Estonian University of Life Sciences

Úvod

Read the Official Description

Posláním Estonské univerzity věd o životě je zaručit udržitelné využívání přírodních zdrojů a posílit rozvoj venkova.

Univerzity, stejně jako lidé, se navzájem liší. "Povaha" univerzity je v první řadě vyjádřena ve své odpovědnosti vůči společnosti - ve své misi.

Estonská univerzita věd o životě je jedinou univerzitou v Estonsku, jejíž priority v oblasti akademických a výzkumných činností zajišťují udržitelný rozvoj přírodních zdrojů nezbytných pro existenci člověka, jakož i zachování dědictví a biotopů.

V odezvě na potřeby společnosti se Estonská univerzita věd o životě stala novější, vypracovala stávající učební osnovy a otevřela nové speciality. Zvýšená konkurence na volná místa v oblasti přijímání reklamy odráží popularitu těchto specialit.

Estonská univerzita věd o životě je centrem výzkumu a vývoje v oblastech zemědělství, lesnictví, živočišné vědy, veterinární vědy, venkovského života a ekonomiky, vědy o potravinách a ekologických technologií.

Naše univerzita dělá upřímné úsilí transformovat se z tradiční čistě zemědělské univerzity na otevřenou Evropskou univerzitu věd o životě. Estonská univerzita věd o životě má za cíl zajistit svým studentům široké vzdělávací vzdělání založené na výzkumu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Krajinářské Architektury

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Estonsko Tartu

Zahradní a krajinářská architektura se zaměřuje na zásah do krajiny prostřednictvím plánování, řízení a designu. Mezinárodní Mistr programu v krajinářské architektury je sjednocena kolem pojetí krajiny ... [+]

Mezinárodní Mistr programu v krajinářské architektury je sjednocena kolem pojetí krajiny, která je obecně rozumí venkovní prostor, prostředí a místa a vztahy mezi lidmi a tyto prostory, prostředí a míst, a to jak z hlediska činnosti a vnímání. Zahradní a krajinářská architektura se zabývá krajinou všech typů, a to jak městské a venkovské, a na všech měřítek od nejmenšího otevřeného prostoru v regionu.

Cíl: Celkovým cílem je umožnit studentům, aby se stal profesionálním zahradních architektů, zejména prostřednictvím Evropské federace krajinářské architektury (EFLA) akreditaci. Program je navržen tak, aby odrážely proces EU Boloňský a kritéria EFLA.... [-]


Videos

Estonian University of Life Sciences: Student Life

Contact

Estonian University of Life Sciences

Adresa, 1. řádek Estonian University of Life Sciences Kreutzwaldi 1
51014 Tartu, Tartu County, Estonsko
Website http://www.emu.ee/
Telefonní číslo +372 731 3001