Designskolen Kolding

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Designskolen Kolding

Pracujeme na úrovni očí, věříme v rovnost a respektujeme rozmanitost.

Designskolen Kolding je vzdělání založené na přijetí talentu. Tím se odlišujeme od tradičních univerzit. Tvůrčí kultivujeme a udržujeme talent a vyzýváme je, aby naučil studenty, aby reflektovali svůj vlastní proces a naučili je spolupracovat prostřednictvím úkolů odvozených z kontextu konkrétního užívání - nejlépe ve vzájemné interakci s podnikatelskou komunitou.

Designskolen Kolding staví na tradici dánského designu a zaměřuje se na design, který dává smysl. Věříme, že pokud se člověk řídí příběhem a tradicí, může se vytvořit něco nového. Cílem školy je učit se, že neodpovídáme, odpověď najdeme dohromady.

Na Designskolen Kolding pracujeme s nástroji, technikami, pojmy a metodami. Pěstujeme talentovaného studenta a věříme v profesionální spolupráci mezi jednotlivci. Stavíme na znalostech a výzkumu a zdůrazňujeme pocity a experimenty - kombinaci ruky a ducha, hlavy a rukou.

Designskolen Kolding má status univerzity a vytváří rámec pro řadu uznávaných výzkumných pracovníků v rámci mladé oblasti výzkumu a rostoucí výstup z doktorských projektů. Současně dáváme vysokou praxi a dáváme přednost dobrým podmínkám v dílně, kde mohou studenti pracovat s materiálem 1: 1. Zdůrazňujeme, že pravidelní učitelé školy jsou praktikujícími ve své profesi a využívají velké množství hostujících učitelů k tomu, aby získali inspiraci z odborné praxe.

Alina Moat, bývalá mezinárodní studentka na Designskolen Kolding of Designskolen Kolding : " Designskolen Kolding může být malá ve srovnání s jinými školami, ale je skvělá, pokud jde o lidskou interakci, schopnost a oddanost."


O škole

Designskolen Kolding je nezávislá instituce pod Ministerstvem pro výzkum, inovace a vysokoškolské vzdělávání. Výukujeme návrháře na bakalářské a magisterské úrovni v rámci šesti různých studijních programů rozdělených do dvou oddělení:

Oddělení designu výrobků a oddělení komunikačního designu


Pěkně to víte

Designskolen Kolding má cca. 390 studentů a řadu doktorandů, včetně doktorských studentů z oboru obchodu. Každoročně škola zabírá asi 90 nových studentů.

Kromě toho nabízí školu magisterský titul v oblasti řízení designu ve spolupráci s University of Southern Denmark.
Od ledna 2011 škola také hostila magisterský program v interaktivním designu na Kodanském institutu interaktivního designu (CIID).

Místa

Kolding

Adresa, 1. řádek
Designskolen Kolding
Ågade 10

6000 Kolding, Dánsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium