Přečtěte si oficiální popis

Estonský IT College

Estonský Information Technology College je předním IT instituce vyššího vzdělání aplikovaného v Estonsku. Co dělá IT College speciál je její akademičtí pracovníci, že jsou všichni profesionálové v oboru - třetina ze všech lektorů pocházejí z oblasti IT firem a společností, nebo stavu, v jakém oddělení.

K silným stránkám estonského IT College jsou založeny na dlouholeté pedagogické a vývojové práce s využitím naši síť vysoce vzdělaných a zkušených odborníků z estonského odvětví informačních a komunikačních technologií, třetího sektoru a akademického světa.

Pro zajištění vyvážené znalostech založené na učení a praxi orientované školení, IT Vysoká škola velmi úzce spolu s oběma zakládajícími univerzitami, stejně jako s ICT průmyslu v Estonsku. Dobrými sousedy estonských IT College jsou Tallinn University of Technology a Tallinn technologický park Tehnopol. Vzdělávání v oblasti IT College je obohacena prostřednictvím mezinárodní spolupráce a vytváření sítí s více než dvaceti vysokých škol partnery v různých evropských zemích.

Mise

College`s posláním je nabídnout nejlepší aplikovat IT vzdělávání v regionu, který spojuje high-tech know-how a praktické potřeby informační společnosti, přičemž je osa jejího vývoje.

Estonský IT College je soukromá nezisková vysoká škola (UAS - University of Applied Sciences), se sídlem v roce 2000 a ve vlastnictví estonskou Information Technology Foundation (EITF). Zakladatelé EITF demonstrují jedinečnou veřejného a soukromého sektoru v zemi - jsou: stát, zastoupený estonské ministerstvo školství a výzkumu, dvou největších estonských univerzit - Tallinn University of Technology a Tartu University a soukromého sektoru, zastoupené estonské Telecom a asociace informačních technologií a telekomunikací.

Založení a spolupráce

Majitel IT College, estonské informačních technologií Foundation byla založena Estonské republiky (zastoupenou Ministerstvem školství a výzkumu), University of Tartu, Tallinn University of Technology, AS Eesti Telekom, a Asociací estonských informačních technologií a telekomunikací.

Hlavními sponzory College jsou SPSS, Sybase, Swedbank, švédská Agentura pro podporu podnikání NUTEK, Oracle a Microsoft, ale také TeliaSonera. Vysoká škola přijímá významné příspěvky od Hewlett-Packard, Elion, Cisco Systems a EMT.

Spolupráce s Cisco Systems, Microsoft a Oracle zahrnuje certifikační programy mezinárodní Cisco Network Academy (CCNP a CCNA), Microsoft IT Academy a MSDN AA i Oracle Academic Initiative.

Estonský Information Technology Foundation (EITF), cílem je pomáhat při přípravě vysoce kvalifikovaných IT specialistů a podporovat informační a komunikační technologie související vývoj v Estonsku. Pro tyto účely nadace založená a řídí estonskou IT College a adminsters Národního programu podpory ICT ve vysokém školství "Tiger univerzity."

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Estonština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Estonian Information Technology College

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání profesní ... [+]

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání profesní Jazyk výuky: angličtina Standardní délka programu: 3 roky, 180 ECTS (European Credit Transfer a akumulace System) úvěry Forma studia: denní studium Poplatek za školné: 2400 € za akademický rok Začátek studia: září 2016

Vstupné lhůta pro cizince je otevřena:

do 1. května 2016 uzávěrce přihlášek pro non-EU až do 7. července 2016 Uzávěrka přihlášek EU

Osnovy se skládá z následujících modulů:

Základní dovednosti a kompetence (16 ECTS) Základy informačních technologií (24 ECTS) IT Systems Development (38 ECTS) IT Systems Administration (22 ECTS) Cyber ​​Security (16 ECTS) Volitelné předměty (32 ECTS, které jsou rozloženy do různých modulů, vybraných z celkového počtu 91 ECTS) Internship (27 ECTS) Diplomová práce (5 ECTS) Požadavky na přijetí ... [-]
Estonsko Tallinn
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině