Estonian Information Technology College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Estonský IT College

Estonský Information Technology College je předním IT instituce vyššího vzdělání aplikovaného v Estonsku. Co dělá IT College speciál je její akademičtí pracovníci, že jsou všichni profesionálové v oboru - třetina ze všech lektorů pocházejí z oblasti IT firem a společností, nebo stavu, v jakém oddělení.

K silným stránkám estonského IT College jsou založeny na dlouholeté pedagogické a vývojové práce s využitím naši síť vysoce vzdělaných a zkušených odborníků z estonského odvětví informačních a komunikačních technologií, třetího sektoru a akademického světa.

Pro zajištění vyvážené znalostech založené na učení a praxi orientované školení, IT Vysoká škola velmi úzce spolu s oběma zakládajícími univerzitami, stejně jako s ICT průmyslu v Estonsku. Dobrými sousedy estonských IT College jsou Tallinn University of Technology a Tallinn technologický park Tehnopol. Vzdělávání v oblasti IT College je obohacena prostřednictvím mezinárodní spolupráce a vytváření sítí s více než dvaceti vysokých škol partnery v různých evropských zemích.

Mise

College`s posláním je nabídnout nejlepší aplikovat IT vzdělávání v regionu, který spojuje high-tech know-how a praktické potřeby informační společnosti, přičemž je osa jejího vývoje.

Estonský IT College je soukromá nezisková vysoká škola (UAS - University of Applied Sciences), se sídlem v roce 2000 a ve vlastnictví estonskou Information Technology Foundation (EITF). Zakladatelé EITF demonstrují jedinečnou veřejného a soukromého sektoru v zemi - jsou: stát, zastoupený estonské ministerstvo školství a výzkumu, dvou největších estonských univerzit - Tallinn University of Technology a Tartu University a soukromého sektoru, zastoupené estonské Telecom a asociace informačních technologií a telekomunikací.

Založení a spolupráce

Majitel IT College, estonské informačních technologií Foundation byla založena Estonské republiky (zastoupenou Ministerstvem školství a výzkumu), University of Tartu, Tallinn University of Technology, AS Eesti Telekom, a Asociací estonských informačních technologií a telekomunikací.

Hlavními sponzory College jsou SPSS, Sybase, Swedbank, švédská Agentura pro podporu podnikání NUTEK, Oracle a Microsoft, ale také TeliaSonera. Vysoká škola přijímá významné příspěvky od Hewlett-Packard, Elion, Cisco Systems a EMT.

Spolupráce s Cisco Systems, Microsoft a Oracle zahrnuje certifikační programy mezinárodní Cisco Network Academy (CCNP a CCNA), Microsoft IT Academy a MSDN AA i Oracle Academic Initiative.

Estonský Information Technology Foundation (EITF), cílem je pomáhat při přípravě vysoce kvalifikovaných IT specialistů a podporovat informační a komunikační technologie související vývoj v Estonsku. Pro tyto účely nadace založená a řídí estonskou IT College a adminsters Národního programu podpory ICT ve vysokém školství "Tiger univerzity."

Místa

Tallinn

Adresa, 1. řádek
Estonian IT College
Raja 4C, 12616, Tallinn

Tallinn, Kraj Harju, Estonsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium