Aarhus University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

72735_AUcollage.jpg

Univerzita byla založena v roce 1928 a dnes má několik světových výzkumných oborů.

Univerzita byla založena v roce 1928 a dnes má několik světových výzkumných oborů.

Aarhus University ( AU ) je první desítkou univerzit mezi univerzitami založenými za posledních 100 let. Má dlouholetou tradici partnerství s některými světovými výzkumnými institucemi a univerzitními sítěmi.

AU má pevný závazek k rozvoji společnosti, která je realizována prostřednictvím spolupráce s vládními agenturami a institucemi a podnikatelskou komunitou.

Cílem univerzity je přispět k řešení komplexních globálních problémů, kterým čelí svět. Univerzita se proto snaží spojit vysokou úroveň akademických standardů svých výzkumných pracovníků se spoluprací přes disciplinární hranice s cílem spojit výzkum novými způsoby.

Toto probíhá v úzkém kontaktu se světem kolem nás a vytváří základnu pro mezinárodní konkurenceschopnost univerzity v oblastech výzkumu, vzdělávání, rozvoje talentu a výměny znalostí.

Hlavní důvody pro volbu Aarhus University

Aarhus University je mladá, moderní univerzita založená v roce 1928. Rozrostla se na přední veřejnou výzkumnou univerzitu s mezinárodním dosahem pokrývající celé výzkumné spektrum.

Top 100 univerzity

AU je trvale hodnocena jako jedna z nejlepších světových univerzit. V posledním žebříčku Šanghaje se umístilo na 60. místě a mezi 100 nejlepšími univerzitami světa na 15 ze 48 předmětů v posledním hodnocení QS World University Rankings by Subject. Přečtěte si více o AU v žebříčku .

Výuka založená na výzkumu

V AU jsou učitelé aktivními vědci a výuka probíhá v neformálním kontextu. Všechny programy jsou hluboce zakořeněny ve výzkumu a jsou průběžně přezkoumávány, aby splňovaly nejvyšší národní a globální standardy kvality.

Výhodné školné

Školné je pro občany EU, EHP a Švýcarska bezplatné. U ostatních studentů se školné pohybuje od 8 000 do 14 500 EUR ročně.

Studium v angličtině

AU nabízí více než 50 kompletních programů v angličtině na bakalářské a magisterské úrovni. Všechny programy PhD jsou v angličtině.

Mezinárodní univerzita

Asi 12 procent z 40 000 studentů AU je mezinárodní, což představuje více než 120 národností.

Servis a poradenství

Pro studenty nabízí Mezinárodní centrum kompletní úvodní a úvodní program, jakož i odbornou podporu a poradenství po celou dobu svého působení v AU .

Pro vědce a studenty PhD nabízí Aarhus University celou řadu služeb, aby byl váš přechod na univerzitu co nejhladší. IAS pomáhá vědcům a doktorandům ze zahraničí ve všech praktických záležitostech, včetně víz, povolení k pobytu a pracovního povolení, služeb bydlení , péče o děti atd.

Světový vysokoškolský systém

Podle žebříčku Universitas 21 Ranking 2019 se Dánsko řadí mezi páté nejlepší na světě v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Schéma zelené karty

Povolení k pobytu na zelené kartě k dokončení vysokoškolského studia v Dánsku platí dalších šest měsíců po ukončení studia, takže absolventi mají čas hledat práci v Dánsku.

Unikátní výzkumná zařízení

Aarhus University nabízí nejmodernější zařízení a laboratoře. Máme silnou tradici multidisciplinárního výzkumu, například v jednom z našich 42 hlavních výzkumných center.

Atraktivní pracovní podmínky

Mezinárodní zaměstnanci AU zdůrazňují příznivé pracovní podmínky jako důležitou motivaci pro práci na Aarhus University . Mezi ně patří atraktivní plat, důchod a rodičovská dovolená.

Kromě toho mohou mezinárodní akademičtí pracovníci za určitých podmínek využívat zvláštní daňový režim pro další zlepšení pracovních podmínek.

Skvělá rovnováha mezi pracovním a soukromým životem

Dánsko se pyšní zdravou rovnováhou mezi pracovním a soukromým životem. Výzkumní pracovníci budou mít flexibilní pracovní podmínky a sítě sociální podpory, včetně mateřské / otcovské dovolené a zařízení péče o děti za rozumné ceny. Kromě toho je Dánsko široce citováno jako jedno z nejvíce obývaných míst na světě. Podle OECD má jednu z nejvyšších úrovní rovnosti příjmů na světě .

Bezpečné, bezpečné, rovné

Dánsko je široce citováno jako jedno z nejvíce obývaných míst na světě. Podle OECD má nejvyšší úroveň rovnosti příjmu na světě.

Na základě indexu transparentnosti korupce je Dánsko nejméně poškozenou zemí na světě.

Angličtina - žádný problém

Dánové byli nedávno oceněni jako jeden z nejlepších anglických mluvčích, kteří nejsou rodilými mluvčími na světě , takže pro zahraniční studenty je snadné v Dánsku vycházet, i když nemluví dánsky.

Místa

Aarhus

Adresa, 1. řádek
Aarhus University
Nordre Ringgade 1

8000 Aarhus, Dánsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium