International Business Academy

Úvod

Read the Official Description

Mezinárodní obchodní akademie (Švýcarsko, Velká Británie a Dánsko) má zaměření na místě, stejně jako vzdálenost a blended learning programy, které přináší nejnovější tréninkové metody k naší cílové skupiny. Naším cílem je především mezinárodní.

IBAS provádí výcvik na úrovni BBA, MBA a DBA. Touha IBA pracuje na zabezpečení vysoce kvalitního vzdělání za přijatelné poplatků při poskytování mezinárodní vzdělání s flexibilní, vysoce kvalitních stupňů. Máme velký externí fakultu s akademickými pomocníků ze všech koutů světa. Snažíme se zajistit co nejlepší nastavení pro naše mezinárodní programy.

Globální podnikatelské prostředí je více změnilo v posledních pěti letech, než za předcházejících 50. Pokrok a soutěžit, budete potřebovat určitý stupeň, který je vhodný pro mezinárodní dovednosti, které potřebují.

IBA nabízí všechny tyto příležitosti ve vysoce rozvinutých programy založené na modulech s možnostmi, které lze přizpůsobit. IBA Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní znalosti, stejně jako nejmodernější dovednosti, které umožňují dnešní studenty, aby se zapojily do problematiky řízení podniku s potřebnou teoretické rovině a sebevědomí. Materiál je teoretické i praktické.

Naše fakulta je mezinárodní s rozsáhlými zkušenostmi oborově specifické.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět MBA »

Programs