RIT Croatia

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

RIT Chorvatsko, dříve známý jako American College of Management and Technology (ACMT) byla založena v Chorvatsku v roce 1997, kdy Ministerstvo vědy, vzdělávání a sportu Chorvatské republiky inicioval vznik soukromých vysokých škol. Díky své pověsti při vytváření a udržování úspěšné mezinárodní partnerství, jeden z nejvýznamnějších soukromých amerických univerzitách, Rochester Institute of Technology, byl vybrán jako nejlepší partner v těchto snah.

Americká vysoká škola managementu a technologie v roce 2013 změnila svůj název na RIT Chorvatska (Rochester Institute of Technology Chorvatsko), aby byly plně v souladu s mateřskou instituci - Rochester Institute of Technology.

Dvě vzrušujících míst

RIT Chorvatsko nabízí studijní programy na dva školní areály, jeden se nachází v pobřežním letovisku města Dubrovníku a jeden v hlavním městě země, Zagreb.

stipendia a finanční pomoc

Za účelem podpory kvalifikované studenty při financování svých studií, RIT Chorvatsko zajištěny € 350,000.00 o finanční pomoc pro zápis do akademického roku 2017/2018. Stipendia a finanční pomoc, jsou peněžní prostředky použity k výuky náklady na účast na univerzitu za čtyři roky studia.

Proč studovat na RIT?

Jako mezinárodní kampusu Rochester Institute of Technology, RIT Chorvatsko nabízí výhody nesrovnatelná s jinými vysokými školami a univerzitami.

Mezinárodně uznávaný americký titul:

Po dokončení svého studia na RIT Chorvatsku, budete se poskytuje dva stupně: American stupně z Rochester Institute of Technology a chorvatský stupně z RIT Chorvatska. S mezinárodně akreditované a uznávané americké stupni, může RIT Chorvatsko studenti hledají zajímavé pracovní příležitosti v celé Evropě a ve světě.

Vysoké americké vzdělávací standardy:

Programy a osnovy jsou zcela v souladu s normami jednoho z nejznámějších soukromých vysokých škol v USA Mnozí z našich členů fakulty jsou americké a evropské profesorů s bohatou akademické a profesní zkušenosti. Kvalita koleje bylo potvrzeno mnoha mezinárodních akreditací, jako jsou: - Komise Blízký státy o vysokých školách - AACSB International, Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání.

Strávit semestr ve Spojených státech amerických nebo Spojených arabských emirátů:

Studenti v Chorvatsku mají možnost navštěvovat jeden semestr v hlavním areálu RIT, který se nachází v Rochesteru, NY, nebo na RIT Dubaj areálu, který se nachází ve Spojených arabských emirátech. Toto studium v ​​zahraničí možnost dává studentům možnost vyzkoušet si různé kultury, vidět věci z globálního hlediska, a zlepšit své znalosti angličtiny. A co je nejdůležitější, to se ukáže být velkou výhodou při žádosti o zaměstnání.

Vynikající rychlost umístění po ukončení studia:

Více než 80 procent našich studentů najít si práci do tří měsíců po dokončení studia. Po vzoru programu RIT kariérního rozvoje a spolupráce vzdělávání, studenti jsou připraveni od jejich prvního ročníku, které mají být integrovány do trhu práce. Dejte před nimi jsou stejné výzvy a podmínky, které budou čelit v reálném životě prostředí.

Zkušenosti, které vám dává výhodu:

Naše družstvo vzdělávání a kariéra kancelář pomáhá studentům při jejich přípravě na vstup na trh práce. Naši poradci pomáhají studentům při výběru a budování své kariéry, navazování kontaktů s potenciálními zaměstnavateli, najít co-op umístění, je učí, jak napsat životopis a připravit je na pracovní pohovory. Povinné co-op se provádí v podnicích po celém Chorvatsku a po celém světě, v oblastech týkajících se studijních programů.

Studium v ​​angličtině - jazyk obchodní komunikace:

Výuka probíhá v angličtině, plně v souladu se současnými americkými programů a učebnic, které umožní studentům zlepšit své znalosti angličtiny a připravit se na pokročilé úrovni obchodní komunikace, které se setkávají v práci.

Vysoký počet studentů obdrží hodnotné RIT Chorvatsko stipendia.

Učebny jsou vybaveny nejmodernější počítačové vybavení, včetně stavu počítače Apple iMac a iPad zařízení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

RIT Croatia Orientation Day 2016

RIT Croatia Early Admission Time Apply Now

RIT Croatia Dubrovnik campus

RIT campus life 2014

Contact
Adresa destinace
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva County, 20 000 HR
Adresa destinace
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

Zagreb, 10 000 HR