsou klíčové cíle programu. Studenti mohou rozvíjet své umělecké a profesní dovednosti s fotografováním jejich vlastní praxi. Škola se zaměřuje na učení se prostřednictvím praktických úkolů a projektů a teorie. Naše jednotka je domovem Helsinské školy a mezinárodní výzkumné konferenci Helsinki Photomedia. Cílem vzdělávání Obsah výsledky: Student posiluje jeho / její dřívější výrazové schopnosti, uměleckou vizi a odborného kompetence Student získá všeobecný přehled o oboru fotografie a může týkat jeho / její aktivity na něj Absolventi programu studia v fotografování pochopit mnoho různých použití a zvláštní charakteristiky fotografie a lze s nimi pracovat v profesionálním způsobem. Dovednostní výsledky: Student produkuje fotografické vyjádření vysokého obsahu a technickou kvalitu Student může používat různé fotografické publikace procesy a platformy Student je schopen k síti národní i mezinárodní úrovni a předložit jeho / její pravomoc na jiné subjekty v oboru fotografie Akademické dovednosti: Student zná základy teorie photography On / ona může psát vyšetřovací text a využívat informační zdroje On / ona zná trendy a metody photography výzkumu a obecněji, ve vizuální kultuře výzkumu a souvisejících teorie poznání pozadí. Po dokončení magisterského titulu student může požádat o doktorské studium ve fotografii. Více o vyučovacím jazykem Vyučovacím jazykem v programu magisterského ve... [-]

Master Of Arts V Mezinárodním Managementu Designu Obchodní

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program International Business Management designu (IDBM) je 120 ECTS kredit Společná nabídka mezi Aalto University School of Arts, designu a architektury, School of Science, a School of Business. [+]

http://idbm.aalto.fi/ Cílem vzdělávání Magisterský program International Business Management designu (IDBM) je 120 ECTS kredit Společná nabídka mezi Aalto University School of Arts, designu a architektury, School of Science, a School of Business. Program je vyučován kompletně v angličtině. První rok studia se skládá ze sady intenzivních povinné studijních modulů ve všech třech školách a vyžaduje plné časový závazek. Druhý ročník studia je pružnější vyjít vstříc individuálním potřebám a zájmům. IDBM rozvíjí odborné znalosti v oblasti globálního managementu designu obchodní skrze multidisciplinární spolupráce a učení, které jde napříč oblastech obchodu, designu a technologie. Program zdůrazňuje význam designu jako klíčový faktor konkurenceschopnosti, spojený s state-of-the-art technologii a obchodní kompetence. Studenti získají způsobilost na strategické a operativní řízení designu; zlepšit individuální schopnosti rozpoznat a uznat hodnotu různých smýšlení, dovednosti sad a praxí jiných profesí. Dosažení systémové kompetence vyžaduje pochopení multidisciplinární schopností v globalizovaném kontextu, schopnosti ve strategických předvídavosti a znalosti o metodách agilní vývoj. Studenti se naučí rozumět otázky týkající se tvorby a uplatňování nových znalostí uvnitř a mezi doménami. Učí se zvládat nejednoznačnost v reálném životě projektů prostřednictvím integrativní myšlení, návrhových procesů, a cross-kulturní rozmanitosti. Získají schopnost pro jednotlivce, týmu, se nachází i na úrovni Společenství vzdělávání a rozvoje schopností. Vyvíjejí schopnosti řídit a vést iniciativy a další osoby; a získají vizuální, ústní i písemné komunikační dovednosti pro profesionální sféře i mimo ni. Obsah vzdělávání Výstupy z učení jsou dosaženy prostřednictvím povinných a volitelných studií. Tři povinné jádro IDBM moduly jsou spojeny s rozsáhlým společný projekt průmyslu a souvisejících týmové práce. Obchodní,... [-]

Master Of Arts V Módě, Oblečení A Textilního Designu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Program prohlubuje a rozšiřuje základní jazykové dovednosti v oblasti módy, oblečení, textil a Design Collection na vysoké umělecké a odborné úrovni, strategické myšlení, stejně jako vytváření, koordinaci a vedení módy a designu konceptu procesy. [+]

Celostní myšlení, tvořivost a inovace jádrem módy, oděvních a textilních studií. Zajímá vás, aby prozkoumala více? Navštivte Móda, oděvy a textilní Program webové stránky http://fact.aalto.fi/ pro předmět upozorní, vzrušující vizuální našich studentů pracuje a více informací o možnostech studia a členy fakulty. Cílem vzdělávání (výsledky učení) Obsah výsledky Program prohlubuje a rozšiřuje základní jazykové dovednosti v oblasti módy, oblečení, textil a Design Collection na vysoké umělecké a odborné úrovni, strategické myšlení, stejně jako vytváření, koordinaci a vedení módy a designu konceptu procesy. Studenti rozvíjejí své tvůrčí vize a manažerské dovednosti jako základ pro design portfolia vytvořením módní, oděvních a textilních a sběru návrhů. Proces navrhování je zahrnuje celou cestu od návrhu a projektu až po marketing a prodej. Kreativita a nové nápady dopředu-myšlení jsou zdůrazněny na každém kroku procesu. Jádrem programu je pochopení módní systému a jeho dopad na společnost a podnikání. Studenti jsou vyzváni, aby prozkoumala možnosti nových technologií a inovativních konstrukčních řešení ve fyzických i digitálních médií. Dovednostní výsledky Studenti se naučí kombinovat design, obchod, průmysl a výzkum založený approaches.Artistic a kreativní strategie, řešení problémů a techniky při zvládání siluety, struktury a materiály jsou součástí studia. Studenti se učí experimentální a koncepční přístup k vytvoření móda, oděvy, výprava povrchu a barevné kolekce vysoké mezinárodní úrovni. Program klade důraz na pochopení různých kultur a podporuje studenty k inovacím a přehodnotit současné postupy v módě, stejně jako design podnikání a průmysl. Podnikatelské a udržitelný myšlení, stejně jako multidisciplinární spolupráce a komunikace v oblasti vývoje produktů, jsou základní dovednosti. Akademické dovednosti... [-]

Master Of Arts V Nových Médií - Herní Design A Výrobu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Máte zájem o učení designu a výroby s předními odborníky hru v mezinárodním prostředí? Herní design a výroba je hlavní obor v rámci programu Magisterský nových médií se zaměřením na herní design pro interaktivní digitální média. Vzdělání je projektově orientovaný a poskytuje jedinečnou možnost pro rozvoj hra návrhářské schopnosti a zároveň budovat koncepční porozumění na hry. [+]

Máte zájem o učení designu a výroby s předními odborníky hru v mezinárodním prostředí? Herní design a výroba je hlavní obor v rámci programu Magisterský nových médií se zaměřením na herní design pro interaktivní digitální média. Vzdělání je projektově orientovaný a poskytuje jedinečnou možnost pro rozvoj hra návrhářské schopnosti a zároveň budovat koncepční porozumění na hry. Budete prohloubí své dovednosti na základě osobního studijního plánu. Mnohooborovost podtrhuje i velmi různorodých zázemí studentů - jedno můžete použít s jakýmkoliv bakalářským titulem a studenti zahrnují programátorů, 3D umělců, animátorů, tvůrčí spisovatelé, architekti, a dokonce i psychology. Síť Učitel zahrnuje top herní průmysl profesionály a herní učence. Program je vyučován v angličtině a studenti mohou psát své práce ve finštině, švédštině nebo angličtině. Výsledky učení Jádro kompetence, které budou studenti rozvíjet jsou návrhy, projekci, prototyping, výzkum, týmové dovednosti a hlubší znalosti v jejich vlastní oblasti herního designu a productio Jako absolvent máte pochopení hry jsou systémy, schopnost přijmout klíčovou roli ve výrobním hra skupinu, chápání různých dovedností potřebných při výrobě hře a schopnost kriticky analyzovat a rozvíjet zavedené tradice Studie mohou být doplněny předmětů z příbuzných oborů, jako jsou 3D animace, interaktivní vyprávění a interakce design. Major Předmět poskytuje vynikající základ pro mezinárodní kariéru. Značný počet útvaru studentů, učitelů a výzkumných pracovníků ze zahraničí. Studenti a výzkumníci jsou vedeni k síti na mezinárodní úrovni a mají možnost strávit část svého studia v zahraničí. Kariérní možnosti Hra průmysl je vzrušující a rostoucí pole. Můžete najít kariéru v oblasti herního designu, programování, hra umění, výroby,... [-]

Master Of Arts V Nových Médií - Nové Mediálního Designu A Výroby

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Chtěli byste prozkoumat vzrušující možnosti nové digitální technologie otevírá pro komunikaci, interakci a vyjadřování - a najít kariéru, kde můžete využívat svou kreativitu? New Media Design and Production je hlavním předmětem v rámci magisterského programu v nových médií se zaměřením na umění a designu v interaktivních médiích. [+]

Chtěli byste prozkoumat vzrušující možnosti nové digitální technologie otevírá pro komunikaci, interakci a vyjadřování - a najít kariéru, kde můžete využívat svou kreativitu? New Media Design and Production je hlavním předmětem v rámci magisterského programu v nových médií se zaměřením na umění a designu v interaktivních médiích. Vzdělání je projektově orientovaný, kombinující praxe s teorií. Můžete se zaměřit na dynamické vizualizace, umění a kultura, interakční design a interaktivní a generativní vyprávění. Program je plně vyučován v anglickém jazyce, stejně jako vaše diplomová práce může být zapsán ve finštině, švédštině nebo angličtině. Výsledky učení Absolventi programu mají schopnost porozumět složitější požadavky nových médií a dovednosti pro tvůrčí spolupráce, vývoj koncepce, návrhu a realizace široká shoda napříč obory, navíc k prohloubení poznatků do vlastní zvláštními odbornými znalostmi schopnost kriticky analyzovat a rozvíjet zavedené designové tradice možnost rozšířit svou odbornou způsobilost dobrým základem pro pokračování externích nebo doktorské studium Během studia budete seznámeni s řadou nástrojů pro pochopení charakteristik nových médií. Akademické komunikace a psaní jsou významnou součástí studia a další výzkumné orientované kurzy mohou být vybrán, pokud usilovat o akademickou kariéru. Studenti a výzkumníci jsou vedeni k síti na mezinárodní úrovni a mají možnost strávit část svého studia v zahraničí prostřednictvím některého z našich výměnných programů. Další podrobnosti o obsahu vzdělávání, naleznete v příručce studiem pro akademický rok. Kariérní možnosti Studenti mají vynikající základ pro mezinárodní kariéru. Jejich budoucí profesní profily se týkají různých oblastí novým designem a výzkumu médií, včetně návrhu rozhraní, designu interakce, informační design, interaktivní vyprávění, nové mediální produkce,... [-]

Master Of Arts V Nových Médií - Zvukem V Nových Médiích

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Jste vášnivý objevování a rozšíření rozsahu zvukového designu v digitální éře? Welcome ke studiu Sound v New Media hlavní obor. Vzdělání je projektově orientovaný, spojující praxe s teorií. Spojuje v sobě umění, design a média řízený aspekty zvuku, které pokrývají širokou škálu oborů od koncepčního návrhu žít výkon a od vyprávění k programování. [+]

Jste vášnivý objevování a rozšíření rozsahu zvukového designu v digitální éře? Welcome ke studiu Sound v New Media hlavní obor. Vzdělání je projektově orientovaný, spojující praxe s teorií. Spojuje v sobě umění, design a média řízený aspekty zvuku, které pokrývají širokou škálu oborů od koncepčního návrhu žít výkon a od vyprávění k programování. Výuka probíhá plně v angličtině a studenti mohou psát své diplomové práce ve finštině, švédštině nebo angličtině. Získané dovednosti, znalosti Obecným cílem učební zvuku v nových médií jsou následující klíčové kompetence, které studenti budou rozvíjet v průběhu jejich studia: schopnosti projektového řízení, dovednosti pro projektování, transdisciplinární a týmové dovednosti, hudební schopnosti a kreativní využití softwaru Studium na Media Lab zdůraznit interdisciplinární a společné práce, zatímco individuální dovednosti jsou studovány v dílnách a skrze školil studiové práci podle osobního studijního plánu. Dozvíte se také teorii týkající se zvukový design a hudební kulturu. Akademické komunikace a psaní jsou součástí studií a další výzkumné kurzy mohou být vybrán, pokud máte v úmyslu, aby se stal vědec. Studenti jsou vedeni k síti na mezinárodní úrovni a mají možnost strávit část svého studia v zahraničí. Osnovy obsahuje některé základní softwarové a programovací kurzy, ale obecně očekáváme, že studenti buď zběhlí v používání nástrojů obchodu, nebo ochoten vyčlenit čas pro samostudium. K tomu, zajišťujeme knihovnu seminářích, stejně jako one-on-one koučování. Pracujeme v úzké spolupráci s nejlepšími jednotkami a fakult v různých univerzitách v Helsinském regionu, například Centra pro hudbu a technologie v Sibelius Academy, stejně jako na Katedře informatiky a Ústavu akustiky a... [-]

Master Of Arts V Produktu A Prostorové Konstrukce

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program vychovává designéry s výrazným designem osobnost. Studenti se naučí zvládat návrhové procesy, dozvědět se o předpisech ve stavebnictví, materiál znalosti, dovednosti v 3D složení, a pochopit prostorovost lidí a produktů. [+]

http://psd.aalto.fi/ Cílem vzdělávání Obsah výsledky Program vychovává designéry s výrazným designem osobnost. Studenti se naučí zvládat návrhové procesy, dozvědět se o předpisech ve stavebnictví, materiál znalosti, dovednosti v 3D složení, a pochopit prostorovost lidí a produktů. Oni prohloubit dovednosti získané v bakalářského studia a rozšířit své znalosti v prostorové design, design nábytku a produktového designu. Učí se procvičit design v širším provozním prostředí vývoje produktů, obchodu a kultury. Dovednostní výsledky Studenti se naučí interpretovat a transformovat životní prostředí a kulturu, přes jejich pochopení a odborných dovedností. Vyvíjejí umělecké a designerly vhled, naučit ovládat svůj tvůrčí proces navrhování a prohloubit své odborné znalosti v oblasti materiálů, znalost designu tradice a kulturní diskusi. Program připravuje studenty v osobním designovým výrazem, dává jim schopnost zvládat návrhové procesy, a porozumět tradici a přítomnost disciplínu jako podklad pro zvědavostí a experimentování. Studenti jsou také vyškoleni k rozvoji technické, estetické a výzkumné dovednosti na podporu návrhového procesu. Stanou se kompetentní v zkoumání technologií a vizualizaci, vytváření a demonstrovat inovativní koncepty a zkušenosti s využitím nejnovějších technologií. Stanou se z nich odborníci vyznají v designu s dovednostmi v multidisciplinárním týmové práce. akademické dovednosti Program zvyšuje prezentační dovednosti studentů v psaní a vizualizaci. Studenti se naučí schopnosti v problémů nastavení a řešení problémů relevantní k výrobku a prostorové konstrukce a designu v praxi vedl výzkum. Učí se také shromažďovat a analyzovat informace a aplikovat je navrhnout a výzkumu. Obsah vzdělávání Program je založen na průzkumné přístupu k designu založený na nastavení problém, zpracování a řešení. Zdůrazňuje dovednost řídit... [-]

Master Of Arts V Severských Vizuálních Studií A Výtvarné Výchovy (nova)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v severských výtvarných studií a výtvarná výchova (Nova) vychovává odborníky a výzkumné pracovníky, aby bylo dosaženo porozumění nejlepších severských postupech a tradicích v výtvarné výchovy a vizuální komunikace, a poskytují příslušné kompetence ... [+]

Magisterský program v severských výtvarných studií a výtvarná výchova (Nova) nebude přijímat nové studenty pro akademický rok 2016-2017. Program Magisterský v severských vizuální studia a Výtvarná výchova (NOVA) vychovává odborníky a výzkumných pracovníků, aby se dosáhlo porozumění nejlepších severských postupech a tradicích v výtvarné výchově a vizuální komunikace, a poskytují příslušné znalosti a pedagogické dovednosti interakce pro práci v cross-kulturní a mezinárodní vzdělávací situace a prostředí. NOVA staví na severské odborných znalostí, a je otevřen pro zahraniční studenty. Nordic pohledy se vztahují k současné diskuse v oblasti mezinárodní výtvarné výchovy. Studium v ​​jiné severské vysokoškolské / univerzitní kolej pro jeden nebo dva semestry je požadavek programu. Studenti jsou zodpovědní za náklady na životní potřeby během svého studia čas. Spolupracující univerzity a oddělení jsou: Ústav vizuální tvorby vzdělávání v Konstfack, University College of Arts, řemesel a designu, Švédsko; Ústav umění, designu a Drama v Oslo a Akershus University College of Applied Science, Norsko; Katedra výtvarné výchovy na Aalto University School of Arts, designu a architektury, Finsko; Oddělení komunikace společnosti Aalborg University, Dánsko. Každá univerzita nebo jiná vysoká škola má rozsáhlé zkušenosti a schopnosti s uměním a / nebo mediální vzdělávání na národní úrovni. Pravomocí mezi institucemi a mezi nabízejí širokou škálu oblastí studia, včetně kritické pedagogiky a sociální a kulturní povědomí; současného umění didaktika, digitální technologie a informační a komunikační technologie; Projekt zaměřený, spolupráce, problém-založené, a participativní založené na práci; udržitelný rozvoj; mezikulturní a sociální podnikání; a dvojitý pohled - kombinuje teorii a praxi. Cílem vzdělávání Obsah výsledky Studenti rozumí široké... [-]

Master Of Arts V Spolupráce A Průmyslového Designu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program Collaborative a průmyslový design (CoID) se zaměřuje na roli designu je ve společnosti. Poskytuje schopnosti pracovat jako konstrukční podnikateli a jsou v řadě rolí v průmyslu, obchodu, komunit, vzdělávání a vlády. [+]

Zájem o rozšíření průmyslového designu s přístupy lidské-střed, strategické myšlení a výzkumu? Navštivte spolupráci a program Průmyslový design webových stránek coid.aalto.fi pro vzrušující příběhy o CoID inovačních projektů studentů, studentské komunity, a další informace o kurzech a členů fakulty. Cílem vzdělávání (výsledky učení) Obsah výsledky Magisterský program Collaborative a průmyslový design (CoID) se zaměřuje na roli designu je ve společnosti. Poskytuje schopnosti pracovat jako konstrukční podnikateli a jsou v řadě rolí v průmyslu, obchodu, komunit, vzdělávání a vlády. Program rozšiřuje průmyslový design do konstrukce interakce, design služeb, co-design a dalších rozvíjejících se oblasti, v nichž mohou projektová činnost zvýšení kvality životního prostředí a života lidí. Studenti se učí empatické, kritické, strategické a technické dovednosti potřebné v provedení inovačních procesech. Také se jim doporučuje, aby prozkoumala nové role v průmyslu designu. Dovednostní výsledky Program CoID vnímá design jako lidské-střed a multidisciplinární spolupráce činnost. Poskytuje svým studentům tvůrčí schopnosti v problémů prostředí, řešení problémů a týmové práce. Po dobu trvání programu, studenti rozvíjet porozumění designu ve vztahu k současné kultuře a do inovačního systému, ať už lokální nebo globální, soukromé nebo veřejné. Studenti dosáhnout schopnost navrhovat, vedení projektové práce, a spolupracovat s non-designéry, a tak získat dovednosti, formovat změny v současných komunitách a společnostech. Studenti jsou školeni v pojetí designu, co-designu, designu služeb, strategické navrhování a designu výzkumu. Učí dovednosti potřebné k zachycení a přeformulovat designu kalhotky a problémy, k ospravedlnění své názory a dělat dobře uzemněné koncepty. Naučí se postavit tyto pojmy s modelů a prototypů a argumentovat pro a testovat... [-]

Master Of Arts V Tvůrčí Udržitelnosti

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Mezinárodní magisterský program v Creative udržitelnost (CS) je společný magisterský studijní program na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v designu a architektury, School of Business a School of Engineering. Globální a lokální problémy a složitost budoucích scénářů vyžadují posílení multidisciplinární přístup a vzájemné propojení environmentálních, ekonomických, sociálně-kulturní aspekty ve vzdělávání. [+]

The Mezinárodní magisterský program v Creative udržitelnost (CS) je společný magisterský studijní program na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v designu a architektury, School of Business a School of Engineering. Globální a lokální problémy a složitost budoucích scénářů vyžadují posílení multidisciplinární přístup a vzájemné propojení environmentálních, ekonomických, sociálně-kulturní aspekty ve vzdělávání. Creative Program ohleduplnosti k životnímu poskytuje multidisciplinární vzdělávací platformu v oblastech architektury, vystavěného prostředí, obchod, design a nemovitostí pro vypořádání se s významnými problémy, udržitelnosti, jako je změna klimatu, nedostatku zdrojů, globální chudoba, sociální a ekonomické nerovnosti, a přizpůsobení rychlý celosvětový socio-ekonomické změny. Program CS sdružuje studenty z různých oborů ke studiu v multidisciplinární týmy, které zvyšuje porozumění různým zázemím a nabízí studentům možnost, aby spolupracoval s výzkumnými projekty, firmy, organizace a studenty z jiných oborů. CS studenti budou absolvovat s mírou Master of Arts. CS Program je nabízen jako drobné, na něž studie studenty Aalto University. Výsledky učení Multidisciplinární přístup: Studenti se naučí přizpůsobit znalosti, dovednosti a nové přístupy k dosažení spolupráce řešení založená na ekologické, ekonomické a socio-kulturní udržitelnost. Systémový přístup: Studenti se naučí implementovat systémové myšlení do řešení problémů a konstrukčních úkolů, které vytvoří novou komplexní pochopení složitých situací a kritických infrastruktur ve společnosti. Důraz je kladen na globální povědomí v kontextu místních komunit a současným úpravy různých aspektů udržitelnosti. Design myšlení: Studenti se naučí aplikovat kreativní řešení problémů metod a nástrojů při usnadňování dialogů, definování problémů, generování nápadů a získání řešení. Vedení Udržitelnost: Studenti se naučí vyvinout nové přístupy k vytváření udržitelných obchodních modelů a postoupit podnikatelské... [-]

Master Of Arts V Vizuální Kultury A Současného Umění - Kurátorství, Správa A Zprostředkování Umění (cumma)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

CuMMA (kurátorské, výkonný a zprostředkovatelské umění) je dva roky, transdisciplinary major na současné umění a jeho veřejností. Poskytuje strukturu pro reflexi a herectví, učení a organizování v uměleckých institucí a veřejné sféry. [+]

Poznámka! Program Magisterský v kurátorem, řízení a zprostředkování umění (CuMMA) nebude přijímat nové studenty pro akademický rok 2016-2017. Cílem vzdělávání CuMMA (kurátorské, výkonný a zprostředkovatelské umění) je dva roky, transdisciplinary major na současné umění a jeho veřejností. Poskytuje strukturu pro reflexi a herectví, učení a organizování v uměleckých institucí a veřejné sféry. Naším cílem je prozkoumat možnosti, jak pochopit a posunout paradigmata současného umění a svět kolem nás. Proto chápeme kurátorské, vzdělávání a organizování jako způsoby, jak být aktivní, vytvářet vztahy a být otevřený pro nečekaných setkání, myšlenek a znalostí. Tyto CuMMA studie dát studentům možnost učit se s a od umělců, aktivistů, praktiků a teoretiků. Obsah je aktivně vyvíjen ve vztahu k měnícím se požadavkům kurátorské a kulturní oblasti. Klademe důraz na rozvoj způsoby, jak podpořit každého studenta vlastní kurátorský, teoretické a vzdělávací myšlení. Naše pedagogické modely jsou založeny na sdílení odborných znalostí a průzkumné učení a jsou uplatňovány s cílem vytvořit otevřený, konverzační a dialogického prostor pro učení a herectví. Studie vypracovat komplexní a inovativní profesionální odbornost v kritickém kurátorem, správu a zprostředkovatelská umění. Studenti se naučí orientovat mnohostranných teoretické a praktické scenérie uměleckého světa. Absolventi CuMMA jsou profesionálové, kteří jsou schopni využívat své znalosti jak nápaditě a kriticky v různých úkolů a organizace v rámci současné umělecké scény. Obsah výsledky Studenti rozumí a mají zájem v mezinárodních diskurzů na vizuální umělecké scéně Studenti se naučí a diskutovat o relevantních teorií o kurátorské, správu a zprostředkování umění Studenti vidět provázanost kulturních látek a organizačních postupů, a může posunout... [-]

Master Of Arts V Vizuální Kultury A Současného Umění - Vizuální Kultura A Současné Umění (vicca)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Vizuální kultura a současného umění je zaměřen na doučování studentům rozvíjet a souvislostí vlastní uměleckou, kurátorský a teoretická práce. Je otevřena umělcům a odborníkům z různých prostředí. [+]

Vizuální kultura a současného umění je zaměřen na doučování studentům rozvíjet a souvislostí vlastní uměleckou, kurátorský a teoretická práce. Je otevřena umělcům a odborníkům z různých prostředí. Program zkoumá nové formy umělecké tvorby a profesionální agenturou v rámci širší oblasti současného umění a vizuální kultury. Teorie a praxe jsou úzce prolínají, a důraz je kladen na rozvoj každého studenta umělecké, kurátorský a teoretické myšlení. Program má dva obory: vizuální kultury a současného umění (ViCCA) a kurátorem, správa a zprostředkování umění (CuMMA). ViCCA hlavní funguje prostřednictvím čtyř hlavních oblastí: Sites, Senses a situace; Slova a prostory; Bytosti a věci, a CuMMA, z nichž CuMMA je také samostatná major. CuMMA major se zaměřuje na odborných dovedností potřebných pro kurátorství a zprostředkování umění. V obou velkých společností některé z kurzů jsou k dispozici také pro studenty druhý major. Cílem vzdělávání (výsledky učení) ViCCA (Visual Culture a současného umění), je dvouletý major, který spojuje světy umění a non-art. Centrální pro program jsou nové a naléhavé profesionální praktiky, které se rodí a vyvinuté v tomto novém prostoru kulturní produkce. V hlavní, umění je vyrobena a nové profesionální agentury jsou zkoumány v rámci širší oblasti vizuální kultury. Aalto University nabízí velmi dobrý multi-vědecký kontext pro toto. Umění naší doby funguje stále v interakci s výzkumem, plánováním, aktivismu a veřejné debaty. Cílem ViCCA major je prozkoumat a systematicky rozvíjet tyto nové území a způsoby umělecké tvorby. Umění v supermarketech, umění prohlašovat, parky a experimenty umělecké výzkumu jsou například centrální pro mnoho umělců dnes. To motivuje mají učitelů... [-]

MSc

Magisterský Program V Tvůrčí Udržitelnosti - M. Sc. Stupně V Oboru Ekonomie A Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

V magisterském programu v Creative udržitelnost studenti naučí vytvářet nová udržitelná řešení kombinující obchod s architektury, designu, krajinné plánování, nemovitosti a urbanismu. [+]

V magisterském programu v Creative udržitelnost studenti naučí vytvářet nová udržitelná řešení kombinující obchod s architektury, designu, krajinné plánování, nemovitosti a urbanismu. Mezi nejvýznamnější rozvojové výzvy týkající se udržitelnosti jsou spojeny se změnou klimatu, globální chudoba, sociální a ekonomické nerovnosti, jakož i demografickým změnám a přizpůsobení rychlých globálních ekonomických změn. Globální a lokální problémy a složitost budoucích scénářů vyžadují posílení multidisciplinární přístup a vzájemné propojení environmentálních, ekonomických, sociálně-kulturní aspekty ve vzdělávání. studie Zkušenosti Magisterský program v Creative udržitelnost (CS) je multidisciplinární vzdělávací platforma v oblasti obchodu, designu, architektury, územního plánování, nemovitosti a urbanismu. Creative Udržitelnost je společný program ze tří Aalto University škol: School of Business, School of Arts, designu a architektury a School of Engineering. Studenti absolvent s oborové stupně. School of Business studentů jsou udělovány titul Master of Science in Economics and Business Administration. V ostatních oblastech oceněné tituly jsou: Master of Arts, Master of Science v architektuře a Master of Science v Real Estate. Program CS sdružuje studenty z různých oborů ke studiu v multidisciplinární týmy. Cílem je aktivovat studenty k vytváření nových udržitelných řešení pro člověka, městských, průmyslových a obchodních prostředí. Multidisciplinární přístup k udržitelnosti School of Business studenti získají znalosti o řízení organizací a úloze různých aktérů udržitelnosti v oblasti podpory a dosažení více udržitelné, spravedlivé společnosti. obavy udržitelnosti jsou do tohoto programu začleněny jako stále příslušném kontextu obchodu a sociální a ekologické odpovědnosti. Studium Creative udržitelnost ve School of Business zvyšuje schopnost řešit problémy, přispívá k reflexivní pracovní praxe a zvyšuje schopnosti podporovat obnovu... [-]

Magistr in ICT Innovation (EIT Digital Master School) - Digital Media Technology

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

[+]

Hypermedia na Aalto Zpracování Média a komunikace v KTH Lékařský Vizualizace na TU Delft Mediální komunikační služby na BME Budapešti Virtuálních prostředí na UCL [-]

Magistr V Architektuře

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Architektura je oblast techniky a umění. Architektura výuky kombinuje založené na znalostech profesionální materiál a umělecké porozumění a výrazové schopnosti. [+]

Architektura je oblast techniky a umění. Architektura výuky kombinuje profesionální materiály založené na znalostech a umělecké porozumění a výrazové schopnosti. Architekt musí být schopen vidět problémy z mnoha různých směrech, což je důvod pro široce založené povahy stupně v architektuře. Současný charakter vzdělávání rozvíjí studenta vědecké a umělecké myšlení vztahující se k vybudování sociálně odpovědné a udržitelné budoucnosti. Cílem vzdělávání Výstupy z učení jsou založeny na předpisy směrnice EU, které se vztahují k výkonu odborné činnosti architekta (Evropského parlamentu a Rady 2005/36 / ES ze dne o uznávání odborných kvalifikací). Podle směrnice, architektonický stupeň splňuje očekávání stavebnictví, a také umožňuje kariéru mimo Finsko. V souladu s výše uvedenou směrnici, účelem tohoto programu je zajistit, aby po dokončení stupně, má student: schopnost vytvářet architektonické projekty splňující jak estetické, tak technické požadavky odpovídající znalost historie a teorie architektury a příbuzných oborů umění, technologií a humanitních věd znalost výtvarného umění jako jednoho z vlivů na kvalitu architektonického díla přiměřené znalosti o plánování urbanistické a dovednosti zapojené do procesu plánování pochopení vztahu mezi lidmi a architektonickými díly a mezi architektonickými díly a jejich prostředí a potřebě propojit architektonická díla a prostory mezi nimi s lidskými potřebami a měřítky chápat povolání architektury a role architekta ve společnosti, zejména při přípravě návrhů, které zohledňují společenské faktory znalost metod průzkumu a přípravy zadání pro návrh projektu schopnost pochopit projektování stavby, konstrukční a stavebně technické problémy spojené s projektováním stavby odpovídající znalost fyzikálních otázek, technologií a funkce staveb, aby poskytovaly vnitřní podmínky pro pohodlí a ochranu před vlivy... [-]

Magistr V Automatizaci A Elektrotechniku

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v automatizaci a elektrotechniku ​​je široký multi-disciplinární program, poskytující absolventům se schopností pracovat v a mezi širokou škálu oborů - od tradičních elektrotechniky a energetiky do biomedicínského inženýrství, řídicí techniky a robotiky. Kreslení z rozsáhlého výzkumu v matematických a přírodovědných oborů, učební plán je flexibilní a umožňuje studentům studovat jedinečnou kombinaci kurzů, aby vyhovovaly jejich vlastní zájmy. [+]

Magisterský program v automatizaci a elektrotechniku je široký multi-disciplinární program, poskytující absolventům se schopností pracovat v a mezi širokou škálu oborů - od tradičních elektrotechniky a energetiky do biomedicínského inženýrství, řídicí techniky a robotiky. Kreslení z rozsáhlého výzkumu v matematických a přírodovědných oborů, učební plán je flexibilní a umožňuje studentům studovat jedinečnou kombinaci kurzů, aby vyhovovaly jejich vlastní zájmy. Klíčovými tématy ve programu jsou udržitelnost, například energetická účinnost, inteligentní dopravní systémy; distribuované a síťové systémy, například inteligentní sítě, inteligentní životní prostředí, bezpečnosti a ochrany v distribuovaných / síťových systémů; snímání a vnímání životního prostředí, např Mikrosenzory, strojového vnímání; Přechod od automatizace k samostatnosti a osobní zdravotní péče. Program poskytuje studentům znalosti a dovednosti aplikovat vědecké metody a teorie v širokém různých inženýrských a výzkumné kariéry, stejně jako v doktorské studium. Kariérní možnosti Absolventi programu jsou vybaveni znalostmi a dovednostmi pro práci v širokém spektru inženýrských kariér ve veřejném i soukromém sektoru. Program nabízí také vynikající vědecký základ pro kariéru v oblasti výzkumu a akademických profesí, jakož i další multi-disciplinární pole. Studijní program Studenti si mohou vybrat ze tří různých velkých společností v rámci programu Elektroenergetika a Energy Engineering Řízení, robotika a autonomní systémy Translační Engineering. V závislosti na volbě, mohou studenti pak zaměřují na, například, elektrické rozvody, elektromotor pohání, osvětlovací technika, řídicí technika, robotika, automatizační systémy, vestavěné systémy, zpracování obrazu a strojového vnímání, Microsystems, New Hybrid Carbon nanomateriály, biomedicínské inženýrství nebo Osobní zdravotní péče. Program nabízí celou řadu praktických projektů a workshopů připravit absolventy pro budoucí kariéru. Ty jsou navrženy... [-]

Magistr V Biochemických A Materiálového Inženýrství - Rafinace Biomasa

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. Studijní program Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. Vzdělávání vedoucí k magisterské studium je založeno na odborné praxe polí, které vyžadují odborné znalosti v oblasti vědy a techniky a na vědeckém výzkumu získávání nových poznatků. Studenti si mohou vybrat své nezletilé osoby nebo volitelné studijní moduly tak, aby jejich míra je kombinací technologie, obchod, a umění, typické Aalto University. Student si osvojí odpovědný, cílené a systematické způsob práce, a rozvíjet dovednosti pracovat jako odborníci v oblasti jejich specializace a to jak samostatně, tak ve spolupráci... [-]

Magistr V Biochemických A Materiálového Inženýrství - Udržitelné Zpracování Kovů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. Studijní program Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. Vzdělávání vedoucí k magisterské studium je založeno na odborné praxe polí, které vyžadují odborné znalosti v oblasti vědy a techniky a na vědeckém výzkumu získávání nových poznatků. Studenti si mohou vybrat své nezletilé osoby nebo volitelné studijní moduly tak, aby jejich míra je kombinací technologie, obchod, a umění, typické Aalto University. Student si osvojí odpovědný, cílené a systematické způsob práce, a rozvíjet dovednosti pracovat jako odborníci v oblasti jejich specializace a to jak samostatně, tak ve spolupráci... [-]

Magistr V Biologických Vědách Technologií - Bioinformatika

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Bioinformatika je mladý vědní obor, který se snaží odpovědi na všestranné výzkumných otázek v biologii, lékařství a biotechnologií s počítačového modelování biologických systémů a analýzu komplexních velkých dat produkovaných moderními technologiemi měření s vysokou propustností. [+]

Připojit vzdělávací cestu s studií v biovědách a výpočetní metody v pátrání po jedné skutečně jedinečný stupeň! Bioinformatika je mladý vědní obor, který se snaží odpovědi na všestranné výzkumných otázek v biologii, lékařství a biotechnologií s počítačového modelování biologických systémů a analýzu komplexních velkých dat produkovaných moderními technologiemi měření s vysokou propustností. Pochopení těchto dat vyžaduje robustní statistické modelování a výpočetně efektivní metody. Bioinformatics major je navržen tak, aby silné kompetence výpočetní a datové vědy, dovedností pro vývoj nových výpočetních metod a modelů, a jejich použitím údajů biomolekul v reálném světě. To znamená, že Student získá solidní znalosti o pravděpodobnostní modelování a strojového učení, stejně jako dovednosti interpretovat a představit různé biomolecular data. Disertační Track v Bioinformatics dur Bioinformatics zahájí doktorský stopu v akademickém roce 2017-2018. Disertační dráha je soutěžní trať, kde teprve bude přijat omezený počet špičkových studentů. Studenti vybraní do doktorského trati může mít své studium na míru směrem sledujících doktorského studia a můžete začít pracovat na PhD v jedné z výzkumných skupin katedry již v průběhu svého magisterského studia. Za celý magisterský program (120 ECTS), včetně diplomové práce musí být dokončena (v průběhu dvou let s velmi dobrým prospěchem) před oficiálním vstupem do doktorského programu, ale účel disertační trati je připravit studenty na akademické kariéry a poskytovat student s dovednosti a znalosti potřebné pro doktorské studium. Žadatelé jsou žádáni, aby projevili zájem o vstup na doktorské stopu v motivačním dopisem jejich aplikace. Studijní program Studium v ​​hlavním krytu Bioinformatics široká škála témat bioinformatiky a výpočetní systémové biologie.... [-]

Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Biotechnologie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. Studijní program Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. Vzdělávání vedoucí k magisterské studium je založeno na odborné praxe polí, které vyžadují odborné znalosti v oblasti vědy a techniky a na vědeckém výzkumu získávání nových poznatků. Studenti si mohou vybrat své nezletilé osoby nebo volitelné studijní moduly tak, aby jejich míra je kombinací technologie, obchod, a umění, typické Aalto University. Student si osvojí odpovědný, cílené a systematické způsob práce, a rozvíjet dovednosti pracovat jako odborníci v oblasti jejich specializace a to jak samostatně, tak ve spolupráci... [-]

Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Chemické A Procesní Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. Studijní program Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. Vzdělávání vedoucí k magisterské studium je založeno na odborné praxe polí, které vyžadují odborné znalosti v oblasti vědy a techniky a na vědeckém výzkumu získávání nových poznatků. Studenti si mohou vybrat své nezletilé osoby nebo volitelné studijní moduly tak, aby jejich míra je kombinací technologie, obchod, a umění, typické Aalto University. Student si osvojí odpovědný, cílené a systematické způsob práce, a rozvíjet dovednosti pracovat jako odborníci v oblasti jejich specializace a to jak samostatně, tak ve spolupráci... [-]

Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Chemie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. Studijní program Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. Vzdělávání vedoucí k magisterské studium je založeno na odborné praxe polí, které vyžadují odborné znalosti v oblasti vědy a techniky a na vědeckém výzkumu získávání nových poznatků. Studenti si mohou vybrat své nezletilé osoby nebo volitelné studijní moduly tak, aby jejich míra je kombinací technologie, obchod, a umění, typické Aalto University. Student si osvojí odpovědný, cílené a systematické způsob práce, a rozvíjet dovednosti pracovat jako odborníci v oblasti jejich specializace a to jak samostatně, tak ve spolupráci... [-]

Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Funkční Materiály

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. Studijní program Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. Vzdělávání vedoucí k magisterské studium je založeno na odborné praxe polí, které vyžadují odborné znalosti v oblasti vědy a techniky a na vědeckém výzkumu získávání nových poznatků. Studenti si mohou vybrat své nezletilé osoby nebo volitelné studijní moduly tak, aby jejich míra je kombinací technologie, obchod, a umění, typické Aalto University. Student si osvojí odpovědný, cílené a systematické způsob práce, a rozvíjet dovednosti pracovat jako odborníci v oblasti jejich specializace a to jak samostatně, tak ve spolupráci... [-]

Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Vlákniny A Inženýrství Polymerů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. Studijní program Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. Vzdělávání vedoucí k magisterské studium je založeno na odborné praxe polí, které vyžadují odborné znalosti v oblasti vědy a techniky a na vědeckém výzkumu získávání nových poznatků. Studenti si mohou vybrat své nezletilé osoby nebo volitelné studijní moduly tak, aby jejich míra je kombinací technologie, obchod, a umění, typické Aalto University. Student si osvojí odpovědný, cílené a systematické způsob práce, a rozvíjet dovednosti pracovat jako odborníci v oblasti jejich specializace a to jak samostatně, tak ve spolupráci... [-]

Magistr V Chladného Klimatického Inženýrství (nordic Master)

Campus forma Denní studium August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Severský Mistr v chladném klimatu inženýrství je první komplexní magisterský program v chladném klimatu strojírenství v Evropě a dává studentům jedinečnou možnost vyzkoušet si práci v terénu a projekty v Grónsku nebo Svalbardu. [+]

Severský Mistr v chladném klimatu inženýrství je první komplexní magisterský program v chladném klimatu strojírenství v Evropě a dává studentům jedinečnou možnost vyzkoušet si práci v terénu a projekty v Grónsku nebo Svalbardu. Arktida je místem, na rozdíl od nikde jinde. Ekosystém je křehká, že počasí může být náročné a infrastruktura nedostatečná. Tyto podmínky kladou vysoké požadavky na inženýrů pracujících here.By vlastně jít do Arktidy Svalbard nebo Grónsku a aplikovat své dovednosti absolventi získat cenné informace z první ruky vhled do pracoval jako inženýr v jedné z nejnáročnějších oblastí na světě. Chladné podnebí inženýrství má stále významnější úlohu s cílem zajistit udržitelný rozvoj Arktidy. Nové přepravní trasy stejně jako možnosti důlní se objevují v tomto regionu. Vývoj nových odvětví v arktické oblasti se stupňuje rychle a průmysl se nyní žádá inženýry, kteří mají specifické arktické kompetencí. Absolventi severské Mistra v chladném podnebí inženýrství budou mít dovednosti potřebné, aby splňovaly požadavky tohoto odvětví, jakož pracovat v křehkém arktickém prostředí. Program Hlavním cílem severské Mistra v chladném podnebí inženýrství je poskytnout studentům hluboké pochopení toho, jak lze získané specializace aplikovány v pracovních míst, jako výzkumných pracovníků, konzultačních nebo cvičí inženýry v Arktidě. Všichni absolventi budou mít schopnost pracovat v týmu odborníků, které mají různé mezinárodní zázemí, jako je vzdělávání, hodnotami, jazykem, kulturou atd .. a mají hluboké porozumění náročném arktickém prostředí. Vyučovací metody budou zahrnovat přednášky, cvičení, terénní práce, laboratorní práce a projektové práce. Teorie je podporována experimentální práci a modelování, které se používají intenzivně, a také v závislosti na dráze. Specializace... [-]

Magistr V Environomical Drah Pro Udržitelné Energetické Systémy (výběr)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program Environomical dráhy u Udržitelné energetické systémy (výběr) nabízí pokročilé vzdělání v oblasti udržitelných energetických systémů pro budoucnost. [+]

Magisterský program Environomical dráhy u Udržitelné energetické systémy (výběr) nabízí pokročilé vzdělání v oblasti udržitelných energetických systémů pro budoucnost. SELECT klade za cíl poskytnout vzdělání pro vysoce zdatnosti a kvality inženýrských schopností v terénu, včetně průmyslového interakce během celého studijního programu. Absolventů SELECT programu budou získali zkušenosti v následujících tématech: Školení v multidisciplinárním analýze problému a řešení. Advanced team building v nadnárodní prostředí, spolu s stimulující mezinárodní zkušenosti. Román a vícerozměrné způsob učení zahrnující reálné a virtuální učebny Úzká spolupráce s průmyslem v diplomové práci. Unikátní síť spolužáků, SELECT absolventy a průmyslu odborníků v oblasti udržitelné energie. Příkaz SELECT magisterský program je v současné době je spolupráce mezi Royal Institute of Technology ve Švédsku (KTH), Politecnico di Torino (Polito), Eindhoven University of Technology v Nizozemsku (v úterý), Technická univerzita v Katalánsku ve Španělsku (UPC), Instituto Superior Técnico v Portugalsku (IST), AGH University of Science and Technology v Polsku (AGH) a Aalto University ve Finsku (Aalto). SELECT je součástí InnoEnergy udržitelné energetiky mistrovské školy. Je to dvouletý magisterský program, včetně povinné mobility pro studenty. SELECT je poháněn stipendií od EIT KIC InnoEnergy. Studenti z celého světa jsou vítány platit. Studijní program Služby Udržitelné energie jsou jednou z klíčových otázek pro lidstvo, s ohledem na úplné stopu za poskytnuté služby na životní prostředí. Program SELECT Masters začíná od koncepčních základních obnovitelných zdrojů energie (slunce, geotermální a měsíc řízený přílivové) stanovit environomical cesty k budoucí udržitelné energetické soustavy. SELECT Osnovy zdůrazňuje termodynamické nástroje energie a thermoeconomic analýzy pro výcvik budoucích energetických inženýry v... [-]

Magistr Ve Strojírenství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Dnešní společnost se opírá o strojírenství pro efektivní a bezpečné řešení všude. Pole se klene nad nejširší škálu aktivit a technologických odvětvích, včetně energetiky, dopravy, materiálů, strojů a strojů pro průmyslovou výrobu, ale také spotřebního zboží, sportovních, zdravotnických prostředků a ochrany životního prostředí. [+]

Dnešní společnost se opírá o strojírenství pro efektivní a bezpečné řešení všude. Pole se klene nad nejširší škálu aktivit a technologických odvětvích, včetně energetiky, dopravy, materiálů, strojů a strojů pro průmyslovou výrobu, ale také spotřebního zboží, sportovních, zdravotnických prostředků a ochrany životního prostředí. K dispozici je nekonečnou zásobu úkoly, výzvy a příležitosti, kde jsou základní principy pevných a mechaniky tekutin, v kombinaci s pokročilými znalostmi materiálů, designu, výrobních postupů a bezpečnostních otázkách, umožní strojních inženýrů mít kreativní odpovědi. Strojírenství se vztahuje na všechno od nejmenších součástek až po velké sestavy a systémy s komplexní funkčností. V důsledku toho, je trvalá poptávka po strojírenství odborné znalosti. Magisterský program Aalto University v oboru strojního inženýrství vychází z důkladného pochopení témat jádra mechaniky, doplnit, že s cross-disciplinární kvality myšlení a současně principů inženýrské spolu s využitím nejmodernějších Computer Aided Design / strojírenství (CAD / CAE) a simulačních nástrojů. Tyto studie poskytují solidní základ pro inženýrskou práci v mezinárodním, konkurenceschopnou a vysoce inovačním prostředí. Program je multidisciplinární, flexibilní a univerzální možnost nabízí mnoho možností pro specializaci nebo v kombinaci s jinými disciplínami. Naše výuka je založena na problému-založené učení, často řešení praktických problémů v reálném světě, ve spolupráci s průmyslem, a míra otevírá dveře k mnoha budoucí profesní dráhy. Absolventi programu mohou pracovat v různých oblastech, včetně poradenství, návrhu, vývoje produktů, výzkumu a řízení. Oni jsou také vítány platit do polohy postgraduální rámci Aalto University. Studijní program Program začíná projekt samozřejmě boj s prototypem strojírenský problém. Naši studenti rozvíjet "soft skills", které jsou důležité... [-]

Magistr Ve Strojírenství Fyzice

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Studie na inženýrská fyzika vytvořit základ pro technologické dodatky fyziky a otevřít dveře pro různé kariéry v průmyslu, vědy a výzkumu. [+]

Najít nové řešení problémů termínové! Studie na inženýrská fyzika vytvořit základ pro technologické dodatky fyziky a otevřít dveře pro různé kariéry v průmyslu, vědy a výzkumu. Hluboké pochopení fyziky a matematiky mohou být použity při hledání nových řešení jak dnešní a problémy, termínové. Magisterský program ve strojírenství fyziky je silně orientován Research. Téměř polovina absolventů magisterského pokračovat směrem k doktorátu. Oblasti zaměření výzkumu v rozmezí od experimentální a teoretické fyziky materiálů na nanofyziky a nanotechnologiích, a nových energetických řešení. Studijní program se liší od více klasické univerzitní fyziky v jeho blízkosti do betonů, praktické výzkumné otázky. Jeho spojení s problémy v reálném životě, je velmi silná. Studijní program Tam jsou dvě velké společnosti v programu magisterského v inženýrství fyziky, ze kterých si studenti mohou vybrat od okamžiku, kdy vstoupí do programu: Engineering fyzika a fyzika Advanced Materials. První z nich je obecnější, zatímco druhá se zaměřuje na materiály a nanovědy zvláště. Engineering Physics The Engineering Physics Hlavním se skládá ze dvou částí: základní obsah a flexibilní výběr předmětů vybraných studentem. Jádro kurzy z největších krycích důležitých témat pro inženýrské fyziky a metod z výpočetní, teoretické a experimentální fyziky. Obsah Jádro obsahuje také některé volby pro podrobnější zaměřuje na určité téma. Zbytek studií mají velmi flexibilní strukturu, a poskytuje studentovi s možností zaostřování ve fyzice, nanověd, energetických studií nebo navrhování více interdisciplinární obsah major. Student může také rozhodnout se dokončit menší předmět nebo absolvovat více rozšířené major. Cílem dur je dát studentovi možnost profilování studie pro budoucí profesní život a zároveň... [-]

Magistr Ve Vodě A Environmentálního Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Voda a ekologické inženýrství je v podstatě o tom svět práce. S ohledem na omezené přírodní zdroje a rostoucí poptávce po vody, potravin, energie a přístřeší, se podíváme na praktické způsoby, jak rozvíjet naši společnost trvale udržitelným způsobem. Spojíme silnou technickou základnu s důkladné pochopení širšího společenského kontextu. Konečným cílem našeho programu je zajistit udržitelný a fungující společnost. [+]

Voda a ekologické inženýrství je v podstatě o tom svět práce. S ohledem na omezené přírodní zdroje a rostoucí poptávce po vody, potravin, energie a přístřeší, se podíváme na praktické způsoby, jak rozvíjet naši společnost trvale udržitelným způsobem. Spojíme silnou technickou základnu s důkladné pochopení širšího společenského kontextu. Konečným cílem našeho programu je zajistit udržitelný a fungující společnost. Máte zájem o mnoho věcí? Program náš pán je multidisciplinární, který spojuje to nejlepší z vody a techniky prostředí a poskytuje široký pohled na pole. Naše vzdělání spojuje teorii s praxí, včetně hands-on laboratorní práce, případové studie a projektové práce. Spolupracujeme s dalšími magisterských programů v Aalto, a povzbudit, abyste šli k výměně studentů diverzifikovat své názory a dovednosti. Chcete si vytvořit svůj vlastní specializaci v rámci našeho oboru? Náš program je student-střed, s využitím různých prostředí našich žáků. Naše pole je rozmanitá a máte několik možností, jak sledují své kariéry. Abychom zajistili, že budete studovat věci, které jsou nadšený, můžete navrhnout svůj vlastní studijní cestu. Náš osobní proces portfolio vám pomůže rozpoznat své silné stránky a zájmy společně se svým mentorem a vrstevníky. Připravený změnit svět? Konečným cílem našeho programu je zajistit udržitelný a fungující společnost. Takový cíl také znamená, že jsme vášnivý a motivovaní o tom, co děláme: Jsme hrdí na to, vody a environmentální inženýry! Program náš pán je založen na Aalto University School of Engineering, a zaměřuje se na to, co inženýři: uplatnění teorie do praxe při řešení kritických problémů naší společnosti. Náš program vám poskytne kompetence ve... [-]

Magistr V Evropském Hornictví, Minerálů A Ekologického Programu (emmep)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Evropská těžební, minerály a programu životního prostředí (EMMEP) je magisterský studijní program organizovaný do mezinárodní spolupráce tří předních evropských univerzit v hornictví a zdrojů Engineering. [+]

Evropská Těžba, nerosty a Environmentální program (EMMEP) je magisterský studijní program organizovaný v rámci mezinárodní spolupráce mezi třemi předních evropských univerzit v oblasti hornictví a zdrojů inženýrství: Delft University of Technology (Nizozemí) Aalto University (Finsko), RWTH Aachen University (Německo) EMMEP staví na silných stránkách a doplňkové odbornosti uvedených univerzit v vědy o Zemi studií a výzkumů. Evropská Mining hřiště (EMC) začala v roce 1996 a do roku 2014 více než 700 studentů se zapojila do programu a jsou spojeny v dobře organizované sítě absolventů. Během programu studenti dvouletém magisterském studijním dohromady ve třech různých univerzitách: 30 ECTS na Aalto University, Finsko 30 ECTS na RWTH Aachen, Německo 30 ECTS na TU Delft 30 ECTS MSc práce (společné vedení všech tří partnerských univerzit) EMMEP a vstup do programu je koordinován TU Delft. Vysoce kvalitní studenti zúčastněných vysokých škol, stejně jako na celém světě, jsou vítáni, aby se vztahují na EMMEP. Uzávěrka přihlášek 1.března 2017. Profesor na starosti programu na Aalto University School of Engineering je Mikael Rinne. [-]

Magistr Ve Vědě Technologií život - Biosenzory A Bioelectronics

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavním v biosenzory a bioelectronics kombinuje oba teoretické a praktické studium na navrhování, vývoj, zhotovení a charakterizace biosenzory, biomedicínských přístrojů a zdravotnických instrumentations. Hands-o zkušenosti získané při aby rozuměl biokompatibility organických i anorganických materiálů používaných v elektronice, stejně jako interakce mezi nízkofrekvenčních elektromagnetických polí a živou tkáň, a ve speciálních aplikacích tyto interakce is jednotlivých buněk a biomolekul. [+]

Zaměřením na Biosnímací a Bioelectronics kombinuje oba teoretické a praktické studium navrhování, vývoj, zhotovení a charakterizace biosenzory, biomedicínských přístrojů a zdravotnických instrumentations. Hands-o zkušenosti získané při aby rozuměl biokompatibility organických i anorganických materiálů používaných v elektronice, stejně jako interakce mezi nízkofrekvenčních elektromagnetických polí a živou tkáň, a ve speciálních aplikacích tyto interakce is jednotlivých buněk a biomolekul. Cílem je vychovat technické odborníky, kteří mají univerzální chápání biosenzorů a dalších elektronických aplikací. K dosažení tohoto cíle, je student představen nanoměřítku jevy, microfabrication techniky, biomateriálů vědy, biochemické rozpoznávání biomolekul, fyzikálních převodníků, senzorických technologií a na dobrou míře také ke klinickému zařízení jako jsou lékařské zobrazování. Nástroje potřebné při vývoji inovací v oblasti biosenzorů a bioelectronics jsou k dispozici a studenti se důrazně doporučuje uvést na trh své vlastní nápady. Možnosti Kariéra Hlavním poskytuje absolventům nejmodernějších vědeckých poznatků a dovedností, které jim umožní integrovat do mezinárodního trhu životního vědy technologie zaměstnání nebo pokračovat postgraduálního studia v odborných oblastech. Proto kariérní možnosti zahrnují jak kariéry ve výzkumu, vývoji a poradenství v MedTech a biotechnologickém průmyslu. Aalto University Kariéra Services poskytuje informace o zaměstnavateli, práce a práce příležitostí a rady pro hledání práce pro všechny studenty Aalto. Požadavky na přijetí Žadatelé o programech všechny Aalto univerzity studia ve vědě a technologii, musí nejprve splnit obecná kritéria způsobilosti a jazykové požadavky. Kromě toho žadatelé velkým společnostem v rámci programu Life Science Technologies musí splňovat hlavní specifických požadavků uvedených níže, pokud jde o obsah jejich předchozí míry. Akademický posuzování žádostí je založena na společných hodnotících kritérií. Studenti... [-]

Magistr V Geoinformatiky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

V magisterském programu v oblasti geoinformatiky na Aalto univerzity, studenti učí state-of-the-art v moderních metod pro získávání, zpracování a využití geografických informací. [+]

v Magisterský program v geoinformatiky na Aalto univerzity, studenti učí state-of-the-art v moderních metod pro získávání, zpracování a využití geografických informací. Magisterský program v geoinformatiky kombinuje technické, matematické, výpočetní a vizuální znalosti a nabízí studentům možnost využití nejen geoinformatiky technologii, ale také rozvíjet a vytváření nových výpočetních metod a aplikací. Kromě získání celkovou perspektivu, studenti mohou dále zaměřit své dovednosti na jednom ze subjektů v rámci geoinformatiky, jako je geodézie, fotogrammetrie, laserové skenování, dálkového průzkumu Země, geografických informačních technologií nebo kartografii. Magisterský program v geoinformatiky má dlouhou tradici jako technicky a matematicky orientovaný osnov. To je důvod, proč, například, znalosti programování, je zapotřebí základní kurzy matematiky a statistiky, stejně jako zájem o geoIT. Program poskytuje jak teoretické i praktické dovednosti a rozvíjí akademické schopnosti, schopnost řešit problémy a analytické myšlení, jen abychom jmenovali alespoň některé. Výuka je pevně spojena s pokračující špičkového výzkumu. Absolvování programu magisterského v geoinformatiky Vás připravuje klíčových pozic v akademické sféry a průmyslu. Všechny kurzy jsou uvedeny v angličtině. Struktura studia Diplomová práce (30 cr) Diplomová práce (30 cr) je část aplikovaného výzkumu, který zahrnuje nejen písemné práce, ale také splatnosti eseje a seminární prezentaci nebo odpovídající prezentaci. Hlavním cílem diplomové práce je řešení problému, které mají význam pro obor na základě stávajících vědeckých poznatků v souladu s principy odpovědného chování výzkumu. Cílem je vytvořit vědeckou práci. Diplomová práce musí být napsána na téma související s pokročilých studií programu, dohodnutých mezi studentem a dohlížející profesora. Vhodný téma může být například výzkumný a vývojový projekt provádí pro... [-]

Magistr V Geoinženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Geoengineering závisí na celé řadě oborů, včetně zeměpisných a materiálových věd, mechaniky a stavebnictví. Struktury zajímavými místy jsou základy, silnice, escavations a podzemních staveb, jako jsou tunely. . [+]

Geoengineering spoléhá na širokém spektru oborů, včetně zeměpisných a materiálových věd, mechaniky a stavebnictví. Struktury zajímavými místy jsou základy, silnice, escavations a podzemních staveb, jako jsou tunely. Většina stavební materiály, předměty každodenní potřeby pro domácnost, zdroje energie a podzemních vod pocházejí ze země. Megatrendy jako je urbanizace, změna klimatu a rostoucí využívání přírodních zdrojů a energie silně ovlivňují naše životy. Vytvářejí obě výzvy a příležitosti pro geoengineers. Magisterský program v geoinženýrství poskytuje studentům znalosti, dovednosti a kompetence, které jsou potřebné k pochopení chování zemin pro geotechniku, hornin pro rockové strojírenství a těžby surovin a silničních staveb na dálnici inženýrství. Jako geoengineer máte dobré pochopení celého životního cyklu nově vytvořené struktury. Toto chápání se vztahuje na celý životní cyklus od výzkumu a návrhu až po výrobu, údržbu a recyklaci. výzkumy v terénu, laboratorní experimenty a numerické modelování jsou počítat nástroje geoengineers dál. Struktura studia Program se skládá z 60 kr velkých studií (30 kr společných základních studií, 30 CR pokročilých selektivní studií), 30 CR volitelných studiích a diplomové práce (30 Cr). Studenti mohou zaměřit své studium v ​​oblasti geotechnického, rocku nebo inženýrství chodníku výběrem vhodných kurzů ve vyspělých a volitelných studií. V geotechniky, Hlavními oblastmi výzkumu jsou mechanické, hydraulické a tepelné vlastnosti půdy a jejich dopadu na základech, interakci zemina-konstrukce a zlepšení půdy. Dobrá geotechnické znalosti jsou základem veškeré stavby. Klíčovými oblastmi rockové techniky jsou mechaniky hornin, výkopové techniky a aplikované Geosciences. Rock inženýrství poskytuje vzdělání na využití podloží jako podzemních prostor a jako nerostných zdrojů. Vzdělávání poskytuje znalosti při navrhování... [-]

Magistr V Globální Správu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v Global Management (GM) nabízí studentům dvě vysoce prestižní kvalifikace: MSc v oboru ekonomie a Business Administration vydanou Aalto University School of Business a CEMS Masters International Management (MIM) poskytnuté CEMS, Globální aliance na vzdělávání managementu. [+]

Máte zájem o budování úspěšné mezinárodní kariéru? Program Global Management s CEMS Masters in International Management vybavuje studenty dovednosti a know-how potřebné k působit jako hra měniče v zítřejším globálním podnikatelském prostředí. CEMS - globální kvality CEMS je globální aliance 30 předních obchodních škol, téměř 80 nadnárodních společností a neziskových organizací, které společně nabízejí program top-zařadil, mezinárodní a prakticky orientované CEMS Masters in International Management (MIM). Celosvětově více než 1000 studentů zapsat do CEMS MIM každý rok a existuje více než 10 000 CEMS absolventi 81 národností pracujících v 75 zemích. Souhlasně zařadil mezi špičku ve světě Financial Times, CEMS MIM spojuje nadnárodních společností a mezinárodních kalibru profesoři z předních univerzit a obchodní školy. Získat dva kvalifikace ve stejnou dobu The Magisterský program v Global Management (GM) Nabízí studentům dvě vysoce prestižní kvalifikace: MSc v oboru ekonomie a Business Administration vydanou Aalto University School of Business a CEMS Masters International Management (MIM) poskytnuté CEMS, Globální aliance na vzdělávání managementu. Program se skládá z: 1. specializace trati s diplomové práce v jedné z následujících oblastí: účetnictví Firemní komunikace Podnikání a inovační management finance Management a International Business Marketing nebo Strategie; a 2. CEMS MIM studie provedené na univerzitě Aalto a na jiném CEMS školy. Během svého prvního MSc rok, studenti absolvovat kurzy Zaměření Specializace a diplomové práce. Druhý ročník zahrnuje většinu komponent CEMS MIM, včetně výměnných semestru na jiném CEMS školy. Kromě míry Aalto MSc, student musí absolvovat mezinárodní stáž a fullfil požadavky CEMS MIM jazykové za účelem získání CEMS MIM... [-]

Magistr V Informačních A Service Management

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský v informačních a Service Management nabízí tři oblasti specializace: Business Analytics, Informační systémy, vědy a logistika a služby Management. [+]

Program Magisterský v informačních a Service Management nabízí tři oblasti specializace: Business Analytics, Informační systémy, vědy a logistika a služby Management. Informační služby založené jsou vidět Evropskou unií jako primární oblasti růstu vyspělých ekonomik. Program Magisterský v informačních a Service Management (ISM) vychovává budoucí informační profesionály, kteří jsou schopni rozvíjet a řídit tyto služby. Mezioborové povahy a důraz na analýzu dat a řízení projektů poskytuje studentům dovednosti analýzy stále rostoucí přísun informací a nových technologií a správu elektronických obchodních operací. Studie Zkušenosti Obsah a zaměření programu se liší podle svých tří volitelných oblastí specializace: Business Analytics, informačních systémů pro vědu a logistiky a Service Management. Zaměření informační systémy je na řízení a rozvoj obchodních procesů pomocí informačních systémů a sítí. Témata zahrnují podnikových informačních systémů, e-commerce a softwaru podnikání, stejně jako jejich strategických aplikací. Cílem je efektivní řízení informačních zdrojů a šikovná implementace informačních systémů uplatňujících technologii, která nejlépe podporuje konkrétní obchodní potřeby. Zaměření Logistika a Management Service je na poskytování studenty s možnostmi pro správu a rozvoj výroby, distribuce, dodávky, nákup a servisní operace firem. Témata zahrnují řízení dodavatelského řetězce v různých operačních prostředí, rozvoj služeb a operací, modelů řízení zásob a politiky, řízení kvality a různé obchodní modely. Toto zaměření area připravuje studenty na výzvy propojené ekonomiky a dává možnost kontrolovat a navrhnout komplexní logistické řetězce a aplikovat získané poznatky o projektovém managementu k various prostředí. Business Analytics orientace vlaky studenty řídit a analyzovat rychle rostoucí objem a škálu dostupných údajů, které mají být použity pro podnikání, technologie... [-]

Magistr V Informačních Sítí

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v informačních sítích je trans-disciplinární studijní program ve strojírenství budově na informační a komunikační technologie (ICT) a digitálních médií. Spojuje v oblasti společenských věd, moderní digitální technologie a podnikání. [+]

Staňte se odborníkem v přístupu člověka zaměřený na digitální technologie! Magisterský program v informačních sítích je trans-disciplinární studijní program ve strojírenství budově na informační a komunikační technologie (ICT) a digitálních médií. Spojuje v oblasti společenských věd, moderní digitální technologie a podnikání. Program poskytuje studentům komplexní pochopení na interakci mezi lidmi a digitálních technologií na individuální, skupinové, organizační a společenské úrovni. Dozvíte se o společný rozvoj digitálních technologií a podnikání v nové lidské-střed, spolupráce a tvůrčím způsobem. Studijní program Studium v ​​programu studia v informačních sítí kombinovat kurzy počítačové vědy, mediální technologie, průmyslového managementu a podnikání s přístupem lidské-střed. Program podporuje studenty, aby budovat svůj osobní studijní plán na multidisciplinárním způsobem nabízí dobře strukturované studium entity klíčových oblastí látek programu. Můžete se zaměřit na jednu oblast návykových látek, nebo se rozhodnete postavit širší multidisciplinární kombinaci kompetencí. Čtyři zaostřovací pole, dráhy, v informačních sítí Major jsou: ICT v podnikání, znalostí a obchodní sítě, média, a na uživatele Design. Master of Science (Technology), 120 ECTS, struktura studia se skládá z hlavní (jeden dlouhý nebo kompaktní), diplomové práce, a volitelné studium. Kompaktní hlavní je vždy doplněn o menší. Nedávné diplomová práce témata informačních sítí studentů např Rozdíly mezi pozorování a rozhovorů při tvorbě případy použití pro kontrolu použitelnosti; Uživatelský výzkum v komercializaci - proč a jak; Vytvoření persona na základě sekundárních dat: studie o vnímané spolehlivosti UX designu; tvorba hodnoty zákazníka a zachycení hodnoty do digitálního rozšířených průmyslových služeb; Mobilní interface design pro navození motivace: důsledky designu od teorie sebeurčení a motivačních rozhovorů; a... [-]

Magistr V Inovační Udržitelné Energetické Strojírenství (nordic Master)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Nordic Mistr v inovativních a udržitelných energetiky (ISEE) je prvotřídní vzdělávání v oblasti energie vedoucí k Master of Science. [+]

Nordic Mistr v inovativních a udržitelných energetiky (ISEE) je prvotřídní vzdělávání v oblasti energie vedoucí k Master of Science. Termín "Udržitelná energetika" obsahuje Široká řada postupů, politik a technologií (Konvenční a obnovitelné zdroje / alternativní) zaměřený na poskytování energie na nejméně finanční, environmentální a sociální náklady. Silný důraz je kladen na řešení energetické technických problémech s patřičným ohledem na technických, ekologických a sociálně-ekonomické otázky. Dalším silným Důraz je kladen na Inovačních a podnikatelských aspekty energetické společnosti, zejména v souvislosti s tím, jak je možné stávající a nové inovace zlepšení účinnosti uváděny na trh v různých zemích. Tyto inovační aspekty uvnitř programu jsou obě v souvislosti s pokročilou obnovitelné pojetí v severských zemích, jakož i pokud jde o nové podniky v odvětví energetiky. Studijní program Těžištěm programu je poskytnout state-of-the-art vzdělání v oblastech konvenční a obnovitelné zdroje energie, jako jsou konvenční a nové výroby elektřiny, solární energie, energie z biomasy, větrné energie, geotermální energie a energetické využití v zastavěném prostředí prostřednictvím ekonomicky a ekologicky udržitelných systémů a technologií. Program je rozdělen do Předem definované studijní a mobility stopy s kompetenčních profilů. Každý člen konsorcia univerzita; KTH, Švédsko, Chalmers, Švédsko, NTNU, Norsko, DTU, Dánsko, Aalto, Finsko, UOL, Island má hlavní odpovědnost za jednu skladbu. Požadavky programu specifické Předpoklady: BSC / BEng vzdělání nebo ekvivalentní (obvykle 3-4 roky) ve strojírenství, chemického inženýrství nebo ekvivalentní. (Pro získání rovnocennou způsobilost, základní znalosti z matematiky, fyziky a chemie, musí být na úrovni bakalářské / získal bakalářský). Požadavky na anglický jazyk TOEFL Paper-based test: minimálně 580 (písemná... [-]

Magistr V Korporátní Komunikace

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský v korporátní komunikace je jedinečný ve své kombinaci mezinárodního obchodu, řízení a komunikaci. [+]

Program Magisterský v korporátní komunikace je jedinečný ve své kombinaci mezinárodního obchodu, řízení a komunikaci. V tomto, rychle se měnícím podnikatelském prostředí, výzvy splnit podniků a dalších organizací vyžaduje důkladné pochopení dynamiky médií a komunikace. Globalizovaný svět je složitější a méně předvídatelné než kdy předtím, a komunikace musí být strategicky řídit. Studie Zkušenosti Program korporátní komunikace (CC) Velitel je navržen tak, aby studentům důkladnou, trans-disciplinární chápání oblasti firemní komunikace a správu médií. Prohlíží program firemní komunikace jako podnikové funkce, a zároveň, jako sociální interakce. Během studií se nám zdůraznit dopad globalizovaném prostředí na komunikaci praxe, řízení a vedení. Na světovém měřítku, CC program je unikátní ve své kombinaci mezinárodního obchodu, řízení a komunikaci. Díky pečlivě navržen, učební plán výzkumu založený na, program poskytuje studentům s hlubokou znalostí strategickou roli komunikace a mediálního managementu v současných organizacích. CC Program nabízí profesionální a akademické kompetence v rámci těchto specifických oblastech, jako jsou vztahy s médii, komunikace zaměstnanců, vztahy s investory, vedení záležitostí, a změna a krizové komunikace. Zejména rozvíjí kompetence potřebné v oblasti řízení mezinárodních korporační komunikace, řízení vnějších a vnitřních vztahů zúčastněných stran a účast na firemní strategii práce. Ve všech samozřejmě práce a vzdělávacích aktivit problémových bázi cvičíme dovednosti potřebné pro různé multikulturních a vícejazyčných situacích. Program korporátní komunikace magisterský rekrutuje studenty z různých prostředí, ale je nutná zvuk obchodní znalosti získané v dřívějších studiích. Ceníme si rozmanitosti ve třídě, a vyzvat žadatele z celého světa, s dřívější vědecké odbornosti v rozmezí od např managementu a marketingu na komunikaci a... [-]

Magistr V Managementu A Mezinárodního Obchodu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský v Management a International Business (M & IB) je ideální pro nadšené studenty, kteří požívají řešení praktických a intelektuální výzvy. [+]

Program Magisterský v Management a International Business (M & IB) je ideální pro nadšené studenty, kteří požívají řešení praktických a intelektuální výzvy. v Program magisterský v oboru Management a International Business (M & IB) úzce spolupracovat s různými organizacemi a mezinárodními vědci, aby vám poskytne příležitost stát se vysoce kvalifikovaný profesionál, s široce použitelný znalostmi v oblasti managementu a mezinárodního obchodu. Náš program je mnohostranný a flexibilní, který vám umožňuje vytvořit jedinečný profesní profil na základě vašich zájmů. Sledujte svou vášeň Sníte o vytváření inspirující pracovní místa? Máte zájem o řešení problémů, které přináší cross-kulturních kontextů? Možná vás láká strategickými výzvami globálních trhů? Nebo motivovalo udělat změnu pro udržitelnou budoucnost? Pokud jeden nebo více z těchto výzev fascinuje vás, jste na správném místě! studie Zkušenosti Jádrem programu magisterského v oblasti řízení a mezinárodním obchodě je prakticky podložené a výzkum založený na porozumění managementu a mezinárodního obchodu. Jako studentka M & IB magisterského můžete se specializují na jeden nebo dva z následujících oblastí: Řízení lidských zdrojů mezinárodní obchod Strategie Práce Udržitelnost management. Kromě specializace možnosti v programu M & IB Mistr je multidisciplinarita z Aalto University vám umožňuje přidat do svého unikátní odborného profilu výběrem zajímavého nezletilou mezi jednotlivými subjekty v Aalto univerzity, nebo dokonce v zahraničí. Podle průzkumu maturitní našich absolventů ocení rozmanitost a interaktivitu studií, stejně jako mezinárodní atmosféru, praktický přístup a zaměření na aktuální témata. Výsledky učení Program se snaží vzdělávat vnímavý a kompetentními odborníky s analytickými, koncepční, komunikačních a kulturních citlivosti dovednosti potřebné k úspěchu na mezinárodní... [-]

Magistr V Marketingu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v marketingu se točí kolem strategického marketingu, udržitelného marketing, Marketingu pro retailové bankovnictví a spotřebitelské kultury. [+]

Magisterský program v marketingu se točí kolem strategického marketingu, udržitelného marketing, Marketingu pro retailové bankovnictví a spotřebitelské kultury. Marketing je způsob myšlení a způsobu praxi typický pro všechny rozměry podnikání. V tomto programu budete dosáhnout důkladné pochopení této filozofie a solidní základy dovedností a know-how nezbytné z horního marketingový specialista. Studie Zkušenosti Program je v čele čtyř základních kurzů: strategický marketing, udržitelný Marketing, Retail marketing a spotřebitelské kultury. Dále posilovat tyto klíčové oblasti znalostí, můžete také dozvědět o aktualizaci Service obchodní strategie značky v strategického marketingu, generální inovativní prodejní, digitálního marketingu, spotřebitelského chování v oblasti designu a módy, módní marketing a psychologie spotřebitele. The Strategický marketing Samozřejmě se dostanete k jádru podnikání. Tyto kurzy pokrývají širokou škálu otázek týkajících se role marketingu v oblasti podnikových strategií, postupů řízení, konkurenční výhoda a obchodní výkonnosti, a zároveň seznámení vám role marketingu v udržitelném vedení a společensky odpovědné rozhodování. Kurz vám nabízí konkrétní znalosti, dovednosti a analytické nadání pro budování efektivních obchodních modelů a komercializaci inovací ziskové. The udržitelné Marketing Samozřejmě zkoumá role marketingu v trvale udržitelné společnosti. Udržitelné marketing má dva imperativy: 1) provádět sám o sobě v cestě, která posouvá ekonomický úspěch v organizaci při vytváření pozitivní dopad na společnost a životní prostředí, a 2), které pomáhají přinést společnosti, která hodnoty a praktiky, sociální a ekologické udržitelnosti ve všech jejích chování. V tomto kurzu se naučíte identifikovat udržitelné marketingové příležitosti, jejich spojení s marketingovou strategií a nabídnout zvláštní taktiku a aplikací. Dozvíte se také začlenit trojího (sociálních, ekonomických a environmentálních) cílů... [-]

Magistr V Matematiky A Operačního Výzkumu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Cílem programu magisterského matematiky a operačního výzkumu je připravit odborníky, kteří mají rozsáhlé znalosti matematických metod a nástrojů, jakož i silná řešení problémů dovednosti, aby se mohli úspěšně řešit náročné vědecké, průmyslové, ekonomické a ekologické problémy. [+]

Rozvíjet své dovednosti v matematice a systémového myšlení a uspokojit budoucí poptávku po špičkových odborníků v oboru! Cílem programu magisterského matematiky a operačního výzkumu je připravit odborníky, kteří mají rozsáhlé znalosti matematických metod a nástrojů, jakož i silná řešení problémů dovednosti, aby se mohli úspěšně řešit náročné vědecké, průmyslové, ekonomické a ekologické problémy. Během programu se studenti učí matematicky myslet. Učí se také vytvářet matematické modely reality a analyzovat tyto modely se vyvíjet a rozmísťovat state-of-the-art metody a algoritmy. Díky volbě major, mohou studenti zdůraznit matematické teorie, výpočetní metody, nebo modelování a řešení problémů dovednosti, které jsou potřebné v praxi. Studijní program Program Magisterský matematiky a provoz nabízí tři okruhy: Matematika, Aplikovaná matematika, a systémy a operační výzkum. Kariérní možnosti Absolventi programu magisterského matematiky a operačního výzkumu jsou v rostoucí poptávky v mnoha průmyslových odvětvích a ve veřejném sektoru. Tento nárůst je částečně způsoben schopností shromáždit více údajů o nejrůznějších jevů, které spolu s pokroky v matematických metod a větší výpočetní výkon umožňuje využívat matematické dovednosti stále ve větší míře. Typické tituly pracovní nedávných absolventů patří, například poradce, data analytik dodavatelského řetězce Planner, Business Analyst Junior analytik, výzkumný asistent, doktorand ... Všechny tři obory poskytují vynikající základ pro budování kariéry ve vědeckém výzkumu. Tak velký podíl studentů pokračovat ve studiu a získat doktorát. Školné a stipendia Studenti ze zemí mimo EU / EHP vybrané do programu Matematika a operační výzkum v žádosti kolo 2017 bude účtováno školné. Katedra matematiky a systémovou analýzu nabízí nejlepší asistent pozice studenti léto trainee /... [-]

Magistr V Mezinárodním Managementu Designu Obchodní

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v mezinárodním designu Business Management umožňuje studentům, aby jednala jako budoucí profesionály světové třídy v globální rozvoj podnikání prostřednictvím konstrukce a technologie. [+]

The Magisterský program v managementu International Design Business umožňuje studentům působit jako budoucí profesionály světové třídy v globální rozvoj podnikání prostřednictvím konstrukce a technologie. Indikátor (IDBM) Program International Design Business Management je společný výuky a výzkumu platforma tří Aalto University škol: School of Business, School of Art, designu a architektury, a škola vědy. Program je určen pro všechny studenty se zájmem o mezioborové práce, design řízený inovace, kreativní obchodní modely a vývoje produktů. Účelem programu IDBM je rozvíjet světové odborné znalosti v oblasti globální správy design podnikání prostřednictvím multidisciplinárního výzkumu a vzdělávání, které jde napříč oblastech obchodu, designu a technologie. Program IDBM je vyškolit kvalifikované odborníky pro klíčové role v globální design podnikání. Program klade důraz na význam designu jako konkurenční faktor, Google s state-of-the-art technologií a obchodních modelů. studie Zkušenosti Hlavní nabídka programu IDBM je Industry Project, což je úkol real-life od přispívajícího-společnost, která multidisciplinární tým čtyř až šesti studentů se zavazuje v průběhu prvního akademického roku. Program dává budoucím obchodníkům, inženýring Znalci a designérům možnost vyzkoušet důležité interpersonální dovednosti prostřednictvím družstevních průmyslových projektů a odborných kurzů. Program je postaven na podnikání, designu nebo technologických dovedností a schopností dosáhnout na bakalářském stupni, které umožňuje studentům, aby plně využily svého vlastního potenciálu jako členové interdisciplinárních týmů, často v práci na základě projektů. Výsledky učení Studenti se učí, co je potřeba k provedení nového podnikání v globálním prostředí. Ovládají profesionální specializované koncepty, aplikace a znalosti týkající se jejich vlastního podnikání, konstrukční nebo technologické zázemí, které jsou relevantní pro globální rozvoj podnikání.... [-]

Magistr V Mezinárodním Managementu Designu Podnikání - M.Sc. Stupeň V Technologii

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Účelem programu IDBM je rozvíjet světové odborné znalosti v oblasti globální správy design podnikání prostřednictvím multidisciplinárního výzkumu a vzdělávání, které jde napříč oblastech obchodu, designu a technologie. [+]

Účelem programu IDBM je rozvíjet světové odborné znalosti v oblasti globální správy design podnikání prostřednictvím multidisciplinárního výzkumu a vzdělávání, které jde napříč oblastech obchodu, designu a technologie. The International Design Business Management (IDBM) Program je společný pro vyučovací a výzkumné platformy ze tří Aalto University škol: School of Business, School of Art, designu a architektury, a School of Science. Program je určen pro všechny studenty se zájmem o mezioborové práce, design řízený inovace, kreativní obchodní modely a vývoje produktů. Účelem programu IDBM je rozvíjet světové odborné znalosti v oblasti globální správy design podnikání prostřednictvím multidisciplinárního výzkumu a vzdělávání, které jde napříč oblastech obchodu, designu a technologie. Program IDBM je vyškolit kvalifikované odborníky pro klíčové role v globální design podnikání. Program klade důraz na význam designu jako konkurenční faktor, Google s state-of-the-art technologií a obchodních modelů. Studijní program Všichni studenti magisterského ze tří kolejí (umění, technologie, obchodní), bude studovat stejné povinné IDBM kurzy během prvního roku studia. Jádrem programu je projekt Industry, která trvá celý školní rok, kdy multidisciplinární studentské týmy pracují společně na real-životní výzvy, poskytovaných průmyslovými partnery Program umožňuje budoucí marketingu, technické odborníky a návrhářům možnost vyzkoušet si důležitých interpersonální dovednosti prostřednictvím družstevních průmyslu projekty a specializovaných předmětů. Program je postaven na podnikání, designu nebo technologických dovedností a schopností dosáhnout na bakalářském stupni, které umožňuje studentům, aby plně využily svého vlastního potenciálu jako členové interdisciplinárních týmů, často v práci na základě projektů. Kariérní možnosti IDBM studie připravit na práci v kreativních odvětvích a podnicích, které používají a spravují kreativitu... [-]

Magistr V Nano A Rozhlasových Vědách

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Tento program nabízí to vše a mnohem více. Magisterský program Nano a rozhlasových stanic věd nabízí základní znalosti v následujících oblastech: mikro- a nanověd, mikro- a nanoelektronických obvodů ... [+]

Jste zvědaví, jak moderní bezdrátových zařízení fungují a proč bezdrátové připojení je stále rychleji a rychleji? Chtěli byste vědět, jak integrovat radiofrekvenční obvody a antény do nejmenších bezdrátových senzorů, například pro "internet věcí", na satelitní bázi zeminy nebo pozorování vesmíru, nebo implantabilních zdravotnických zařízení? Možná jste se také zajímat nano Výrobní metody, solární panely, nebo rozhlasové propagace a elektromagnetismus v základním výzkumu? Tento program nabízí to vše a mnohem více. Magisterský studijní program v Nano a rozhlasových věd nabízí základní znalosti v následujících oblastech: mikro a nanovědy, mikrofon a Nanoelektronické obvodů, pokročilých materiálů a photonics, rádio vědu a vesmírné vědy a techniky. V tomto programu se budete blížit inženýrské studie z obou průmyslových a vědeckých hledisek. Můžete být teoreticky orientované nebo nasměrovat své studium více na praktické aplikace. Studijní program Program nabízí pět hlavních možností. V průběhu prvního pololetí zaměřit se na společných předmětů, a na konci semestru vyberete váš major. Během druhého a třetího semestru získáte hluboký vhled do vámi zvolené major, který vede k diplomové práce v průběhu druhého roku svého studia. Program je kombinací teoretických a praktických kurzů, které se skládají z přednášek, nezávislých cvičení, počítačové simulace, laboratorní práce, a skupinových úkolů. Tyto studie jsou úzce spojeny s aktuálním výzkumu v dané oblasti. Program také umožňuje volitelné studií z širokého výběru témat v rámci například umění, obchodu a dalších technologických předmětů. Magisterský titul (120 ECTS) se skládá ze studií v hlavních (65 ECTS), volitelné části studia (25 ECTS) a diplomové práce (30 ECTS). Majors Pokročilé materiály a... [-]

Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v oblasti financí připravuje studenty na práci v světově nejvíce selektivních společností ve finančním odvětví. [+]

Magisterský program v oblasti financí připravuje studenty na práci v světově nejvíce selektivních společností ve finančním odvětví. Program Finance poskytuje dynamický, náročný, ale podpůrný vzdělávací-střed prostředí, které připravuje studenty na práci v světově nejvíce selektivních společností v oblasti mezinárodního bankovnictví, poradenství v oblasti managementu a souvisejících oblastech. Studenti rozvíjejí solidní vědecký přístup k finančním problémům. Program podporuje rozvoj širších komunikace, týmová práce, etické, kvantitativní a mezikulturních dovedností, které studenti budou potřebovat a to jak v obecných manažerských pozicích a jako aktivní občané mohli diskutovat o problémy dne. Program připravuje někteří studenti na nejlepších světových doktorských studijních programů v oblasti financí. Studie Zkušenosti Studenti mají možnost přizpůsobit jejich titul od specializující se na jedné ze dvou oblastí koncentrace: podnikových financí a finančních trhů. v corporate finance Oblast, studenti se zaměřují na takové otázky, jako analyzování a výběru investičních projektů, fúzí a akvizic, teorie agentury, investiční bankovnictví a získávání finančních prostředků z primárních trzích, projektu a financování obchodu a kapitálové struktury a rozhodnutí dividend. Oblast finance Firemní připravuje studenty pro entry-level pozice v například investice nebo komerčního bankovnictví, poradenství v oblasti řízení, nebo finanční a podnikové plánování funkcí průmyslových firem. v finanční trh Oblast, studenti zaměří na otázky, jako je chování a determinanty cen cenných papírů, jejich důsledky na správu portfolia, behavioral finance a psychologie investorů, rizikový kapitál, řízení rizik, stejně jako cenové možnosti, futures a další deriváty. Na finančních trzích oblast připravuje studenty pro entry-level pozice v např správou investic a strategií, rizikového kapitálu a private equity, a řízení rizik. Výsledky... [-]

Magistr V Oblasti ICT Inovací (EIT Digital Master škola) - Architektury Softwaru A Služeb

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Software a služby architektury major zahrnuje širokou škálu témat od uživatelských studií, uživatelské soustředěný vývoj a modelování podnikových procesů softwarového inženýrství, analýza dat, bezpečnost softwaru a vysoce distribuovaného softwarového systému. Studenti z hlavních naučí pracovat v týmech jako vodítko pro proces vývoje softwaru komplexních informačních systémů. [+]

EIT Digital mistr škola nabízí dvouletou vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií. Studium v Architektury softwaru a služeb Hlavním cílem vychovat novou generaci služeb návrháři a softwarových architektů schopných projektová a inženýrská nových softwarových systémů pro: Pohon digitalizaci podniků, Vytvoření nových podniků na základě intenzivních službách softwaru, Odpovědná za elicitaci a definici toho, co softwarových produktů a služeb IT firmy by měly vytvořit, aby byla úspěšná; a Je odpovědný za postupů a metod pro efektivní rozvoj moderních softwarových systémů. The Architektury softwaru a služeb Hlavním pokrývá široké spektrum témat od uživatelských studií, uživatelské soustředěný vývoj a modelování podnikových procesů softwarového inženýrství, analýza dat, bezpečnost softwaru a vysoce distribuovaného softwarového systému. Studenti z hlavních naučí pracovat v týmech jako vodítko pro proces vývoje softwaru komplexních informačních systémů. Architektury softwaru a služeb (SSA) je jedním z pěti velkých společností v magisterském programu v informačních a komunikačních technologií inovace (EIT digitální mistrovské škole) nabízené Aalto University. Partnerské univerzity, s nimiž lze tento double degree programu dokončené jsou: University of Trento (Itálie), ELTE (Maďarsko), TU / Eindhoven (Nizozemsko), UPM (Španělsko). Proč studovat architektury softwaru a služeb programu EIT Digital? Program EIT Digital SSA nabízí: Inovativní a dobře uzemněný vzdělání pro novou generaci služeb, designéry a softwarové architekty. Studium na dvě stránky evropských předních technických vysokých škol, které vedou k double degree. Dobrý integrace s kurzy na míru v oblasti inovací a podnikání. Připojený na zajímavé průmyslové... [-]

Magistr V Oblasti ICT Inovací (EIT Digital Master škola) - Vestavěné Systémy

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

EIT Digital mistr škola nabízí dvouletou vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií. [+]

EIT Digital mistr škola nabízí dvouletou vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií. Vestavěných systémů hlavní zaměřuje na umožnění technologií a metodologie návrhu pro výpočetní systémy, které jsou vloženy jako nedílná součást větších systémů, určených pro zvláštní kontrolní funkce zařízení s různými elektronických a mechanických součástek. Studenti Embedded Systems dur na Aalto University získají dovednosti pro vývoj aplikací a služeb, které jsou založeny na mobilní cyber-fyzikálních systémů technologií (CPS). K tématům patří Programování webové a multimediální systémy, Zpracování obrazu a zvuku, navrhování uživatelských rozhraní, a zvládnutí návrhu vestavěných systémů flow. Absolventi Systems programu Embedded budou světové specialisty a inovátory v oblasti vestavěných systémů, schopných pracovat vestavěné řešení pro nové výzvy v kybernetickém-fyzikálních systémů a internet-of-věcí domén. Embedded Systems (ES) je jedním z pěti velkých společností v magisterském programu v informačních a komunikačních technologií inovace (EIT digitální mistrovské škole) nabízené Aalto University. Partnerské univerzity, s nimiž lze tento double degree programu dokončené jsou: KTH (Švédsko), TU Berlin (Německo), TU / Eindhoven (Nizozemsko). Tisk Zpětná vazba Proč studovat Embedded Systems? Vestavěné systémy jsou všude. Více než 98% světových zpracovatelů se nachází ve vestavěných systémech. Aplikace zahrnují širokou škálu průmyslových a osobních systémů, jako jsou družice, roboty, aut, letadel, výtahů, mobilní telefony, pračky a zdravotní péče zařízení, jen zmínit několik. Ve všech těchto oblastech, vestavěné systémy svěřují přidanou hodnotu k produktům buď rozšíření nabídky dodávaných funkcí nebo zvyšování kvality "tradiční" funkce, která je vykreslen pro uživatele.... [-]

Magistr V Oblasti ICT Inovací (EIT Digitální Mistrovské škole) - Cloud Computing A Služby

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

EIT Digital mistr škola nabízí dvouleté vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií. [+]

EIT Digital mistr škola nabízí dvouleté vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií. Starosta Cloud Computing a služby se zaměřuje na širokou škálu aplikací, jako je elektronický obchod, mobilní služby, online sociálních sítí, peer-to-peer systémů a webových služeb. Co je společné pro všechny z těchto aplikací je, že informační zdroje a regulace jsou decentralizované v síti a více datových center a jejich základní systémy stávají distribuované, rekonfigurovatelné a adaptivní. To vše dělá proces vývoje distribuovaných softwarových systémů podstatně složitější než u centralizované systémy. Cloud Computing and Services hlavní poskytne studentům systému vědomostí a to jak ve formálním nadací, technologických platforem a praktické dovednosti při provádění distribuovaných softwarových aplikací. Tento program má oddělené doby pro podávání žádostí a postupů pro přijímání pracovníků než zbytek magisterských programů nabízených Aalto University. Cloud Computing and Services (CCS) je jedním z pěti velkých společností v magisterském programu v informačních a komunikačních technologií inovace (EIT digitální mistrovské škole) nabízené Aalto University. Partnerské univerzity, s nimiž lze tento double degree programu dokončené jsou: TU Berlin (Německo) Univerzita Rennes 1 (Francie) Université Paris-Sud (Francie) KTH (Švédsko) TU Delft (Nizozemsko). Specializace Specializace jsou poskytovány v průběhu druhého roku. Program CCS nabízí 6 specializace, každý na jiném místě. Pro splnění požadavků na geografické mobility, zvolené výstupní bod musí lišit od zvoleného vstupního bodu. Mobilní služby na Aalto Cloud & Datová Analytics na TU Berlin Cloud infrastruktury na University Rennes 1 Údaje Intenzivní Computing... [-]

Magistr V Oblasti ICT Inovací (EIT Digitální Mistrovské škole) - Vzájemné Ovlivňování Počítače Lidské A Designu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

The Human Computer Interaction and Design hlavní zaměřuje na studium, návrhu, vývoje a hodnocení nových uživatelských rozhraní a interaktivních systémů s přihlédnutím k lidské aspekty, na kognitivní a senzoricky motorických úrovni, technologické aspekty, jakož i obchodní aspekty. [+]

EIT Digital mistr škola nabízí dvouletou vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií. The Interakce člověka s počítačem a design Hlavním se zaměřuje na studie, návrhu, vývoje a hodnocení nových uživatelských rozhraní a interaktivních systémů s přihlédnutím k lidské aspekty, na kognitivní a senzoricky motorických úrovni, technologické aspekty, jakož i obchodní aspekty. Tyto studie zahrnují kurzy na navrhování a hodnocení interaktivních systémů se silným důrazem na projekční techniky user-střed: pochopení lidské schopnosti a důsledky používání informačních technologií jako nástroje pro řešení úkolů souvisejících s prací, a rozvíjení a vyhodnocování systémů tím, že uživateli ve středu návrhového procesu. Kromě toho bude studie v hlavním rozvíjet podnikání na mysli, pokud jde o uživatelských profilů, uživatelských segmentů, branding, vývoji na trhu a představených produktů. Proč studovat EIT Digital Human vzájemné ovlivňování počítače a designu program? Program EIT Digital HCID nabízí: Přední linie technický obsah uvnitř pole Studium na dvě stránky evropských předních technických vysokých škol, které vedou k double degree. Dobrý integrace s přizpůsobenými obchodních kurzů v oblasti inovací a podnikání Teze práce dobře zakotvena v průmyslové problémy Přístup do působnosti osmi EIT digitálních inovací směrů činnosti přinejmenším přes letní školy mezi těmito dvěma roky. Přístup k společného umístění center a inovačních ekosystémů z devíti EIT Digital uzlů. Jaký je program všechno znamená? Program v lidské vzájemné ovlivňování počítače a designu se zaměřuje na studie, návrhu, vývoje a hodnocení nových uživatelských rozhraní a interaktivních systémů s... [-]

Magistr V Oblasti Nemovitostí Ekonomii

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Máte zájem o ekonomii? Chcete pracovat jako holistický odborník na specializovaném oboru? Připraven řídit nejcennější majetek má země? Pokud ano, pak by to mohlo být program pro vás. [+]

Máte zájem o ekonomii? Chcete pracovat jako holistický odborník na specializovaném oboru? Připraven řídit nejcennější majetek má země? Pokud ano, pak by to mohlo být program pro vás. Magisterský program v oblasti nemovitostí ekonomie nabízí studentům důkladné pochopení dynamiky trhu s nemovitostmi. Budete dosáhnout komplexní pochopení jevů spojených s trhy s nemovitostmi, a naučit se techniky používané pro analýzu a řízení reálného programu estate.The kombinuje vědecké disciplíny ekonomie, managementu, hospodaření s půdou a který hodlá poskytnout studentům klíčových dovedností zapotřebí v širokém rozsahu kariéru v oblasti nemovitostí. Abychom pochopili složitost předmětů, mnoho kurzů kombinovat teoretické znalosti v reálném životě projekty a obchodních případů. Stejně jako většina pracovních míst v oblasti nemovitostí jsou o lidech a interakci, silný důraz ve studiích je kladen na týmovou práci. Co se naučíte v tomto programu? Kurzů v rámci programu zahrnovat dovednosti a znalosti potřebné pro správu nemovitostí po celou dobu jeho životního cyklu. Všichni studenti v oblasti nemovitostí ekonomiky budou seznámeni s principy realitních ekonomie a dynamice trhu s nemovitostmi, stejně jako metod oceňování a investiční analýzy. Všichni studenti budou také zvýšit své znalosti o nemovitostech a legislativy životního prostředí a plánování systému a jejich úlohu v realitních trzích. Po těchto společných studiích studenti si mohou vybrat specializovat v obou nemovitostí ekonomiky a managementu nebo ve vedení země. Real Estate Ekonomika a management se zaměřuje na investice do nemovitostí a podnikání, rozvoj nemovitostí a správu nemovitého majetku v průběhu jejich životního cyklu. hospodaření s půdou se zaměřuje na proces řízení využití a rozvoj půdního... [-]

Magistr V Oblasti Námořní Inženýrství (nordic Master)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Nordic Mistr v námořním stavitelství je založeno na odborné znalosti zúčastněných univerzit v rámci námořní architektury, pobřežní inženýrství a námořní inženýrství. [+]

Nordic Mistr v námořním stavitelství je založeno na odborné znalosti zúčastněných univerzit v rámci námořní architektury, pobřežní inženýrství a námořní inženýrství. Program se zaměřuje na zahraniční studenty, kteří chtějí profitovat z severských Pět tech univerzit dlouholetou tradicí a kompetencí v oblasti a severské studenty, kteří chtějí specializovat na určité oblasti odborných znalostí nabízených v rámci aliance. Online aplikace je otevřen 01.11.2016 -16 01. 2017 Studijní program Výuka je založena na prvních principů v rámci návrhu, výstavbě a provozu lodí a offshore struktur, včetně hydrostatiky a stability, hydrodynamiky, vlnové a zatížení větrem a strukturálních analýz. Výuka zahrnuje přednášky, cvičení, semináře a projektové práce. Teorie je podporována experimentální práce a počítačové simulace intenzivně používají. Aalto studie track: Osobní lodě Aalto University nabízí k severské Master in námořní inženýrství studii dráhy osobní lodě. Tato studie dráha poskytuje ucelený přehled o různých aspektech týkajících se designu, analýzu a optimalizaci osobních lodí. Studie vztahovat jak na základní znalosti, jakož i aplikaci metod posuzování rizik v designu lodi. Tyto protichůdné zájmy různých zúčastněných stran se bude řešit v průběhu studia, a student je nucen vytvořit řešení, které uspokojí preference zúčastněných subjektů. Cílem studia je pracovat na stejném projektu lodi v průběhu semestru specializace a pracovat na různých částech této lodi během různých kurzů. Kurzy přijatá budou zvolena tak, aby podporovaly práci na projektu. Takto získané znalosti a know-how bude zároveň hluboké a syntetizován. Kromě toho je student nucen plánovat čas strávený na různých částech dávat žákům možnost pracovat na náročných projektů s omezenými zdroji. Po ukončení... [-]

Magistr V Oblasti Podnikání A řízení Inovací

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program Podnikání a inovační management vám dává solidní akademické znalosti a spoustu praktických zkušeností z podnikání v největší podnikatelského ekosystému v Evropě. [+]

Magisterský program Podnikání a inovační management vám dává solidní akademické znalosti a spoustu praktických zkušeností z podnikání v největší podnikatelského ekosystému v Evropě. Co je to podnikání a inovace řízení? Podnikání a řízení inovací je o vytváření nových nápadů a jejich realizaci takovým způsobem, který vytváří ekonomický a / nebo společenské hodnoty. Některé inovátorů a podnikatelé začít podnikat. Jiní vývoji nových produktových řad nebo řídit nové projekty existujících firem. Podnikatelé a inovátoři jsou také nalezené v neziskových organizacích i ve veřejném sektoru, vytváření nových nápadů, které činí svět lepším místem. Podnikání a inovace jsou všude! Proč bych měl studovat podnikání a inovace řízení? Dokončení náš titul magistra v oboru Podnikání a management inovací poskytuje myšlení a schopnosti generovat nové nápady (práce) a přeměnit je na akcích, ať už je to v nových nezávislých podniků nebo ve stávajících organizacích. Budete také získat zkušenosti s řízením komplexních projektů a pracují v týmech s kolegy z různých prostředí. Proč Aalto University pro podnikání a inovací studií? Existují nejméně dva velmi dobré důvody pro volbu Aalto University pro váš titul magistra v oboru podnikání a inovace řízení: Naši studenti dostávají i solidní akademické znalosti a spoustu praktických zkušeností na toto téma. Kromě více tradičních forem akademické výuky, náš program nabízí mnoho kurzů, kde studenti pracují na skutečných podnikatelských nápadů nebo do dalších projektů, u skutečných zákazníků a tým se s ostatními studenty nejen z obchodní školy, ale také od návrhu, vědy a techniky , Aalto podnikání ekosystém je jedinečný a největší v Evropě. Nedávná... [-]

Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský ekonomie rozvíjí schopnost aplikovat ekonomickou teorii na širokou škálu ekonomických jevů. [+]

Program Magisterský ekonomie rozvíjí schopnost aplikovat ekonomickou teorii na širokou škálu ekonomických jevů. Program kvalifikuje studentům pochopit souvislosti mezi mikro a makroekonomické otázky, stejně jako vidět příčinné souvislosti mezi těmito otázkami. Tento program vybavuje studenty s příslušnými ekonometrických a matematických nástrojů analýzy k řešení ekonomických otázek a problémů. Studenti jsou vyškoleni k analýze, organizovat a efektivně komunikovat jejich analýzy. Studie Zkušenosti Magisterský program v oboru ekonomie je strukturována tak, aby zajistily mezinárodně srovnatelné kvalifikace a celoživotní lidský kapitál. Program je zvláště silný v oblastech mezinárodní ekonomie (včetně vývoje ekonomie) a aplikované mikroekonomie (včetně životního prostředí a energetické hospodářství, práce a personální ekonomiky, průmyslové organizace, a teorie her). Dlouhodobý uspořádání spolupráce mezi ministerstvem ekonomie na Aalto University School of Business, katedry politických a ekonomických studií na univerzitě v Helsinkách, Katedra ekonomiky Hanken School of Economics, a širší institut, umožňuje studentovi v jedné instituci, aby se přednáškové kurzy na druhé instituce s minimem papírování. Výsledky učení Absolventů programu budou mít: Pochopení ekonomické teorie a schopnost ji používat v nových situacích schopnost číst odborné literatury v dané oblasti, s výjimkou nejpokročilejší materiálu Obecné porozumění moderní mikroekonomie a makroekonomie a hlubší pochopení vybraných podpolí ekonomiky schopnost dělat drobné úpravy stávajících teoretických modelů schopnost interpretovat reálných jevů z hlediska teorií Schopnost používat argumenty na základě ekonomické teorie v praxi Schopnost formulovat doporučení pro rozhodování jak ve veřejném a soukromém sektoru schopnost analyzovat dopady politik Kvantitativní dovednosti pro efektivní využívání dat schopnost kriticky využívat a interpretovat ekonomické údaje Schopnost používat statistické metody prozkoumat vztahy a testování... [-]

Magistr V Pokročilých Energetických řešení - Průmyslová Energetických Procesů A Udržitelnost

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. [+]

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů). Tento program má čtyři majory. V každém z nich, budete mít k dispozici solidní teoretický základ, pochválil s mezioborových studií rozšířit a prohloubit porozumění energetické problémy v naší společnosti. Mezi hlavní průmyslové energetických procesů a udržitelnosti se bude zabývat základními chemické inženýrství znalostí a jednotkové operace se podílejí na chemických procesech integrovaných ke skladování energie, přeměně energie, recyklačních technologií a udržitelnosti. To zahrnuje termodynamika, hmotnost a energetické bilance na reagujících systémů, chemické rovnováhy, chemické kinetiky, katalýza, role mezifázi a intraphase přenosu tepla a hmoty. Modelování a simulace hraje důležitou roli při analýze a navrhování energetických procesů. Ostatní obory těchto Advanced Energy Solutions jsou následující: Energie v budovách a Built Environment Energetické systémy a trhy Energy Conversion Procesy Struktura stupně Master of Science (Technology) míra je 120 kreditů. Stupeň se skládá z velkých studií, diplomové práce a volitelných studií. Všechny hlavní předměty mají společný modul, jehož obsah je z 15 až 20 kreditů, v závislosti na hlavní otázkou. Hlavním účelem společného modulu je poskytnout studentovi základní znalosti o... [-]

Magistr V Pokročilých Energetických řešení - Udržitelné Energie V Budovách A Zastavěných Ploch

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů). [+]

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů). Tento program má čtyři majory. V každém z nich, budete mít k dispozici solidní teoretický základ, pochválil s mezioborových studií rozšířit a prohloubit porozumění energetické problémy v naší společnosti. Hlavním Udržitelná energie v budovách a zastavěného prostředí je zaměřen na nové energetické řešení pro energetické využití, výrobu a účinnosti potřebných budov a komunit. Již dnes velká většina lidí žije ve městech a urbanizace je pokračující trend. Rozvoj energeticky účinných budov a měst je velkou výzvou dneška. Tento významný nabídne pokročilé kurzy se zaměřením na efektivní využívání energie zaměření v oblasti stavebních technologií a designu, komunit, infrastruktury, dopravy, služeb a v oblasti vytápění, větrání a klimatizace (HVAC). Ostatní obory těchto Advanced Energy Solutions jsou následující: Průmyslové energetických procesů a udržitelnost Energetické systémy a trhy Energy Conversion Procesy Struktura studia Master of Science (Technology) míra je 120 kreditů. Stupeň se skládá z velkých studií, diplomové práce a volitelných studií. Všechny hlavní předměty mají společný modul, jehož obsah je z 15 až 20 kreditů, v závislosti na hlavní otázkou. Hlavním... [-]

Magistr V Pokročilých Energetických řešení - Udržitelné Procesy Přeměny Energie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. [+]

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů). Tento program má čtyři majory. V každém z nich, budete mít k dispozici solidní teoretický základ, pochválil s mezioborových studií rozšířit a prohloubit porozumění energetické problémy v naší společnosti. Hlavními Udržitelná energie přeměnou má klíčové postavení týkající se obnovitelných zdrojů a udržitelné využívání přírodních zdrojů a bioenergie. Výroba tepla a elektřiny a jaderná energie související systémy jsou klíčové prvky v tomto dur. Hlavním nabídne studijní cestu na výpočetních metod, stejně. Ostatní obory těchto Advanced Energy Solutions jsou následující: Průmyslové energetických procesů a udržitelnost Energetické systémy a trhy Energie v budovách a Built Environment Struktura studia Master of Science (Technology) míra je 120 kreditů. Stupeň se skládá z velkých studií, diplomové práce a volitelných studií. Všechny hlavní předměty mají společný modul, jehož obsah je z 15 až 20 kreditů, v závislosti na hlavní otázkou. Hlavním účelem společného modulu je poskytnout studentovi základní znalosti o energetických systémů a trhů s energií, a na druhé straně je zde účel dát stejnou výchozí bod pro všechny studenty bez ohledu na jejich... [-]

Magistr V Pokročilých Energetických řešení - Udržitelných Energetických Systémů A Trhů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů). [+]

Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů). Tento program má čtyři majory. V každém z nich, budete mít k dispozici solidní teoretický základ, pochválil s mezioborových studií rozšířit a prohloubit porozumění energetické problémy v naší společnosti. Hlavní Udržitelné energetické systémy a trhy nabízí pevný teoretický základ i praktické nástroje a dovednosti potřebné inženýry, kteří pracují na poli energetických systémů. Integrace volatilních obnovitelných zdrojů, jako je sluneční energie, energie větru a vln, do energetického systému je jednou z hlavních výzev naší udržitelné budoucnosti. Tento významný poskytuje základní znalosti o energetických systémů, hlavních výzev, kterým čelí naše energetická řešení dnes a možnými způsoby směrem k udržitelné budoucnosti. Ostatní obory těchto Advanced Energy Solutions jsou následující: Energie v budovách a Built Environment Průmyslové energetických procesů a udržitelnost Energy Conversion Procesy NB Program se spustí poprvé na podzim 2017. Struktura stupně Master of Science (Technology) míra je 120 kreditů. Stupeň se skládá z velkých studií, diplomové práce a volitelných studií. Všechny hlavní předměty mají společný modul, jehož obsah je z 15 až 20 kreditů, v závislosti na hlavní otázkou. Hlavním účelem společného modulu je poskytnout studentovi základní znalosti o energetických systémů a trhů s energií, a na druhé... [-]

Magistr V Pokročilých Materiálů Pro Inovace A Udržitelnost (EIT Suroviny)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský v Advanced Materials pro inovace a udržitelnost, AMIS, bude řešit téma nahrazení kritických nebo toxických látek ve výrobcích a pro optimální výkon. [+]

Získají znalosti o plné surovin hodnotového řetězce, a mysli-soubor pro inovace a podnikání se zaměřením na udržitelnost. Magisterský program v Advanced Materials pro inovace a udržitelnost, AMIS, bude řešit téma nahrazení kritických nebo toxických látek ve výrobcích a pro optimální výkon. To se bude týkat také optimalizace materiální řetězu s ukončenou životností výrobků a produktů a služeb design pro kruhové ekonomiky - z nichž všechny jsou ústředními tématy ETI surovin. Primárním cílem přizpůsobení je na kov a nerostných surovin. Bio-báze a polymerní materiály jsou zahrnuty s ohledem na jejich substituční potenciálu a jiných materiálů v rámci recyklace více materiálu výrobku. Kromě toho program zahrnuje AMIS solidní balíček kurzů a projektové práce v oblasti inovací a podnikání. Mobilita studentů je nedílnou součástí programu a během dvouletého programu, budou studenti studovat na dvou z konsorcia partnerských univerzit. Po ukončení programu budou studenti dostávat dvojí titul. Vyučovacím jazykem je angličtina. Program AMIS posílí mladé odborníky, aby se změny agentů s podnikatelského myšlení schopným zajistit udržitelnost ETI surovin v celém průmyslu a výzkumu krajiny. partneři univerzitních Grenoble Institut Polytechnique (GINP), Francie (koordinátor) Technische Universität Darmstadt, Německo Aalto University, Finsko University of Bordeaux, Francie University of Liege v Belgii průmysloví partneři ARKEMA ArcelorMittal Fraunhofer-Gesellschaft Komisariát à l'Energie Atomique et aux Energies Renouvelables (CEA) IMEC [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Akustiky A Zvukové Techniky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavním v akustice a audio technologie poskytuje základní znalosti o akustických jevů, lidského sluchu a zvukovými technologiemi, a také umožňuje studentům aplikovat poznatky v praxi. Akustika a Audio Technology je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). [+]

Major v Akustika a zvuk Technology dává základní znalosti o akustických jevů lidského sluchu a audio technologií, a také umožňuje studentům aplikovat poznatky v praxi. Akustika a Audio Technology je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). Cílovou z hlavních je, aby studenti mohli využít jejich studijní výsledky flexibilně v různých úkolů v průmyslu a v akademickém světě. Například by měl student proč a jak moderní ztrátové audio kodeky (MP3, AAC) práci, nebo on / ona by měl být schopen měřit, porozumět vjemové aspekty, a navrhnout akustiku místnosti třídy nebo protihlukové stěny vědět. Některé příkladem oblastí, kde se počítá se studenti za způsobilý jsou zvukový záznam a reprodukci, audio kódování, hudební technologie, akustická měření, aktivního potlačování hluku, zpracování audio signálu, pokoj a stavební akustiky a hluku ve venkovním prostředí. Hledáme pro studenty, kteří mají zájem o hudbu, sluchu, podporovaný sluchu, reprodukci zvuku nebo zvuku obecně. Chcete-li uspět v našich osnov, vaše Bakalářské studium by měl obsahovat základní vysokoškolské fyziky, matematiky a digitální zpracování signálu. Studijní program Studie (120 kreditů) sestávají z hlavních jsou předmětem studia, diplomové práce (30 ECTS) a voleným studií (25-35 ECTS). Akustika a zvuk Technolog major může být užíván buď jako dlouhý (55-65 ECTS) nebo kompaktní (40-45 ECTS) major. Komunikační akustika: rozvoj techniky pro lidské posluchače Kurz je velmi široký úvod do všech ostatních hřišť v dur. Jak můžeme slyšet zvuky a které vlastnosti okolním světem my dekódovat tím, že poslouchá? Jak navrhnout reprodukci zvuku, aby co nejlépe... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Bezpečnost A Mobilní Výpočetní Techniky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Studie na bezpečnost a Mobile Computing poskytnout studentům široké pochopení nejnovějších a budoucích technologií pro bezpečné mobilních a cloudových výpočetních systémů. [+]

Získat vzdělání na světové úrovni v oblasti informační bezpečnosti na Aalto University! Studie na bezpečnost a Mobile Computing poskytnout studentům široké pochopení nejnovějších a budoucích technologií pro bezpečné mobilních a cloudových výpočetních systémů. Studenti získají i praktické technických znalostí a teoretické poznatky do bezpečné systémové inženýrství, distribuovaný vývoj aplikací, sítě a služeb architektury, a mobilních a cloudových platforem. Věříme, že kombinuje bezpečnostní zkušenosti s vývojem výrobků dovedností. Pro nové studenty, hlavní kombinuje tři předchozí studijních modulů: Program magisterský v oblasti bezpečnosti a Mobile Computing (NordSecMob), Mobile Computing - Služby a bezpečnost hlavní, stejně jako Secure Systems sledovat v výpočetní techniky dur. Studijní program Program zahrnuje témata týkající bezpečné systémové inženýrství, mobilní a bezdrátové sítě, služby a síťové architektury, a distribuovaných služeb a aplikací. Tyto studie jsou úzce spjaty s výzkumem vykonané učiteli, například na internetu věcí, cloudových služeb, mobilní bezpečnostní platforma, energetiky a informačních a komunikačních technologií zelená, všudypřítomná a všudypřítomná výpočetní techniky a protokoly mobility. Zvláštní pozornost je věnována otázkám bezpečnosti a ochrany osobních údajů, jako jsou kritické požadavky na rozvoj a zavádění služeb v otevřených sítí a distribuovaných systémů. Vyučovací metody kombinují teorii s praktická cvičení a vývoje software na mobilních zařízeních a cloud platformy. Studenti se také cvičit psaní a prezentační dovednosti a naučí se sledovat nejnovější výsledky výzkumu. Výsledky učení Jako výsledků vzdělávání, studenti bezpečnosti a mobilní výpočetní techniky podstatnou vůli mají teoretické znalosti informační bezpečnosti a praktických dovedností nutných ke zpracování a analýzu zabezpečené počítačové systémy; pochopit principy architektury distribuovaných služeb a aplikací. Jsou také... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Herní Design A Výrobu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Game Design and Production je multidisciplinární major, která úzce integruje studenty z různých prostředí. Ruce na s myslí na - vytvářet a analyzovat hry, experimentovat s novými technologiemi a konstrukčních přístupů, a setkat skvělé lidi, se kterými se budovat budoucnost. [+]

Sníte o bytí hra měnič v jednom z dnešních nejžhavějších průmyslu? Game Design a výroba je multidisciplinární major, která úzce integruje studenty z různých prostředí. Ruce na s myslí na - vytvářet a analyzovat hry, experimentovat s novými technologiemi a konstrukčních přístupů, a setkat skvělé lidi, se kterými se budovat budoucnost. Na School of Science, herní design a výroba je jednou z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). Studium v ​​programu jsou založeny na obou nejnovějšího vědeckého výzkumu a průmyslové state-of-the-art. Výsledky učení The Game Design and Production major je organizována ve spolupráci s Aalto University School of Arts, designu a architektury (fakulta). Naneste přes cestu tvůrčích odvětví, pokud chcete, aby absolvent jako M.Sc. a přes ARTS pokud chcete MA titul. M.Sc. Stupeň má více technické studium o tématech, jako jsou počítačové grafiky a umělé inteligence. Mnohooborovost podtrhuje i velmi různorodých zázemí studentů - jedno můžete použít s jakýmkoliv bakalářským titulem a studenti zahrnují programátory, 3d umělců, animátorů, tvůrčí spisovatelé, architekti, a dokonce i psychology. Hlavní je také flexibilní, pokud jde o volitelné studium. Můžete zahrnovat kurzy v rozmezí od jádra počítačové vědy na animaci a interaktivní vyprávění. Kromě hlubokým pochopením hrách, absolventi budou mít portfolio dokončených projektů, což pomáhá dostat se do herního průmyslu. Kariérní možnosti Profily absolventů patří např Game programátor, návrhář hry a herní studio zakladatel. Naše nejlepší studentské hry jako Pako a stín Bug si užili celosvětový úspěch a kritiky. Školné a stipendia Studenti ze zemí mimo EU... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Komunikační Technika

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Komunikace Engineering major se zaměřuje na komunikační a síťové technologie, síťové podnikání a lidských centric komunikací. V závislosti na vašem zájmu, můžete se soustředit na studium více na internetové technologie, bezdrátové komunikace či komunikace ekosystému. [+]

Informační a komunikační technologie (ICT) je v popředí digitální revoluce, která se radikálně mění svět, jak jej známe. Tam je neustálá potřeba dobře zaoblené komunikační techniky s velkou znalostí základních technologií, důkladné znalosti programování a důkladného pochopení obchodních dynamiky. Na Aalto můžete stát opravdovým hra měnič v této oblasti. Studijní program Komunikace Engineering major se zaměřuje na komunikační a síťové technologie, síťové podnikání a lidských centric komunikací. V závislosti na vašem zájmu, můžete se soustředit na studium více na internetové technologie, bezdrátové komunikace či komunikace ekosystému. Bezdrátové komunikace: Dozvíte se o moderní komunikační systémové architektury bezdrátových (LTE, 5 g), metody zpracování signálu, metod kontroly zdrojů a souvisejících otázek řízení spektra. Můžete také získat praktické zkušenosti se stavem umění laboratorního vybavení a může zapojit do softwarového rádia založeného provádění a experimentování práce. Internet Technologies: Dozvíte se, jak internet opravdu funguje a vyvíjí, a jak navrhnout a realizovat nové protokoly a služby, a zabezpečení sítě. Pokrýváme pevných, mobilních, podnikových a rozsáhlé počítačové sítě a jejich využití pro současné i budoucí aplikace. Dozvíte se také, jak mohou být tyto sítě virtualizovat. Komunikace Ekosystém: Dozvíte se o podnikání operátora, provést technicko-ekonomickou analýzu komunikačních systémů a služeb, jakož i pochopení pro koncové uživatele potřeb a chování. Můžete se také zaměřit na design uživatelského rozhraní. Multi-disciplinární všude Ve světě sítě, vše se stává propletené: bezpečnost, obchod, použitelnost ... To je důvod, proč multidisciplinární přístup Aalto University vám zaručuje zajímavé studijní prostředí. Můžete to udělat výzkum, který je nejen teoretické, ale i založí nové vzrušující real-svět aplikací.... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Počítačová Věda

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský titul v oboru počítačových věd vám dává možnost změnit svět. Software je nezbytnou součástí průmyslu, obchodu, zdravotnictví, média, a dokonce i umění. Nové inovace jsou často založeny na nových technologiích, jako je například cloud computing, web a zpracování velkých objemů dat. [+]

Studovat všestranné vzdělání v oboru počítačových věd a budou mít příležitost ovlivňovat budoucnost! Magisterský titul v oboru počítačových věd dává vám možnost změnit svět. Software je nezbytnou součástí průmyslu, obchodu, zdravotnictví, média, a dokonce i umění. Nové inovace jsou často založeny na nových technologiích, jako je například cloud computing, web a zpracování velkých objemů dat. V Ústavu výpočetní techniky jsou všechny kurzy magisterského vyučován v anglickém jazyce. Věříme, že flexibilita: studenti si mohou vytvářet vlastní studijní plán sestávající ze základních a specializační kurzy. Jádro kurzy vám solidní základ algoritmy, počítačová grafika, strojového učení, operační systémy, bezpečnost, uživatelských rozhraní, web vývoj software, atd Tyto specializační kurzy jsou rozděleny do pěti stop. Computer Science je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). Studium v ​​programu jsou založeny na obou nejnovějšího vědeckého výzkumu a průmyslové state-of-the-art. Studijní program Jako student obor informatiky, můžete zvolit pět předmětů některou z následujících možností: Výpočetní User Interface design Počítačová grafika Diskrétní modely a vyhledávač Informace o bezpečnosti Strojové učení: Základy Operační systémy Základy algoritmického technik Tvorba webových Software Kromě toho si můžete vybrat jednu ze skladeb popsaných níže. Algoritmy, logika a výpočetní Zpracování velkých objemů dat a Large-Scale Computing interaktivní technologie Softwarové systémy a technologie Webové technologie, aplikace a věda Studie (120 kreditů) sestávají z hlavních jsou předmětem studia, diplomové práce (30 ECTS) a voleným studií (25-35 ECTS). Computer Science hlavní je k dispozici ve dvou formách, krátký a dlouhý. Krátká major (40-45 ECTS) obsahuje menší subjekt (20-25... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Signálu, Zpracování řeči A Jazyka

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Účelem dur je poskytnout studentům základy buď zpracováním signálu nebo řeči a zpracování jazyka a schopnost uplatňovat tyto v různých oblastech vědy a techniky. [+]

Studijní program Účelem dur je poskytnout studentům základy buď zpracováním signálu nebo řeči a zpracování jazyka a schopnost uplatňovat tyto v různých oblastech vědy a techniky. Studenti se zaměřením na zpracování signálu jsou uvedeny silnou teoretický základ moderního zpracování signálu. To znamená, že soubor nástrojů znalostí o signálů a systémů modelování, reprezentace prostřednictvím transformace, systémy optimalizace a implementace. Některé důraz je kladen na nejnovějších výzkumných priorit v oblasti zpracování signálů v oblastech analýzy dat, kompresi a skladování, komunikace, stejně jako v reprezentaci signálů. Kromě toho mohou studenti získat ještě hlubší znalosti o zpracování signálů a přilehlých věd, nebo použít zpracování signálu v jiných oblastech. Zajímavá aplikace zahrnují radarové systémy a sítě, přenos dat, snímání a sledování objektů a prostorů, jakož i analýza technických (stroj umístěný) a sociálních sítí (na základě lidských). Úroveň cyber smart rozvodné sítě je stále důležitější pro efektivní distribuci a využití energie, která nabízí platformu pro použití metody zpracování signálu pro řešení podstatných problémů velkého společenského dopadu. Studenti se zaměřením na zpracování řeči a jazyka jsou uvedeny základy tohoto oboru a schopnost aplikovat ty v různých oblastech vědy a techniky. Řeči a zpracování jazyka využívá zpracování signálu, matematického modelování a strojového učení pro statistické modelování jazyka, získávání informací a analýzu řeči, syntéza, uznání a kódování. Aplikace a výzkumné priority byly v poslední době, například, rozpoznávání řeči a syntézu, diktát, titulkování, strojového překladu, studium jazyků, ve velkém měřítku video data indexování a získávání, kódování řeči a zlepšování kvality v oblasti mobilních telefonů a sítí, stejně jako v lékařských... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Software A Služby Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Tento software a služby, včetně technických studií vybavit studenty dovednostmi, které budou nejvyšší hodnoty do moderních organizacích. Studenti se naučí navrhovat, vyvíjet a spravovat digitální produkty a služby. Vyvíjejí se do nezávislých myslitelů, které jsou schopné řešit složité, reálných problémů s přihlédnutím lidské, společenské a organizační faktory. [+]

Přidejte se k softwaru a opravit inženýrství a osvojit si dovednosti pro návrh, vývoj a správu digitálních produktů a služeb! Digitální produkty a služby mají zásadní význam pro hospodářství, společnost a lidský blahobyt. Ty umožňují podnikům, které překračují tradiční hranice, proniknout do nových kapacit a dosáhnout exponenciální růst. Tento software a služby, včetně technických studií vybavit studenty dovednostmi, které budou nejvyšší hodnoty do moderních organizacích. Studenti se naučí navrhovat, vyvíjet a spravovat digitální produkty a služby. Vyvíjejí se do nezávislých myslitelů, které jsou schopné řešit složité, reálných problémů s přihlédnutím lidské, společenské a organizační faktory. Software a služby Engineering je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). Studium v ​​programu jsou založeny na obou nejnovějšího vědeckého výzkumu a průmyslové state-of-the-art. Studijní program Studenti si mohou vybrat specializovat v jedné ze čtyř podpolích: Software Engineering, návrh služby a inženýrství, User-střed design nebo Enterprise Systems. softwarové inženýrství Service Design and Engineering User-střed design Enterprise Systems Studie (120 kreditů) sestávají z hlavních jsou předmětem studia, diplomové práce (30 ECTS) a voleným studií (25-35 ECTS). Software a služby Engineering major může být užíván buď jako dlouhý (55-65 ECTS) nebo kompaktní (40-45 ECTS) major. Flexibilita a svoboda Jako student softwaru a služeb Engineering dur, budete moci volně přizpůsobit studie, aby se vešly své vlastní zájmy, protože existuje jen velmi málo povinné kurzy. Naši profesoři poskytnout pomoc a poradenství, které vám pomohou plánovat své studium a budoucí kariéru. Pro zájemce o softwaru a servisní techniky, doporučujeme vzít... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Učení Stroje A Dolování Dat

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

strojové učení je jednou ze silných stránek Aalto University. Tato látka vzdělání v moderní analýze výpočetní dat vám dává vynikající příležitost pro kariéru ve výzkumných institucích nebo v soukromém sektoru v rychle se rozvíjejících oblastí strojového učení, data vědy a umělé inteligence. [+]

Chcete budovat budoucnost inteligentních strojů? strojové učení je jednou ze silných stránek Aalto University. Tato látka vzdělání v moderní analýze výpočetní dat vám dává vynikající příležitost pro kariéru ve výzkumných institucích nebo v soukromém sektoru v rychle se rozvíjejících oblastí strojového učení, data vědy a umělé inteligence. Ještě důležitější je, strojové učení je prostě náročný a zajímavý - co by mohlo být lepší, než řešení zajímavých a důležitých problémů s rychle se rozvíjející nové kombinace matematiky, statistiky a informatiky? Metody strojového učení a dolování dat jsou použitelné a potřebné v širokém spektru oborů od zpracovatelského průmyslu k vědě dat. Nedávné oblasti předvojem aplikace zahrnují bioinformatika, výpočetní astrofyzika, biologie a medicíny, Interaktivní technologie, vyhledávání informací, Informace vizualizace, Neuroinformatika, a Analýza sociálně-síť. Strojového učení a dolování dat (Macadamia) je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). Macadamia doktorská Track Kromě normálního magisterského programu, bude Macadamia být nabízen jako doktorského trati v akademickém roce 2017-2018. Disertační stopa znamená, že některé z vybraných studentů na Macadamia dur může mít své studium na míru směrem k výzkumné kariéře a můžete začít pracovat na PhD v jedné z výzkumných skupin katedry již v průběhu svého magisterského studia. Žadatelé jsou žádáni, aby projevili zájem o vstup na doktorské stopu v motivačním dopisem jejich aplikace. Výsledky učení Hlavním do strojového učení a dolování dat (Macadamia) pokrývá široké spektrum témat v moderních výpočetních analýzu dat a modelování metodik. Macadamia absolvent je schopen formovat problémy analýzy dat z hlediska podkladových statistických... [-]

Magistr V Průmyslové Inženýrství A Managementu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v oboru průmyslového inženýrství a managementu (IEM) kombinuje inženýrství s ekonomickými a lidskými základů vytvářet hodnotu a efektivitu. [+]

Zaměřte se na proaktivní řešení problémů a naučit se využívat svůj inženýrství mysli-soubor v rozvoji podnikání! Magisterský program v oboru průmyslového inženýrství a managementu (IEM) kombinuje inženýrství s ekonomickými a lidskými základů vytvářet hodnotu a efektivitu. Unikátní ve své multidisciplinární a integrativní podstatě IEM studie prozkoumat základy obchodních a technických procesů a inspirovat inženýrské mysl-set k rozvoji podnikání. Výrazné zaměření programu je vychovávat absolventy se znalostmi, dovednostmi a vůle k vytvoření a přeměnit technologii na bázi podnikání v nových nebo zavedenými firmami. Můžete si vybrat ze tří velkých společností, které nabízí: Vedení a řízení znalostí Provoz a Service Management Strategie a odvážil Vytváření hodnoty prostřednictvím řešení problémů proaktivním IEM profesionalita je integrovaný soubor dovedností se skládá z matematických, technických, ekonomických a sociálních kompetencí, které se zaměřuje na proaktivní řešení problémů v procesu vytváření hodnot. V podstatě, étos IEM studií klade důraz na systémové řešení, zaměřené na inženýrské mysli-soubor. Důraz je kladen na schopnost řešit problémy správné právo, tedy určit potřeby, tedy definovat problémy, a účinně řešit je. Na základě těchto základech, program rozvíjí silné kompetence pro tvorbu a transformace založený na technologii firmy kombinuje strategické, provoz a lidé perspektivy. Průmyslové inženýrství a management je jedním ze dvou nabízených možností specializace v rámci magisterského programu v oboru průmyslového inženýrství a managementu, jiné bytí strategie. Program je organizován podle Katedry průmyslového inženýrství a managementu. Studijní program Vzdělávací program pro průmyslové inženýrství a zaměření Management kombinuje poznatky výzkumu založených (teorie, analytické rámce a nejnovější poznatky výzkumu) s zážitkové pedagogiky (případy, úkoly, a týmová... [-]

Magistr V Průmyslové Inženýrství A Managementu - Strategie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Zaměřen na vysoce dosažení studenty s pozadím v technice, Strategie specializace vlaky budoucí lídry s globální vizí! [+]

Zaměřen na vysoce dosažení studenty s pozadím v technice, Strategická studia specializace vlaky budoucí lídry s globální vizí! Magisterský program v oboru průmyslového inženýrství a managementu (IEM) kombinuje inženýrství s ekonomickými a lidskými základů vytvářet hodnotu a efektivitu. Unikátní vlastností této strategie specializace je jeho interdisciplinární přístup, jak řešit složité obchodní problémy. Studie na strategii jsou vyráběny ve spolupráci s School of Business a programu svého pána ve strategii, které umožňuje studentům jedinečně širokou perspektivu problémů na dosah ruky. Společné studie program umožňuje studentům vytvářet míru, aby se vešly jejich kariéru prostřednictvím jedinečného řadou volitelných předmětů z těchto dvou Aalto škol, včetně, například, obchodní strategie, inovace a technologie řízení, mezinárodní obchod, obchodní pouštět, marketing, a finance. Studijní program Cílem strategie oboru je výchova a rozvoj odborníků v oblasti rozvoje podnikání v nových organizací, založených firem a nadnárodních korporací, apt prospívat a uspět v dnešním neustále se měnícím a stále složité podnikatelské prostředí. Kromě analytické dovedností a znalostí klíčových myšlenek v podnikání a organizace, specializace je rovněž určen na rozvoj mezikulturní a mezilidské citlivost účastníků, chování, postoje, stejně jako mezinárodních spojů a sítí. Náš kurz povinný program je navržen tak, aby hands-on zkušeností při řešení obchodních problémů v týmech. Kurzy řeší tři klíčové oblasti požadovaných v obou juniorský a nadřízený role v rozvoji podnikání, poradenství a řízení: analytické schopnosti, schopnost vytvářet a zvládat změny, a vůdcovské schopnosti. Učební plán je vyvinut ve spolupráci s klíčovými zaměstnavateli a absolventy, s vědomím, že naši absolventi běžně začínají svou kariéru v poradenských firem, mladých... [-]

Magistr V Stavebních Technologií

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v budově Technology nabízí studentům komplexní akademické a odborné znalosti z různých oborů v rámci občanské a inženýrského stavitelství. [+]

The Magisterský program ve stavební techniku nabízí studentům komplexní akademické a odborné znalosti z různých oborů v rámci občanské a inženýrského stavitelství. Inženýrské stavitelství hraje klíčovou roli při vytváření bezpečných a zdravých postavené prostředí, které jsou základními prvky každodenního života a pohody. Spojením globální potřeby pro energetickou účinnost a udržitelnost s charakteristikami kvality životního prostředí vyžaduje teoretické znalosti, odborné dovednosti a tolerantnější postoj. zabývá program s konstrukci, výrobu, používání a údržbu inženýrských staveb, jako jsou budovy a mosty. Se svými čtyřmi hlavními tématy - inženýrském stavitelství, na energetickou náročnost budov, řízení výstavby a minerálních materiálů na bázi - program poskytuje studentům znalosti a dovednosti nezbytné pro budoucí kariéru v průmyslu, výzkumu, vzdělávání nebo orgánu. na jednotlivé výběry je student může specializovat na témata, jako je budování spotřebu energie, stavební práce Technologie, opravu a údržbu, kvalitu vnitřního ovzduší a požární bezpečnosti staveb. Program usiluje o rozvoj pracovního života dovednosti, jako je analytické a kritické myšlení, multidisciplinární týmové práce a spolupráce a komunikace na vědecké a technické profesionály. Aspekty profesní etiky a sociální a environmentální odpovědnosti jsou integrovány do studia. Struktura studia Program zahrnuje šest kurzů (celkem 30 CR) společných hlavních studií, které tvoří podzimní termín prvního roku. Po prvním semestru studenti mohou specializovat na určité oblasti technického zařízení budov, nebo mohou - kombinací kurzů z různých oborů - získat dobré všeobecné znalosti technických aplikací týkajících se stavebních technologií. Technické znalosti bude prohloubeno výběrem šest kurzů (30 CR) z balíčků pokročilých kurzů studijním programem. Syntéza nebo specializace studií mohou být dále posílena... [-]

Magistr V Strategie - M. Sc. Stupně V Oboru Ekonomie A Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský ve strategii poskytuje účastníkům dovednosti a znalosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti manažerského poradenství, rozvoje podnikání nebo obecné manažerské pozice. [+]

Program Magisterský ve strategii poskytuje účastníkům dovednosti a znalosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti manažerského poradenství, rozvoje podnikání nebo obecné manažerské pozice. Tento flexibilní program rozvíjí dovednosti diagnostikovat obchodní problémy a na vytváření a provádění nových strategických iniciativ v obchodních kontextech v rozmezí od nadnárodních korporací do start-upů. Unikátní program je navržen tak, aby kombinovat silné stránky Aalto University School of Business a Katedry průmyslového inženýrství na Aalto University School of Science, čímž nejširší spektrum volitelných předmětů. Obsah programu byly vyvinuty v úzké spolupráci s předními poradenských firem poskytnout vzdělávací zkušenost, která kombinuje nejvíce relevantní teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi z reálných životních úkolů pro rozvoj podnikání. Studie Zkušenosti Program se skládá z několika povinných základních modulů, které poskytují účastníkům nejnovějších poznatků o formulaci a provádění strategie, jakož i požadovaných metodologických dovedností. Většina studií se skládají z volitelných předmětů, které mohou být vybrány z kombinovaného nabízení Aalto University školy podnikání a vědy. Volitelné předměty patří témata, jako je inovace a technologie, řízení, mezinárodní obchod, obchodní pouštět, marketingového řízení a manažerské ekonomiky. Jádrem programu je metoda výuky studentů zaměřené, který klade důraz na osobní rozvoj prostřednictvím úvah, praktická cvičení, zkušenosti a učení. Kurzy vycházet z univerzity dlouhodobých kontaktů s finskými a mezinárodních společností, stejně jako absolventi nabídnout kombinaci teoretických a konceptuálních znalostí prostřednictvím příkladů ze skutečného života a obchodní informace. Day-to-day úkoly předních organizací, stejně jako firemní výlety, případové studie a úkoly jsou nezbytnou součástí učení. Kurzy kombinují pravdivé a vyzkoušené metody učení, jako jsou případové studie, skupinové projekty, a... [-]

Magistr V Technice Prostředí (nordic Master)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Environmentální technologie a ekologické inženýrství patří mezi nejrychleji rostoucí trhy na světě, a tam je rostoucí poptávka po inovativních řešeních a mnoho nových absolventů. [+]

Environmentální technologie a ekologické inženýrství patří mezi nejrychleji rostoucí trhy na světě, a tam je rostoucí poptávka po inovativních řešeních a mnoho nových absolventů. V eNviro5Tech společný MSc degree adresy to poptávka sdílením zdrojů k vytvoření nejkomplexnější stupeň v technice prostředí na světě. ENviro5Tech MSc je nabízen touto Nordic Pět Tech, Strategické aliance pěti nejsilnějších technické univerzity v severském regionu, s partnery Dánsko (DTU), ve Švédsku (KTH a Chalmers University of Technology), Norsko (NTNU) a Finsko (Aalto University), Tento program zahrnuje sadu 5 předdefinované studijní dráhy vedoucí k dvoulůžkových stupňů v technice prostředí. Online aplikace je otevřena v DTU přijímacím službě 1 Novemver 2016-16 Janem 2017. Studijní program Program eNviro5Tech Severské Magisterský je v předmětné oblasti environmentálního inženýrství a technologie. Program má dvě ohniska: (i) porozumění a udržitelné řízení dopadů na životní prostředí způsobených lidskou činností a (ii) vývoj nových technologií pro řešení problémů životního prostředí. To řeší některé z nejnaléhavějších aktuálních politických otázkách, jako je změna klimatu, udržitelná výroba energie, řízení a obnovu stárnoucí městské infrastruktury, zajištění bezpečné pitné vody a kontaminované hospodaření s půdou a odpady. Environmentální inženýrství je interdisciplinární věda, přemostění všechny vědy a jejich umístění v sociálním, ekonomickém a právním kontextu. V disciplíně, existují oblasti specializace, nebo malé plochy, které jsou předmětem. Vaše vzdělání bude zahrnovat přednášky, semináře a velké množství práce na projektu. V mnoha kurzů postup učení je problém-založené učení (PBL), který je charakterizován pomocí reálných životních situací a skupinové práce jako výchozí bod pro učení a vlastní zodpovědnost studentů k získání znalostí. studie... [-]

Magistr V Technologii Polymerů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Severský Master in Polymer Technology je double degree program vyvinutý společně Nordic Five Tech sítě (N5T). Program je silně založen na matematice a přírodních vědách, a na výzkumu a výuky excelence zúčastněných univerzit, které jsou Royal Insitute of Technology ve Stockholmu (KTH), Technická univerzita v Dánsku (DTU), Aalto University, Chalmers University of Technology a Norwegian University vědy a technologie (NTNU). [+]

The Nordic Master in Polymer Technology Je double degree program vyvinutý společně Nordic Five Tech sítě (N5T). Program je silně založen na matematice a přírodních vědách, a na výzkumu a výuky excelence zúčastněných univerzit, které jsou Royal Insitute of Technology ve Stockholmu (KTH), Technická univerzita v Dánsku (DTU), Aalto University, Chalmers University of Technology a Norwegian University vědy a technologie (NTNU). Studenti budou v nadbytku vzhledem k základních dovedností na polymerové technologie, získat širší porozumění výzkumu v této oblasti prostřednictvím studií ve dvou různých univerzitách. Program zahrnuje jeden rok v jedné z partnerských univerzit a druhý rok v jiném partnerské univerzitě. Studijní program Polymer technologie má zásadní význam pro technický pokrok v celé řadě oblastí a hraje klíčovou roli při řešení výzev v oblasti zdravotnictví, energetiky a udržitelnosti. Vzdělávání je založen na výzkumu a výuky excelence zúčastněných universities.The studentů bude v nadbytku vzhledem k základních dovedností na polymerové technologie, získat širší porozumění výzkumu v této oblasti prostřednictvím studií ve dvou různých univerzitách. Program zahrnuje první rok v jedné partnerské univerzitě, a druhý rok v jiném partnerské univerzitě. Struktura studie Polymer Technology je dvouletý program na plný úvazek studie s 120 ECTS kredit points.The program je rozdělen do dvou částí: 1. První studie rok jsou rozděleny do základních kurzů (25 - 35 ECTS) a klíčové kompetence (25-35 ECTS). Jádro kurzy pokrývají oblasti polymerní chemie a fyziky polymerů. 2. Během druhého roku se specializují na jednom z pěti témat: biomateriály věda, pokročilé materiály, polymer inženýrství, makromolekulární materiály a průmyslových procesů. Každý z... [-]

Magistr V Tvůrčí Udržitelnosti - M.Sc. Stupeň V Architektuře

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Programem mezinárodní magisterský v Creative udržitelnost (CS) je společný magisterský program na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, designu a architektury, School of Business a škola inženýrství. [+]

Cílem vzdělávání Mezinárodní Program Magisterský Creative udržitelnosti (CS) je společný magisterský program na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, designu a architektury, School of Business a škola inženýrství. Program vytvoří multidisciplinární vzdělávací platformu v oblastech architektury, obchodu, designu a nemovitostí. Tento program sdružuje studenty z různých oborů ke studiu v multidisciplinární týmy, které zvyšuje pochopení různých oborů a umožňuje přizpůsobení holistický přístup. Tím se aktivuje studenty k vytváření nových udržitelných řešení pro lidské prostředí na účelem vybudování sociálně odpovědné a udržitelné budoucnosti. Obsah výsledky Program CS poskytuje absolventům znalosti a dovednosti na několika oblastech pravomocí: Multidisciplinární přístup: schopnost přizpůsobit znalosti, dovednosti a nové přístupy k dosažení spolupráce řešení založená na ekologické, ekonomické a sociokulturní udržitelnost. Systémový přístup: schopnost integrovat analytické a systémové myšlení do kritického řešení problémů, které vytváří novou komplexní pochopení složitých situací ve společnosti. Důraz je kladen na globální povědomí v kontextu místních komunit a současným úpravy různých aspektů udržitelnosti. Design myšlení: Schopnost tvůrčího řešení problémů, která využívá metod návrhového procesu v definování problému, generování nápadů a získání řešení. Projektový management: schopnosti v multidisciplinárním týmu vedení a komunikaci v univerzální prostředí, které podporuje udržitelnost v různých kulturních kontextech. Řízení činnosti: schopnost rozvíjet nové přístupy a dovednosti pro vytváření udržitelných obchodních modelů a zlepšení podnikatelské etiky a společenské odpovědnosti. Dovednostní výsledky Kromě specifických cílů programu CS absolventi architektury musí mít potřebné znalosti a dovednosti pro profesionální architekt, které jsou uvedené ve směrnici EU 2005/36. Toto jsou: schopnost vytvářet architektonické projekty splňující jak estetické, tak technické požadavky, odpovídající znalost historie a teorie architektury... [-]

Magistr V Tvůrčí Udržitelnosti - M.Sc. Stupeň V Technologii

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v Creative udržitelnost (CS) je studijní program organizovaný ve spolupráci s Aalto University School of Arts, designu a architektury, School of Business a School of Engineering. [+]

Magisterský program v Creative udržitelnost (CS) je studijní program organizovaný ve spolupráci s Aalto University School of Arts, designu a architektury, School of Business a School of Engineering. Na School of Engineering, je možné studovat směrem k MSC (Tech) stupně a v tomto případě je hlavní je Creative Udržitelnost v oblasti nemovitostí. Globální a lokální problémy a složitost budoucích scénářů vyžadují posílení multidisciplinární přístup a vzájemné propojení environmentálních, ekonomických, sociálně-kulturní aspekty ve vzdělávání. Program poskytuje multidisciplinární vzdělávací platformu v oblastech architektury, obchodu, designu a nemovitosti pro vypořádání se s významnými rozvojovými výzvy týkající se udržitelnosti, které na pozadí je v oblasti změny klimatu, globální chudoby, sociální a ekonomické nerovnosti, demografické změny a adaptace na rychlé globální hospodářských změn. Program CS sdružuje studenty z různých oborů ke studiu v multidisciplinární týmy, které zvyšuje pochopení různých prostředí a nabízí studentům příležitosti ke spolupráci s výzkumnými projekty, firmy, organizace a studenty z jiných oborů. Struktura studia pro studenty School of Engineering Výstupy z učení Master`s programu v Creative Sustainability: Multidisciplinární přístup: Studenti se naučí přizpůsobit znalosti, dovednosti a nové přístupy k dosažení spolupráce řešení založená na ekologické, ekonomické a socio-kulturní udržitelnosti. Systémový přístup: Studenti se naučí implementovat systémové myšlení do kritické řešení problémů, které vytvoří nový holistický pochopení složitých situací ve společnosti. Důraz je kladen na globální povědomí v kontextu místních komunit a současným úpravy různých aspektů udržitelnosti. Provedení myšlení: Studenti se naučí aplikovat tvůrčí řešení problémů metod a nástrojů při usnadňování dialogů, definování problémů, generování nápadů a získání řešení. Projektový management: Studenti... [-]

Magistr V Vesmírné Vědy A Techniky (SpaceMaster) (Erasmus Mundus)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavním cílem kurzu je spojit velkou rozmanitost prostoru odborných znalostí v šesti evropských univerzitách a dvou univerzit třetích zemí na společné platformě pravomocí v rámci pokynů Boloňského procesu. [+]

Hlavním cílem kurzu je spojit velkou rozmanitost prostoru odborných znalostí v šesti evropských univerzitách a dvou univerzit třetích zemí na společné platformě pravomocí v rámci pokynů Boloňského procesu. Vzdělávací spolupráce je podpořena vědeckými a průmyslovými organizacemi, čímž poskytuje přímé kontakty s profesionálním výzkumu a průmyslu. Dalším cílem je poskytnout studentům interdisciplinární rozšíření z laboratorních a počítačových simulací prostředí, k ruce-na práci s stratosférických balonů, rakety, družice a radarové kontroly, robotika, senzor fúze dat, automatického řízení a dynamika multi-tělo. Kurz sdružuje studenty z celého světa, aby se podělili o své stávající způsobilost v oblasti kosmické vědy a technologií a rozvíjet ji s evropskou kosmického průmyslu a výzkumné obce. Přidaná hodnota SpaceMaster kurzu ve srovnání s ostatními kurzy ve stejné oblasti, lze shrnout strukturovaná spolupráce mezi akademickými institucemi a průmyslem vzdělávání ovlivněn současnými pokroky ve výzkumu zvýšil mezikulturní porozumění a integrace strukturovaná spolupráce mezi vysokými školami prostřednictvím využívání ECTS systému třídění, kombinování dohromady různých vzdělávacích modelů výměna zkušeností jak pro akademické a administrativní pracovníky široká škála oborů zlepšuje profesních vyhlídek studentů. Struktura kurzu Kurz má společný první rok pro všechny studenty. 1. semestr se koná u JMUW, Würzburg, Německo, 2. semestr se koná v LTU, Kiruna Space Campus, Švédsko. V průběhu 3. semestru jsou studenti rozděleny mezi šest evropských univerzit. Studenti vyberte skladbu specializace pro 3. a 4. semestru, kdy se vztahují. Distribuce pro 3. a 4. semestr je dokončen v polovině 2. semestr. Během 4. semestru studenti vykonávají své diplomové práce, projekty v šesti evropských univerzit a dvěma univerzitami ze třetích... [-]

Magistr V Vědních Technologií života - Biosystems A Biomateriály Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavním v Biosystems a biomateriály inženýrství je silně zaměřená na výzkum a je pevně spojeno s výzkumných činnostech týkajících se oblasti biotechnologií, organické chemie, chemických a biologických mikrozařízení a polymeru vědy na Vysoké škole chemicko-technologické. sektory zaměstnání pro absolventy jsou v širokém kontextu inženýrství v kombinaci s chemie a biotechnologie v rámci farmaceutické a zdravotnické techniky průmyslu. [+]

Zaměřením na Biosystems a biomateriály Engineering je silně zaměřená na výzkum a je úzce spojena s výzkumnou činnost vztahující se k oblasti biotechnologií, organické chemie, chemických a biologických mikrozařízení a polymeru vědy na Vysoké škole chemicko-technologické. sektory zaměstnání pro absolventy jsou v širokém kontextu inženýrství v kombinaci s chemie a biotechnologie v rámci farmaceutické a zdravotnické techniky průmyslu. Studijní program Technologické inovace se staly neodmyslitelnou součástí moderního zdravotnictví, blahobytu a biohospodářství. Z tohoto důvodu, a to jak v akademickém výzkumu a průmyslu se zvyšuje potřeba pro lidi, kteří umí poradit s dnešními stále složitějších biomedicínských problémů. Magisterský program v biologických vědách Technologies nabízí multidisciplinární vzdělávací program se zaměřením na důležité aspekty současného biomedicínského výzkumu, v oblastech, jako je například analýzy biologických dat a modelování, pokročilé biomateriálů a bioelectronics, biomedicínské inženýrství a neurovědy. Program navazuje na základní a aplikovaný poznatků o těchto oblastech a je úzce spojena průzkumu prováděného v zúčastněných školách a odděleních. Rozhraní biologie, biomateriálů a léků Hlavním Biosystems a biomateriály Engineering poskytuje solidní znalosti biologických jevů, biomateriály a malých organických molekul důležitých k poli vědy o životě. V jádru učení jsou pochopení jevů molekulární a buněčné úrovni, přeprogramování buněk, molekulární konstrukce a charakterizace malých farmaceuticky aktivních molekul, a syntéza a charakterizace biomateriálů. Specializace během dur umožňuje získat hluboké porozumění v některém z vybraných oborů nebo studují na rozhraní různých oblastech. Kariérní možnosti Hlavním dává absolventům špičkových vědeckých poznatků a dovedností, které umožňují studentům integrovat do mezinárodního trhu životního vědy technologie zaměstnání nebo pokračovat postgraduálního studia v odborných oblastech.... [-]

Magistr V Vědních Technologií života - Komplexní Systémy

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Získávají silný výpočetní a teoretický základ pro pochopení složitých systémů - od lidského mozku k rozmanitosti biologických a sociálních systémů! [+]

Získávají silný výpočetní a teoretický základ pro pochopení složitých systémů - od lidského mozku k rozmanitosti biologických a sociálních systémů! Komplexní systémy je Transdisciplinární výzkum oblastí, která se opírá o statistické fyziky, informatiky, datové oblasti vědy a aplikovanou matematiku. Hlavním v komplexních systémů poskytuje studentům nástroje pochopit systémy s velkým počtem interagujících prvků, z lidského mozku k sociálním sítím a od obývací části do technologických systémů. Studie u komplexních systémů se zaměří na systémové úrovni porozumění, jakož i na to, aby studentům praktické zkušenosti v datově náročných výzkumu. Sada nástrojů do učebních osnov zahrnuje Síť vědy, nelineární dynamika, modelování prostředek na bázi, strojové učení, a Bayesian statistiky, spolu s základy zacházení s empirickými daty a výpočetní analýzy dat. Tento mezioborový hlavní je vhodný pro studenty z různých oblastí (např fyziky, bioinformatiky, výpočetní techniky), a studenti si mohou vybrat klást důraz na počítačové analýzy dat, teorie, či aplikačních oblastí, podle vlastních představ. Disertační Track ve složitých systémů dur Komplexní systémy zahájí doktorský stopu v akademickém roce 2017-2018. Disertační stopa znamená, že některé z vybraných studentů do složitých systémů dur může mít svá studia na míru směrem sledujících doktorského studia a můžete začít pracovat na PhD v jedné z výzkumných skupin katedry již v průběhu svého magisterského studia. Za celý magisterský program (120 ECTS), včetně diplomové práce musí být dokončena (v průběhu dvou let s velmi dobrým prospěchem) před oficiálním vstupem do doktorského programu, ale účel disertační trati je připravit studenty na akademické kariéry a poskytovat student s dovednosti a znalosti potřebné... [-]

Magistr V územním Plánování A Dopravního Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Tento program je zaměřen na budoucí výzvy udržitelného vystavěného prostředí, boj proti aktuální megatrendy, jako urbanizace a potřebě zelenějších městech. Určujícím rysem programu je jeho zaměření na širokou škálu přístupů z každodenního života a mobility lidí s rozsáhlými strategický a systémový myšlení nezbytné k utváření vystavěného prostředí. [+]

Města jsou stále dynamický, složitý a roztříštěný, zatímco nároky na jejich obyvatelnost, udržitelnost, konkurenceschopnost a zvýšení přitažlivosti. To vyžaduje nové dovednosti v oblasti systémové porozumění, řešení problémů, a integrující plánování a tvorby politiky za sektorových hranic. Tento program je zaměřen na budoucí výzvy udržitelného vystavěného prostředí, boj proti aktuální megatrendy, jako urbanizace a potřebě zelenějších městech. Určujícím rysem programu je jeho zaměření na širokou škálu přístupů z každodenního života a mobility lidí s rozsáhlými strategický a systémový myšlení nezbytné k utváření vystavěného prostředí. Co se naučíte? Jako student, získáte vynikající schopnosti pracovat pro inteligentnější a více obyvatelné měst a reagovat na vznikající problémy neustále se měnící postavené prostředí a technologií. Kromě silného teoretického základu, získáte vhled do aktuálních výzkumných témat a schopnosti při uplatňování různých plánovacích a analytických nástrojů v současných úkolů využití půdy a dopravy. Prostřednictvím interaktivních výukových metod, získáte hands-on zkušeností na celé řadě městských témat a metodik. Zabývající se studiových kurzech se naučíte systémové myšlení, kreativní řešení problémů, etické odrazivost, stejně jako nástroje pro participačních procesů a komunikačních dovedností na různých fórech a prostřednictvím různých médií. Kromě toho budete schopni kriticky interpretovat a znalosti procesů z různých zdrojů a realizovat tyto znalosti v celé řadě složitých městských procesů. Společná studie (40 cr) zahrnuje sedm kurzů, které jsou všechny povinné. Tyto studie tvoří základ studií územního plánování a dopravní stavby, na kterém různé profily odborné znalosti mohou být postaveny prostřednictvím vybraných vyspělých a volitelné studium. Pokročilé studie (25 cr) zahrnuje sedm kurzů. Volitelný studie (25 CR) lze zvolit... [-]

Magistr V účetnictví

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský v účetnictví poskytuje studentům s důkladnou znalostí v oblasti výroby a využití finančních informací. Účetnictví je neocenitelný nástroj pro vyhledávání finančně spolehlivých, funkční řešení často složitých a nejednoznačných manažerských problémů. [+]

Program Magisterský v účetnictví poskytuje studentům s důkladnou znalostí v oblasti výroby a využití finančních informací. Účetnictví je neocenitelný nástroj pro vyhledávání finančně spolehlivých, funkční řešení často složitých a nejednoznačných manažerských problémů. V programu účetního magisterského naučíte skutečně globální jazyk obchodního života a řízení podniku. Spolehlivý, platné a soustředěný finanční informace, jak pro účely účetnictví finančního účetnictví a řízení, je stále důležitější v často bouřlivých současných organizací. studie Zkušenosti Obsah a zaměření magisterského programu v oboru účetnictví se liší podle jejích dvou volitelných oblastí specializace. Můžete se specializují na jeden nebo dva z těchto oblastí: Vedení účetnictví Zaměřuje se na přípravě a použití finančních a nefinančních informací sloužící potřebám manažerské řízení a rozhodování. Jádro témata v této oblasti specializace zahrnují účetnictví pro kontrolu řízení, strategické řízení účetnictví, kapitálová investiční rozhodování a vedení účetních informačních systémů. Finanční účetnictví Zaměřuje se na přípravě a využívání informací účetní závěrky sloužící potřebám vnějších zúčastněných stran, zejména rozhodování dluhu a akcionářům. Jádro obsah v této oblasti specializace patří teorie účetní závěrky, mezinárodní a národní účetní standardy, problémy v účetnictví skupiny a konsolidované účetní závěrky, jakož i teorii auditu a praxi. Kromě toho, magisterský program v oboru účetnictví poskytuje studentům znalosti a odborné znalosti v oblasti analýzy finančních výkazů, práva obchodních společností, finančních institucí, řízení podniků, jakož i různých výzkumných metod. Výsledky učení Magisterský program v oboru účetnictví vychovává kvalifikované odborníky v oblasti výroby a užití finančních informací podniků a dalších organizací. Absolventů programu vědět, jak vytvářet, analyzovat, interpretovat a sdělovat finanční informace pro manažerské účely,... [-]

Videos

Aalto University has gained reputation as a mecca of Scandinavian design education. The students have succeeded well in international fashion competitions and work as designers in fashion houses around the world.

Are you interested in a career in the game industry? Then, Aalto University is the right choice for you. You will learn about game design, production, and technology using a project-oriented, hands-on with minds-on approach.

The world population is growing exponentially while the natural resources are decreasing. Therefore, sustainable material development at low cost and minimum environmental impact will be the only way to warrant human wellbeing.

What happens when students of technology, business, arts and design bang their heads together and start to collaborate? This video gives a glimpse of the energetic atmosphere at Product Design Gala 2015.

Contact

Aalto University

Adresa, 1. řádek Otakaari 1 B
02150 Espoo, Finsko
Website http://www.aalto.fi/en/studies/
Telefonní číslo +358 9 47001

Adresa, 1. řádek Helsinki, Finsko