Tallinn University of Technology

Úvod

Read the Official Description

™™

Mezinárodně úspěšná University


Tallinn University of Technology (TTU) je jediná technologická univerzita v Estonsku a vlajková loď estonské inženýrství a technického vzdělávání. To je místo, kde je usazen synergie mezi různými obory (technologické, přírodní, přesná, sociální a zdravotní vědy). To je místo, kde se rodí nové myšlenky.

Vzdělávání Vysoce kvalitní, Úspěšní Absolventi


Vzdělání z TTU je vysoce ceněn na celém světě. Podle studií na trhu práce, TTU absolventi jsou nejúspěšnější ty v Estonsku. Můžete si najít TTU absolventů mezi podnikateli, manažery, špičkové odborníky a experty, vládní úředníci, politici a další prestižní pole.

Dokonalost v oblasti výzkumu a inovací


Tallinn University of Technology je výzkumná univerzita, kde jsou objevy přeneseny do studie a reálného života skrze poznání. TTU má projekty spolupráce s top 10 univerzit (Stanford, MIT, Harvard, atd), vědce a firmy (například Microsoft, Google, IBM, ABB, atd) na světě. TTU má také zastoupení v Silicon Valley, USA.

Inspirující prostředí


TTU nabízí svým studentům vzrušující studentské a kulturního života a dobré ubytování a možnost sportovního vyžití. TTU kampus je také domov pro estonské informačních technologií College a 150 high-tech společností (např Skype).

Magisterské studium

Existuje osmnáct mezinárodní studijní programy, které Tallinn University of Technology nabízí na úrovni magisterského plně v angličtině:

 • Evropská architektura
 • International Business Administration (MBA)
 • Mezinárodní vztahy a evropská studia, asijských
 • zákon
 • technologie a řízení
 • Počítačové a Systémové inženýrství
 • Komunikativní Electronics
 • Průmyslové inženýrství a management
 • Environmentální technologie a management
 • Technologie Zdravotnictví
 • e-Governance technologie a služby
 • Technologie dřeva a plastu
 • Mechatronika
 • Cyber ​​Security (společný program s University of Tartu)
 • Materiály a procesy udržitelné energetiky (společný program s University of Tartu)
 • Design and Engineering (společný program s Estonské akademii výtvarných umění)
 • Engineering Physics

Naše mezinárodní studenti a absolventi mezinárodních studijních programů pocházejí z více než 80 zemí: Albánie, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Bělorusko, Bulharsko, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Kamerun, Kanada, Čína, Costa Rica, Columbia, česká republika, Dánsko, Egypt, Anglie, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Georgia, Guatemala, Maďarsko, Indie, Indonésie, Itálie, Írán, Japonsko, Korea, Lotyšsko, Libanon, Litva, Makedonie, Mexiko, Moldavsko, Nizozemsko, Nepál , Nigérie, Norsko, Pákistán, Peru, Polsko, Filipíny, Polsko, Portugalsko, Rusko, Srbsko, Španělsko, Singapur, Švédsko, Švýcarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán atd.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA in International Relations and European-Asian Studies

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Klíčové vlastnosti

Regionální studie založené na jazycích se stávají důležitým výzkumným zaměřením odboru. To nám přináší přímý kontakt s rozvojovým světem.

[-]

MA in Law

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Účast na mezinárodních diskutabilní soudní soutěžích, výzkumných projektů a různých sítí (např European Association Fakulty právo, mezinárodní sdružení právnických fakultách, atd.)

[-]

Ma V Oblasti řízení Technologií A Digitální Transformace

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

Magisterský program v oblasti řízení technologií a digitální transformace vede k technologicky zaměřenému postgraduálnímu stupni v oblasti veřejné správy, inovací / průmyslové politiky, rozvoje ekonomiky a elektronické správy. [+]

Titul udělen : Mistr umění v sociálních vědách (technologie řízení a digitální transformace), (MA) Pracovní zátěž : 120 ECTS Jazyk výuky : angličtina Doba trvání: 2 roky Předpoklady : Bakalářský titul nebo ekvivalent. Kandidáti s různorodým zázemím jsou vítáni od společenských věd, historie až po inženýrství a přírodní vědy. Předcházející pracovní zkušenosti ve veřejném sektoru a kontakty v oblasti veřejné správy nebo ekonomiky by byly prospěšné Poplatky za školné a stipendia : 1 ECTS = 50 EUR. Nominální zatížení studie za 1 rok = 60 ECTS. Poplatek za studium za celou dobu studia činí 3750 EUR. 1 dostupný stipendijní poplatek, který zaručuje bezplatné studium. Podrobné informace o stipendiu naleznete zde Počet dostupných míst : 10 ... [-]

Titul Mezinárodní Vztahy A Euro-Asijská Studia

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Estonsko Tallinn

Mezinárodní vztahy a evropská-Asian Studies (Mezinárodní vztahy a Euro-asijské Studies), anglický osnov. Účelem osnov je komplexní přehled o transformaci mezinárodních vztahů a evropských a asijsko-pacifické oblasti výzkumu, úrovně vzdělání, které odpovídají široké odborné způsobilosti a zajištění přizpůsobivosti pracovat v mezinárodním prostředí a vytvoření předpokladů pro úspěšné profesionály a horní a střední manažery mezinárodně fungujících organizací a podniků. [+]

Mezinárodní vztahy a evropská-Asian Studies (Mezinárodní vztahy a Euro-asijské Studies), anglický osnov. Účelem osnov je komplexní přehled o transformaci mezinárodních vztahů a evropských a asijsko-pacifické oblasti výzkumu, úrovně vzdělání, které odpovídají široké odborné způsobilosti a zajištění přizpůsobivosti pracovat v mezinárodním prostředí a vytvoření předpokladů pro úspěšné profesionály a horní a střední manažery mezinárodně fungujících organizací a podniků. Poskytuje znalosti a dovednosti v oblasti společenských věd, mezinárodních vztahů, a to konkrétně pro realizaci výzkumných metod. Magisterský program, účastník má odpovídající úroveň vzdělání sociální kompetence v dnešní rychle se měnící společnosti. Předány na dovednosti řídit specializované informace a kriticky zhodnotit stávající znalosti a rozvíjení etických víry, a proto je vědom etické aspekty jejich činnosti. Také vytvořen ve vedoucích a týmové dovednosti. důležitá fakta Úroveň studia: magisterský titul Studie trvání 2 roky Curriculum 120 ECTS Jazyk a forma studia: English na plný úvazek Student míst: 15 včetně 2 sihtstipendiumiga učení Zdarma / Placená Study: Placený osnovy sihtstipendiumiga prezenční studium zdarma Fakulta ekonomie a podnikání Příležitosti pro další studium: Doktorské Příjem dokumentů: 26 červen-5 červenec (do 15:00) a místní SAISis vidět více zde Požadavky na přijetí: Požadavky na přijetí TTU Významné speciální materiály Teorie mezinárodních vztahů, výzkum srovnávacího pořádek, mezinárodní vztahy II (Master Level), mezinárodních vztahů, výzkumných metod, analýza mezinárodních organizací. budoucnost Speciality termín se vztahují k asijsko-pacifické oblasti, jakož i rozvoj výzkumu, který je celý Estonské pro nový směr, zatímco na celém světě rychle se vyvíjí. To vyžaduje základní znalosti mezinárodních vztahů. Evropský výzkum je také důležitá pro stabilní profesi, protože Evropa se... [-]

MSc

MSc in Communicative Electronics

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům znalosti a dovednosti v klíčových aspektech komunikace, polovodičů, lékařské a vestavěné elektroniky. Program je podporován kompetenčním centrem ELIKO a centrem excelence CEBE.

Studenti mají také možnost účastnit se významných výzkumných projektů (např. Implantovatelných přístrojů pro kardiologické monitory, senzory a monitory pro transplantované orgány a tkáně, systémy pro měření kvality materiálů, inteligentní domácí a městské systémy).

Neúplný seznam zahrnuje většinu slavných celosvětových společností zabývajících se elektronikou a komunikací, zejména: Stoneridge Estonsko, Ericsson Estonsko, ABB, AS Siemens, Intel Evropa, Texas Instruments, Liewenthal Electronics, Incap Electronics, UTU Elektrotehnika AS, Skype Technologies OÜ, Eesti Energia , LDI Innovation OÜ, domácí a mezinárodní nemocnice jako PERH, ITK, Tartu University clinicum atd.... [-]


MSc in Computer and Systems Engineering

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Jako součást programu, studenti pokrývají taková témata jako je inovace a podnikání, design hardwarových systémů a modelování, počítačové architektury a programování, software pro řízení projektů a databází, abychom jmenovali jen několik.

Automatizace a Systémové inženýrství - se zaměřením na modelování, analýzu a navrhování automatizace a řízení počítačových systémů.

Katedra informatiky a výpočetní techniky získala IBM fakulty Award 2011 a má vynikající partnerství s odborníky z Centra pro rozvoj IBM v Německu a výzkumné laboratoře IBM v Izraeli.

Klíčové vlastnosti Individuální přístup ke studentům Studenti úzce spolupracovat s profesory Využívá nejnovější software a hardware na rozvoj praktických dovedností ... [-]

MSc in Cyber Security

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Věnujte pozornost protože tento program o kterou se ucházíte, má specifické požadavky:

ŽIVOTOPIS. Bakalářský titul v oblasti IT nebo příbuzných oborů (obor v jiném oboru je přijímán pouze tehdy, má-li kandidát buď předchozí odbornou praxi nebo další odbornou přípravu v oblasti IT). Důkaz angličtiny Motivační dopis [-]

MSc in e-Governance Technologies and Services

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Doba trvání: 2 roky Předpoklady : Bakalářské nebo ekvivalentní v oboru ekonomie, informačních technologií, veřejného managementu, práva nebo v jiné příbuzné studijní oblasti. Je výhodou mít pracovní zkušenosti ve veřejném nebo soukromém sektoru spojené s elektronickou správou Poplatky za školné a stipendia : 1 ECTS = 100 EUR. Jmenovitá studijní zátěž za 1 rok = 60 ECTS / 6000 EUR, 22 dostupných stipendií na bezplatné školné, které zaručují bezplatné studium.

Bakalářský titul v ekonomii, informačních technologiích, veřejném managementu, právu nebo příbuzném oboru. Skype rozhovor (žadatelé mohou být požádáni o rozhovor Skype, pokud je zapotřebí více informací). [-]

MSc in Environmental Engineering and Management

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

Kurz poskytuje integrovaný přístup k aktuální a dlouhodobé strategické otázky životního prostředí se zaměřením na technologie a koncepty při plánování a řízení životního prostředí pro udržitelný rozvoj průmyslových výrobních systémů. [+]

[-]

MSc in Industrial Engineering and Management

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Bakalářský titul v oboru strojírenství / strojírenství; Bakalářský titul v oboru ekonomie / obchodní administrativa. [-]

MSc in Materials and Processes for Sustainable Energetics

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

V roce 2009 Tallinnská technologická univerzita zahájila ve spolupráci s Univerzitou v Tartu společný magisterský program "Materiály a procesy udržitelné energetiky", který vyučuje různé metody udržitelné energie.

Doporučující dopis [-]

MSc in Mechatronics

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Program nabízí jedinečnou příležitost získat znalosti a dovednosti v oblasti elektrotechniky / elektroniky a strojírenství spolu s hlubokými znalostmi v oblasti informačních a komunikačních technologií prostřednictvím kurzů na fakultách strojírenství, informačních technologií a energetiky

Program specifické požadavky

[-]

MSc in Public Sector Innovation and e-Governance

Campus forma Denní studium August 2018 Estonsko Tallinn

Magisterský studijní program Erasmus Mundus pro inovace ve veřejném sektoru a eGovernance je nový a jedinečný program poskytující tyto odborníky. [+]

eGovernance a digitalizace veřejného sektoru jsou s největší pravděpodobností jedním z nejdůležitějších reformních trendů pro budoucí veřejný sektor.

Zajímáte se o aktuální a budoucí výzvy veřejného sektoru?

Požadavky na jazyky jsou stanoveny takto: alespoň 100 bodů na testu TOEFL na internetu (nejméně 22 na různých součástech) nebo 7 na zkoušce IELTS (nejméně 6 na čtyřech různých složkách).

[-]

MSc in Software Engineering

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Mezinárodní magisterský program v oblasti softwarového inženýrství uděluje obecné znalosti v oblasti softwarového inženýrství a řízení, jakož i specializované dovednosti ve dvou hlavních oblastech softwarových aplikací: podnikové systémy a vestavěné systémy v reálném čase.

Postupujte podle odkazů v tabulce níže, abyste viděli popis jednotlivých modulů a webových stránek jednotlivých kurzů. Některé z těchto stránek obsahují videozáznamy, takže nás můžete vidět v akci před nástupem k nám.

Semestry 3-4 Magisterský seminář a diplomová práce Semestry 2-3 Pracovní stáž nebo podnikatelský projekt

... [-]


MSc in the Technology of Wood and Plastic

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

[+]

Titul uděluje: Master of Science v inženýrství (MSc) Počet dostupných míst : 15

[-]

Msc V Designu A Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

Projektový a inženýrský multidisciplinární program je vytvořen za účelem kombinace přesnosti technického vývoje a honování inženýrské kompetence s tvůrčí, inspirativní a komunikativní silou designu. Vedle dvou základních studijních oblastí designu a inženýrství získají studenti pevné znalosti o současném podnikatelském světě. [+]

Titul uděluje: Master of Science v inženýrství (MSc) Pracovní zátěž : 120 ECTS Jazyk výuky : angličtina Doba trvání: 2 roky Předpoklady : Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru technologie nebo designu (B.Sc in (Mechanical) Engineering nebo BA v průmyslovém designu nebo designu výrobku). Praxe je doporučeno. V případě silného odborných zkušeností v oblasti vývoje výrobku nebo design, výjimky v kandidáta pozadí může být povoleno. Poplatky za školné a stipendia : 1 ECTS = 55 EUR. Nominální studijní zátěž za 1 rok = 60 ECTS / 3300 EUR, 9 dostupných stipendií na bezplatné školení, které zaručují bezplatné studium. Počet dostupných míst : 12 ... [-]

MSc V Oboru Aplikované Fyziky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Estonsko Tallinn

Magisterský program Aplikovaná fyzika je určen pro ty, kteří se zajímají o inovativní inženýrství v designových a aplikačních společnostech. [+]

Získaný titul : Master of Science in Applied Physics (MSc) Pracovní zátěž : 120 ECTS Jazyk výuky : angličtina Doba trvání: 2 roky Předpoklady : Bakalářský titul nebo ekvivalent v přírodních nebo technických vědách (materiálová věda, mechanika prostředí, inženýrská matematika) Poplatky za školné a stipendia : 1 ECTS = 55 EUR. Jmenovitá studijní zátěž za 1 rok = 60 ECTS / 3300 EUR, 10 dostupných stipendií na bezplatné školení, které zaručují bezplatné studium. Počet dostupných míst : 15

Magisterský program Aplikovaná fyzika je určen pro ty, kteří se zajímají o inovativní inženýrství v designových a aplikačních společnostech. Program poskytuje interdisciplinární vzdělání pokrývající inženýrství, fyziku a matematiku ve snaze překlenout propast mezi teoretickou a praktickou vědou inženýrství. Studie pokrývají široké spektrum témat: nanotechnologie, kvantové témat, solárních článků, experimentální fyziky pevných látek a econophysics. Dále je možné zvolit více teoretické projekty, jako je například počítačovou simulaci fyzikálních systémů, modelování turbulence a složitých systémů (např biologické nebo sociální sítě).... [-]


Videos

Tallinn University of Technology

Contact

Tallinn University of Technology

Adresa, 1. řádek Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 Tallinn, Estonsko
Website www.ttu.ee/studying
Telefonní číslo +372 620 2022