Přečtěte si oficiální popisVšechny špičkové univerzity v zemi by se mohly pochlubit nabídkou kvalitního vzdělávání. Silliman se nijak neliší. Ale přesto, že se připojuje k řadám prestižních filipínských univerzit, je pokořena darem místa, které doplňuje doplněk přírodního prostředí k akademickému učení - jeden z prvků, který odlišuje Sillimana od ostatních.

Je vybaven 300 akátovými stromy a areál Silliman je jedinečně vyzdvižen mezi výhledem na hory Cuernos de Negros v pozadí a Visayanským mořem v jeho průčelí. Na školním areálu o rozloze 62 hektarů se nacházejí záhony zeleně, kde se rozvíjí osobní vztah, duchovní výživa usnadňuje a pojetí kvalitního studentského života nově definováno.

Univerzita Silliman je tavicí nádoba kultur a náboženství. Z celkové populace více než 9 000 je více než 300 mezinárodních studentů z 23 různých zemí. Jeho vztah ke sjednocené Kristově církvi na Filipínách jako protestantská univerzita nikdy nebyl překážkou výkonu náboženské svobody. Většina studentů Sillimanu jsou římští katolíci a hodně z nich jsou muslimové z Mindanao.

Univerzita se nachází v půvabném městě Dumaguete, nazvaném " Město jemných lidí ", hodinu jízdy od letadla z Manily a čtyři hodiny jízdy lodí z Cebu. Silliman prospívá ve městě, kde se nachází pruh restaurací, které nabízejí dobré jídlo podél bulváru a kde vše, co student potřebuje, je jen kousek od hotelu. Zatímco nabízí proslulé prostředí "odchodu do důchodu", město nezůstává po pokroku. Můžete nalézt vývoj infrastruktury a podniky, které podporují koncept městské univerzity.

Život v kampusu se točí kolem motta Via, Veritas, Vita (Kristus je cesta, pravda, život). Sillimanovým posláním je rozvíjet celou osobu v křesťanském kontextu a ve zdravém prostředí. Očekává se, že studenti začnou pracovat ve službách ostatním - což je další značka, která odlišuje Sillimana od jiných vysokoškolských institucí.

Je to také příznivý život v rezidenčním kampusu, který nastavuje univerzitu Silliman mimo jiné přední univerzity na Filipínách. 12 pravidelných a družstevních kolejí poskytují domov pro studenty Sillimanu, kteří přicházejí z místa mimo Dumaguete. V ubytovnách patří studenti k rodině, která je součástí větší komunity Silliman. Důsledkem tohoto smyslu pro společenství je "duch Silliman" - atmosféra osobní blízkosti, tepla, přátelství a znepokojení.

Institucionální rozdíly

Silliman je jednou z vybraných vysokoškolských institucí v zemi, které získala autonomní status Komise pro vysokoškolské vzdělávání. Stejná vládní agentura také označila Silliman za centrum excelence v ošetřovatelské výchově a vzdělávání učitelů a středisko pro rozvoj biologie, vzdělávání v oblasti informačních technologií a účetnictví.

S podporou Agentury Spojených států pro mezinárodní rozvoj je Silliman centrem excelence v oblasti správy pobřežních zdrojů . Jeho komunitní program pro správu pobřežních zdrojů inspiroval uznání Apo Islandu z města Dauin za jedno z nejlepších míst potápění na světě.

Stejně jako ostatní špičkové univerzity, akademické programy společnosti Silliman podléhají pravidelnému hodnocení některou ze tří akreditačních agentur: filipínské akreditační asociace škol, vysokých škol a univerzit, sdružení škol, vysokých škol a univerzit-akreditační agentury, as a Asociace teologického vzdělávání Jihovýchodní Asie.

Udržuje vazby na společný výzkum a výměnu fakult a studentů s univerzitami ve Spojených státech a Asii, navíc k silným vztahům se Spojeným sborem pro křesťanské vysokoškolské vzdělávání v Asii (UBCHEA) a mezinárodními rozvojovými organizacemi. Jeho nejdelší běh studentských výměnných programů jsou se třemi japonskými univerzitami: Mezinárodní křesťanskou univerzitou, Ferrisovou univerzitou a Univerzitou Shikoku Gakuin.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Silliman University

Studentů oboru tvůrčího psaní se může rozhodnout předložit tvůrčí činnost (básně nebo příběhy, hru nebo román) jako jejich práce. ... [+]

Studentů oboru tvůrčího psaní se může rozhodnout předložit tvůrčí činnost (básně nebo příběhy, hru nebo román) jako jejich práce. Je obvykle nutné provést významnou kritický úvod do takové práce.

Souborná zkouška

Všechny kandidáty na MA v angličtině s koncentrací v literatuře a tvůrčí psaní musí projít dvě zkoušky, než se zapsat do psaní diplomové práce. Jedna zkouška je založena na seznamu čtení společný pro všechny tyto programy. Druhá zkouška je v oblasti spojení. V anglické a americké literatury, následující může být zvolen:

Začátek anglické literatury Anglická literatura renesance Sedmná... [-]
Filipíny Dumaguete
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Silliman University

Katedře psychologie nabízí studijní Master of Arts v psychologii dur v průmyslové / organizační psychologie. Cílem tohoto programu je připravit odborníky využít své znalo ... [+]

Katedře psychologie nabízí míru Master of Arts v psychologii dur v průmyslové / organizační psychologie.

Cílem tohoto programu je připravit odborníky využít své znalosti v základní vědě psychologie v jejich práci, ať už v průmyslu, ve škole, vláda, agentury Společenství, nebo klinickém nastavení. Kurzy jsou organizovány kolem teorií a principy lidského chování s důrazem na místní kultury a praktické aplikace.

Zkouška obecné přijetí se podává a žadatel vedla. Školení a pracovní zkušenosti jsou výhodou. Vysokoškolák akademické pověření jsou hodnoceny.

Žadatelé by měli mít nadprůměrné výkonnosti v příslušných vysokoškolských kursů.... [-]

Filipíny Dumaguete
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Silliman University

Pokrytí Komplexní zkoušky ... [+]

Pokrytí Komplexní zkoušky

Celkový počet témat = 6

Prvky výzkumu Teoretické a praktické seznámení s organizovaným vyšetřování; Správný způsob shromažďování relevantní data a vyhodnocení výsledků. Biologické oceánografie Biologické systémy a procesy v moři; struktura mořských ekosystémů a biologická tok energie a hmoty v různých přírodních a umělých faktorů; hlavní důraz na ekologii systémů, synekologie, populační ekologie, a fyziologické ekologie. Fyzická oceánografie Srovnávací popisy a fyzické dynamiku oceánů; teorie energetických přenosů a výsledné pohyby, jako jsou proudů, vln a přílivu a odlivu,; ... [-]
Filipíny Dumaguete
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Silliman University

Pokrytí Komplexní zkoušky: 6 témat ... [+]

Pokrytí Komplexní zkoušky:

Celkový počet témat = 6

Ekosystémy Zaměří se na různých ekosystémech, jejich součástí a interakce mezi nimi, se zvláštním důrazem na pobřežní ekosystémy Sociálně-kulturní Perspektivy CRM Principy a techniky CRM Prvky výzkumu Představení základních principů vědeckého výzkumu, včetně technik v shromažďování, analýzu a prezentaci dat Jedno téma z hlavních předmětů Jedno téma z Volitelné [-]
Filipíny Dumaguete
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Your Silliman Experience