Přečtěte si oficiální popis

Asian Institute of Management (AIM) je mezinárodní vysokoškolská škola, která se snaží rozdělit udržení růstu asijských společností tím, že rozvíjí profesionální, podnikatelské a společensky odpovědné manažery.
Stephen Zuellig Graduate School of Management Development (ZSDM) je odpovědí AIM na výzvu udržení asijského rozvoje. Tím, že pracuje s agendou cílů udržitelného rozvoje, vytváří škola vedoucí principy vývoje a manažery, kteří jsou dobře vybaveni pro dosažení udržitelného úspěchu. ZSDM se angažuje v rozvíjejících se ekonomikách, aby vybudovala tým občanských vůdců a obchodních manažerů, kteří jsou vybaveni řešením problémů, agenty změn a efektivními spolupracovníky.

Asie je regionem dramatických kontrastů, spojujících východní tradici s rychlou westernizací. Konkurenční ideologie existují v rámci nových synergií.

V této oblasti velkého bohatství a zoufalé chudoby je naší úlohou posílit podnikatelské, podnikatelské a rozvojové vůdce, aby zahájili udržitelný sociální, politický, technologický a hospodářský rozvoj. K tomu je institut kategoricky asijský, se silným zaměřením na jihovýchodní Asii a ekonomickou komunitu ASEAN.

Naše fakulty, studenti, výukové materiály a výzkum jsou převážně asijské. Naše programy jsou určeny pro asijské potřeby, náš přístup je přizpůsoben asijskému managementu a reaguje na zvláštní asijské otázky a zároveň je posílen globální perspektivou.

Studenti přicházejí do AIM kvůli více než 40-letým zkušenostem institutu, které přinášejí a rozšiřují znalosti a dovednosti pro rozvoj citlivosti k různým kulturním a vědeckým systémům, podnikatelským strukturám, správě a regulačním prostředím v regionu.

Zjistili jsme se jako zdroj prvotního rozvoje lidských zdrojů pro soukromý a veřejný sektor na rozvíjejících se trzích, zejména v Asii.

Řízení podnikání a vývoje v institutu je doloženo následujícími příklady:

VYSVĚTLIVÁ LEADERSHIP

Naše mezinárodní rada guvernérů a správní rada jsou složena z významných vedoucích pracovníků a akademických pracovníků, kteří sdílejí hluboký závazek s rozvojem Asie a jejích občanů.

MULTIKULTURNÍ PROSTŘEDÍ

Náš studentský orgán je nadnárodní a především asijský.

PŘÍSTUP K NAŠÍ SÍŤOVÉ SÍTI ALUMNI

Naši absolventi mohou být nalezeni na nejvyšší úrovni zodpovědnosti v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru v Asijsko-pacifické a v jiných částech světa.

ZNALOSTÍ A ZNALOSTÍ, KTEROU JE ODRÁBĚNA ASIE

Naše učební osnovy, kurzy a učební materiály byly vyvinuty pro podmínky a potřeby soukromých i veřejných asijských podniků a jsou nabízeny nejen na Filipínách, ale i v jiných asijských zemích.

PRACOVNÍKOVÝ ORIENTOVANÝ PŘÍSTUP

Naše akademicky a odborně kvalifikovaná fakulta má široké regionální vyhlídky a bohaté zkušenosti a znalosti asijského managementu a praxe. Náš přístup je orientován na praktiky a naše vztahy s organizacemi v celém regionu jsou zásadní pro rozvoj a posílení našich programů a aktivit.

Vytváříme inovační manažerské programy a vytváříme vztahy s klíčovými akademickými institucemi a rozvojovými organizacemi po celém světě.

ŘEŠENÍ LEADERSHIPU

Naše výzkumná centra vytvářejí souvislost, kde se soukromý sektor, vláda a občanská společnost spojují, sbližují a synergují. Podporujeme z regionu z hlediska finančních příspěvků a účasti manažerské a podnikatelské sféry na výukových a výzkumných činnostech AIM.

PRAKTICKÉ UČENÍ SE METODOU PŘÍPADOVÉ STUDIE

Naše programy jsou určeny pro praktické aplikace v reálném světě. Abychom dosáhli tohoto cíle, používáme metodu případu jako primární způsob výuky a učení. Podle této metody, která byla upravena z vlastního systému Harvard Business School, studenti analyzují aktuální obchodní scénáře, aby vylepšili své analytické, rozhodovací a komunikační dovednosti.

Metoda také podporuje živé diskuse mezi spolužáky, což vede k robustnímu a dynamickému učebnímu prostředí.

UČENÍ TEAMŮ

Chcete-li podporovat společné učení a vedení, stejně jako podporovat multikulturní etos školy mezi studenty, každý z nich přidělíme "učebnímu týmu" nebo "může seskupit". Tyto týmy dávají studentům různorodé učební prostředí a každému poskytují příležitost zkušenosti a těžit z vícenásobných pohledů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Asian Institute of Management

Čtyřletý, 14měsíční program na plný úvazek, který zahrnuje desetijádrové moduly datové vědy a 15 obchodních modulů nebo modulů řízení s 2 volitelnými a 1 projektem, který ... [+]

Asian Institute of Management (AIM)

Asian Institute of Management (AIM) je asijským průkopníkem v oblasti managementu vzdělávání a mezinárodní graduální škola s vize, která inspirová a podporuje jedinečně asijský přístup k podnikání a řízení společnosti, který respektuje sociální a finanční dopad svých rozhodnutí a činností.

AIM je první škola v jihovýchodní Asii, která obdržela akreditaci od asociace se sídlem v USA na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), která je celosvětově uznávaná jako světová špička.

V souladu s vizí AIM rozvíjet manažery, podnikatele a vůdce, kteří mohou zajistit smysluplný a udržitelný růst v asijských podnicích a společnostech, se předpokládá , že Aboitiz School of Innovation, Technology and Entrepreneurship nebo SITE bude centrem v Asii pro podporu budoucnosti - připravení vůdci, kteří jsou spokojeni s nejistotou a sebevědomí a kompetentní při řešení problémů v rychle se měnícím prostředí... [-]

Filipíny Makati
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
14 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Asian Institute of Management

Master in Development Management (MDM) je 12měsíční program zaměřený na intenzivní, inovativní a praktické dovednosti, který studentům poskytuje dovednosti potřebné k poc ... [+]

O aplikaci AIM

Asian Institute of Management (AIM) je mezinárodní vysokoškolská škola, jejímž cílem je přispět k udržení růstu asijských společností rozvojem profesionálních, podnikatelských a společensky odpovědných manažerů.

Stephen Zuellig Graduate School of Management Development (ZSDM) je odpovědí AIM na výzvu udržení asijského rozvoje. Tím, že pracuje s agendou cílů udržitelného rozvoje, vytváří škola principiální rozvojové vůdce a manažery, kteří jsou schopni dosáhnout udržitelného úspěchu. ZSDM se angažuje v rozvíjejících se ekonomikách, aby vybudovala tým civilních vůdců a obchodních manažerů, kteří jsou schopni řešit problémy, změnit agenty a efektivně spolupracovat.... [-]

Filipíny Makati
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Paseo de Roxas,123
1229 Makati, Metro Manila, Filipíny