Open UIDE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

OpenUIDE byl vytvořen s cílem být referenční univerzitou v andské oblasti. S podporou a podporou Mezinárodní univerzity v Ekvádoru, mladé, inovativní, pozitivní, proaktivní a vizionářské univerzity.

UIDE za méně než dvě desetiletí vybudovala jeden z nejkrásnějších kampusů v Latinské Americe, zřídila kanceláře v různých městech Ekvádoru a upevnila důležitá mezinárodní spojení se světově uznávanými vzdělávacími institucemi.

Nyní se navrhuje prostřednictvím nových technologií nabídnout vysoce kvalitní nabídku distančního vzdělávání ve spolupráci s jednou z nejprestižnějších online obchodních škol v Evropě, IMF Academic Institution.

UIDE se ve spolupráci s akademickou institucí MMF rozhoduje vsadit na virtuální školení a v roce 2018 zřizuje základ pro vytvoření OpenUIDE pro vytvoření vysokoškolského vzdělávání a jako referenční instituce ve virtuálních mistrech v andské oblasti.

Spojení obou institucí představuje milník v oblasti vzdělávání, který kombinuje teoretické a regulované vzdělávání univerzity s vizí a praktickými zkušenostmi obchodní školy mezinárodního významu. Tato unie nabízí studentům přístup ke kvalitnímu, virtuálnímu a mezinárodnímu školení.

IMF Academic Institution je mezinárodní obchodní škola, která se od svého založení v roce 2001 rozhodla pro kvalitní školení s programy, které mají akademickou podporu univerzit přizpůsobenou Evropskému prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA).

Škola má rozsáhlý katalog oficiálních a profesionálních mistrů a více než 900 kurzů vyučovaných fakultou lékařů a profesionálů s rozsáhlými zkušenostmi v každém ze svých oborů.

V současné době má akademická instituce MMF pobočky v Latinské Americe a Evropě a dohody s univerzitami na pěti kontinentech.together now John Schnobrich / Unsplash

Stanovy

poslání

Vize OpenUIDE je být mezinárodní referencí v online školení profesionálů v technických oblastech v andské oblasti, pro úspěšný život.

vyhlídka

Do roku 2035 se stát jednou z nejlepších univerzit v Latinské Americe a přispět k integraci amerického kontinentu.

metodologie

OpenUIDE představuje flexibilní metodiku založenou na modulárních itinerářích školení. Navrženo tak, aby dovednosti získalo postupně a dokončilo výcvik ve stejném akademickém roce.

Přišli jsme s myšlenkou nabídnout vzdělání dostupné pro každého v jakékoli situaci.

Online metodika Živé virtuální třídy Virtuální kampus Virtuální knihovna
Získejte přístup k programu z našeho virtuálního kampusu. K dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nabízíme metodiku blízkou studentovi díky základním bodům naší metodiky. Takže je můžete vidět pouze jedním přístupem k internetu. Poslouchejte, zeptejte se a diskutujte s učitelem prostřednictvím interaktivní platformy. Pokud jste třídu vynechali nebo byste ji chtěli vidět znovu, můžete k nim přistupovat ze samotného areálu OpenUIDE. Získejte přístup ke všemu, co chcete, ke všemu obsahu školení, s možností prohlížet si nás samotným nástrojem 2.0 nebo si je stáhnout v PDF. Spolupracujte a komunikujte se svými spolužáky a učiteli prostřednictvím diskusních a diskusních skupin, na fórech a chatech. Využijte četby, případové studie a případové studie s možností samohodnotících testů. Užijte si více online vzdělávacího obsahu, více než 9 000 referencí od více než 120 specializovaných vydavatelů souvisejících se světem podnikání. Virtuální formát umožňuje zdůraznit, přidat poznámky nebo upravit způsob, jakým je text zobrazen, s posláním podporovat učení.
Neomezené doučování Masterclass a Networking Případová studie
Má podporu osobního lektora a přístup profesionálních učitelů z oboru, s nimiž mohou provádět e-face tutoriály a kontakt prostřednictvím chatů, fór, telefonu nebo e-mailu. Nezbytnou součástí ve světě školení jsou kontaktní sítě. V MMF vám pomůžeme vytvořit si vlastní síť s kolegy a profesionály z tohoto sektoru prostřednictvím pozvánek na webináře, kulaté stoly a všechny druhy aktuálních událostí. Každý modul je projektován na případové studii, skutečné a současné společnosti Amadeus, ze které budou studovat svá data a okolnosti. Práce z pohledu každého z předmětů, jak student studuje, mu umožňuje rozvíjet globální vizi světa společnosti.

Průhlednost

Od našeho vzniku jsme oddáni filozofii: každý má právo na maximální kvalitu školení za upravenou cenu. Tuto možnost usnadňujeme, a to jak pro soukromé studenty, tak pro společnosti, tím, že nabízíme programy za přijatelné ceny, opírající se o hlavní akreditace kvality. Z tohoto důvodu OpenUIDE pracuje na vypracování širokého katalogu, který se přizpůsobuje potřebám trhu a klienta a nabízí správu grantů a grantů na vzdělávání.Laptop and notepad Nick Morrison / Unsplash

filozofie

Kvalita

Vize OpenUIDE je být mezinárodní referencí v online školení profesionálů v technických oblastech v andské oblasti, pro úspěšný život.

technologie

Do roku 2035 se stát jednou z nejlepších univerzit v Latinské Americe a přispět k integraci amerického kontinentu.

Desatero

 1. Boj za mír, svobodu a demokracii
 2. Podporovat rozvoj spolehlivých institucí v Ekvádoru a Latinské Americe
 3. Přispějte k vytvoření vize budoucnosti země a dané osoby
 4. Trénujte podnikatele. Zvyšujte kreativitu, inovace a podnikání
 5. Respektujte práva ostatních a zákon
 6. Boj za právní jistotu v Ekvádoru a Latinské Americe
 7. Podporovat etiku a boj proti korupci
 8. Rozvíjejte pocit solidarity
 9. Rozpoznat zásluhy ostatních
 10. Podporovat produktivní práci

dobrá praxe

Z OpenUIDE prosazujeme integrální formaci studenta pomocí dobrých tréninkových postupů.

 1. Naučte se učit: osvojte si návyky čtení, studia a výzkumu
 2. Žít s hodnotami
 3. Buďte aktivní, pozitivní
 4. Zvládněte španělský jazyk a ovládejte anglický jazyk nebo druhý jazyk a informatiku
 5. Být zodpovědný za svůj výcvik: závazek ke studiu, dochvilnost, odpovědnost a etika

Místa

Quito

Adresa, 1. řádek
Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán
170135 Quito, Pichincha, Ekvádor

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium