Mapúa Institute of Technology

Úvod

Read the Official Description

Mapua Institut of Technology

Mapua Institut of Technology byla založena 25. ledna 1925, zůstává vedoucí technologické akademická instituce a největší průmyslová škola na Filipínách. To předpokládá se, aby se stal globálním centrem excelence v oblasti vzdělávání. Chcete-li zajistit odbornou připravenost svých studentů, je přijat přístup založený na výsledcích založené na vzdělání, první akademickou instituci v zemi, aby tak učinily. To také sleduje, a uspěl v získávání svých 10 technické a počítačové programy akreditované široce uznávaným akreditačním orgánem - navádět se sídlem v USA. Mapua je první škola na Filipínách a v jihovýchodní Asii přijímat navádět akreditaci pro své programy.

Díky své silné systémů a procesů, globální pohled na vzdělávání, svět-třída osnov, vysoce kvalifikovaných profesorů a state-of-the-art zařízení, Mapua poskytuje jedinečné příležitosti a nespornou výhodu pro své absolventy.

Tradice excelence

Za téměř devět desetiletí excelence v technické výuce, MIT začal být Filipín "největší inženýrská škola, s nejméně 15 bakalářských a 18 absolventů inženýrských programů. Jeho enrollees představují alespoň 16% z celkového počtu studentů v BS v Chemical (USA), Civil (CE), počítač (CPE), elektrické (EE), elektronika (ECE), životního prostředí a sanitární (ense), průmyslové ( IE) a strojírenství (ME) programy 10 nejlepších inženýrských škol v zemi, na základě Komise o vysokoškolském vzdělávání v (Ched) zápisová data 2010. MIT programové nabídky v ostatních oborech se také rozšířila zejména v architektuře a designu, informačních technologií (IT), podnikání a managementu, multimediální umění a věd, sociálních věd a zdravotnictví.

Úsilí MIT neustále zlepšovat kvalitu své výuky byly pozoruhodné. Pro prokázání vysoké standardy ve třídě výuku, výzkum a rozšíření služeb, Ched prohlásil ústavu jako národní centrum pro rozvoj pro CE, CPE, CS (Computer Science), EE, ECE, IE, IT, a ME programy. Průmysl partnerství byla rovněž věnována větší pozornost v posledních letech institutu. V současné době má tie-up s stovky místních i mezinárodních vzdělávacích institucí, organizací a společností, pro jeho rozvoj fakulty, spolupráce výzkumu a studentských stáží. Takové snahy povoleno MIT, aby se důsledně vyrábět topnotchers v udělení licence vyšetření. Na záznamu, stolní hrdinové institutu dosáhly téměř 300 od roku 2002.

MIT se stěhuje do doladit kvalitu výuky s řadou akreditací. Pro jednoho, filipínská sdružení vysokých škol a univerzit komise pro akreditaci (PACUCOA) potvrdil vysoké standardy institutu ve vzdělávacích činností, udělení akreditace IV úroveň svého programu CE a Level III akreditace své CPE, EE, ECE, ense a IE programy . Od roku 2010 do roku 2011 MPO se osvědčila na stejné úrovni s ostatními špičkovými univerzitami po celém světě, když ABET, as udělil první akreditaci těsnění v celé východní Asii až osmi inženýrství programů (USA, CE, CPE, EE, ECE, ense, IE a ME) a ​​dvě výpočetní programy (BS Computer Science a BS informační technologie), dávat jej dopředu z ostatních vzdělávacích institucí v zemi.

Inženýrství pro životní prostředí

Vedle své snaze o vynikající akademické kvality, MPO také snaží být součástí řešení celosvětové problematice změny klimatu. MPO již dlouho zastáncem ochrany životního prostředí a techniky pro životní prostředí, začíná s otevřením svého BS životního prostředí a sanitární techniky (ense) programu v roce 1958, po němž následuje otevření své Master of Science v technice prostředí programu v roce 2001 a Ph . D. v technice prostředí programu v roce 2004. Ense osnov v současné době zahrnuje 17 tři jednotky kurzy vztahující se k ochraně a zachování a techniky pro životní prostředí. Dále se ústav také technické a vědecké environmentální kurzy životního prostředí ve všech jeho technických a non-technických programů, resp. MIT je přesvědčen, že tyto kurzy jsou dost úvody pro všechny studenty pochopit skutečnou situaci životního prostředí. To je také věřil, že tyto kurzy jsou dostatečné trénovat, aby byli schopni navrhnout, zkonstruovat a realizovat udržitelné řešení problémů v oblasti životního prostředí.

K doplnění jeho instrukce, MIT v jejích 2010-2020 iniciativ na snížení emisí oxidu uhličitého. Chcete-li zahájit institucionální úsilí o snížení uhlíkové stopy (CFR), Institut tvoří základní skupinu v čele s předsedou oborové pro chemicko-inženýrská (USA) Dr. Alvin R. Caparanga. Někteří studenti Che byl pověřen, aby provedla první studii, která vypočítat celkovou uhlíkovou stopu institutu. Při prezentaci výsledků, CFR výbor svolán přijít s potřebnými opatření, která mají být přijata Ústavem snížit svou uhlíkovou stopu, která se vyrábí především jeho spotřebu energie, vody a papíru. Spolu s různými školami a úřady, CFR výbor shromáždil osvědčené postupy pro zachování svých zdrojů. MIT se přestěhovala nahradit všechny své lampy s energeticky úspornější. To bude okamžitě následovat školy výměně svých klimatizačních jednotek. Skupina CFR je v současné době v procesu stanovování cílů a pokyny pro kontrolu tohoto úsilí, usilovat o plnou realizaci v roce 2012.

Na rozdíl od svých vnitřních úsilí, MIT má také rozšíření služby určené k řešení problémů v oblasti životního prostředí prostřednictvím vzdělávání. Pod jeho sociální orientace a zapojení komunity programu (SOCIP), Institut provedl semináře pro recyklaci, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů energie; informace jet o globálním oteplování a znečištění ve Společenství, a strom, výsadba a čisté-a-green Projekty ve spolupráci s vládními a nevládními organizacemi.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Magistr » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář »

Videos

World-class education in the heart of Manila

Start Realizing Your Big Dreams Here

Contact
Adresa destinace
Mapúa Institute of Technology Muralla St.,
Intramuros

Manila, 1002 PH