University of Southern Denmark

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Southern Denmark

University of Southern Denmark má více než 20 000 studentů a více než 3 200 zaměstnanců. Univerzita nabízí výuku a výzkum v 6 školních areálech nacházejících se na Fünenu, na jihu Jutsku, západně od Zélandu av hlavním městě - v Odense, Koldingu, Esbjergu, Sønderborgu, Slagelse a Kodani.

University of Southern Denmark vytvořila instituci vyššího výzkumu a vzdělávání, která poskytuje prvotřídní vzdělávací příležitosti a je partnerem pro spolupráci s veřejnými i soukromými podniky a organizacemi pro poskytování kvalifikované práce.

Organizace

Výzkum, výuka, komunikace a přenos poznatků na University of Southern Denmark jsou rozděleny do pěti akademických fakult:

  • Fakulta humanitních studií
  • Přírodovědecká fakulta
  • Fakulta podnikatelských a společenských věd
  • Fakulta zdravotnických věd
  • Inženýrská fakulta

Zlepšení kvality

Celkovým cílem systému zvyšování kvality University of Southern Denmark je usnadnit a podpořit neustálé zlepšování našich vzdělávacích postupů, jak je uvedeno ve vizi univerzity:

"Naši studenti rozvíjejí akademické kompetence a osobní dovednosti v prostředí inspirujícího a inovativního učení. Výuka je nejvyšší kvality jak z hlediska akademické úrovně, tak i pedagogických metod. Naše studijní programy jsou průběžně revidovány a průběžně aktualizovány tak, aby odrážely národní a globální požadavky . "

Aktivity zvyšování kvality jsou podporovány širokou škálou úkolů, z nichž každá se zaměřuje na sledování trendů a rozvojových ukazatelů a podporu organizace s aktuálními dokumenty, statistickými výkazy a akreditací programů. Úkoly, které jsou koordinovány centrálně, ale provádějí společné úsilí s fakultami, odděleními a dalšími univerzitními jednotkami.

Místa

Odense

Adresa, 1. řádek
Campusvej 55
DK-5230 Odense, Dánsko

Kolding

Adresa, 1. řádek
Universitetsparken 1
6000 Kolding Kolding, Dánsko

Slagelse

Adresa, 1. řádek
Sdr. Stationsvej 28
4200 Slagelse Slagelse, Dánsko

Sønderborg

Adresa, 1. řádek
Alsion 2
6400 Sønderborg Sønderborg, Dánsko

Esbjerg

Adresa, 1. řádek
Niels Bohrs vej 9-10
6700 Esbjerg Esbjerg, Dánsko

Flensburg

Adresa, 1. řádek
Flensburg, Šlesvicko-Holštýnsko, Německo

Kodaň

Adresa, 1. řádek
Kodaň, Dánsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

MA
MSc