Aalto University

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Vítejte na Aalto University

Be a Changer Game, Chcete vytvořit něco jedinečného? Změnit společnost, vyvinout novou inovaci - nebo celá nová odvětví?

Na Aalto UniversityVěříme v zvědavosti a budeme podporovat naše studenty, aby prozkoumala neznáma a dělat věci ve zcela novým způsobem. Nabízíme nejvyšší úroveň vzdělání v podnikání, umění a designu, architektury a technologie ve Finsku.

Svoboda si vybrat

Aalto University stupňů vám jít pro úspěšnou kariéru. V Helsinkách a na přilehlém areálu Otaniemi, magisterské a doktorské programy čerpat talentovaných akademiky z celého světa. Studenti získají pádný slevy v dopravě, ubytování a stravování. S výjimkou společných programů, Aalto University účtuje žádné školné.

Aalto University School of Business je první obchodní škola v severských zemích, které obdržely všechny tři štítky s vynikající kvalitou od světových akreditačních přední obchodní školy orgánů: AACSB, AMBA a EQUIS. Tento stav Triple Crown je čest koná jen několik obchodních škol po celém světě.

Svoboda dělat

Od počátku svého studia dostanete podílet se na zajímavých projektech a zdokonalovat své praktické dovednosti. Rozkvět spuštění scény a iniciativy jako Aalto Design Factory pomáhají našim studentům vytvářet skutečné podniky ze svých snů a představ. Pod vedením několika významných učenců, můžete také zadat do sféry výzkumu a usilovat o to nejlepší. Svoboda pohybu Aalto University má rozsáhlé partnerství s více než 400 univerzitách po celém světě. Například School of Business má výměnné programy s některými z nejlepších obchodních škol na světě. Mezinárodní doktorandské a post-doc výzkumných pracovníků, učitelů a letní školy jsou silným svědectvím o našich možnostech.

Aalto University Školy

 • School of Arts, designu a architektuře
 • School of Business
 • Škola chemicko-technologická
 • Škola elektrotechnická
 • School of Engineering
 • School of Science

Poplatky za studium

Školné pro bakalářské a magisterské programy vyučované v angličtině ode dne 1. srpna 2017 a dále jsou předmětem ročních poplatků, které nejsou občany EU / EHP. Programy vyučované v finské nebo švédské jsou k dispozici zdarma pro všechny studenty.

Školné se pohybují od 12 000 15 000 EUR na EUR za akademický rok v závislosti na programu:

 • 12 000 EUR za akademický rok na programu International Business BScBA;
 • 15 000 EUR za akademický rok studijních možností vedoucích k magisterskému titulu.

Mezinárodní společný studijní programy mají své vlastní školné a programy stipendia. Pro více informací navštivte webovou stránku programů ": http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Stipendia

Existuje několik způsobů, jak financovat své studium na univerzitě Aalto. Pro zájemce o studium mimo EU / EHP vztahující se na Aalto University bakalářských a magisterských studijních programů, jakož i programy severských magisterských, mohou požádat o stipendium udělované ze stipendijního programu Aalto University. Některé mezinárodní společný studijní programy mají své vlastní školné a programy stipendia. Tam jsou také některé možnosti požádat o stipendium mimo Aalto University.

Program Scholarship Aalto University

Aalto University stipendium Program se snaží rozpoznat talentované studenty ze zemí mimo EU / EHP po celém světě udělením akademické kvality. Stipendia se může vztahovat na 50% nebo 100% z ceny školného. Počet stipendií udělovaných je omezený a závisí na rozpočtu, které má k dispozici program.

Aalto University je také vybudování pobídka stipendijní systém, ve kterém budou další zřeknutí odměněni pro studenty, kteří učinili velký pokrok ve studiu.

Žadatelé žádat o stipendia současně se vztahují k jejich upřednostňovaných možností studijních se stejným přihlášce. Rozhodnutí o stipendium je podáván společně s rozhodnutím o přijetí. Rozhodnutí o udělených stipendií jsou prováděny na základě akademické zásluhy vybraných studentů ke studiu v programech.

V současné době Aalto University nenabízí žádné stipendia k pokrytí životních nákladů ve Finsku. Předpokládají se vztahuje na všechny životní náklady (cca. 800 EUR měsíčně) a ostatní náklady spojené studie z vlastních finančních zdrojů. stipendisty musí být stále schopen financovat jejich životní náklady, dle požadavků finské imigrační služby. Studenti, kteří byli vybráni v období uplatňování 2016 do angličtiny-učil bakalářských nebo magisterských programů nebudou muset platit školné a nemohou žádat o stipendia.

Ujistěte se, že nás sledovat na snapchat!

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Finský
 • švédský

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět BSc programy » Vidět PhD » Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr Umění V Designu Pro Divadlo, Film A Televizi - Výrobní Design

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Nejdůležitějším výrobním projektem je školení uměleckých designérů, kteří jsou zodpovědní za vizuální, provozní a výrobní entity filmové produkce. [+]

Cíl vzdělání

Nejdůležitějším výrobním projektem je školení uměleckých designérů, kteří jsou zodpovědní za vizuální, provozní a výrobní entity filmové produkce.

Cílem výuky je najít a zdokonalit osobní uměleckou vizi studenta, rozšířit jeho odbornou způsobilost a / nebo specializaci a poskytnout dovednosti potřebné pro doktorské studium. Spolu s rozsáhlými odbornými dovednostmi je cílem získat schopnost rozvíjet vlastní pole studenta tvůrčím a nezávislým způsobem. Očekává se, že studenti magisterského studia budou pracovat nezávisle a budou hrát aktivní roli při plánování studia.

Klíčovým cílem magisterských studií v oblasti návrhu produktů je podpora osobních cílů studenta a posílení kompetencí studentů s různým zázemím v oblasti vývoje produktů, jakož i jejich orientace ve výběru specializace. Dalším cílem je povzbudit studenta, aby odvážně přinesl svůj pohled na uměleckou spolupráci jako celek.... [-]


Magistr Umění Ve Filmu A Televizi - Dokumentární Film

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Cílem magisterského studijního programu Film a televize je připravit vizionáře režisérů dokumentárních filmů, kteří vytvářejí budoucnost oboru. [+]

Cíl vzdělání

Cílem magisterského studijního programu Film a televize je připravit vizionáře režisérů dokumentárních filmů, kteří vytvářejí budoucnost oboru. V magisterských studiích studenti prohlubují svou vizi o teorii, historii a současném projevu v žánru a rozvíjejí svou kompetenci ve vztahu k měnící se profesní oblasti dokumentárního filmu.

Širší pochopení vývoje v této oblasti a jejích budoucích možností je založeno na založení kompetence ředitele v jeho profesní roli. Směr diplomového magisterského studia je důležitým rámcem, v rámci něhož posluchači posilují svou specializaci v profesní oblasti žánru a podílejí se na rozvoji tradice projevu.... [-]


Magistr Umění Ve Filmu A Televizi - Střih Filmů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavní inženýrský film, součást magisterského studijního programu Film a televize, je pokračováním bakalářského studia ve filmové editaci. Bakalářské studium v ​​tomto oboru poskytuje vynikající základ pro magisterské studium. [+]

Cíl vzdělání

Hlavní inženýrský film, součást magisterského studijního programu Film a televize, je pokračováním bakalářského studia ve filmové editaci. Bakalářské studium v ​​tomto oboru poskytuje vynikající základ pro magisterské studium.

Technická, expresivní a odborná základna pro tvorbu filmů byla položena v BA studiích. Cílem magisterského studijního programu je rozvinout studenty do odborníka na sledování a vidění, vypravěč a umělec. Zvládnutí struktury a výrazu celovečerního dokumentárního filmu a filmového hraného filmu je jádrem výuky. Magisterský titul také poskytuje příležitost specializovat se na digitální postprodukční, animační a experimentální film. Cílem vzdělávání je poskytnout kapacitu pro další studium.... [-]


Magistr Umění Ve Fotografování

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Vítejte v magisterském programu v oboru fotografie na univerzitě Aalto ! Náš program poskytuje vysokoškolské vzdělání a studium umožňuje rozvoj pokročilých odborných schopností, expresivních dovedností a teoretického myšlení. [+]

Vítejte v magisterském programu v oboru fotografie na univerzitě Aalto ! Ve škole umění, designu a architektury se teorie setkává s praxí. Náš program poskytuje vysokoškolské vzdělání a studium umožňuje rozvoj pokročilé odborné způsobilosti, expresivních dovedností a teoretického myšlení. Silná umělecká vize a schopnost koncepčně myslet jsou klíčovými cíli programu. Studenti rozvíjejí své umělecké a odborné dovednosti v rámci svých vlastních projektů a praxe. Univerzita se nachází v metropolitní oblasti Helsinki. Naše jednotka je domovem Helsinské školy a mezinárodní výzkumné konference Helsinki Photomedia.

Cíl vzděláníVýsledky obsahu:Student posiluje své vyjadřovací schopnosti, uměleckou vizi a odbornou způsobilost.Student získá hluboké pochopení oboru fotografie a schopnost s ním spojit své aktivity.Absolventi magisterského programu ve fotografiích chápou mnoho různých způsobů využití a speciálních vlastností fotografie a pracují s médiem profesionálně.Dovednosti dovedností:Student produkuje technicky a koncepčně vysoce kvalitní fotografický výraz.Student může používat různé publikační procesy a platformy pro fotografování.Student je schopen se síťově a mezinárodně zapojit a prezentovat své schopnosti ostatním aktérům v oblasti fotografie a výtvarného umění.Akademické dovednosti:Student zná základy teorie fotografie.Může psát akademický text a využívat informační zdroje.Znal trendy a metody ve výzkumu fotografie a v širším slova smyslu v oblasti výzkumu vizuální kultury a souvisejících teoretických východisek.... [-]

Magistr Umění V Interiérové ​​architektuře

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Interiérová architektura se zabývá blízkým, lidským měřítkem prostoru a nábytku, který slouží k vytváření významu a hodnoty pro lidi a organizace a pro změnu a obnovu každodenního životního prostředí. Pokud jde o návrh okamžitého vnitřního i vnějšího prostředí, interiérová architektura vyžaduje pochopení lidských aspirací a kultury, tělesných zkušeností a smyslů a prostorových, materiálních a technologických prostředků k uspokojení těchto potřeb. [+]

Cíl vzdělávání

Interiérová architektura se zabývá blízkým, lidským měřítkem prostoru a nábytku, který slouží k vytváření významu a hodnoty pro lidi a organizace a pro změnu a obnovu každodenního životního prostředí. Pokud jde o návrh okamžitého vnitřního i vnějšího prostředí, interiérová architektura vyžaduje pochopení lidských aspirací a kultury, tělesných zkušeností a smyslů a prostorových, materiálních a technologických prostředků k uspokojení těchto potřeb. Kvalifikovaný architekt interiéru je schopen integrovat různé prvky do funkčních a zážitkových návrhových řešení, které nejen splňují, ale překračují očekávání uživatelů a klientů a jsou sociální, ekologicky a ekonomicky udržitelné.... [-]


Magistr Umění V Spolupráci A Průmyslovém Designu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program Colaborative and Industrial Design (CoID) se zaměřuje na roli designu ve společnosti. Poskytuje dovednosti pro práci s návrhářskými podnikateli a v řadě úloh v rámci průmyslu, obchodu, komunit, vzdělávání a vlády. [+]

Zájem o rozšíření průmyslového designu s přístupy zaměřenými na člověka, strategické myšlení a výzkum? Navštivte webovou stránku coid.aalto.fi o programu Spolupráce a průmyslový design pro zajímavé příběhy o inovativních projektech studentů CoID, studentské komunitě a více informací o kurzech a fakultách.

Cíl vzdělávání (výsledky vzdělávání)Výsledky obsahu

Magisterský program Colaborative and Industrial Design (CoID) se zaměřuje na roli designu ve společnosti. Poskytuje dovednosti pro práci s návrhářskými podnikateli a v řadě úloh v rámci průmyslu, obchodu, komunit, vzdělávání a vlády. Program rozšiřuje průmyslový design na interakční design, design služby, co-design a další vznikající oblasti, ve kterých designové aktivity mohou zvýšit kvalitu životního prostředí a života lidí. Studenti se učí empatických, kritických, strategických a technických dovedností potřebných pro inovační procesy návrhu. Jsou také povzbuzováni, aby prozkoumali nové role v designovém průmyslu.... [-]


Master Of Arts V Designu Pro Divadlo, Film A Televizi - Kostýmní Design

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Kostýmní návrh majora magisterského programu v oblasti designu divadla, filmu a televize má za cíl vytvořit budoucí profesionály v oblasti kostýmního designu, podporovat rozvoj dynamické umělecké vize a výzkumně orientovaný přístup k hereckému umění a filmu a mediální kreativní průmysl. [+]

Chtěli byste studovat kostýmy v popředí pole? Máte zájem o objevování kostýmů z praxe, která stimuluje myšlenku směrem k novým koncepcím a nápadům? Chcete být součástí mezinárodních akcí pro kostýmy? Kostýmní návrh majora magisterského programu v oblasti designu divadla, filmu a televize má za cíl vytvořit budoucí profesionály v oblasti kostýmního designu, podporovat rozvoj dynamické umělecké vize a výzkumně orientovaný přístup k hereckému umění a filmu a mediální kreativní průmysl.

Cíl vzdělání

Kostýmní projekt majitele magisterského studijního programu Design for Theater, Film and Television se zaměřuje na osobní rozvoj studentů v umělecké praxi prostřednictvím tvůrčího výzkumu a spolupráce, teoretického a kritického myšlení a zaměřuje se na jejich odbornou způsobilost jako kostýmní návrháři v projektech pro obrazovku a divadelní umění. Studie jsou průběžně obohacovány a aktualizovány novými postupy designu, novými technologiemi a špičkovým výzkumem v této oblasti.... [-]


Master Of Arts V Designu Vizuální Komunikace

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Vizuální komunikace se rychle mění. Návrhové myšlení nyní zahrnuje nové formy, jako je vyprávění příběhů, zkušenosti a vizualizace dat. Naše programy představují rozšířenou transmisní disciplínu komunikace a vyjádření. Pokud jde o příběhy, mnoho kreativ má: Grafičtí designéři, autoři, animátoři, grafici novelisté a ilustrátoři dětských knih. Být průzkumníkem, který využívá vizuální prvky pro vytvoření originálního obsahu v našem hlavním vizuálním příběhu. Podobně poptávka po dobře navržených infografikách se rozšiřuje. Náš informační design major má uplatnění daleko za tradiční designové profese. Použijte zpravodajské zprávy, které zpívají. [+]

Vizuální komunikace se rychle mění. Návrhové myšlení nyní zahrnuje nové formy, jako je vyprávění příběhů, zkušenosti a vizualizace dat. Náš program představuje rozšířenou transmisní disciplínu komunikace a výrazu. Pokud jde o příběhy, mnoho kreativ má: Grafičtí designéři, autoři, animátoři, grafici novelisté a ilustrátoři dětských knih. Buďte průzkumník, který používá vizuální prvky k vytvoření originálního obsahu v naší soustředěnosti v aplikaci Visual Narrative. Podobně poptávka po dobře navržených infografikách se rozšiřuje. Naše zaměření v informačním designu má aplikace, které jsou daleko za tradiční designové profese. Použijte zpravodajské zprávy, které zpívají.... [-]


Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Filmová Režie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program ve filmu a televizi, obor filmová režie posílení dovedností generace idea, vývoj nápad, storybuilding a mluvený komentář dovedností studentů režisérovy navíc k rozvoji režisérův osobní filmový styl a režijní identity. [+]

Magisterský program ve filmu a televizi, obor režie nebude přijímat nové studenty pro akademický rok 2017-2018.

Cílem vzdělávání Magisterský program ve filmu a televizi, hlavní filmovou režii posílení dovedností generace idea, vývoj nápad, storybuilding a mluvený komentář dovedností studentů režisérovy navíc k rozvoji režisérův osobní filmový styl a režijní identity.

Vysokoškolského studia v režii prohloubení výrobní kompetence studenta a poskytovat schopnosti nařídit celovečerní film.

Více o vyučovacím jazykem Vyučovacím jazykem v magisterském programu v oblasti filmu a televize, hlavní filmovou režii je finština. Nicméně, součástí kurzů jsou vyučovány v angličtině. Stupeň může být dokončena v angličtině. ... [-]

Master Of Arts Ve Filmu A Televizi - Kinematografie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

V magisterském programu v oblasti filmu a televize, obor kinematografie, student prohloubí jeho / její odborné způsobilosti k dosažení větší zvládnutí celkové umělecké, výrobní a technické subjektu jeho / její profesionální oblasti v různých filmových, televizních a reklamních produkcích. [+]

Cílem vzdělávání

V magisterském programu v oblasti filmu a televize, obor kinematografie, student prohloubí jeho / její odborné způsobilosti k dosažení větší zvládnutí celkové umělecké, výrobní a technické subjektu jeho / její profesionální oblasti v různých filmových, televizních a reklamních produkcích. Student kinematografie má rozsáhlou ovládnutí výtvarných výrazových prostředků, metod kinematografie a náročných technických pojmů, zařízení a pracovních metod. Kromě toho, že student se seznámí jak s měnící se role kameramanem a také využití nových uměleckých a technických pracovních metod a technologií spolu s inovativním výzkumu s nimi spojené.... [-]


Master Of Arts Ve Vizuálních Kulturách, Kurátorství A Současném Umění

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Vizuální kultury, curating a současné umění (ViCCA) je dvouletý transdisciplinární magisterský program, který zkoumá vznikající znalosti a praktiky na křižovatkách vizuálních kultur, kurátorství a současného umění. [+]

Vizuální kultury, curating a současné umění (ViCCA) je dvouletý transdisciplinární magisterský program, který zkoumá vznikající znalosti a praktiky na křižovatkách vizuálních kultur, kurátorství a současného umění. Pomáháme studentům rozvíjet a kontextualizovat své vlastní praktiky uvnitř a mezi těmito kontexty. Program je otevřen umělcům, kurátorům, učenci a praktikům s různým zázemím a zkušenostmi, kteří hledají příležitosti k pochopení, výzvě a posunu paradigmat současného umění a světa kolem nás.

Cíl vzdělávání (výsledky vzdělávání)

ViCCA zkoumá umění v nových kontextech. Centrální součástí programu jsou nové a vznikající odborné postupy, které se rodí a rozvíjejí v nových prostorách kulturní produkce. V programu se v rozšířené oblasti vizuálních kultur zkoumá umění a nové profesionální agentury.... [-]


Master Of Arts V Filmu A Televizi - Film Sound Design

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Zvučný designér a zvukový inženýr získají komplexní znalosti o praxi, prostředcích uměleckého výrazu, technickém vybavení a teoretických koncepcích ve svém oboru. [+]

Cíl vzdělání

Magisterský program ve filmu a televizi, hlavní ve filmovém zvuku, tvůrci výtvarných umělců a profesionálů pracovat jako zvukové designéři a zvukoví inženýři ve všech oblastech filmové produkce. Cílem magisterského studia je zlepšit dovednosti studentů, zejména v oblasti zvukové tvorby. Student získá více porozumění a zvládnutí uměleckého, produkčního a technického obsahu své profesní oblasti prostřednictvím kurzových modulů a praxe, které se stále zvyšují ve své obtížnosti.

Zvučný designér a zvukový inženýr získají komplexní znalosti o praxi, prostředcích uměleckého výrazu, technickém vybavení a teoretických koncepcích ve svém oboru. Klíčovým cílem vzdělávání je dále rozvíjet talenty a osobnost studenta, poskytovat další technické a umělecké dovednosti a základní znalosti oboru a jeho historii a rozvíjet manažerské dovednosti a dovednosti v oblasti výzkumné práce.... [-]


Master Of Arts V Kreativní Udržitelnosti

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Mezinárodní magisterský program kreativní udržitelnosti (CS) je společným magisterským studijním programem na Fakultě umění, designu a architektury, Business School a Engineering School. Globální a místní výzvy a složitost budoucích scénářů vyžadují posílení multidisciplinárního přístupu a propojení environmentálních, ekonomických, sociokulturních aspektů vzdělávání. [+]

Master program v Creative Sustainability kombinuje podnikání, architekturu, zastavěné prostředí, design a nemovitosti, které vám pomohou naučit se vytvářet nová udržitelná řešení. http://acs.aalto.fi

Přehled programu

Program Creative Sustainability (CS) poskytuje multidisciplinární vzdělávací platformu v oblasti architektury, zastavěného prostředí, obchodu a designu. Umožňuje studentům studovat a vyvíjet řešení globálních otázek udržitelnosti, jako je změna klimatu, nedostatek zdrojů, celosvětová chudoba a sociální a ekonomická nerovnost.

Globální a místní výzvy vyžadují multidisciplinární přístupy a propojení environmentálních, ekonomických, sociokulturních aspektů vzdělávání. Program CS sdružuje studenty, kteří jsou odhodláni rozvíjet systémová řešení, pracovat v multidisciplinárních týmech a provokovat s praktickými učebními úkoly. Studium nabízí studentům příležitost spolupracovat s výzkumnými projekty, společnostmi, organizacemi a studenty z jiných oborů.... [-]


Master Of Arts V Mezinárodním Designu řízení Podniku

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v Mezinárodní Design Business Management (IDBM) je 120 kreditů ECTS úvěrové společné nabídky mezi Aalto University School of Arts, Design a architektura, School of Science a Business School. [+]

http://idbm.aalto.fi/

Cíl vzdělání

Master program v International Design Business Management (IDBM) je společnou výukovou a výzkumnou platformou všech škol Aalto University (School of Arts, Design and Architecture, Business School a škola vědy a techniky). Program je vyučován zcela anglicky. První ročník studia se skládá ze souboru intenzivních povinných studijních modulů ve všech třech oborech a vyžaduje si plný úvazek. Druhý ročník studia je flexibilnější, aby vyhověl individuálním potřebám a zájmům.

IDBM vzdělává studenty s uměleckým, obchodním, vědeckým a inženýrským zázemím jako profesionálové ve tvaru písmene T, kteří jim poskytují strategický pohled na kreativní vedení a řízení mezinárodních designových center, operací a vývoje produktů a služeb. Cílem je získání znalostí v několika disciplínách a naučit se propojit vlastní disciplinární odbornost s širším multidisciplinárním, interdisciplinárním a transdisciplinárním rámcem podnikového designu. Globální přístup programu IDBM připravuje studenty k práci v multikulturním prostředí a spolupracovat přes národní a kulturní hranice. Absolventi programu IDBM budou schopni řídit a vést iniciativy a další osoby s cílem podnikat nové podnikatelské aktivity v globálním prostředí.... [-]


Master Of Arts V Módě, Oblečení A Textilní Design

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Program prohlubuje a rozšiřuje dovednosti studentů v oblasti módy, oděvů, textilu a sbírky na vysoké umělecké a profesionální úrovni, strategické myšlení a vytváření, koordinaci a vedení módních a designových koncepčních procesů. [+]

Holistické myšlení, kreativita a inovace v jádru módy, oděvů a textilních studií. Máte zájem o více informací? Navštivte webovou stránku programu Móda, oblečení a textilní program http://fact.aalto.fi/ , kde najdete zajímavé vizuály o dílech našich studentů a další informace o možnostech studia a fakultách.

Cíl vzdělávání (výsledky vzdělávání)Výsledky obsahu

Program prohlubuje a rozšiřuje dovednosti studentů v oblasti módy, oděvů a textilního designu na vysoké umělecké a profesionální úrovni. Studenti rozvíjejí svou kreativní vizi a manažerské dovednosti v oblasti módy, oděvů, textilu a designu sběru. Proces návrhu zahrnuje celou cestu od konceptu a počátečního návrhu až po marketing a prodej. Kreativita a nové myšlenky na budoucnost jsou zdůrazněny na každém kroku procesu. Jádrem programu je porozumění módnímu systému a jeho dopadu na společnost a podnikání. Základní a aplikované poznání problematiky udržitelnosti v oblasti módy a textilu je poskytováno. Studenti jsou vyzváni, aby prozkoumali možnosti nových technologií, nových materiálů a inovativních návrhových řešení ve fyzických i digitálních médiích.... [-]


Master Of Arts V Nových Médiích - Design A Výroba Her

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Máte zájem o studium herního designu a výroby s předními odborníky v mezinárodní atmosféře? Design a výroba her je hlavním předmětem magisterského programu v oblasti nových médií se zaměřením na návrh her pro interaktivní digitální média. Vzdělání je projektově orientované a poskytuje jedinečnou možnost pro rozvoj dovedností v oblasti herního designu a zároveň vytváří koncepční chápání her. [+]

Máte zájem o studium herního designu a výroby s předními odborníky v mezinárodní atmosféře? Design a výroba her je hlavním předmětem magisterského programu v oblasti nových médií se zaměřením na návrh her pro interaktivní digitální média. Vzdělání je projektově orientované a poskytuje jedinečnou možnost pro rozvoj dovedností v oblasti herního designu a zároveň vytváří koncepční chápání her. Prohloubíte své dovednosti na základě osobního studijního plánu. Multidisciplinarita je zdůrazněna velmi různorodým zázemím studentů - lze je aplikovat s jakýmkoli bakalářským studiem a studenti zahrnují programátory, 3D umělce, animátory, tvůrčí spisovatele, architekty a dokonce i psychology. Síť učitelů zahrnuje profesionály špičkového herního průmyslu a herní vědce. Program je vyučován v angličtině a studenti mohou psát svou práci ve finštině, švédštině nebo angličtině.... [-]


Master Of Arts V Nových Médiích - Nový Mediální Design A Výroba

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Chtěli byste prozkoumat vzrušující příležitosti, které se nová digitální technologie otevírá komunikaci, interakci a výrazu - a najít kariéru, kde můžete využít vaši kreativitu? Projekt a výroba nových médií je důležitým předmětem magisterského programu v oblasti nových médií zaměřený na umění a design v interaktivních médiích. [+]

Chtěli byste prozkoumat vzrušující příležitosti, které se nová digitální technologie otevírá komunikaci, interakci a výrazu - a najít kariéru, kde můžete využít vaši kreativitu? Projekt a výroba nových médií je důležitým předmětem magisterského programu v oblasti nových médií zaměřený na umění a design v interaktivních médiích. Vzdělání je zaměřeno na projekty, které kombinuje praxi s teorií. Můžete se soustředit na dynamickou vizualizaci, umění

Výsledky učení

Absolventi programu mají

schopnost porozumět složitým nárokům nových médií a dovednosti pro tvůrčí spolupráci, vývoj konceptu, návrh a realizaciširoké pochopení napříč disciplínami, kromě prohloubení znalostí do vlastních odborných znalostíschopnost kriticky analyzovat a rozvíjet zavedené designové tradiceschopnost rozšířit svou odbornou způsobilostdobrý základ pro pokračování externích nebo doktorských studií... [-]

Master Of Arts V Nových Médiích - Zvuk V Nových Médiích

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Jste vášniví při objevování a rozšiřování rozsahu zvuku v digitální éře? Vítejte ve studii Zvuk v nových médiích. Vzdělání je projektově orientované, spojí se s praxí s teorií. Kombinuje aspekty umění, designu a mediálních zvuků, které pokrývají širokou škálu disciplín, od koncepčního návrhu až po živé vystoupení a od vyprávění příběhu až po programování. [+]

Jste vášniví při objevování a rozšiřování rozsahu zvuku v digitální éře? Vítejte ve studii Zvuk v nových médiích. Vzdělání je projektově orientované, spojí se s praxí s teorií. Kombinuje aspekty umění, designu a mediálních zvuků, které pokrývají širokou škálu disciplín, od koncepčního návrhu až po živé vystoupení a od vyprávění příběhu až po programování. Výuka je plně v angličtině a studenti mohou psát diplomovou práci ve finštině, švédštině nebo angličtině.

Výsledky učení

Obecné učební cíle programu Sound in New Media jsou následující základní kompetence, které se studenti budou vyvíjet během studia:... [-]


Master Of Arts V Severských Vizuálních Studiích A Výtvarné Výchově (NoVA)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program Severské vizuální studia a výtvarná výchova (NoVA) vzdělává odborníky a výzkumníky, aby dosáhli pochopení nejlepších severských postupů a tradic ve výtvarné výchově a vizuální komunikaci a poskytli příslušné kompetence. [+]

Severské vizuální studia a výtvarná výchova (NoVA) vzdělává odborníky a výzkumníky současného umění a vizuální kultury, aby dosáhli pochopení nejlepších severských postupů a tradic ve výtvarné výchově a vizuální komunikaci.

Prostřednictvím vzdělávání NoVA získáte příslušné dovednosti a pedagogické interakční dovednosti pro práci v mezikulturních a mezinárodních vzdělávacích situacích a prostředích. Jako student se můžete zaměřit na výuku, tvorbu, projektování, poradenství a konzultační úkoly na různých úrovních vzdělávání, v oblasti umělecké a vizuální a mediální kultury, sociálních odvětví a firemního života. Výuku zajišťuje fakulta ze tří severských univerzit / vysokých škol a program je otevřen pro zahraniční studenty. Program NoVA je založen na severských kompetencích a odborných znalostech, které souvisejí se současnými diskusemi v oblasti mezinárodní výtvarné výchovy.... [-]


Master Of Arts V Současném Designu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Program současného designu umožňuje návrhářům rozvíjet umělecké myšlení v multidisciplinárním prostředí, které napomáhá inovacím ve vývoji, jakož i osobním a obchodním záležitostem. V programu je design chápán v širokém smyslu včetně experimentálních a koncepčních prací z oblastí kritického a spekulativního designu, experimentálního designu, současného řemesla a designu produktu. [+]

Popis programu

Program současného designu umožňuje návrhářům rozvíjet umělecké myšlení v multidisciplinárním prostředí, které napomáhá inovacím ve vývoji, jakož i osobním a obchodním záležitostem. V programu je design chápán v širokém smyslu včetně experimentálních a koncepčních prací z oblastí kritického a spekulativního designu, experimentálního designu, současného řemesla a designu produktu.

Vzdělání připravuje studenty, aby rozvíjeli vlastní kreativní a experimentální procesy, aby prozkoumali a materializovali myšlenky, pojmy a konečné návrhy. Vedle své vlastní tvůrčí práce studenti studují v multidisciplinárních týmech a rozvíjejí své dovednosti k prezentaci, vystavování, produkci a komercializaci svých projektových prací a talentů.... [-]


MSc

Magisterský Program V Tvůrčí Udržitelnosti - M. Sc. Stupně V Oboru Ekonomie A Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

V magisterském programu v Creative udržitelnost studenti naučí vytvářet nová udržitelná řešení kombinující obchod s architektury, designu, krajinné plánování, nemovitosti a urbanismu. [+]

V magisterském programu v Creative udržitelnost studenti naučí vytvářet nová udržitelná řešení kombinující obchod s architektury, designu, krajinné plánování, nemovitosti a urbanismu.

Mezi nejvýznamnější rozvojové výzvy týkající se udržitelnosti jsou spojeny se změnou klimatu, globální chudoba, sociální a ekonomické nerovnosti, jakož i demografickým změnám a přizpůsobení rychlých globálních ekonomických změn.

Globální a lokální problémy a složitost budoucích scénářů vyžadují posílení multidisciplinární přístup a vzájemné propojení environmentálních, ekonomických, sociálně-kulturní aspekty ve vzdělávání.... [-]


Magistr in Chemical, Biochemical and Materials Engineering - Functional Materials

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

[+]

Studijní program

Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické.

[-]

Magistr In ICT Innovation (Digitální Magisterská škola EIT) - Data Science

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Data jsou bohatá: sociální média, výrobní systémy, zdravotnické prostředky, logistické služby a bezpočet dalších generují petabajty dat denně. S množstvím dostupných údajů jsme na historickém místě, kde můžeme provést analýzy, abychom zjistili, objevili a nakonec lépe porozuměli světu kolem nás. [+]

Digitální magisterská škola EIT nabízí dvouleté vzdělání, v němž si můžete vybrat dvě vysoké školy ve dvou různých evropských zemích, vybudovat učební plány technických kurzů v kombinaci s inovačními a podnikatelskými studiemi.

Data jsou bohatá: sociální média, výrobní systémy, zdravotnické prostředky, logistické služby a bezpočet dalších generují petabajty dat denně. S množstvím dostupných údajů jsme na historickém místě, kde můžeme provést analýzy, abychom zjistili, objevili a nakonec lépe porozuměli světu kolem nás.

Nově založený program Double Science (DSc) nabízí jedinečné akademické učební osnovy, na němž studenti mohou studovat vědecké poznatky, inovace a podnikání na předních evropských univerzitách. V tomto programu se studenti dozví o:... [-]


Magistr V Architektuře

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Architektura je oblast techniky a umění. Architektura výuky kombinuje založené na znalostech profesionální materiál a umělecké porozumění a výrazové schopnosti. [+]

Architektura je oblast techniky a umění. Architektura výuky kombinuje profesionální materiály založené na znalostech a umělecké porozumění a výrazové schopnosti. Architekt musí být schopen vidět problémy z mnoha různých směrech, což je důvod pro široce založené povahy stupně v architektuře. Současný charakter vzdělávání rozvíjí studenta vědecké a umělecké myšlení vztahující se k vybudování sociálně odpovědné a udržitelné budoucnosti.

Cílem vzdělávání

Výstupy z učení jsou založeny na předpisy směrnice EU, které se vztahují k výkonu odborné činnosti architekta (Evropského parlamentu a Rady 2005/36 / ES ze dne o uznávání odborných kvalifikací). Podle směrnice, architektonický stupeň splňuje očekávání stavebnictví, a také umožňuje kariéru mimo Finsko.... [-]


Magistr V Automatizaci A Elektrotechniku

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v automatizaci a elektrotechniku ​​je široký multi-disciplinární program, poskytující absolventům se schopností pracovat v a mezi širokou škálu oborů - od tradičních elektrotechniky a energetiky do biomedicínského inženýrství, řídicí techniky a robotiky. Kreslení z rozsáhlého výzkumu v matematických a přírodovědných oborů, učební plán je flexibilní a umožňuje studentům studovat jedinečnou kombinaci kurzů, aby vyhovovaly jejich vlastní zájmy. [+]

Magisterský program v automatizaci a elektrotechniku je široký multi-disciplinární program, poskytující absolventům se schopností pracovat v a mezi širokou škálu oborů - od tradičních elektrotechniky a energetiky do biomedicínského inženýrství, řídicí techniky a robotiky. Kreslení z rozsáhlého výzkumu v matematických a přírodovědných oborů, učební plán je flexibilní a umožňuje studentům studovat jedinečnou kombinaci kurzů, aby vyhovovaly jejich vlastní zájmy.

Klíčovými tématy ve programu jsou udržitelnost, například energetická účinnost, inteligentní dopravní systémy; distribuované a síťové systémy, například inteligentní sítě, inteligentní životní prostředí, bezpečnosti a ochrany v distribuovaných / síťových systémů; snímání a vnímání životního prostředí, např Mikrosenzory, strojového vnímání; Přechod od automatizace k samostatnosti a osobní zdravotní péče.... [-]


Magistr V Biochemických A Materiálového Inženýrství - Rafinace Biomasa

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost.

Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci.... [-]


Magistr V Biochemických A Materiálového Inženýrství - Udržitelné Zpracování Kovů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Fokus oblasti vzdělávání jsou udržitelné využívání a zpracování přírodních zdrojů a nových materiálů, včetně jejich technické aplikace. Ve studiích směrem k hlavní studenti získají pokročilé znalosti v určité oblasti biotechnologie, chemické technologie nebo materiálové vědy a techniky. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost.

Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci.... [-]


Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Biotechnologie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost.

Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci.... [-]


Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Chemické A Procesní Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost.

Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci.... [-]


Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Chemie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost.

Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci.... [-]


Magistr V Chemickém, Biochemickém A Materiálového Inženýrství - Vlákniny A Inženýrství Polymerů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Výsledky učení magisterského stupně jsou založeny na cílech stanovených pro vzdělávání, vedoucí k Master of Science (Technology), jak jsou definovány v studijních předpisech školy chemicko-technologické. Tyto výsledky učení stupně jsou dále uvedeny v závažných a course- zvláštní popis výsledků učení. [+]

Škola škola chemicko-technologická v sobě spojuje přírodních a technických věd jedinečným způsobem. To umožňuje výsledky našeho výzkumu je zpřesnit dlouhou cestu a zavádět do praxe hotových výrobků a procesů. Každá inovace zajišťuje jak naše obnovitelných a neobnovitelných přírodních zdrojů pro budoucnost.

Škola poskytuje vzdělání pro širokou škálu odpovědných budoucích profesionálů. M.Sc. a Ph.D. absolventů v technologii práce v různých pozicích v největších průmyslových odvětvích Finska, v kovovém a elektrotechnický průmysl, zpracování dřeva průmysl, stejně jako chemické, farmaceutické, biotechnologické a potravinářském průmyslu. Výzkum a výuka jsou podporovány rozsáhlou mezinárodní akademické a průmyslové sítě pro spolupráci.... [-]


Magistr V Chladného Klimatického Inženýrství (nordic Master)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Severský Mistr v chladném klimatu inženýrství je první komplexní magisterský program v chladném klimatu strojírenství v Evropě a dává studentům jedinečnou možnost vyzkoušet si práci v terénu a projekty v Grónsku nebo Svalbardu. [+]

Severský Mistr v chladném klimatu inženýrství je první komplexní magisterský program v chladném klimatu strojírenství v Evropě a dává studentům jedinečnou možnost vyzkoušet si práci v terénu a projekty v Grónsku nebo Svalbardu.

Arktida je místem, na rozdíl od nikde jinde. Ekosystém je křehká, že počasí může být náročné a infrastruktura nedostatečná. Tyto podmínky kladou vysoké požadavky na inženýrů pracujících here.By vlastně jít do Arktidy Svalbard nebo Grónsku a aplikovat své dovednosti absolventi získat cenné informace z první ruky vhled do pracoval jako inženýr v jedné z nejnáročnějších oblastí na světě.

Chladné podnebí inženýrství má stále významnější úlohu s cílem zajistit udržitelný rozvoj Arktidy. Nové přepravní trasy stejně jako možnosti důlní se objevují v tomto regionu. Vývoj nových odvětví v arktické oblasti se stupňuje rychle a průmysl se nyní žádá inženýry, kteří mají specifické arktické kompetencí.... [-]


Magistr V Elektronice A Nanotechnologii

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Tento program nabízí toto a další. Magisterský program v oboru Nano a Radio Sciences vám nabízí základní znalosti v následujících oblastech: mikro- a nanovědy, návrh mikro- a nanoelektronických obvodů. [+]

Znáte, jak fungují moderní bezdrátová zařízení a proč se bezdrátové připojení zrychluje a rychleji? Chtěli byste vědět, jak integrovat vysokofrekvenční obvody a antény do nejmenších bezdrátových senzorů, např. Pro "internet věcí", pro satelitní pozorování země nebo prostor nebo pro implantabilní zdravotnické přístroje? Možná se také zajímáte o metody nanofabricace, solární panely nebo šíření rozhlasu a elektromagnetické záření v základním výzkumu?

Magisterský program v oboru elektronika a nanotechnologie odpovídá na všechny tyto otázky a další. Program vám nabízí základní znalosti v následujících oblastech: mikroprocesy a nanovědy, návrh mikro- a nanoelektronických obvodů, pokročilé materiály a fotonika, rozhlasová věda a věda o vesmíru... [-]


Magistr V Environomical Drah Pro Udržitelné Energetické Systémy (výběr)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program Environomical dráhy u Udržitelné energetické systémy (výběr) nabízí pokročilé vzdělání v oblasti udržitelných energetických systémů pro budoucnost. [+]

Magisterský program Environomical dráhy u Udržitelné energetické systémy (výběr) nabízí pokročilé vzdělání v oblasti udržitelných energetických systémů pro budoucnost. SELECT klade za cíl poskytnout vzdělání pro vysoce zdatnosti a kvality inženýrských schopností v terénu, včetně průmyslového interakce během celého studijního programu. Absolventů SELECT programu budou získali zkušenosti v následujících tématech:

Školení v multidisciplinárním analýze problému a řešení. Advanced team building v nadnárodní prostředí, spolu s stimulující mezinárodní zkušenosti. Román a vícerozměrné způsob učení zahrnující reálné a virtuální učebny Úzká spolupráce s průmyslem v diplomové práci. Unikátní síť spolužáků, SELECT absolventy a průmyslu odborníků v oblasti udržitelné energie. ... [-]

Magistr Ve Strojírenství Fyzice

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Studie na inženýrská fyzika vytvořit základ pro technologické dodatky fyziky a otevřít dveře pro různé kariéry v průmyslu, vědy a výzkumu. [+]

Najít nové řešení problémů termínové!

Studie na inženýrská fyzika vytvořit základ pro technologické dodatky fyziky a otevřít dveře pro různé kariéry v průmyslu, vědy a výzkumu. Hluboké pochopení fyziky a matematiky mohou být použity při hledání nových řešení jak dnešní a problémy, termínové.

Magisterský program ve strojírenství fyziky je silně orientován Research. Téměř polovina absolventů magisterského pokračovat směrem k doktorátu. Oblasti zaměření výzkumu v rozmezí od experimentální a teoretické fyziky materiálů na nanofyziky a nanotechnologiích, a nových energetických řešení. Studijní program se liší od více klasické univerzitní fyziky v jeho blízkosti do betonů, praktické výzkumné otázky. Jeho spojení s problémy v reálném životě, je velmi silná.... [-]


Magistr Ve Vesmírné Vědě A Technologii (SpaceMaster) (Erasmus Mundus)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavním cílem kurzu je spojit velkou rozmanitost odborných znalostí v oblasti vesmíru na šesti evropských univerzitách a dvou univerzitách ze třetích zemí na společnou platformu kompetencí v rámci pokynů v rámci bolonského procesu. [+]

O

Hlavním cílem kurzu je spojit velkou rozmanitost odborných znalostí v oblasti vesmíru na šesti evropských univerzitách a dvou univerzitách ze třetích zemí na společnou platformu kompetencí v rámci pokynů v rámci bolonského procesu. Spolupráce v oblasti vzdělávání je podporována vědeckými a průmyslovými organizacemi a poskytuje tak přímé kontakty s odborným výzkumem a průmyslem.

Dalším cílem je poskytnout studentům interdisciplinární rozšíření z laboratorních a počítačových simulačních prostředí na praktickou práci se stratosférickými balony, raketami, satelitní a radarovou kontrolou, robotikou, fúzí dat senzorů, automatickým řízením a dynamikou více těles.... [-]


Magistr Ve Vodním A Environmentálním Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Voda a environmentální inženýrství jsou v podstatě o tom, jak svět funguje. S omezenými přírodními zdroji a rostoucí poptávkou po vodě, potravě, energii a přístřeší se zabýváme praktickými způsoby, jak udržitelným způsobem rozvíjet naši společnost. Kombinujeme silný technický základ se zdravým pochopením širšího společenského kontextu. Konečným cílem našeho programu je zajistit udržitelnou a fungující společnost. [+]

Voda a environmentální inženýrství jsou v podstatě o tom, jak svět funguje.

Tváří v tvář omezeným přírodním zdrojům a rostoucí poptávce po vodě, potravě a energii hledáme praktické cesty k rozvoji naší společnosti udržitelným způsobem. Magisterský program v oblasti vodního a environmentálního inženýrství spojuje silnou technickou základnu se zdravým pochopením širšího společenského kontextu pro vzdělávání hráčů, kteří jsou schopni dosáhnout tohoto ambiciózního cíle.

Máte zájem o celou řadu témat? Program našeho magistra je multidisciplinární, sdružuje to nejlepší z oblasti vodního a environmentálního inženýrství a zároveň poskytuje široký pohled na pole. Naše výuka kombinuje teorii s praxí, včetně praktického modelování, případových studií a projektové práce. Spolupracujeme s dalšími magisterskými programy na univerzitě Aalto a doporučujeme vám, abyste šli na výměnu studentů, abyste diverzifikovali své názory a dovednosti.... [-]


Magistr V Evropském Hornictví, Minerálů A Ekologického Programu (emmep)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Evropská těžební, minerály a programu životního prostředí (EMMEP) je magisterský studijní program organizovaný do mezinárodní spolupráce tří předních evropských univerzit v hornictví a zdrojů Engineering. [+]

Evropská Těžba, nerosty a Environmentální program (EMMEP) je magisterský studijní program organizovaný v rámci mezinárodní spolupráce mezi třemi předních evropských univerzit v oblasti hornictví a zdrojů inženýrství:

Delft University of Technology (Nizozemí) Aalto University (Finsko), RWTH Aachen University (Německo)

EMMEP staví na silných stránkách a doplňkové odbornosti uvedených univerzit v vědy o Zemi studií a výzkumů. Evropská Mining hřiště (EMC) začala v roce 1996 a do roku 2014 více než 700 studentů se zapojila do programu a jsou spojeny v dobře organizované sítě absolventů.

Během programu studenti dvouletém magisterském studijním dohromady ve třech různých univerzitách:... [-]


Magistr V Geoinformatiky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

V magisterském programu v oblasti geoinformatiky na Aalto univerzity, studenti učí state-of-the-art v moderních metod pro získávání, zpracování a využití geografických informací. [+]

v Magisterský program v geoinformatiky na Aalto univerzity, studenti učí state-of-the-art v moderních metod pro získávání, zpracování a využití geografických informací. Magisterský program v geoinformatiky kombinuje technické, matematické, výpočetní a vizuální znalosti a nabízí studentům možnost využití nejen geoinformatiky technologii, ale také rozvíjet a vytváření nových výpočetních metod a aplikací. Kromě získání celkovou perspektivu, studenti mohou dále zaměřit své dovednosti na jednom ze subjektů v rámci geoinformatiky, jako je geodézie, fotogrammetrie, laserové skenování, dálkového průzkumu Země, geografických informačních technologií nebo kartografii.... [-]


Magistr V Geoinženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Geoengineering závisí na celé řadě oborů, včetně zeměpisných a materiálových věd, mechaniky a stavebnictví. Struktury zajímavými místy jsou základy, silnice, escavations a podzemních staveb, jako jsou tunely. . [+]

Geoengineering spoléhá na širokém spektru oborů, včetně zeměpisných a materiálových věd, mechaniky a stavebnictví. Struktury zajímavými místy jsou základy, silnice, escavations a podzemních staveb, jako jsou tunely.

Většina stavební materiály, předměty každodenní potřeby pro domácnost, zdroje energie a podzemních vod pocházejí ze země. Megatrendy jako je urbanizace, změna klimatu a rostoucí využívání přírodních zdrojů a energie silně ovlivňují naše životy. Vytvářejí obě výzvy a příležitosti pro geoengineers.

Magisterský program v geoinženýrství poskytuje studentům znalosti, dovednosti a kompetence, které jsou potřebné k pochopení chování zemin pro geotechniku, hornin pro rockové strojírenství a těžby surovin a silničních staveb na dálnici inženýrství.... [-]


Magistr V Globální Správu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v Global Management (GM) nabízí studentům dvě vysoce prestižní kvalifikace: MSc v oboru ekonomie a Business Administration vydanou Aalto University School of Business a CEMS Masters International Management (MIM) poskytnuté CEMS, Globální aliance na vzdělávání managementu. [+]

Máte zájem o budování úspěšné mezinárodní kariéru? Program Global Management s CEMS Masters in International Management vybavuje studenty dovednosti a know-how potřebné k působit jako hra měniče v zítřejším globálním podnikatelském prostředí.

CEMS - globální kvality CEMS je globální aliance 30 předních obchodních škol, téměř 80 nadnárodních společností a neziskových organizací, které společně nabízejí program top-zařadil, mezinárodní a prakticky orientované CEMS Masters in International Management (MIM). Celosvětově více než 1000 studentů zapsat do CEMS MIM každý rok a existuje více než 10 000 CEMS absolventi 81 národností pracujících v 75 zemích. ... [-]

Magistr V Informačních A Service Management

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský v informačních a Service Management nabízí tři oblasti specializace: Business Analytics, Informační systémy, vědy a logistika a služby Management. [+]

Program Magisterský v informačních a Service Management nabízí tři oblasti specializace: Business Analytics, Informační systémy, vědy a logistika a služby Management.

Informační služby založené jsou vidět Evropskou unií jako primární oblasti růstu vyspělých ekonomik. Program Magisterský v informačních a Service Management (ISM) vychovává budoucí informační profesionály, kteří jsou schopni rozvíjet a řídit tyto služby.

Mezioborové povahy a důraz na analýzu dat a řízení projektů poskytuje studentům dovednosti analýzy stále rostoucí přísun informací a nových technologií a správu elektronických obchodních operací.

... [-]


Magistr V Informačních Sítí

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v informačních sítích je trans-disciplinární studijní program ve strojírenství budově na informační a komunikační technologie (ICT) a digitálních médií. Spojuje v oblasti společenských věd, moderní digitální technologie a podnikání. [+]

Staňte se odborníkem v přístupu člověka zaměřený na digitální technologie!

Magisterský program v informačních sítích je trans-disciplinární studijní program ve strojírenství budově na informační a komunikační technologie (ICT) a digitálních médií. Spojuje v oblasti společenských věd, moderní digitální technologie a podnikání.

Program poskytuje studentům komplexní pochopení na interakci mezi lidmi a digitálních technologií na individuální, skupinové, organizační a společenské úrovni. Dozvíte se o společný rozvoj digitálních technologií a podnikání v nové lidské-střed, spolupráce a tvůrčím způsobem.

Studijní program ... [-]

Magistr V Inovaci V Oblasti ICT (EIT Digital Master School) - Autonomní Systémy

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

AUS je kombinace výpočetní techniky a elektronického inženýrství. Během programu získají studenti nové dovednosti v obou oblastech. V informatice jsou relevantní dovednosti zahrnující Internet věcí (IoT), strojní učení, umělou inteligenci a vizi robotů. V elektronickém inženýrství se jedná o automatizaci, řízení, vestavěné systémy a komunikaci. [+]

Digitální magisterská škola EIT nabízí dvouleté vzdělání, v němž si můžete vybrat dvě vysoké školy ve dvou různých evropských zemích, vybudovat učební plány technických kurzů v kombinaci s inovačními a podnikatelskými studiemi.

Pro každého, kdo má zájem o kariéru týkající se automobilů s vlastním pohonem, robotiky nebo umělé inteligence, nabízí EIT Digital Masters School dvouletý magisterský program v Autonomních systémech (AUS).

AUS je kombinace výpočetní techniky a elektronického inženýrství. Během programu získají studenti nové dovednosti v obou oblastech. V informatice jsou relevantní dovednosti zahrnující Internet věcí (IoT), strojní učení, umělou inteligenci a vizi robotů. V elektronickém inženýrství se jedná o automatizaci, řízení, vestavěné systémy a komunikaci.... [-]


Magistr V Inovaci V Oblasti ICT (EIT Digital Master School) - Vizuální Výpočet A Komunikace

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Vizuální výpočetní technika a komunikace jsou dokonalým vzděláním Masters pro ty, kteří jsou fascinováni algoritmy a službami, které zvládnou vizuální informace v dnešní digitální společnosti. Studenti, kteří mají vynikající dovednosti v oblasti zpracování dat a signálů, lineární algebra, pravděpodobnost a programování, budou na tomto programu nadále schopni řešit problémy reálného světa a vytvářet nová inovativní řešení. Tam je rostoucí komunita technologů a inovátorů v této náročné, ale odměňování pole. Naši absolventi spojují technologické a obchodní aspekty a vytvářejí produkty a služby pro náš oční okruh. [+]

Digitální magisterská škola EIT nabízí dvouleté vzdělání, v němž si můžete vybrat dvě vysoké školy ve dvou různých evropských zemích, vybudovat učební plány technických kurzů v kombinaci s inovačními a podnikatelskými studiemi.

Hlavní v oboru vizuální výpočet a komunikace (VCC) se zaměřuje na získávání, zpracování, analýzu, přenos a vizualizaci vizuálních informací, včetně aspektů učení a rozhodování. Jedná se o interdisciplinární program na křižovatce informatiky a informačních technologií, kde mohou studenti pracovat v oblastech

zpracování obrazu a komunikace,obrazová analýza,počítačové vidění,počítačová grafika,rozšířená realita,vizualizace a vizuální analýzy, stejně jakowebových a síťových aplikací.... [-]

Magistr V Inovativním Udržitelném Energetickém Inženýrství (Nordic Master)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Severský magisterský inovativní a udržitelný energetický inženýrství (ISEE) je světovou energetickou školou, která vede k získání titulu Master of Science. [+]

Severský magisterský inovační a udržitelný energetický inženýrství (ISEE) je světová energetická výchova, která vede k získání titulu Master of Science.

Severský inženýr v inovativním udržitelném energetickém inženýrství (ISEE) spojuje udržitelné energetické inženýrství s inovacemi a podnikáním.

Termín "udržitelné energetické inženýrství" zahrnuje širokou škálu praktik, politik a technologií (konvenční, obnovitelné a alternativní), jejichž cílem je poskytovat energii za co nejnižší ekonomické, environmentální a sociální náklady. Důraz je kladen na řešení úkolů energetického inženýrství s náležitým zřetelem na související technické, environmentální a socioekonomické otázky.... [-]


Magistr V Marketingu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v oblasti marketingu se zaměřuje na strategický marketing, udržitelný marketing, maloobchodní marketing a spotřebitelskou kulturu. [+]

Magisterský program v marketingu se zaměřuje na strategický marketing, digitální marketing, maloobchodní marketing a spotřebitelskou kulturu.

Marketing je způsob myšlení a praxe, která je zásadní pro všechny dimenze podnikání. V tomto programu dosáhnete důkladného pochopení této filozofie a pevného základu dovedností a know-how požadovaných od špičkového specialisty na marketing.

Přehled programu: čtyři základní kurzy a volitelné předměty

V programu budete studovat čtyři základní kurzy: Strategický marketing, Digitální marketing, Maloobchodní marketing a Spotřebitelská kultura - pro více informací o těchto kurzech naleznete níže.... [-]


Magistr V Matematice A Operačním Výzkumu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Cílem magisterského programu matematiky a operačního výzkumu je vyškolení odborníků, kteří mají rozsáhlé znalosti o matematických metodách a nástrojích, stejně jako silné dovednosti pro řešení problémů, aby mohli úspěšně řešit náročné vědecké, průmyslové, ekonomické a environmentální problémy. [+]

Rozvíjte své dovednosti v oblasti matematiky a systémů a přemýšlejte o budoucí poptávce po špičkových odborníků v oboru!

Cílem magisterského programu matematiky a operačního výzkumu je vyškolení odborníků, kteří mají rozsáhlé znalosti o matematických metodách a nástrojích, jakož i silné dovednosti pro řešení problémů, aby mohli úspěšně řešit náročné vědecké, průmyslové, ekonomické a environmentální problémy.

Během programu se studenti naučí myslet matematicky. Naučí se také vytvářet matematické modely reality a analyzovat tyto modely vyvíjením a zaváděním nejmodernějších metod a algoritmů. Prostřednictvím jejich výběru z hlavních, studenti mohou zdůraznit matematické teorie, výpočetní metody, nebo modelování a řešení problémů dovednosti, které jsou potřeba v praxi.... [-]


Magistr V Mezinárodním Designu řízení Podniku - M.Sc. Titul V Oboru Technologie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Cílem programu IDBM je rozvíjet odborné znalosti světové úrovně v globálním řízení obchodního designu prostřednictvím multidisciplinárního výzkumu a učení, které se dotýká oblastí podnikání, designu a technologií. [+]

Master program v mezinárodním designu Business Management vám pomůže stát se budoucí tvůrčí profesionál v integraci designu a technologie s celosvětovým rozvojem podnikání přes transdisciplinární týmovou práci a reálné životní výzvy poskytované našimi renomovanými průmyslovými partnery.

Multidisciplinární program International Design Business Management (IDBM) přináší řidiči změn a inovací, aby vedli iniciativy a podnikli nové podnikatelské záměry v globálním prostředí.

Program zahrnuje návrh široce jako způsob, myšlení a konkurenční výhodu tím, že se zaměřuje na produkt, služby a design obchodu, technologii a správu inovací.... [-]


Magistr V Mezinárodním Designu řízení Podniku - M. Sc. Vystudoval Ekonomii A Podnikovou Správu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Master program v mezinárodním designu Business Management umožňuje studentům, aby se chovali jako budoucí odborníci světové úrovně v globálním rozvoji obchodu prostřednictvím designu a technologie. [+]

Master program v mezinárodním designu Business Management vám pomůže stát se budoucí tvůrčí profesionál v integraci designu a technologie s globálním rozvojem podnikání.

Multidisciplinární program International Design Business Management (IDBM) přináší řidiči změn a inovací, aby vedli iniciativy a podnikli nové podnikatelské záměry v globálním prostředí.

Program zahrnuje design v širším měřítku jako metoda, myšlení a konkurenční výhodu tím, že se zaměřuje na produktové, servisní a obchodní návrhy, technologie a inovační management.

Přehled programu: multidisciplinární komunita a výuka založená na výzvách

Program Mezinárodního designu řízení obchodu (IDBM) je společnou výukovou a výzkumnou platformou všech škol Aalto University .... [-]


Magistr V Námořním Inženýrství (Nordic Master)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Severský mistr v námořní technice je založen na odborných znalostech zúčastněných univerzit v rámci námořní architektury, offshore inženýrství a námořní inženýrství. [+]

Severský mistr v námořní technice (NMME) je založen na odborných znalostech zúčastněných univerzit v námořní architektuře, offshore inženýrství a námořní inženýrství. Program se zaměřuje na mezinárodní studenty, kteří chtějí profitovat z dlouholetých tradic a dovedností Nordic Five Tech univerzit v oboru a severských studentů, kteří se chtějí specializovat na specifickou oblast odborných znalostí nabízených v rámci aliance. Členské instituce společnosti Nordic Five Tech jsou:

Univerzita AaltoTechnologická univerzita ChalmersTechnická univerzita Dánska (DTU)Královský technologický institut (KTH)Norská univerzita vědy a techniky (NTNU)Studijní program... [-]

Magistr V Oblasti Bezpečnosti A Cloud Computingu (SECCLO) (Erasmus Mundus)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

SECCLO se zaměřuje na dvě specifické aspekty moderních výpočetních systémů: cloud computing, což je široký smysl znamená vysoce distribuovaný a škálovatelný výpočet a ukládání dat v datových centrech a fyzicky přístupných zařízeních a informační bezpečnosti, což znamená ochranu výpočtů, údaje z neoprávněného přístupu. Zatímco cloud computing je vysoce technická oblast, která přímo umožňuje implementaci moderních služeb ICT, informační bezpečnost je průřezová podmínka, která zahrnuje jak technické, tak i netechnické otázky. [+]

Dvě země, dvě univerzity a dvojitý stupeň informační bezpečnosti!

Období naší aplikace začalo! Další informace naleznete na našich webových stránkách .

Magisterský program v oblasti bezpečnosti a cloud computingu (SECCLO) je dvouletý program, který poskytuje studentům široké znalosti o nejnovějších a budoucích technologiích pro zabezpečené cloudové a mobilní výpočetní systémy. Studenti získají praktické inženýrské znalosti a teoretické poznatky

bezpečné systémy inženýrství,distribuovaný vývoj aplikací,architektury sítí a služeb acloud a mobilních platforem.

SECCLO se zaměřuje na dvě specifické aspekty moderních výpočetních systémů: cloud computing , což je široký smysl znamená vysoce distribuovaný a škálovatelný výpočet a ukládání dat v datových centrech a fyzicky přístupných zařízeních a informační bezpečnosti , což znamená ochranu výpočtů, údaje z neoprávněného přístupu. Zatímco cloud computing je vysoce technická oblast, která přímo umožňuje implementaci moderních služeb ICT, informační bezpečnost je průřezová podmínka, která zahrnuje jak technické, tak i netechnické otázky.... [-]


Magistr V Oblasti Ekonomiky Nemovitostí

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Zájem o ekonomiku? Chcete pracovat jako holistický odborník ve specializované oblasti? Jste připraveni spravovat nejhodnotnější majetek země? Pokud ano, může to být program pro vás. [+]

Zajímáte se o ekonomiku? Chcete pracovat jako všestranný odborník ve specializované oblasti a řídit nejcennější druh majetku? Pokud ano, může to být program pro vás.

Magisterský program v oblasti ekonomiky nemovitostí nabízí důkladné pochopení dynamiky trhů s nemovitostmi. Dosáhnete holistického chápání jevů souvisejících s realitními trhy a naučíte se techniky, které se používají k analýze a správě nemovitostí.

Program kombinuje vědecké obory ekonomie, managementu, správy půdy a plánování, které vám poskytnou klíčové dovednosti potřebné v širokém spektru kariérních postupů v oblasti nemovitostí.

Mnoho kurzů kombinuje teoretické znalosti s reálnými projekty a obchodními případy, které vám poskytnou praktické zkušenosti a pochopení složitosti předmětů. Vzhledem k tomu, že většina pracovních míst v oblasti nemovitostí je o lidech a interakci, silný důraz je kladen na týmovou práci.... [-]


Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v oblasti financí připravuje studenty na práci v světově nejvíce selektivních společností ve finančním odvětví. [+]

Magisterský program v oblasti financí připravuje studenty na práci v světově nejvíce selektivních společností ve finančním odvětví.

Program Finance poskytuje dynamický, náročný, ale podpůrný vzdělávací-střed prostředí, které připravuje studenty na práci v světově nejvíce selektivních společností v oblasti mezinárodního bankovnictví, poradenství v oblasti managementu a souvisejících oblastech.

Studenti rozvíjejí solidní vědecký přístup k finančním problémům. Program podporuje rozvoj širších komunikace, týmová práce, etické, kvantitativní a mezikulturních dovedností, které studenti budou potřebovat a to jak v obecných manažerských pozicích a jako aktivní občané mohli diskutovat o problémy dne.... [-]


Magistr V Oblasti ICT Inovací (EIT Digital Master škola) - Vestavěné Systémy

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

EIT Digital mistr škola nabízí dvouletou vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií. [+]

EIT Digital mistr škola nabízí dvouletou vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií.

Vestavěných systémů hlavní zaměřuje na umožnění technologií a metodologie návrhu pro výpočetní systémy, které jsou vloženy jako nedílná součást větších systémů, určených pro zvláštní kontrolní funkce zařízení s různými elektronických a mechanických součástek.

Studenti Embedded Systems dur na Aalto University získají dovednosti pro vývoj aplikací a služeb, které jsou založeny na mobilní cyber-fyzikálních systémů technologií (CPS). K tématům patří... [-]


Magistr V Oblasti ICT Inovací (EIT Digitální Mistrovské škole) - Cloud Computing A Služby

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

EIT Digital mistr škola nabízí dvouleté vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií. [+]

EIT Digital mistr škola nabízí dvouleté vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií.

Starosta Cloud Computing a služby se zaměřuje na širokou škálu aplikací, jako je elektronický obchod, mobilní služby, online sociálních sítí, peer-to-peer systémů a webových služeb. Co je společné pro všechny z těchto aplikací je, že informační zdroje a regulace jsou decentralizované v síti a více datových center a jejich základní systémy stávají distribuované, rekonfigurovatelné a adaptivní. To vše dělá proces vývoje distribuovaných softwarových systémů podstatně složitější než u centralizované systémy.... [-]


Magistr V Oblasti ICT Inovací (EIT Digitální Mistrovské škole) - Vzájemné Ovlivňování Počítače Lidské A Designu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

The Human Computer Interaction and Design hlavní zaměřuje na studium, návrhu, vývoje a hodnocení nových uživatelských rozhraní a interaktivních systémů s přihlédnutím k lidské aspekty, na kognitivní a senzoricky motorických úrovni, technologické aspekty, jakož i obchodní aspekty. [+]

EIT Digital mistr škola nabízí dvouletou vzdělání, ve kterém si můžete vybrat dvě univerzity ve dvou různých evropských zemích, budování kurikulum technických kurzů v kombinaci s inovací a podnikání studií.

The Interakce člověka s počítačem a design Hlavním se zaměřuje na studie, návrhu, vývoje a hodnocení nových uživatelských rozhraní a interaktivních systémů s přihlédnutím k lidské aspekty, na kognitivní a senzoricky motorických úrovni, technologické aspekty, jakož i obchodní aspekty.

Tyto studie zahrnují kurzy na navrhování a hodnocení interaktivních systémů se silným důrazem na projekční techniky user-střed:

pochopení lidské schopnosti a důsledky používání informačních technologií jako nástroje pro řešení úkolů souvisejících s prací, a rozvíjení a vyhodnocování systémů tím, že uživateli ve středu návrhového procesu. ... [-]

Magistr V Oblasti Podnikání A řízení Inovací

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program Podnikání a inovační management vám dává solidní akademické znalosti a spoustu praktických zkušeností z podnikání v největší podnikatelského ekosystému v Evropě. [+]

Magisterský program Podnikání a inovační management vám dává solidní akademické znalosti a spoustu praktických zkušeností z podnikání v největší podnikatelského ekosystému v Evropě.

Co je to podnikání a inovace řízení?

Podnikání a řízení inovací je o vytváření nových nápadů a jejich realizaci takovým způsobem, který vytváří ekonomický a / nebo společenské hodnoty. Některé inovátorů a podnikatelé začít podnikat. Jiní vývoji nových produktových řad nebo řídit nové projekty existujících firem. Podnikatelé a inovátoři jsou také nalezené v neziskových organizacích i ve veřejném sektoru, vytváření nových nápadů, které činí svět lepším místem. Podnikání a inovace jsou všude!... [-]


Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský ekonomie rozvíjí schopnost aplikovat ekonomickou teorii na širokou škálu ekonomických jevů. [+]

Program Magisterský ekonomie rozvíjí schopnost aplikovat ekonomickou teorii na širokou škálu ekonomických jevů.

Program kvalifikuje studentům pochopit souvislosti mezi mikro a makroekonomické otázky, stejně jako vidět příčinné souvislosti mezi těmito otázkami.

Tento program vybavuje studenty s příslušnými ekonometrických a matematických nástrojů analýzy k řešení ekonomických otázek a problémů. Studenti jsou vyškoleni k analýze, organizovat a efektivně komunikovat jejich analýzy.

Studie Zkušenosti

Magisterský program v oboru ekonomie je strukturována tak, aby zajistily mezinárodně srovnatelné kvalifikace a celoživotní lidský kapitál. Program je zvláště silný v oblastech mezinárodní ekonomie (včetně vývoje ekonomie) a aplikované mikroekonomie (včetně životního prostředí a energetické hospodářství, práce a personální ekonomiky, průmyslové organizace, a teorie her).... [-]


Magistr V Pokročilých Energetických řešení - Průmyslová Energetických Procesů A Udržitelnost

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. [+]

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů?

Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás.

V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů).

... [-]

Magistr V Pokročilých Energetických řešení - Udržitelné Energie V Budovách A Zastavěných Ploch

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů). [+]

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás.

V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů).

Tento program má čtyři majory. V každém z nich, budete mít k dispozici solidní teoretický základ, pochválil s mezioborových studií rozšířit a prohloubit porozumění energetické problémy v naší společnosti.... [-]


Magistr V Pokročilých Energetických řešení - Udržitelné Procesy Přeměny Energie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. [+]

Máte zájem o kariéru v oblasti energetiky pro naši společnost? Chcete se podílet na vývoji neustále mění, budoucích energetických systémů? Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás.

V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů).

Tento program má čtyři majory. V každém z nich, budete mít k dispozici solidní teoretický základ, pochválil s mezioborových studií rozšířit a prohloubit porozumění energetické problémy v naší společnosti.... [-]


Magistr V Pokročilých Energetických řešení - Udržitelných Energetických Systémů A Trhů

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás. V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů). [+]

Magisterský program v Advanced Energy Solutions může být perfektní zápas pro vás.

V současné době probíhá přechod k využívání obnovitelných zdrojů energie, která v sobě spojuje elegance, flexibilitu a vlivu na životní prostředí s přijetím zákazníka a angažovanost. Nový energetický systém bude Složitá směs ústředních a místních zdrojů. To vyžaduje nové myšlení primárních zdrojů, výroby, trhy, přenos, využívání a zákazníky jako producent-spotřebitelů (profesionálů).

Tento program má čtyři majory. V každém z nich, budete mít k dispozici solidní teoretický základ, pochválil s mezioborových studií rozšířit a prohloubit porozumění energetické problémy v naší společnosti.... [-]


Magistr V Pokročilých Materiálů Pro Inovace A Udržitelnost (EIT Suroviny)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský v Advanced Materials pro inovace a udržitelnost, AMIS, bude řešit téma nahrazení kritických nebo toxických látek ve výrobcích a pro optimální výkon. [+]

Získají znalosti o plné surovin hodnotového řetězce, a mysli-soubor pro inovace a podnikání se zaměřením na udržitelnost.

Magisterský program v Advanced Materials pro inovace a udržitelnost, AMIS, bude řešit téma nahrazení kritických nebo toxických látek ve výrobcích a pro optimální výkon. To se bude týkat také optimalizace materiální řetězu s ukončenou životností výrobků a produktů a služeb design pro kruhové ekonomiky - z nichž všechny jsou ústředními tématy ETI surovin. Primárním cílem přizpůsobení je na kov a nerostných surovin. Bio-báze a polymerní materiály jsou zahrnuty s ohledem na jejich substituční potenciálu a jiných materiálů v rámci recyklace více materiálu výrobku. Kromě toho program zahrnuje AMIS solidní balíček kurzů a projektové práce v oblasti inovací a podnikání.... [-]


Magistr V Polymer Technology (Nordic Master)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Severský magisterský studijní program Polymer Technology je program dvojího stupně vyvinutý společně sítí Nordic Five Tech (N5T). Program je silně založen na matematice a vědě a na excelence výzkumu a výuky zúčastněných univerzit, které jsou Royal Institute of Technology ve Stockholmu (KTH), Technická univerzita v Dánsku (DTU), Univerzita Aalto, Chalmers University of Technology a Norská univerzita vědy a techniky (NTNU). [+]

Severský magisterský studijní program Polymer Technology je program dvojího stupně vyvinutý společně sítí Nordic Five Tech (N5T). Program je silně založen na matematice a vědě a na excelence výzkumu a výuky zúčastněných univerzit, které jsou Royal Institute of Technology ve Stockholmu (KTH), Technická univerzita v Dánsku (DTU), Univerzita Aalto, Chalmers University of Technology a Norská univerzita vědy a techniky (NTNU).

Studenti získají nad rámec základních dovedností v polymerní technologii širší znalosti o výzkumu v této oblasti prostřednictvím studií na dvou různých univerzitách. Program zahrnuje jeden rok na jedné z partnerských univerzit a druhý rok na jiných partnerských univerzitách.... [-]


Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Akustiky A Zvukové Techniky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavním v akustice a audio technologie poskytuje základní znalosti o akustických jevů, lidského sluchu a zvukovými technologiemi, a také umožňuje studentům aplikovat poznatky v praxi. Akustika a Audio Technology je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). [+]

Major v Akustika a zvuk Technology dává základní znalosti o akustických jevů lidského sluchu a audio technologií, a také umožňuje studentům aplikovat poznatky v praxi. Akustika a Audio Technology je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI).

Cílovou z hlavních je, aby studenti mohli využít jejich studijní výsledky flexibilně v různých úkolů v průmyslu a v akademickém světě. Například by měl student proč a jak moderní ztrátové audio kodeky (MP3, AAC) práci, nebo on / ona by měl být schopen měřit, porozumět vjemové aspekty, a navrhnout akustiku místnosti třídy nebo protihlukové stěny vědět. Některé příkladem oblastí, kde se počítá se studenti za způsobilý jsou zvukový záznam a reprodukci, audio kódování, hudební technologie, akustická měření, aktivního potlačování hluku, zpracování audio signálu, pokoj a stavební akustiky a hluku ve venkovním prostředí.... [-]


Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Bezpečnost A Mobilní Výpočetní Techniky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Studie na bezpečnost a Mobile Computing poskytnout studentům široké pochopení nejnovějších a budoucích technologií pro bezpečné mobilních a cloudových výpočetních systémů. [+]

Získat vzdělání na světové úrovni v oblasti informační bezpečnosti na Aalto University!

Studie na bezpečnost a Mobile Computing poskytnout studentům široké pochopení nejnovějších a budoucích technologií pro bezpečné mobilních a cloudových výpočetních systémů. Studenti získají i praktické technických znalostí a teoretické poznatky do

bezpečné systémové inženýrství, distribuovaný vývoj aplikací, sítě a služeb architektury, a mobilních a cloudových platforem.

Věříme, že kombinuje bezpečnostní zkušenosti s vývojem výrobků dovedností.

Pro nové studenty, hlavní kombinuje tři předchozí studijních modulů: Program magisterský v oblasti bezpečnosti a Mobile Computing (NordSecMob), Mobile Computing - Služby a bezpečnost hlavní, stejně jako Secure Systems sledovat v výpočetní techniky dur.... [-]


Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Herní Design A Výrobu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Game Design and Production je multidisciplinární major, která úzce integruje studenty z různých prostředí. Ruce na s myslí na - vytvářet a analyzovat hry, experimentovat s novými technologiemi a konstrukčních přístupů, a setkat skvělé lidi, se kterými se budovat budoucnost. [+]

Sníte o bytí hra měnič v jednom z dnešních nejžhavějších průmyslu?

Game Design a výroba je multidisciplinární major, která úzce integruje studenty z různých prostředí. Ruce na s myslí na - vytvářet a analyzovat hry, experimentovat s novými technologiemi a konstrukčních přístupů, a setkat skvělé lidi, se kterými se budovat budoucnost.

Na School of Science, herní design a výroba je jednou z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). Studium v ​​programu jsou založeny na obou nejnovějšího vědeckého výzkumu a průmyslové state-of-the-art.

Výsledky učení The Game Design and Production major je organizována ve spolupráci s Aalto University School of Arts, designu a architektury (fakulta). Naneste přes cestu tvůrčích odvětví, pokud chcete, aby absolvent jako M.Sc. a přes ARTS pokud chcete MA titul. M.Sc. Stupeň má více technické studium o tématech, jako jsou počítačové grafiky a umělé inteligence. ... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Komunikační Technika

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Komunikace Engineering major se zaměřuje na komunikační a síťové technologie, síťové podnikání a lidských centric komunikací. V závislosti na vašem zájmu, můžete se soustředit na studium více na internetové technologie, bezdrátové komunikace či komunikace ekosystému. [+]

Informační a komunikační technologie (ICT) je v popředí digitální revoluce, která se radikálně mění svět, jak jej známe. Tam je neustálá potřeba dobře zaoblené komunikační techniky s velkou znalostí základních technologií, důkladné znalosti programování a důkladného pochopení obchodních dynamiky. Na Aalto můžete stát opravdovým hra měnič v této oblasti.

Studijní program Komunikace Engineering major se zaměřuje na komunikační a síťové technologie, síťové podnikání a lidských centric komunikací. V závislosti na vašem zájmu, můžete se soustředit na studium více na internetové technologie, bezdrátové komunikace či komunikace ekosystému. Bezdrátové komunikace: Dozvíte se o moderní komunikační systémové architektury bezdrátových (LTE, 5 g), metody zpracování signálu, metod kontroly zdrojů a souvisejících otázek řízení spektra. Můžete také získat praktické zkušenosti se stavem umění laboratorního vybavení a může zapojit do softwarového rádia založeného provádění a experimentování práce. Internet Technologies: Dozvíte se, jak internet opravdu funguje a vyvíjí, a jak navrhnout a realizovat nové protokoly a služby, a zabezpečení sítě. Pokrýváme pevných, mobilních, podnikových a rozsáhlé počítačové sítě a jejich využití pro současné i budoucí aplikace. Dozvíte se také, jak mohou být tyto sítě virtualizovat. Komunikace Ekosystém: Dozvíte se o podnikání operátora, provést technicko-ekonomickou analýzu komunikačních systémů a služeb, jakož i pochopení pro koncové uživatele potřeb a chování. Můžete se také zaměřit na design uživatelského rozhraní. ... [-]

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Počítačová Věda

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský titul v oboru počítačových věd vám dává možnost změnit svět. Software je nezbytnou součástí průmyslu, obchodu, zdravotnictví, média, a dokonce i umění. Nové inovace jsou často založeny na nových technologiích, jako je například cloud computing, web a zpracování velkých objemů dat. [+]

Studovat všestranné vzdělání v oboru počítačových věd a budou mít příležitost ovlivňovat budoucnost!

Magisterský titul v oboru počítačových věd dává vám možnost změnit svět. Software je nezbytnou součástí průmyslu, obchodu, zdravotnictví, média, a dokonce i umění. Nové inovace jsou často založeny na nových technologiích, jako je například cloud computing, web a zpracování velkých objemů dat.

V Ústavu výpočetní techniky jsou všechny kurzy magisterského vyučován v anglickém jazyce. Věříme, že flexibilita: studenti si mohou vytvářet vlastní studijní plán sestávající ze základních a specializační kurzy. Jádro kurzy vám solidní základ algoritmy, počítačová grafika, strojového učení, operační systémy, bezpečnost, uživatelských rozhraní, web vývoj software, atd Tyto specializační kurzy jsou rozděleny do pěti stop.... [-]


Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Software A Služby Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Tento software a služby, včetně technických studií vybavit studenty dovednostmi, které budou nejvyšší hodnoty do moderních organizacích. Studenti se naučí navrhovat, vyvíjet a spravovat digitální produkty a služby. Vyvíjejí se do nezávislých myslitelů, které jsou schopné řešit složité, reálných problémů s přihlédnutím lidské, společenské a organizační faktory. [+]

Přidejte se k softwaru a opravit inženýrství a osvojit si dovednosti pro návrh, vývoj a správu digitálních produktů a služeb!

Digitální produkty a služby mají zásadní význam pro hospodářství, společnost a lidský blahobyt. Ty umožňují podnikům, které překračují tradiční hranice, proniknout do nových kapacit a dosáhnout exponenciální růst.

Tento software a služby, včetně technických studií vybavit studenty dovednostmi, které budou nejvyšší hodnoty do moderních organizacích. Studenti se naučí navrhovat, vyvíjet a spravovat digitální produkty a služby. Vyvíjejí se do nezávislých myslitelů, které jsou schopné řešit složité, reálných problémů s přihlédnutím lidské, společenské a organizační faktory.... [-]


Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Učení Stroje A Dolování Dat

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

strojové učení je jednou ze silných stránek Aalto University. Tato látka vzdělání v moderní analýze výpočetní dat vám dává vynikající příležitost pro kariéru ve výzkumných institucích nebo v soukromém sektoru v rychle se rozvíjejících oblastí strojového učení, data vědy a umělé inteligence. [+]

Chcete budovat budoucnost inteligentních strojů?

strojové učení je jednou ze silných stránek Aalto University. Tato látka vzdělání v moderní analýze výpočetní dat vám dává vynikající příležitost pro kariéru ve výzkumných institucích nebo v soukromém sektoru v rychle se rozvíjejících oblastí strojového učení, data vědy a umělé inteligence. Ještě důležitější je, strojové učení je prostě náročný a zajímavý - co by mohlo být lepší, než řešení zajímavých a důležitých problémů s rychle se rozvíjející nové kombinace matematiky, statistiky a informatiky?

Metody strojového učení a dolování dat jsou použitelné a potřebné v širokém spektru oborů od zpracovatelského průmyslu k vědě dat. Nedávné oblasti předvojem aplikace zahrnují... [-]


Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Vědách - Interakce člověk-počítač

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Interakce člověk-počítač je nová interdisciplinární význam, která staví na úspěchu našeho předchozího vzdělávacího úsilí: sledování interaktivních technologií, program Informační sítě a Usability School od Aalto University a Interakční systémy na univerzitě v Helsinkách. Velitel má silné vazby s dalšími velkými společnostmi v magisterském programu v oblasti počítačů, komunikačních a informačních věd (CCIS). [+]

Staňte se expertem v interakci člověk-počítač!

Rychlý pokrok v oblasti hardwaru, algoritmů, softwaru a sítí otevřel obrovské nové možnosti pro lidské využití informačních technologií. Studie interakcí člověk-počítač (HCI) připravují budoucí odborníky a vůdce, kteří používají pokročilou metodiku k navrhování a rozvoji informačních technologií ve prospěch lidí.

Interakce člověk-počítač je nová interdisciplinární význam, která staví na úspěchu našeho předchozího vzdělávacího úsilí: sledování interaktivních technologií, program Informační sítě a Usability School od Aalto University a Interakční systémy na univerzitě v Helsinkách. Velitel má silné vazby s dalšími velkými společnostmi v magisterském programu v oblasti počítačů, komunikačních a informačních věd (CCIS).... [-]


Magistr V Prostorovém Plánování A Dopravní Technice

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Tento program se zaměřuje na budoucí výzvy udržitelného zastavěného prostředí, řešení aktuálních globálních megatrend, jako je urbanizace a potřeba zelenších měst. Definující charakteristikou programu je jeho zaměření na širokou škálu přístupů od každodenního života a mobility k rozsáhlému strategickému a systematickému myšlení, které je nezbytné pro formování zastavěného prostředí. [+]

Města se stávají stále dynamičtějšími, složitějšími a roztříštěnějšími, zatímco nároky na jejich životaschopnost, udržitelnost, konkurenceschopnost a přitažlivost zvyšují.

Nové požadavky na města vyžadují nové dovednosti v systematickém porozumění, řešení problémů a integrující plánování a tvorbu politik mimo hranice jednotlivých odvětví.

Magisterský program v oblasti územního plánování a dopravní techniky se zaměřuje na budoucí výzvy udržitelného zastavěného prostředí a řeší aktuální globální megatrendy, jako je urbanizace a potřeba zelenších měst. Definující charakteristikou programu je jeho důraz na širokou škálu perspektiv, od každodenního života a mobility lidí až po strategii a systémové myšlení velkého rozsahu, které je nezbytné pro formování zastavěného prostředí.... [-]


Magistr V Průmyslové Inženýrství A Managementu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v oboru průmyslového inženýrství a managementu (IEM) kombinuje inženýrství s ekonomickými a lidskými základů vytvářet hodnotu a efektivitu. [+]

Zaměřte se na proaktivní řešení problémů a naučit se využívat svůj inženýrství mysli-soubor v rozvoji podnikání!

Magisterský program v oboru průmyslového inženýrství a managementu (IEM) kombinuje inženýrství s ekonomickými a lidskými základů vytvářet hodnotu a efektivitu. Unikátní ve své multidisciplinární a integrativní podstatě IEM studie prozkoumat základy obchodních a technických procesů a inspirovat inženýrské mysl-set k rozvoji podnikání. Výrazné zaměření programu je vychovávat absolventy se znalostmi, dovednostmi a vůle k vytvoření a přeměnit technologii na bázi podnikání v nových nebo zavedenými firmami.

Můžete si vybrat ze tří velkých společností, které nabízí:... [-]


Magistr V Stavebních Technologií

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v budově Technology nabízí studentům komplexní akademické a odborné znalosti z různých oborů v rámci občanské a inženýrského stavitelství. [+]

The Magisterský program ve stavební techniku nabízí studentům komplexní akademické a odborné znalosti z různých oborů v rámci občanské a inženýrského stavitelství.

Inženýrské stavitelství hraje klíčovou roli při vytváření bezpečných a zdravých postavené prostředí, které jsou základními prvky každodenního života a pohody. Spojením globální potřeby pro energetickou účinnost a udržitelnost s charakteristikami kvality životního prostředí vyžaduje teoretické znalosti, odborné dovednosti a tolerantnější postoj.

zabývá program s konstrukci, výrobu, používání a údržbu inženýrských staveb, jako jsou budovy a mosty. Se svými čtyřmi hlavními tématy - inženýrském stavitelství, na energetickou náročnost budov, řízení výstavby a minerálních materiálů na bázi - program poskytuje studentům znalosti a dovednosti nezbytné pro budoucí kariéru v průmyslu, výzkumu, vzdělávání nebo orgánu. na jednotlivé výběry je student může specializovat na témata, jako je budování spotřebu energie, stavební práce Technologie, opravu a údržbu, kvalitu vnitřního ovzduší a požární bezpečnosti staveb.... [-]


Magistr V Strojírenství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Dnešní společnost spoléhá na mechanické inženýrství pro efektivní a bezpečné řešení všude. Tato oblast zahrnuje nejširší spektrum činností a odvětví technologií, včetně energetiky, dopravy, materiálů, strojů a průmyslové výroby, ale také spotřebního zboží, sportu, zdravotnických prostředků a ochrany životního prostředí. [+]

Magisterský program v oboru strojírenství umožňuje studentům sledovat své zájmy v oboru a stávat se odborníky s všestrannými dovednostmi.

Dnešní společnost spoléhá na mechanické inženýrství pro efektivní a bezpečné řešení všude. Oblast pokrývá širokou škálu činností a odvětví technologií, od energie a dopravy až po zdravotnické prostředky a ochranu životního prostředí. Neexistuje žádný nedostatek úkolů, výzev a příležitostí, kdy strojní inženýři vytvářejí inovativní řešení. Strojní inženýrství se vztahuje na vše od nejmenších součástí až po největší sestavy, což vede k trvalé poptávce po odborných znalostech z oblasti strojírenství.... [-]


Magistr V Technice Prostředí (nordic Master)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Environmentální technologie a ekologické inženýrství patří mezi nejrychleji rostoucí trhy na světě, a tam je rostoucí poptávka po inovativních řešeních a mnoho nových absolventů. [+]

Environmentální technologie a ekologické inženýrství patří mezi nejrychleji rostoucí trhy na světě, a tam je rostoucí poptávka po inovativních řešeních a mnoho nových absolventů. V eNviro5Tech společný MSc degree adresy to poptávka sdílením zdrojů k vytvoření nejkomplexnější stupeň v technice prostředí na světě.

ENviro5Tech MSc je nabízen touto Nordic Pět Tech, Strategické aliance pěti nejsilnějších technické univerzity v severském regionu, s partnery Dánsko (DTU), ve Švédsku (KTH a Chalmers University of Technology), Norsko (NTNU) a Finsko (Aalto University), Tento program zahrnuje sadu 5 předdefinované studijní dráhy vedoucí k dvoulůžkových stupňů v technice prostředí. Online aplikace je otevřena v DTU přijímacím službě 1 Novemver 2016-16 Janem 2017.... [-]


Magistr V Tvůrčí Udržitelnosti - M.Sc. Stupeň V Architektuře

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Programem mezinárodní magisterský v Creative udržitelnost (CS) je společný magisterský program na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, designu a architektury, School of Business a škola inženýrství. [+]

Cílem vzdělávání

Mezinárodní Program Magisterský Creative udržitelnosti (CS) je společný magisterský program na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, designu a architektury, School of Business a škola inženýrství. Program vytvoří multidisciplinární vzdělávací platformu v oblastech architektury, obchodu, designu a nemovitostí. Tento program sdružuje studenty z různých oborů ke studiu v multidisciplinární týmy, které zvyšuje pochopení různých oborů a umožňuje přizpůsobení holistický přístup. Tím se aktivuje studenty k vytváření nových udržitelných řešení pro lidské prostředí na účelem vybudování sociálně odpovědné a udržitelné budoucnosti.... [-]


Magistr V Tvůrčí Udržitelnosti - M.Sc. Stupeň V Technologii

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v Creative udržitelnost (CS) je studijní program organizovaný ve spolupráci s Aalto University School of Arts, designu a architektury, School of Business a School of Engineering. [+]

Magisterský program v Creative udržitelnost (CS) je studijní program organizovaný ve spolupráci s Aalto University School of Arts, designu a architektury, School of Business a School of Engineering. Na School of Engineering, je možné studovat směrem k MSC (Tech) stupně a v tomto případě je hlavní je Creative Udržitelnost v oblasti nemovitostí.

Globální a lokální problémy a složitost budoucích scénářů vyžadují posílení multidisciplinární přístup a vzájemné propojení environmentálních, ekonomických, sociálně-kulturní aspekty ve vzdělávání. Program poskytuje multidisciplinární vzdělávací platformu v oblastech architektury, obchodu, designu a nemovitosti pro vypořádání se s významnými rozvojovými výzvy týkající se udržitelnosti, které na pozadí je v oblasti změny klimatu, globální chudoby, sociální a ekonomické nerovnosti, demografické změny a adaptace na rychlé globální hospodářských změn. Program CS sdružuje studenty z různých oborů ke studiu v multidisciplinární týmy, které zvyšuje pochopení různých prostředí a nabízí studentům příležitosti ke spolupráci s výzkumnými projekty, firmy, organizace a studenty z jiných oborů.... [-]


Magistr V účetnictví

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Program Magisterský v účetnictví poskytuje studentům s důkladnou znalostí v oblasti výroby a využití finančních informací. Účetnictví je neocenitelný nástroj pro vyhledávání finančně spolehlivých, funkční řešení často složitých a nejednoznačných manažerských problémů. [+]

Program Magisterský v účetnictví poskytuje studentům s důkladnou znalostí v oblasti výroby a využití finančních informací.

Účetnictví je neocenitelný nástroj pro vyhledávání finančně spolehlivých, funkční řešení často složitých a nejednoznačných manažerských problémů. V programu účetního magisterského naučíte skutečně globální jazyk obchodního života a řízení podniku.

Spolehlivý, platné a soustředěný finanční informace, jak pro účely účetnictví finančního účetnictví a řízení, je stále důležitější v často bouřlivých současných organizací.

studie Zkušenosti

Obsah a zaměření magisterského programu v oboru účetnictví se liší podle jejích dvou volitelných oblastí specializace. Můžete se specializují na jeden nebo dva z těchto oblastí:... [-]


Magistr V řízení A Mezinárodní Obchodní

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v managementu a mezinárodním podnikání (M [+]

Master program v řízení a mezinárodní obchodní (MIB) je flexibilní program, který vám dává příležitost vytvořit jedinečný profesionální profil na základě vašich zájmů.

Sledujte vaši vášeň, stávejte se měničem hry

Chtěli byste být jedním z budoucích hráčů, kteří

Vytváří inovativní strategie pro globální trhy?Vytváří inspirativní pracovní místa?Umožňuje lidem v multikulturním podnikovém prostředí?Komunikuje efektivně s měnícími se organizačními kontexty?Vedou cestu k udržitelnější budoucnosti?

Pokud ano, magisterský program v oblasti řízení a mezinárodního podnikání (MIB) je pro vás!

Program MIB vám nabízí současné manažerské dovednosti a dovednosti v oblasti vedení, které jsou kombinovány s holistickým chápáním podnikání, které vám umožní řešit problémy, které představuje rychle se měnící digitalizované prostředí. Nabízíme Vám mezinárodní a interaktivní studijní prostředí, v němž se můžete rozvíjet v vysoce kvalifikované odborné úrovni s široce použitelnými znalostmi. V našich kurzech založených na výzvách úzce spolupracujeme s různými organizacemi a obchodními partnery, kteří vám nabízejí nejnovější poznatky i živé případy k vyřešení.... [-]


Městská Studia A Plánování - M.Sc. Titul V Krajinné Architektuře

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Urbanizace je globální fenomén, který určuje budoucnost našich společností. Většina klíčových výzev současných společností se setkává a řeší ve městech. Města poskytují obrovské ekonomické, technické a kulturní příležitosti, ale jsou také místy sociálních konfliktů a segregace, jakož i environmentálních a zdravotních problémů. Velikost takových výzev znamená, že žádná samostatná oblast výzkumu nebo povolání je nemůže řešit sama. Rozvoj měst vyžaduje integrovaný přístup. [+]

Městská studia a plánování v krajinné architektuře

Urbanizace je globální fenomén, který určuje budoucnost našich společností. Většina klíčových výzev současných společností se setkává a řeší ve městech. Města poskytují obrovské ekonomické, technické a kulturní příležitosti, ale jsou také místy sociálních konfliktů a segregace, jakož i environmentálních a zdravotních problémů. Velikost takových výzev znamená, že žádná samostatná oblast výzkumu nebo povolání je nemůže řešit sama. Rozvoj měst vyžaduje integrovaný přístup. Za tímto účelem se dvěma významným finským univerzitám spojily síly v tomto jedinečném a interdisciplinárním magisterském programu. Aplikace při přijímacím řízení na Aalto University je zaměřena na uchazeče s bakalářským studiem v oblasti plánování, architektury, krajinné architektury a městské a realitní ekonomiky.... [-]


Městská Studia A Plánování - M.Sc. Titul V Oboru Architektura

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Urbanizace je globální fenomén, který určuje budoucnost našich společností. Většina klíčových výzev současných společností se setkává a řeší ve městech. Města poskytují obrovské ekonomické, technické a kulturní příležitosti, ale jsou také místy sociálních konfliktů a segregace, jakož i environmentálních a zdravotních problémů. Velikost takových výzev znamená, že žádná samostatná oblast výzkumu nebo povolání je nemůže řešit sama. Rozvoj měst vyžaduje integrovaný přístup. [+]

Městská studia a plánování v architektuře

Urbanizace je globální fenomén, který určuje budoucnost našich společností. Většina klíčových výzev současných společností se setkává a řeší ve městech. Města poskytují obrovské ekonomické, technické a kulturní příležitosti, ale jsou také místy sociálních konfliktů a segregace, jakož i environmentálních a zdravotních problémů. Velikost takových výzev znamená, že žádná samostatná oblast výzkumu nebo povolání je nemůže řešit sama. Rozvoj měst vyžaduje integrovaný přístup. Za tímto účelem se dvěma významným finským univerzitám spojily síly v tomto jedinečném a interdisciplinárním magisterském programu. Aplikace při přijímacím řízení na Aalto University je zaměřena na uchazeče s bakalářským studiem v oblasti plánování, architektury, krajinné architektury a městské a realitní ekonomiky.... [-]


Městská Studia A Plánování - M.Sc. Titul V Oboru Technologie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Dvě významné finské univerzity, univerzita Aalto a univerzita v Helsinkách spojily své síly v tomto jedinečném a interdisciplinárním magisterském programu. Aalto University připouští studenty do programu prostřednictvím tří kanálů: pro magisterské studium (architektura), Master of Science (Landscape Architecture) a Master of Science (Technology) pro specializaci v oblasti nemovitostí. Specializace v oblasti nemovitostí je zaměřena na žadatele s bakalářským studiem v oblasti plánování, městské ekonomiky, nemovitostí nebo ekonomiky. [+]

Urbanizace je globální fenomén, který určuje budoucnost našich společností. Většina klíčových výzev současných společností se setkává a řeší ve městech. Města poskytují obrovské ekonomické, technické a kulturní příležitosti, ale jsou také místy sociálních konfliktů a segregace, jakož i environmentálních a zdravotních problémů. Velikost takových výzev znamená, že žádná samostatná oblast výzkumu nebo povolání je nemůže řešit sama. Rozvoj měst vyžaduje integrovaný přístup.

Dvě významné finské univerzity, univerzita Aalto a univerzita v Helsinkách spojily své síly v tomto jedinečném a interdisciplinárním magisterském programu. Aalto University připouští studenty do programu prostřednictvím tří kanálů: pro magisterské studium (architektura), Master of Science (Landscape Architecture) a Master of Science (Technology) pro specializaci v oblasti nemovitostí. Specializace v oblasti nemovitostí je zaměřena na žadatele s bakalářským studiem v oblasti plánování, městské ekonomiky, nemovitostí nebo ekonomiky.... [-]


Videos

Aalto University has gained reputation as a mecca of Scandinavian design education. The students have succeeded well in international fashion competitions and work as designers in fashion houses around the world.

Are you interested in a career in the game industry? Then, Aalto University is the right choice for you. You will learn about game design, production, and technology using a project-oriented, hands-on with minds-on approach.

The world population is growing exponentially while the natural resources are decreasing. Therefore, sustainable material development at low cost and minimum environmental impact will be the only way to warrant human wellbeing.

What happens when students of technology, business, arts and design bang their heads together and start to collaborate? This video gives a glimpse of the energetic atmosphere at Product Design Gala 2015.

Contact

Aalto University

Adresa, 1. řádek Otakaari 1 B
02150 Espoo, Finsko
Website http://www.aalto.fi/en/studies/
Telefonní číslo +358 9 47001

Adresa, 1. řádek Helsinki, Finsko