Scandinavian Executive Institute

Úvod

Read the Official Description

Co Scandinavian Executive Institute dělat?

Scandinavian Výkonný institut A / S vychovává top manažery a členy představenstva v celé Skandinávii a byl to dělá od roku 2007. Naše vzdělávací aktivity jsou založeny na úzké spolupráci s INSEAD a IMD, dvěma mezinárodně uznávaných absolvent obchodní školy. Velká část našich vzdělávacích programů se koná na INSEAD Fontainebleau ve Francii a na IMD v Lausanne, Schwitzerland.

Vidění

Chceme být relevantní pro všechny manažery a vysokým potenciálem manažerů ve skandinávských malých a středních organizací.

Zajišťujeme přístup: relevantního obsahu ve formátu speciálně pro vaše podnikání výzvu profilu. Vytvoříme Studijní cestu, která se bude zabývat vašim potřebám.

Překládáme: ujistěte se, že je zabalen a přistál v cestě, která dělá to smysluplné a žalovatelné v reálném světě vašeho podnikání. Teorie vždy přijde na jasném souboru ", takže AKTUALITY".

Jsme inteligentní a snadný přístup společnosti a: přinášet vám ty nejlepší znalosti z celého světa, upravovat a baleny speciálně pro výzvy vás a vaše podnikání čelí.

Naše vzdělávací programy

Ve spolupráci s INSEAD, Scandinavian Business Institute vyvinula řadu výjimečných vzdělávacích programů pro vedoucí, kteří chtějí zlepšit své dovednosti, ale kteří nemají čas soutěžit plné MBA:

Program vedení Výkonná je určen pro manažery, kteří chtějí rozvíjet své schopnosti na úrovni exekutivy, aniž by museli mít plnou MBA.

Program Výkonná rada je desková členství vzdělávací program pro současné i budoucí profesní členů představenstva a manažerů, kteří pracují s profesionálními deskami.

Výkonný Forum staví mosty mezi těmito dvěma výkonnými programů a vytváří mezinárodní sítí příležitostí pro manažery z celého světa.

Vedení Zrychlení Program IMD - High-dopad program pro zkušené lídry, kteří jsou připraveni přijmout jejich výkon na další úroveň.

Kromě naší spolupráci s INSEAD a IMD, jsme také spolupracovat s oceněnou globální design a inovace poradenskou firmou, IDEO.

kanceláře

Máme kanceláře ve městě Kolding, Kodani a Oslu.

KONTAKT

www.se-institute.dk Tlf: +45 3120 5550 Poštovní zásilka: info@se-institute.dk

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Výkonná Rada Programu

Campus forma Denní studium October 2018 Dánsko Kolding Francie Fontainebleau Norsko Tjøme Švýcarsko Lausanne + 5 více

Těžištěm představenstva programu Executive je souvislost mezi strategie, vývoj a tvorbu hodnoty v zasedací místnosti. Získáte teoretické platformy a praktické nástroje pro vytváření správných rozhodnutí a stávají se o to cennější členem představenstva. [+]

Prováděcího programu ve spolupráci s INSEAD Vynikat v zasedací místnosti Zlepšit své dovednosti a získat pokročilé znalosti z nejdůležitějších aspektů posluchárny práce. Těžištěm představenstva programu Executive je souvislost mezi strategie, vývoj a tvorbu hodnoty v zasedací místnosti. Získáte teoretické platformy a praktické nástroje pro vytváření správných rozhodnutí a stávají se o to cennější členem představenstva. Být součástí unikátního učení a síťovém prostředí, kde budou mít za úkol a inspirovaný vybranými norskými a zahraničními lektory a profesory z INSEAD, jeden z předních světových obchodních škol. Program je intenzivní vzdělávací zkušenost, určené speciálně pro členy představenstva a vedoucí pracovníci s nabitý program. Skládá se ze dvou modulů - modul I trvá 2 dny a modul II trvá 4 dny. Po ukončení programu Výkonná rada obdržíte certifikát od skandinávského výkonného institutu a INSEAD. Přehled programu Modul I Místo konání: Engø Gård Doba trvání: 2 dny Modul I představenstva programu Executive se zaměřuje na role a odpovědnosti představenstva a individuální ředitel v norském kontextu. Dozvíte se o právní rámec upravující desek v Norsku. Přednáška bude mix teorie vychází z právních požadavků a povinností v kombinaci se skutečným životem palubě dilemata. Budeme pokrývat firemní záležitosti, jakož i právní rámec, který vytváří půdu pro spolupráci mezi radou a manažery. Teorie bude uveden do pohledu Inge Hansenem, jednoho z nejvýznamnějších předsedů Norsku. Ten bude poskytovat doporučení a rady založené na jeho vedením rady a představenstva zkušeností. Modul II Místo konání: INSEAD, Fontainebleau Délka trvání: 4 dny V tomto modulu se INSEAD vám představit rámce, který umožňuje vy... [-]

Výkonný Management Program

Campus forma Denní studium September 2018 Dánsko Kolding Francie Fontainebleau Norsko Tjøme Švýcarsko Lausanne + 5 více

Ústředním bodem tohoto programu je souvislost mezi strategie, inovace a moderní vedení. Prostřednictvím individuálního vyučování na úrovni MBA, účastníci jsou vybaveny praktickými metodami pro posílení základů výkonné rozhodování ve svých podnicích. [+]

Prováděcího programu ve spolupráci s INSEAD Být součástí unikátního učení a síťovém prostředí, kde budou mít za úkol a inspirovaný vybraným dánské a zahraniční profesoři a profesoři z INSEAD, jeden z předních světových obchodních škol. Program je intenzivní vzdělávací zkušenost speciálně navržen pro vedoucí pracovníky s nabitý program. Ústředním bodem tohoto programu je souvislost mezi strategie, inovace a moderní vedení. Prostřednictvím individuálního vyučování na úrovni MBA, účastníci jsou vybaveny praktickými metodami pro posílení základů výkonné rozhodování ve svých podnicích. Program je rozdělen do 3 modulů - Jeden modul v Dánsku a dvou modulů na INSEAD ve Fontainebleau ve Francii. Mezi modulu II a III, je přiřazení skupin, na základě znalostí získaných z prvních dvou modulů. Každý modul trvá čtyři dny a po dokončení, účastníci obdrží osvědčení od INSEAD. Celý program je vyučován v angličtině. Přehled programu Tyto tři základní stavební kameny programu jsou strategie, inovace a vedení. Modul I První modul bude poskytovat společnou platformu pro strategie, inovace a vedení. Vy a vaši spolupracovníci účastníci budou moci stavět na to během zbytku kurzu. Modul je vybaven obchodní odborníky a profesory, kteří pokryjí relevantní témata, nástroje a modely, které budete používat jako základ pro další moduly. Budete mít za úkol s příslušnými severských případech a osvojí praktické nástroje pro okamžité použití po návratu do vaší organizaci. Modul II V tomto modulu je dodáváno v souvislosti s INSEAD, bude fakulty poskytne metody a techniky k analýze a pochopení Vaše firemní podnikatelské prostředí. Konkrétně budete pracovat do hloubky s vysoce efektivní a inovativní... [-]

Zrychlení Program Vedení

Online & Campus forma Denní studium September 2018 Dánsko Kolding Švýcarsko Lausanne Francie Fontainebleau Norsko Tjøme + 5 více

Program Vedení Acceleration poskytuje vhled a dovednosti potřebné k řešení otázek jako jsou tyto - a najít své vlastní odpovědi. Program bude zlepšit svůj výkon na vaší stávající úrovni a připraví vás na další etapu své kariéry jako senior manažer. [+]

TAKE vaším vedením a výkonem na další úroveň Co je klíčem k efektivní vedení? Jak si vypracovat správnou strategii pro vaši firmu - a aby se to stalo? Co je potřeba efektivně komunikovat v rámci celé organizace - s vrcholovým managementem, svými vrstevníky a lidmi, které máte vést? Program Vedení Acceleration poskytuje vhled a dovednosti potřebné k řešení otázek jako jsou tyto - a najít své vlastní odpovědi. Program bude zlepšit svůj výkon na vaší stávající úrovni a připraví vás na další etapu své kariéry jako senior manažer. Klíčová témata V úzké spolupráci se špičkovými obchodní škole, IMD a obchodních expertů, program je navržen tak, aby řešení reálných problémů, kterým čelí skandinávskými odborníky pracující v malých a středně velkých firem. Budete studovat klíčová témata, jako jsou: Vedení - řešení problémů spojených s vedením, rozvoj účinných komunikačních dovedností a řízení změn Strategie - pomáhá definovat a formulovat správnou strategii pro Vaši firmu provedení - provádění strategie a vytvoření optimálních podmínek pro inovace a provozní dokonalosti. PROGRAM moduly Program se skládá ze 3 modulů. Modul I & III: jsou Srážky moduly - jeden v Kolding, Dánsko a jeden na IMD Lausanne, Modul II: 8 týdnů globální vzdělávací program on-line s týdenními úkoly, diskusí a debat. Máte svůj vlastní trenér v průběhu programu, který vyhodnocuje a dohlíží na své učení. AKTUALITY to znamená pro vás - a pro vaši firmu? Vstup do programu Vedení akcelerace je investice, která vytváří dlouhodobou hodnotu pro vás a organizaci, pro kterou pracujete. Dostaneš: Vedení vzdělání na nejvyšší... [-]