Přečtěte si oficiální popis

Královská dánská akademie hudby je nejstarší hudební akademii v Dánsku. Je to dynamický a živé umělecké vzdělávací instituce, se soustředil na výuku, která patří mezi jeho hlavní úkoly za cíl pokračovat v rozvoji klasickou hudbu a posílit její význam průběžně, jako centrální části soudobého hudebního a kulturního života. Akademie má široký hudební a stylistické rozpětí, od dobové hudby k klasicko-romantické, stejně jako novější a soudobé hudby, včetně složení hudby zítřka. Většina kurzů Akademie jsou zaměřeny na výkon na nejvyšší úrovni, a mnoho také zahrnovat pedagogické vzdělání s ohledem na odborné výuce hudby. Kromě čistě instrumentalista a zpěvák programů, specializované kurzy jsou k dispozici také v oblasti výuky hudby, skladbu, dirigování a chrámové hudby, stejně jako směr nahrávání. V posledních letech, široký rozsah spolupráce a praktický výcvik smlouvách zesílily vazby na trh práce a přispěly k dobrým statistik zaměstnanosti pro naše absolventy. Základní umělecké činnosti akademie je najít výraz v komplexní a bohatě pestrou škálu koncertů, stejně jako vysoce postavených projektů v rámci vzdělávací a umělecké vývojové práce a výzkumu. Široká síť mezinárodních kontaktů a partnerů završuje obraz vytvořený mnoha angažovaných učitelů akademie a dalších zaměstnanců - a především velkým tělem talentovaných studentů, kteří tvoří srdce toho všeho. Od léta roku 2008 Královská dánská hudební akademie byl umístěn v vynikajících architektonických okolí na Rosenørns Allé 22. Během předchozího roku, krásné a atmosférické budovy navržené architektem Vilhelm Lauritzen prošla důkladnou rekonstrukcí a konverzi, které transformovala je z rozhlasového střediska na moderní Academy of Music. Výsledkem je komplex nejvyšší mezinárodní kvality, s dostatkem prostoru pro výuku a zkoušky, stejně jako nabízejí jedinečné koncertní a výrobní možnosti.  

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

The Royal Danish Academy of Music

Vzdělávání v rámci klasické hudby, který si klade za cíl směrem kariéru jako profesionální hudebník / zpěvák nebo odborné instrumentální / hlasu učitele ... ... [+]

Master of Music - instrumentální / Voice

Vzdělávání v rámci klasické hudby, který si klade za cíl směrem kariéru jako profesionální hudebník / zpěvák nebo odborné instrumentální / hlasového pedagoga.

Jméno: Master of Music - instrumentální / Voice Typ: Mistr Délka: 2 roky Evropští přenos kreditů: 120 ECTS Jazyk: English

K dispozici je 5 různých linek:

Orchestr Piano Akordeon Kytara Hlas

Výuka se pohybuje mezi sólové lekce, přednášky a výuku ve třídě. Navíc, tam jsou master classes, komorní hudbu a další specifické předměty pro různých tratích.

Absolvování magisterském studijním programu se uděluje titul Master of hudby.... [-]

Dánsko Copenhagen
Kontaktuj školu
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině