Tallinn University of Technology

Úvod

Read the Official Description

™™

Mezinárodně úspěšná University


Tallinn University of Technology (TTU) je jediná technologická univerzita v Estonsku a vlajková loď estonské inženýrství a technického vzdělávání. To je místo, kde je usazen synergie mezi různými obory (technologické, přírodní, přesná, sociální a zdravotní vědy). To je místo, kde se rodí nové myšlenky.

Vzdělávání Vysoce kvalitní, Úspěšní Absolventi


Vzdělání z TTU je vysoce ceněn na celém světě. Podle studií na trhu práce, TTU absolventi jsou nejúspěšnější ty v Estonsku. Můžete si najít TTU absolventů mezi podnikateli, manažery, špičkové odborníky a experty, vládní úředníci, politici a další prestižní pole.

Dokonalost v oblasti výzkumu a inovací


Tallinn University of Technology je výzkumná univerzita, kde jsou objevy přeneseny do studie a reálného života skrze poznání. TTU má projekty spolupráce s top 10 univerzit (Stanford, MIT, Harvard, atd), vědce a firmy (například Microsoft, Google, IBM, ABB, atd) na světě. TTU má také zastoupení v Silicon Valley, USA.

Inspirující prostředí


TTU nabízí svým studentům vzrušující studentské a kulturního života a dobré ubytování a možnost sportovního vyžití. TTU kampus je také domov pro estonské informačních technologií College a 150 high-tech společností (např Skype).

Magisterské studium

Existuje osmnáct mezinárodní studijní programy, které Tallinn University of Technology nabízí na úrovni magisterského plně v angličtině:

 • Evropská architektura
 • International Business Administration (MBA)
 • Mezinárodní vztahy a evropská studia, asijských
 • zákon
 • technologie a řízení
 • Počítačové a Systémové inženýrství
 • Komunikativní Electronics
 • Průmyslové inženýrství a management
 • Environmentální technologie a management
 • Technologie Zdravotnictví
 • e-Governance technologie a služby
 • Technologie dřeva a plastu
 • Mechatronika
 • Cyber ​​Security (společný program s University of Tartu)
 • Materiály a procesy udržitelné energetiky (společný program s University of Tartu)
 • Design and Engineering (společný program s Estonské akademii výtvarných umění)
 • Engineering Physics

Naše mezinárodní studenti a absolventi mezinárodních studijních programů pocházejí z více než 80 zemí: Albánie, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Bělorusko, Bulharsko, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Kamerun, Kanada, Čína, Costa Rica, Columbia, česká republika, Dánsko, Egypt, Anglie, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Georgia, Guatemala, Maďarsko, Indie, Indonésie, Itálie, Írán, Japonsko, Korea, Lotyšsko, Libanon, Litva, Makedonie, Mexiko, Moldavsko, Nizozemsko, Nepál , Nigérie, Norsko, Pákistán, Peru, Polsko, Filipíny, Polsko, Portugalsko, Rusko, Srbsko, Španělsko, Singapur, Švédsko, Švýcarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán atd.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Titul Mezinárodní Vztahy A Euro-Asijská Studia

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Estonsko Tallinn

Mezinárodní vztahy a evropská-Asian Studies (Mezinárodní vztahy a Euro-asijské Studies), anglický osnov. Účelem osnov je komplexní přehled o transformaci mezinárodních vztahů a evropských a asijsko-pacifické oblasti výzkumu, úrovně vzdělání, které odpovídají široké odborné způsobilosti a zajištění přizpůsobivosti pracovat v mezinárodním prostředí a vytvoření předpokladů pro úspěšné profesionály a horní a střední manažery mezinárodně fungujících organizací a podniků. [+]

Mezinárodní vztahy a evropská-Asian Studies (Mezinárodní vztahy a Euro-asijské Studies), anglický osnov. Účelem osnov je komplexní přehled o transformaci mezinárodních vztahů a evropských a asijsko-pacifické oblasti výzkumu, úrovně vzdělání, které odpovídají široké odborné způsobilosti a zajištění přizpůsobivosti pracovat v mezinárodním prostředí a vytvoření předpokladů pro úspěšné profesionály a horní a střední manažery mezinárodně fungujících organizací a podniků. Poskytuje znalosti a dovednosti v oblasti společenských věd, mezinárodních vztahů, a to konkrétně pro realizaci výzkumných metod. Magisterský program, účastník má odpovídající úroveň vzdělání sociální kompetence v dnešní rychle se měnící společnosti. Předány na dovednosti řídit specializované informace a kriticky zhodnotit stávající znalosti a rozvíjení etických víry, a proto je vědom etické aspekty jejich činnosti. Také vytvořen ve vedoucích a týmové dovednosti. důležitá fakta Úroveň studia: magisterský titul Studie trvání 2 roky Curriculum 120 ECTS Jazyk a forma studia: English na plný úvazek Student míst: 15 včetně 2 sihtstipendiumiga učení Zdarma / Placená Study: Placený osnovy sihtstipendiumiga prezenční studium zdarma Fakulta ekonomie a podnikání Příležitosti pro další studium: Doktorské Příjem dokumentů: 26 červen-5 červenec (do 15:00) a místní SAISis vidět více zde Požadavky na přijetí: Požadavky na přijetí TTU Významné speciální materiály Teorie mezinárodních vztahů, výzkum srovnávacího pořádek, mezinárodní vztahy II (Master Level), mezinárodních vztahů, výzkumných metod, analýza mezinárodních organizací. budoucnost Speciality termín se vztahují k asijsko-pacifické oblasti, jakož i rozvoj výzkumu, který je celý Estonské pro nový směr, zatímco na celém světě rychle se vyvíjí. To vyžaduje základní znalosti mezinárodních vztahů. Evropský výzkum je také důležitá pro stabilní profesi, protože Evropa se... [-]

Videos

Tallinn University of Technology