RIT Croatia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přihlaste se na špičkovou univerzitu v USA a studovat v Chorvatsku!

RIT Croatia bylo založeno v roce 1997 jako globální areál prominentní soukromé americké univerzity,

Od 1. dne!

Pomocí individuálního přístupu zajistíme stimulační a interaktivní prostředí, které vám pomůže rozvíjet svůj potenciál. Během výuky vám poskytneme jedinečnou příležitost strávit jeden nebo dva semestry studovat v zahraničí v areálech RIT v Rochesteru, New Yorku nebo Dubaj, Spojené arabské emiráty. Prostřednictvím programů zaměřených na praktické využití znalostí budete připraveni na výzvy podnikatelského světa.

Mezinárodní akreditace

RIT Croatia je soukromá vysokoškolská instituce a její programy jsou dodávány v souladu s národními akreditacemi. Kvalita našich programů byla uznána mezinárodními akreditacemi RIT, jako jsou:

  • Komise pro střední školy o vysokoškolském vzdělávání, institucionální akreditační agentura uznávaná ministrem školství USA a Radou pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání.
  • Asociace pro pokročilé kolegiální školy podnikání. Obchodní programy společnosti RIT jsou akreditovány společností AACSB International, nejdéle působící globální sdružení zabývající se posílením manažerského vzdělávání na celém světě.

Stipendia a finanční pomoc

S cílem podpořit kvalifikované studenty při financování jejich studia, RIT Croatia zajistilo více než 350 000,00 EUR na finanční podporu pro zápis v příštím akademickém roce. Stipendia a finanční pomoc jsou peněžní prostředky aplikované na náklady na studium spojené s navštěvováním univerzity po dobu čtyř let studia.

Proč studovat na RIT Croatia ?

  • Studium v angličtině. Získejte mezinárodně uznávaný americký titul: Všechny třídy se konají v angličtině, plně sladěné se současnými americkými programy a učebnicemi. Po dokončení studia na RIT Croatia získáte dva stupně: americký titul z Rochester Institute of Technology a chorvatský titul z RIT Croatia .
  • Studie v souladu s vysokými americkými vzdělávacími standardy: Programy a učební osnovy jsou plně v souladu s normami jedné z nejznámějších soukromých univerzit v USA Kvalita vysokých škol byla potvrzena mnoha mezinárodními akreditacemi, jako je Komise pro střední státy o vyšších Vzdělání - AACSB International, sdružení pro pokročilé kolegiální školy podnikání.
  • Využijte semestr ve Spojených státech amerických nebo ve Spojených arabských emirátech: prožijte různé kultury, uvidíte věci z globálního hlediska a zdokonalte své dovednosti v anglickém jazyce. A co je nejdůležitější, ukazuje se jako velká výhoda při podání žádosti o zaměstnání.
  • Vynikající míra umístění při maturitě: Více než 80% našich studentů najde práci do tří měsíců od ukončení studia (třída 2017). Modelované po programu rozvoje kariéry a kooperativního vzdělávání RIT, studenti jsou připraveni od svého prvního ročníku být integrováni na trhu práce.
  • Zkušenosti, které vám poskytují výhodu: Naše kooperativní vzdělávací a kariérová kancelář pomáhá studentům při přípravě na vstup na trh práce. Naši poradci pomáhají studentům při výběru a budování své kariéry, při kontaktu s potenciálními zaměstnavateli, při hledání co-op umístění, při výuce, jak napsat životopis a při přípravě na pracovní pohovory.

Místa

Dubrovnik

Adresa, 1. řádek
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

20 000 Dubrovnik, Dubrovnicko-neretvanská župa, Chorvatsko

Záhřeb

Adresa, 1. řádek
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

10 000 Záhřeb, Chorvatsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited