Estonian Aviation Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Estonský Aviation Academy byla založena v roce 1993 s cílem odborného vzdělávání odborníků v oblasti letectví, rozvoj vnitrostátní letecký kultury a podporovat letectví vědu a výzkum v oblasti mezinárodní spolupráce. Od roku 1996 státní financované studenti byli vyškoleni na vyšší úrovní vzdělání.

Na naší akademii je možné studovat v souladu s národní i mezinárodní úrovni plně akreditovaných studijních programů. Dodržování studijního procesu s požadavky v oblasti letectví uznávaných a přijímaných mezinárodní letecké společenství je zaručena certifikáty vydané Úřadem pro civilní letectví správy estonském.

My přiznat studentům na základě sekundárního vzdělávání. Doba studia je čtyři roky a studium je zdarma. Osnovy byly rozděleny do modulů, aby studie proces pružnější a mohla změnit jeho pořadí při zvláštních příležitostech. Jako základní inženýrské výcvik je prováděn ve spolupráci s estonských univerzit a speciální výcvik se koná ve spolupráci s leteckými institucemi garantujeme nejlepší trénink na trhu k dispozici. Praktická výuka je organizována v letectví podniků, a to jak v Estonsku, tak v zahraničí.

Jak jsme na akademii se domnívají, že celoživotní učení je klíčem k úspěchu, nabízíme možnost pokračování ve studiu na magisterské úrovni, jakož i profesní rozvoj kurzy do lidí zapojených v letectví.

V současné době lze říci, že estonská Aviation Academy je nejlépe vybavené letectví vzdělávací instituce v pobaltských zemích. Jsme pyšní na našich současných laboratořích a rychle se rozvíjejícím komplexem simulátoru.

Naši studenti jsou v úzkém kontaktu se svými rádoby zaměstnavatelů od samého počátku jejich studia. Učební osnovy byly vyvinuty ve spolupráci s různými estonských letectví institucí, jejichž zástupci mají také slovo v akademickém rady rádců.

Princip jsme vždy následovat je "Kvalita na prvním místě!" Proto velký důraz byl kladen na rozvoj systému jakosti, snaží se nabídnout naši studenti nejlepší vzdělání v co nejlepší prostředí pro vzdělávání je to možné.

Místa

"Amurme."

Adresa, 1. řádek
Lennu 40, Reola küla,
Ülenurme vald

61707 "Amurme.", Tartu County, Estonsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: