Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Přihlaste se na špičkovou univerzitu v USA a studovat v Chorvatsku!

RIT Croatia bylo založeno v roce 1997 jako globální areál prominentní soukromé americké univerzity,

Od 1. dne!

Pomocí individuálního přístupu zajistíme stimulační a interaktivní prostředí, které vám pomůže rozvíjet svůj potenciál. Během výuky vám poskytneme jedinečnou příležitost strávit jeden nebo dva semestry studovat v zahraničí v areálech RIT v Rochesteru, New Yorku nebo Dubaj, Spojené arabské emiráty. Prostřednictvím programů zaměřených na praktické využití znalostí budete připraveni na výzvy podnikatelského světa.

Mezinárodní akreditace

RIT Croatia je soukromá vysokoškolská instituce a její programy jsou dodávány v souladu s národními akreditacemi. Kvalita našich programů byla uznána mezinárodními akreditacemi RIT, jako jsou:

  • Komise pro střední školy o vysokoškolském vzdělávání, institucionální akreditační agentura uznávaná ministrem školství USA a Radou pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání.
  • Asociace pro pokročilé kolegiální školy podnikání. Obchodní programy společnosti RIT jsou akreditovány společností AACSB International, nejdéle působící globální sdružení zabývající se posílením manažerského vzdělávání na celém světě.

Stipendia a finanční pomoc

K podpoře kvalifikovaných studentů při financování studií získala společnost RIT Croatia více než 350 000 EUR na finanční podporu na zápis do akademického roku 2019/2020. Stipendia a finanční pomoc jsou peněžní prostředky, které se uplatňují na náklady na studium na účasti na univerzitě po dobu čtyř let studia.

Proč studovat na RIT Croatia ?

  • Studium v angličtině. Získejte mezinárodně uznávaný americký titul: Všechny třídy se konají v angličtině, plně sladěné se současnými americkými programy a učebnicemi. Po dokončení studia na RIT Croatia získáte dva stupně: americký titul z Rochester Institute of Technology a chorvatský titul z RIT Croatia .
  • Studie v souladu s vysokými americkými vzdělávacími standardy: Programy a učební osnovy jsou plně v souladu s normami jedné z nejznámějších soukromých univerzit v USA Kvalita vysokých škol byla potvrzena mnoha mezinárodními akreditacemi, jako je Komise pro střední státy o vyšších Vzdělání - AACSB International, sdružení pro pokročilé kolegiální školy podnikání.
  • Využijte semestr ve Spojených státech amerických nebo ve Spojených arabských emirátech: prožijte různé kultury, uvidíte věci z globálního hlediska a zdokonalte své dovednosti v anglickém jazyce. A co je nejdůležitější, ukazuje se jako velká výhoda při podání žádosti o zaměstnání.
  • Vynikající míra umístění při maturitě: Více než 80% našich studentů najde práci do tří měsíců od ukončení studia (třída 2017). Modelované po programu rozvoje kariéry a kooperativního vzdělávání RIT, studenti jsou připraveni od svého prvního ročníku být integrováni na trhu práce.
  • Zkušenosti, které vám poskytují výhodu: Naše kooperativní vzdělávací a kariérová kancelář pomáhá studentům při přípravě na vstup na trh práce. Naši poradci pomáhají studentům při výběru a budování své kariéry, při kontaktu s potenciálními zaměstnavateli, při hledání co-op umístění, při výuce, jak napsat životopis a při přípravě na pracovní pohovory.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

RIT Croatia

RIT Croatia vám nabízí příležitost získat titul Master of Science v řízení a inovace služeb z přední americké univerzity Rochester Institute of Technology. Jeho pověst je ... [+]

RIT Croatia vám nabízí příležitost získat titul Master of Science v řízení a inovace služeb z přední americké univerzity

Vedení služby

přehled programu

Kurikulum a studijní plán jsou v souladu se standardy vzdělávání na RIT. Třídy jsou v angličtině a kombinují jak online, tak i třídní relace. Program je určen pro širokou škálu odborníků, kteří chtějí získat pokročilé znalosti a dovednosti ve vedení.

Během studií získají studenti hluboké znalosti o různých aspektech řízení, jako jsou organizační struktury, organizační vedení, dolování dat, řízení projektů a inovace. Více se o programu dozvíte ZDE .

Program je dodáván společností RIT v areálu v Záhřebu. Profesoři mají bohaté mezinárodní zkušenosti z výuky a pocházejí z hlavního kampusu RIT v Rochesteru, New York, USA. Znalost angličtiny je nutná. Po dokončení studia získají studenti mezinárodně uznávaný americký titul udělený RIT.... [-]

Chorvatsko Záhřeb
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
21 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

RIT Croatia Orientation Day 2016

RIT Croatia Early Admission Time Apply Now

RIT Croatia Dubrovnik campus

RIT campus life 2014

Adresa destinace
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

Dubrovnik, Dubrovnicko-neretvanská župa, 20 000 HR
Adresa destinace
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

Zagreb, 10 000 HR