University of Asia and the Pacific

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Asijská a tichomořská univerzita (UA & P) Je soukromá, nezisková instituce vyššího vzdělávání, která nabízí některé z nejvýznamnějších akademických programů v České republice Asie. Poskytuje silnou kombinaci liberálního vzdělávání a odborné specializace. Tvorba UA & P Studentům je usnadněno prostředí, které vede k učení, kvalifikovaní a oddaní učitelé, vynikající poměr mezi fakultami a studenty a dobře udržované zařízení.

Stručná historie

Společnost UA & P začala v roce 1967 jako Centrum pro výzkum a komunikaci, think-tank pro výzkum a nabízející absolventské kurzy ekonomiky a managementu. CRC začala být malá a nenápadná, ale postupně rozšiřovala své vzdělávací aktivity. V roce 1995 získal vysokoškolský status, a přestože je od té doby znám jako Asijská univerzita a Pacifik, mise zůstává stejná: plný rozvoj všeho, co je člověka v člověku.

Prezident

Prezidentem UA & P je Dr. Winston Conrad Padojinog. On byl instalován jako čtvrtý prezident univerzity v roce 2015.

Fakulta

Fakulta UA & P se skládá z oddaných a kompetentních akademiků a praktických lékařů.

Absolventi

Absolventi UA & P se na pracovišti vyznačují svou pracovní etikou a disciplínou, stejně jako jejich technickou zdatností. Vyjadřují, že široké vzdělání, odborná příprava a osobní formace, kterou získali jako vysokoškolští studenti, je dobře vybavili na pracovišti.

Místa

Pasig

Adresa, 1. řádek
University of Asia and the Pacific
Pearl Drive, Ortigas Center

1605 Pasig, Metro Manila, Filipíny

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium