Estonian Aviation Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Estonský Aviation Academy byla založena v roce 1993 s cílem odborného vzdělávání odborníků v oblasti letectví, rozvoj vnitrostátní letecký kultury a podporovat letectví vědu a výzkum v oblasti mezinárodní spolupráce. Od roku 1996 státní financované studenti byli vyškoleni na vyšší úrovní vzdělání.

Na naší akademii je možné studovat v souladu s národní i mezinárodní úrovni plně akreditovaných studijních programů. Dodržování studijního procesu s požadavky v oblasti letectví uznávaných a přijímaných mezinárodní letecké společenství je zaručena certifikáty vydané Úřadem pro civilní letectví správy estonském.

My přiznat studentům na základě sekundárního vzdělávání. Doba studia je čtyři roky a studium je zdarma. Osnovy byly rozděleny do modulů, aby studie proces pružnější a mohla změnit jeho pořadí při zvláštních příležitostech. Jako základní inženýrské výcvik je prováděn ve spolupráci s estonských univerzit a speciální výcvik se koná ve spolupráci s leteckými institucemi garantujeme nejlepší trénink na trhu k dispozici. Praktická výuka je organizována v letectví podniků, a to jak v Estonsku, tak v zahraničí.

Jak jsme na akademii se domnívají, že celoživotní učení je klíčem k úspěchu, nabízíme možnost pokračování ve studiu na magisterské úrovni, jakož i profesní rozvoj kurzy do lidí zapojených v letectví.

V současné době lze říci, že estonská Aviation Academy je nejlépe vybavené letectví vzdělávací instituce v pobaltských zemích. Jsme pyšní na našich současných laboratořích a rychle se rozvíjejícím komplexem simulátoru.

Naši studenti jsou v úzkém kontaktu se svými rádoby zaměstnavatelů od samého počátku jejich studia. Učební osnovy byly vyvinuty ve spolupráci s různými estonských letectví institucí, jejichž zástupci mají také slovo v akademickém rady rádců.

Princip jsme vždy následovat je "Kvalita na prvním místě!" Proto velký důraz byl kladen na rozvoj systému jakosti, snaží se nabídnout naši studenti nejlepší vzdělání v co nejlepší prostředí pro vzdělávání je to možné.

Místa

"Amurme."

Adresa, 1. řádek
Lennu 40, Reola küla,
Ülenurme vald

61707 "Amurme.", Tartu County, Estonsko

Programy

Tato škola dále nabízí: