Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

Úvod

Read the Official Description

Těžit společnost v celosvětovém měřítku

Pro téměř dvě století DTU, Technical University of Denmark, byla věnována naplňování vize HC Ørsted-otce elektromagnetismu-který založil univerzitu v roce 1829 rozvíjet a vytvářet hodnoty s využitím přírodních věd a technických věd ve prospěch společnosti.

Dnes, DTU je hodnocena jako jedna z předních technických univerzit v Evropě, pokračuje stanovit nové rekordy v počtu publikací, a vytrvale zvyšují a rozvíjet naše partnerství s průmyslem, a úkoly splnit na DTU vědecké poradenství.

Počet zahraničních studentů je vyšší než kdy jindy a pro jedenáctý po sobě jdoucí rok jsme obdrželi rekordní počet žádostí z studenty, kteří chtějí pokračovat v titul z technického elitní univerzity s globální perspektivu.

Mezinárodní rozměr má zásadní význam pro DTU. V roce 2014 jsme přivítali 538 zahraničních studentů do našich magisterských programů, polovina našich doktorandů se rekrutují ze zahraničí, a více než jedna třetina z našich vědeckých pracovníků jsou vysoce kvalifikovaní výzkumní pracovníci mezinárodních pozadí. Kromě toho je rozsah a intenzita naší spolupráce s ostatními předními technickými univerzitami po celém světě i nadále růst.

DTU má mezinárodní vzdělávací výměnné programy s více než 200 univerzitách po celém světě, a je situován v blízkosti výzkumné spolupráci s našimi partnery v Kromě budování výzkumných a vzdělávacích programů s Nordic Five Tech Alliance, Euro Tech univerzity Alliance, KAIST v Jižní Koreji, čínsko -Danish Center v Pekingu, Rensselaer v USA, a Nanyang v Singapuru.

O magisterských programů DTU je

DTU nabízí magisterských programů vyučovaných v angličtině pro téměř ve všech oblastech výzkumu, což nabízí studentům co nejširší výběr. Struktura a obsah jednotlivých programů odráží stav DTU jako jeden z nejvýše postavených evropských technických univerzit.

Prostřednictvím doporučených studijních linek / zaostřovacích polí, programů Společná mezinárodní MSc, programů Erasmus Mundus MSc, a programů Úspěchy, magisterských programů DTU nabízejí širokou škálu studijních plánů, z vysoce specializovaná k širší a flexibilnější vzdělávací profilu.

Neváhejte kontaktovat buď mezinárodních záležitostech nebo profesora odpovědné za příslušný program MSc pro další informace.

Struktura programu MSc

Tento program MSc je výzkum založený na technologický program, na elitní úrovni zaměřené na kvalifikaci absolventa na pozici založené na znalostech v průmyslu a podnikatelské sféře a ve společnosti obecně. Absolventi získají titul Master of Science ve strojírenství v daném oboru strojírenství.

MSc je dvouletý program s pracovním vytížením 120 ECTS kreditů. Programy DTU je MSc pokrytí nejmodernější technické obory a jsou vyučovány výhradně v angličtině. Tyto programy zahrnují čtyři kategorie kurzů: Obecné kompetence, technologie specializace, volitelných a diplomové práce.

Obecné kompetence

Programy MSc obsahují řadu obecnou pravomoc kurzů. Ty jsou navrženy tak, aby studentům škálu dovedností potřebných ke splnění složité úkoly inženýrské kariéry, včetně projektového řízení, týmové práce, komunikace, řešení problémů a plánování zdrojů. Všechny tyto dovednosti jsou vyučované v rámci oboru studenta výzkumu a spadají do následujících kategorií:

Obecné technické kompetence Naučíte se kombinovat aplikaci technologie a rozvoj finanční řízení, řízení a organizace. A co je nejdůležitější, naučíte používat své kvalifikaci a technologické know-how v odborném a společenském kontextu.

syntéza kompetence Naučíte se, jak definovat a poskytovat řešení k otevřenému problému. Můžete být součástí cross-disciplinární tým, a budou vyškoleni v komunikaci a spolupráci. normativní kompetence Naučíte sadu základních disciplín společné pro všechny technické aspekty inženýrství v určitém oboru.

technologie specializace

Tato skupina kurzů vám dává do hloubky akademické a technologické znalosti potřebné pro získání state-of-the-art kompetencí v rámci určitého oboru strojírenství. Tím, že kombinuje technologie specializačního kurzu s příslušnými volitelných předmětů, můžete si vytvořit svůj vlastní inspirující a velmi individuální studijní program.

Volitelné

Důležitým aspektem programů DTU MSC významný počet volitelných předmětů. Zde můžete sledovat své vlastní vědecké a profesní zájmy. V zásadě mohou vybrat mezi více než 400 různých kurzů DTU.

Disertační práce

Diplomová práce označí dokončení dvouletého programu MSc. Výzkumný projekt se nejčastěji provádí při DTU a v mnoha případech ve spolupráci s jedním z našich mnoha průmyslových partnerů. Všechny projekty obsahují prvky ze základního výzkumu, inovací a aplikací.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Dopravě A Logistice

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Lyngby

DTU je jedním z mála evropských univerzit nabídnout program MSc je zaměřen výhradně na dopravu a logistiku. Studium trvá přístupu založené na modelu k řešení inženýrských a bezproblémové tak absolventi mají silné kompetence v modelování a počítačových řešení složitých sociálních problémů. [+]

The Program MSc v dopravě a logistice je navržen tak, aby vám všechny potřebné předpoklady pro rozvoj, analyzovat a řídit pokročilé dopravní a logistické systémy.

Tento magisterských programů vám dává metodologické přístupy k řešení dopravních a logistických úkolů společnosti pomocí state-of-the-art optimalizační nástroje, udržitelné plánovacích nástrojů, například pokročilé modelovací techniky a robustních metod vyhodnocení.

To umožňuje absolventům, aby se pracovní místa na vysoké úrovni v dopravním sektoru, například v odvětví dopravy, jako konzultanti nebo jako byl použit v rámci veřejných organizací. S ohledem na obecnost z analytických nástrojů, absolventi jsou atraktivní i v odvětvích mimo oblasti dopravy, kde analytické dovednosti a schopnost analýzy a syntézy jsou nutné komplexní systémy.... [-]


MSc V Oboru Fyziky A Nanotechnologie

Campus forma Denní studium September 2018 Dánsko Lyngby

Tento program MSc v oboru fyziky a nanotechnologie se zaměřuje na fyziku jako základ moderní techniky. Mezera mezi vědeckém výzkumu a technologického pokroku se zužuje. Proto v oblastech, jako jsou nanotechnologie a udržitelné energie, tam je rostoucí potřeba pro inženýry, kteří mohou kombinovat solidní vědecké poznatky s rozsáhlými technickými znalostmi. [+]

The Program MSc v oboru fyziky a nanotechnologie Zaměřuje se na fyzice jako základu moderních technologií.

Mezera mezi vědeckém výzkumu a technologického pokroku se zužuje. Proto v oblastech, jako jsou nanotechnologie a udržitelné energie, tam je rostoucí potřeba pro inženýry, kteří mohou kombinovat solidní vědecké poznatky s rozsáhlými technickými znalostmi.

Studijní program zaměření

The Program MSc v oboru fyziky a nanotechnologie zahrnuje širokou škálu technologických, teoretické a experimentální techniky v moderní fyzice. Tyto aplikace zahrnují různá témata, jako je například vývoj nanostrukturovaných materiálů s šitý na míru elektrické, magnetické, optické, mechanické a chemické vlastnosti, výroba a integrace nano- a mikro-prvků v konstrukci systémů, modelování složitých biologických systémů, optické zpracování dat a přenos a rozvoj technologií pro získávání, ukládání a převádění udržitelné palivové články energeticky např a vodíkové technologie.... [-]


MSc Vodní Věda A Technologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Lyngby

S MSc v oboru vodní Science and Technology, můžete přispět k udržitelnému sklizni a produkci ryb a shell-ryby, hodnocení a řízení lidského vlivu a změny životního prostředí, jakož i špičkového výzkumu na vodních ekosystémech, rysy jejich obyvatel, a jejich dopad na globální klima. [+]

S MSc v oboru vodní Science and Technology, můžete přispět k udržitelnému sklizni a produkci ryb a shell-ryby, hodnocení a řízení lidského vlivu a změny životního prostředí, jakož i špičkového výzkumu na vodních ekosystémech, rysy jejich obyvatel, a jejich dopad na globální klima.

Dvě třetiny zemského povrchu je pokryto vodou, a moří, jezer a potoků hrají klíčovou roli při regulaci biogeography naší planety a klimatu a zachování biologické rozmanitosti. Kromě toho velkou část světové populace je závislá na rybolovu a akvakultury jako zdroj potravy nebo příjmu, a "modrý růst" je k dispozici vysoko na politickém programu EU.

Čelíme významných globálních výzev ve vztahu k životnímu prostředí a zásobování potravinami. To se stává stále důležitější využití mořských a sladkovodních ekosystémů více udržitelným způsobem, a rozvíjet potřebné technologie pro udržitelnou produkci ryb a korýšů. Je rovněž nutné posoudit a snížit dopady na životní prostředí z jiných lidských činností, například námořní dopravy a off-shore výrobu energie. Udržení zdravého vodního prostředí, které je předpokladem veškerého života na naší planetě, a společnost bude potřebovat odborníky, kteří jsou schopni spojit výzkum a technologie, k ochraně vodních ekosystémů a zdrojů.... [-]


Contact
Adresa destinace
DTU
Anker Engelunds Vej 1
Building 101A

Lyngby, 2800 DK
Social Media