Přečtěte si oficiální popis

ADEN je mezinárodní vzdělávací síť akreditované ACBSP, jehož hlavní činností je její School of Business, která byla založena v roce 1992. Je zaměřen na profesní rozvoj manažerů a obchodních manažerů, jak modality jako e-learning; av současné době má 26 kanceláří po celé 17 zemí v Latinské Americe a Evropě.

Centrála se nachází v Av.Abraham Licoln, jedné z hlavních cest ekvádorského hlavního města, považován za ekonomického kapitálu země. Je to rušné město v obchodní oblasti, s velkými majetky a nákupních středisek; mající širokou a různorodou ekonomickou aktivitu.

Quito je také velmi rušné město v obchodní oblasti, zvýraznění velké a moderní nákupní střediska, obchody textil, řemesel a suvenýrů, velké supermarkety řetězcem, hardware obchody, lékárny atd Ekonomická aktivita je rozmanitá.

Uvědomujeme si, že trénink dnes se jedná o prostor mezi osobním životem a pracovním životem. To je důvod, proč máme jasný cíl: přinést zkušenosti vzdělávání v podniku, který přidává hodnotu ve všech rozměrech.

mezinárodních workshopech

Jako součást vzdělávacího návrhu na našem Allumni jsme vyvinuli řadu mezinárodních workshopech se bude konat v následujících městech: Miami, Panama a Bogotě.

Globalizace, konkurence a technologie rozmazané hranice podniku. V průběhu akademického týdne, jsou k dispozici nástroje pro správu, které dávají harmonii a synchronizaci mezi různými proměnnými jsou zapojené do mezinárodního koncertní činnosti.

Teorie a praxe v geopolitických, obchodních, finančních procesů je integrován, a humánní řízení interkulturních týmů. Co by se dalo očekávat tohoto kurzu je vize směru, to znamená, politické rozhodnutí o rozhodování managementu a operativní rozhodnutí.

Kurz bude probíhat od dialogued expozici s reálnými příklady a "živé" z myšlenek, situací a planteos vytvořených studenty v reálném životě, a spojit se s pojmy vznesených v průběhu stejných případech kurzu.

Cílem je dosáhnout fórum pro dialog, vytváření sítí a výměnu nových trendů v obchodním světě.

Workshopy se konají v různých městech a v různých měsících:

Panamaměsíc červenec

Bogotáměsíc září

Miamiměsíc říjen

Programy se vyučují na:
Angličtina
španělština